Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 34

Paveiksliukų kovų turnyras 2

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149

Paveiksliukų kovų turnyras 2

Sveiki,

prabėgus keleriems nuo pirmojo Paveiksliukų kovų turnyro pats laikas surengti jo tęsinį... Taigi kviečiu dalyvauti Paveiksliukų kovų turnyre 2.

Konkurso detalės:
    • Konkursas vyks turnyro principu, kaip ir ankstesnis turnyras, t.y. "kovos" vyks vienas prieš viena, kol galiausiai liks tik vienas kuris ir laimės.
    • Dvikova vyks taip:

• Aš sukuriu tema kurioje varžovai patalpins po penkis paveiksliukus atitinkančius dvikovos temą, tą turite padaryti per dvi paras.
      • Kai paveiksliukai bus patalpinti bus atidarytas balsavimas truksiantis tris dienas tada galės balsuoti visi AZ nariai.
      • Po trijų dienų pasibaigus balsavimui bus paskelbtas laimėtojas kuris pereina į kitą turą, taip tęsis kol liks tik vienas.

• Temas rinks AZ nariai, bus sukurta tema kurioje iš pradžių bus priimami siūlymai, o paskui bus balsuojama kad išrinkti geriausias temas dvikovoms.
    • Paveiksliukai turi atitikti šias taisykles:

• Jokių N-18 vaizdų (sekso scenų, labai atvirų nuogybių, smurto/žiaurumo, ir pan...)
      • Jokių liveactionu, apsistojam ties anime stiliumi
      • Jokių wallpaperių ar screenschotų, dedam tik fanartus arba oficialius artus.
      • Paveiksliukai turi atitikti dvikovos temą kurioje dalyvaujate.
      • Paveiksliukus talpiname http://www.imagebam.com/ tinklapyje, jei nežinote kaip tai padaryti pamoką rasite >>čia<<.
      • Taip pat turite nurodyti to pic'o autorių, taip bus daug įdomiau ir bus proga susipažinti su anime stiliumi piešiančiais menininkais. Jei autoriaus vardo/slapyvardžio nepavyko atrasti, galite vis tek tą pic'ą įdėti, bet už tai bus minus vienas balsas. Iki alsavimo paskelbimo galite redaguoti savo postą, su penkiais pic'ai (prirašyti autorius, pvz jei kažkokiu tai būdu sužinojote pic'o autorių., arba keisti pic'us, pvz jei radote ką nors geresnio, nei prieš tai buvote įdėję.) Kai bus paskelbtas balsavimas ir dvikova prasidės, savo posto redaguoti nebegalite. Taip pat paprašysiu pic'us slėpti po spoilerių, taip atrodys tvarkingiau ir krausis greičiau.
      • Pic'us ieškome internete, pageidautina kuo geresnė kokybė, net tik rezoliucijos ar formato prasme, bet ir pačio kūrėjo darbo kokybė svarbi, kad nebūtu pakeverzota drebančiomis rankom
      • Pic'ai negali kartotis, jei jūsų priešininkas pirmesnis pateikė savo keturis pic'us ir tarp jų yra toks pat pic'as kaip ir pas jus jis nebegalioja, kuo skubiau ieškokite kuo jį pakeisti.
      • Taip pat pic'ai buvę įdėti ankstesniuose etapuose nebegalioja, t.y. jų dėti nebegalima.

Dalyviai:
    1. Miyata
    2. amidau
    3. absurdas
    4. cobabara
    5. mattusha
    6. denix2
    7. Red_Elf
    8. Miglaja
    9. RespectTM
    10. Juoda Letena
    11. NanaChan_
    12. Moon

Paskutinį kartą taisė amidau : 2012-08-28, 22:15

AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    624
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    dalyvauju...
    Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2012-08-12, 23:23 Priežastis: XD
    0x646F6F6D39

Skamba linksmai, priskaičiuokit ir mane. Dar porą klausimų - galima tik fanartus ar ir OC, jeigu pastarieji yra anime stiliumi? O jeigu yra live action'o fanartas anime stiliumi nupieštas, kaip toks skaitosi? Pavyzdžiui, koks nors Doctor Who.
    Urameshi, Iemon-dono!

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Citata Autorius cobabara Žiūrėti skelbimus
    Skamba linksmai, priskaičiuokit ir mane. Dar porą klausimų - galima tik fanartus ar ir OC, jeigu pastarieji yra anime stiliumi? O jeigu yra live action'o fanartas anime stiliumi nupieštas, kaip toks skaitosi? Pavyzdžiui, koks nors Doctor Who.
    Galima, svarbiausia, kad būtu anime stiliumi ir kokybiška...

Forumo vilkas
    mattusha avataras
    Įstojimo data
    2012 01 18
    Vietovė
    55°06′43″N 22°03′50″E
    Įrašai
    337
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Prirašyk ir mane

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    prirašykit ir mane

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Ir mane priskaičiuokit. Praeitais metais buvo smagumėlis dalyvaut
    Laikas vėl įsitraukt į aktyvesnį AZ gyvenimą.

Narys
    RespectTM avataras
    Įstojimo data
    2011 01 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Dalyvauju.
    --
    Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
    One day, i will get my revenge.
    It will never be the same again.

Dar pora klausimų [sorry, kad aš tokia, bet man geriau jau išsiaiškint, negu kad po to kažką ne taip padaryt]: esmė, kad paveiksliukai nesikartotų, o jų autorius teoriškai gali būt kad ir tas pats visiems penkiems, taip? Yra kokių nors reikalavimų rezoliucijai? Ar tiesiog, kad matytųsi aiškiai ir nereiktų bandyt įžiūrinėt, kas kur?
    Urameshi, Iemon-dono!

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius cobabara Žiūrėti skelbimus
    Dar pora klausimų [sorry, kad aš tokia, bet man geriau jau išsiaiškint, negu kad po to kažką ne taip padaryt]: esmė, kad paveiksliukai nesikartotų, o jų autorius teoriškai gali būt kad ir tas pats visiems penkiems, taip? Yra kokių nors reikalavimų rezoliucijai? Ar tiesiog, kad matytųsi aiškiai ir nereiktų bandyt įžiūrinėt, kas kur?
    Gali but ir tas pats autorius tarp visu 5 art'u. Kaip ir nera reikalavimu rezoliucijai, bet kad normalaus dydzio butu, kad matytusi viskas ne tokie kaip pvz avatarai arba signatures cia. Tai manau kad bent jau 800x600 ar panasaus dydzio turetu buti.

Narys
    Juoda Letena avataras
    Įstojimo data
    2009 09 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    83
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Prirašyk ir mane

Love & Peace
    NanaChan_ avataras
    Įstojimo data
    2009 06 01
    Vietovė
    sklepe
    Įrašai
    82
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    ir mane.

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Registruojames, registruojames! Dar gerai butu 5 zmones surinkt, linksmiau bus! Jai kas nors dar nepastebejo, temu balsavimas atidarytas >> cia << iki rytojaus vakaro, taigi prabalsuokit maksimaliai uz puse +/- temu kurios jums patinka pries tai kai balsavimas uzsidarys.

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Skamba smagiai, sudalyvausiu ^^

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Rytoj vėlai vakare startuos pirmasis etapas, taigi dar iki tol dar galite užsirašyti

Dalyviams apie konkurso startą ir kitą svarbią informaciją bus pranešta privačiomis žinutėmis...

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Prasideda pirmasis etapas, kovų poros ir joms priskirtos temos pirmajame poste...

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •