Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 99

STARS! Varom!

AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    628
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    15fps
    or maybe this is some kind of artistic intention? Jei akių neskaudės .... makes easier wach it frame by frame .Jeigu Moon atsius 60fps, nors man atrodis, kad ten visiškai jų nereikėjo, kas tada daryt, irgi vertint neigiamai? netrukdo bet persistengei. an experiment maybe? Beja dėl fps tai kaip ir nėra apribojimų. "gatari'sorses all letterboxes wellcome. Iš tikro aš biški šališkas esu daukur.
    Dar vienas dalykas nežinomi sorsai, aš aišku neįvertinsiu, kažkokių menkų, bet gal svarbių pakeitimų idėjai. Pvz. Kitos spalvos akys^^' if it look like a raw cut, but extremly clean xd..taigi ir negalėsiu nieko daugiau patart. ^^'
    Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2012-08-23, 15:42
    0x646F6F6D39

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Jeigu fps bus mažiau už 23.98, tai jau skaitosi klaidą, už kuria reikės minusuoti.
    Jeigu fps bus 60, tai galima palikti kaip feature, bet teks idemiau peržiūrėti, kad kurėjas nepaliktų artefaktų. Jeigu tokie bus atrasti, reikės minusuoti.
    Dar vienas dalykas nežinomi sorsai, aš aišku neįvertinsiu, kažkokių menkų, bet gal svarbių pakeitimų idėjai. Pvz. Kitos spalvos akys^^' if it look like a raw cut, but extremly clean xd..taigi ir negalėsiu nieko daugiau patart. ^^'
    Na čia svarbiausia kad galutinis variantas susižiūrėtų gerai. Tarkim, paprastas klipas su aiškiu story/action/dramos/profile/etc elementu bus vertinamas aukščiau už kokia nors over-smulkmeniška makalynė, kur kažkas, kažkur, vienai sekundei pakeitė kairios akies spalva iš mėlynos į žalia kažkokiam aukštam tikslui.

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius absurdas Žiūrėti skelbimus
    or maybe this is some kind of artistic intention? Jei akių neskaudės .... makes easier wach it frame by frame .Jeigu Moon atsius 60fps, nors man atrodis, kad ten visiškai jų nereikėjo, kas tada daryt, irgi vertint neigiamai? netrukdo bet persistengei. an experiment maybe? Beja dėl fps tai kaip ir nėra apribojimų. "gatari'sorses all letterboxes wellcome. Iš tikro aš biški šališkas esu daukur.
    Kaip tik pradėjau rašyt kriterijus. Dviračio nenoriu išrasti, paimu iš kelių vietų jau patikrintas vertinimo sistemas ir jas šiek tiek apdoroju. Ko man atrodo trūksta - pridedu savo, ir tuoj jau kaip ir turėsit. Pamatysi, ten viskas paprasta, o techninės pusės vertinimas remiasi "unintentional fuck-up" metodu. Jeigu kūrėjas to nenorėjo padaryti (tai dažniausiai akivaizdžiai matosi), tai užskaitoma kaip klaida, o jeigu matai, kad norėjo tai padaryti, tada remiesi ne techninio vertinimo o kūrybinio vertinimo kriterijais. Ne viskas art, kas art'u žiba.

O jeigu tu nepastebėsi labai menkų pakeitimų, tai reiškia jų ten ir neturėjo būti, nes jie nieko neduoda darbui.

Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Jeigu fps bus mažiau už 23.98, tai jau skaitosi klaidą, už kuria reikės minusuoti.
    Jeigu fps bus 60, tai galima palikti kaip feature, bet teks idemiau peržiūrėti, kad kurėjas nepaliktų artefaktų. Jeigu tokie bus atrasti, reikės minusuoti.
    Exactly right. Prieš dešimt minučių būtent tokį punktą įrašiau.

AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    628
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    oj tikrai pritariu dėl visko ^^' žanrus reikia vertint pagal jų kriterijus. taip. čia nelabai daug žinau.
    Beja turėjot omeny 23,976... fps? Tai būtų teisingiau. (anime footage) Ar tiesiog jūs apvalinat iki dešimtųjų lengvumo dėliai. O Windows options, ten viską žiauriai apvalina, ten žiūrėt negerai. Hz irgi.
    Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2012-08-23, 16:28
    0x646F6F6D39

Lazy AMV Editor

Kazu avataras
    Įstojimo data
    2011 03 27
    Vietovė
    UK
    Įrašai
    300
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Noreciau prisijungti prie teiseju

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius DamnKazu Žiūrėti skelbimus
    Noreciau prisijungti prie teiseju
    Smagu, kad prisidėsi. Ir patirties turi, tai puikiai tiksi teisėjauti. Neužilgo su visais teisėjais susisieksiu per AŽ.

Citata Autorius absurdas Žiūrėti skelbimus
    oj Beja turėjot omeny 23,976... fps? Tai būtų teisingiau. (anime footage) Ar tiesiog jūs apvalinat iki dešimtųjų lengvumo dėliai.
    Joa 23,976. Suapvalino tiesiog.

edit:

Siūlau dalyviams pasiruošti iš karto footage, jei norite. Galit parsisiųsti anime kurie tiktų visokiom dainom, galite pasiimti pora source'ų, taip panaudodami tinkamą, atsižvelgiant į gautą dainą. Galite pasiruošti efektus, gal net perėjimus. Viską, kas galėtų jums padėti prasidėjus konkursui, nes čia mums neturės įtakos pre-done dalykėliai. Visgi, kas nori pradėti nuo scratch'o prasidėjus konkursui - bus puiki proga pasitreniruoti fast-editing.

Taip pat norėčiau paprašyti, kad pasiūlytumėte šias varžytuves draugams ir pažįstamiems. Trūksta tik dviejų dalyvių, kad rytoj paskelbčiau pradžią.

UpdateV2:
    Naujas posteris done.
    Nauja turnyrinė lentele done.
    Vertinimo kriterijai teisėjams done.
    Paruošta #14 AMVAZAR taisyklė varžytuvėms;
    Parsiųstos dalyvių dainos.

Visiškai pasirengta STARS pradžiai. Laukiame dar vieno dalyvio.

RespectTM, good to have you here. Laukiu dainų.
    Paskutinį kartą taisė Knives : 2012-08-23, 23:15

Narys
    RespectTM avataras
    Įstojimo data
    2011 01 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Dalyvauju.
    --
    Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
    One day, i will get my revenge.
    It will never be the same again.

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Taip ir pastrigom ant +1 dalyvio, lol.

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Na, tai bent parodo tikrąją šio hobio situaciją. Neabejoju, kad kažkur yra tas vienas norintis, bet jeigu jis neieško bendraminčių (suprask: nesilanko šiame forume), tai toks jo čia ir hobis. Svarbiausia, kad priežastys nusprendžiančios nedalyvavimą tokiose varžytuvėse žmogaus, kuris pamatė temą, ir moka tai daryti, yra:
    1. Tinginystė
    2. Baimė

Ir aš šiuos abu punktus galiu apginti, tai galima dėl jų net nesiginčyti. Tai nėra laiko stokos faktorius, kuriuo visada teisinasi mūsiškiai. Jis čia buvo sėkmingai panaikintas. Galų gale pripažinkim, kažkas nepamatė ir dėl to, kad šiomis dienomis nesilankė forume. Bad luck. Laukiam toliau ir tiek. Jeigu kas iš teisėjų norėtų ar bent galėtų pereiti į dalyvius, tai maloniai prašom pagelbėti.

Bet kokiu atveju tą paskutinį žmogų gausime, Believe it!

RespectTM, vis dar laukiu dainų, jei neturi mėgstamų, sakyk, išrinksiu pats.

c'ming 4 yar booty.
    JaKeGirl avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    In. Atsiųsiu penkias dainas per pm.

Narys
    Moni@ avataras
    Įstojimo data
    2008 04 08
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Klipas turi buti nuo 1 min iki pusantros? ar kazka netaip supratau?
    Galit prie dalyviu prirasyt, jei paskutinis vis nepasirodo :3
    tikiuos nepaklius man kokia baisi daina ir nezinosiu ka su ja daryt

EDIT: Haha taip pavelavau 1 minute , na tiek to jei sis turnyras nusiseks lauksiu kito

12. Ačiū Alex Sugar dėkojo
    Narys
    wingweaver123 avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panes vezys
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    Na, tai bent parodo tikrąją šio hobio situaciją. Neabejoju, kad kažkur yra tas vienas norintis, bet jeigu jis neieško bendraminčių (suprask: nesilanko šiame forume), tai toks jo čia ir hobis. Svarbiausia, kad priežastys nusprendžiančios nedalyvavimą tokiose varžytuvėse žmogaus, kuris pamatė temą, ir moka tai daryti, yra:
    1. Tinginystė
    2. Baimė

Ir aš šiuos abu punktus galiu apginti, tai galima dėl jų net nesiginčyti. Tai nėra laiko stokos faktorius, kuriuo visada teisinasi mūsiškiai. Jis čia buvo sėkmingai panaikintas. Galų gale pripažinkim, kažkas nepamatė ir dėl to, kad šiomis dienomis nesilankė forume. Bad luck. Laukiam toliau ir tiek. Jeigu kas iš teisėjų norėtų ar bent galėtų pereiti į dalyvius, tai maloniai prašom pagelbėti.

Bet kokiu atveju tą paskutinį žmogų gausime, Believe it!

RespectTM, vis dar laukiu dainų, jei neturi mėgstamų, sakyk, išrinksiu pats.
    nebutina lankytis forumuose kad uzsiimineti siuo hobiu, be to gali ir su uzsienio editoriais bendrauti :3

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius mdgzmustang Žiūrėti skelbimus
    Pavelavai man atrodo ;(

インフィニティ
    Shurpik avataras
    Įstojimo data
    2009 12 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Taigi. Visi susirinko, rytoj galima jau pradet bus?

Narys
    wingweaver123 avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panes vezys
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
    Pavelavai man atrodo ;(
    darykit daugiau vietu rofl

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius JaKeGirl Žiūrėti skelbimus
    In. Atsiųsiu penkias dainas per pm.
    Citata Autorius mdgzmustang Žiūrėti skelbimus

EDIT: Haha taip pavelavau 1 minute , na tiek to jei sis turnyras nusiseks lauksiu kito
    Aha, juokingai gavosi. Ir kas galėjo pagalvot. Na, bent varžytuves pradėsim linksma gaida - buvo daugiau norinčiųjų, nei vietų. HA!

mdgzmustang, jeigu neprieštarauji prirašysiu tave kaip off-the bench player'į. Tai reiškia, kad jeigu kažkas dėl kažkokių labai rimtų priežasčių (tarkim meteoras pataikė kažkam į namą) atsiima savo paraišką dalyvauti, turim žmogų kuris užpildys tą vietą.

Pradžią paskelbsiu šiandien apie 18.00. Tema bus pakurta nauja.

Citata Autorius wingweaver123 Žiūrėti skelbimus
    darykit daugiau vietu rofl
    Neišeina, turnyrinėje lentelėje turi būti tam tikri skaičiai, kad visi sukovotų po tą patį kiekį kovų, ir metodiškai vienas kitą išmetinėtų.

Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •