Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Sakamichi no Apollon įvertinimas

Balsavo
50. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

40 80.00%
  • 4

6 12.00%
  • 3

4 8.00%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Kids on the Slope / Sakamichi no Apollon

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Kids on the Slope / Sakamichi no Apollon

Sakamichi no Apollon

Režisierius: Shinichiro Watanabe
    Studija: Tezuka Productions
    Žanrai: romantika, drama, muzika
    Transliacija: 13.04.2012 - 29.06.2012
    MAL reitingas: 8.63
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

Aprašymas: Seniai seniai, 1966 metais Kaoru Nishimi eilinį kartą pakeitė mokyklą. Iš pradžių viskas buvo blogai - klimatas, žmonės, vietinis dialektas ir dar tas žudantis kalnas pakeliui į mokyklą... Niekur nedingo ir pykinimas nuo streso. Vienintelis išsigelbėjimas buvo mokyklos stogas kuriame berniukui visada pavykdavo nusiraminti. Viskas pasikeitė po pažinties su Sentarou Kawabuchi, vietiniu chuliganu, kurio bijojo net ir vyresni berniukai. Ir jis dar pasirodo yra Kaoru klasiokas... Visi jau nusprendė, kad naujokas taps nauja Sentarou auka, bet suklydo. Su klasės seniūnės Ritsuko ir muzikos pagalba berniukai tapo neperskiriami draugai. Sentarou yra būgnininkas-džiazmenas, o Kaoru pianistas-klasikas, bet nenorėdamas nusileisti irgi įsitraukia į mini būrelio veiklą.Tiesa, pradžioje teko pakeisti savo "klasikinius" įgūdžius, džiaze groti taisyklingai nereikia. O kaip čia dar tokiam amžiuje be meilės?

Nors imk ir persiplėšk. O gal rimtai, taip ir padaryt?

Watanabe Shinichiro ir muzika? Čia kaip duona ir sviestas, silkė ir bulvės, majonezas ir kiaušinis, t.y. derinys kuris negali būti blogas. Pridedam dar Kanno Yoko ir galime tikėtis kažko įdomesnio nei eilinis popsas. Ir tikrai, šiltas ir gražus yra šis serialas. Apie meilę, draugystę ir gerą muziką. Labai patiko personažai, neypatingai originalūs, bet tikroviški ir mieli. 6x metų stilistika duoda savitą atmosferą. Truputi palietė ir to meto socialines problemas. Savitas ir piešimas. Ir aišku džiazas, kuris ir jungia čia "veikiančius" personažus. Drama neatrodo laužta iš piršto, 11 serijoje net man akys sudrėko.... Pakako ir linksmų epizodų, kurie privertė nusišypsoti. Patiko ir ne per daug idealizuota romantika.

Naujokas su krūva skeletų spintoje? Geras chuliganas? Vaikystės draugė? Tai jau tikrai, originaliau nebūna. Muzika? Jos čia ne ką daugiau nei kokiam K-on'e. Jei pradžioje dar tikėjausi, kad čia bus anime apie džiazo grupę, tai greitai pasijutau apgautas. Du tipo koncertai per 12 serijų, vaje kiek daug. Atrodo lyg muzika berniukams reikalinga tik santykiams aiškintis. Meilė? Ji čia apskritai buvo? Nebent tarp Sentarou ir Kaoru. Man vienam jų santykiai pasirodė..kaip čia švelniau išsireiškus...ant ribos? Ritsuko čia apskritai nereikalinga. Pabaiga yra epiška nesėkmė. Jausmas buvo lyg kažkas būtų prie durų prišikęs. Tik iš pirmo žvilgsnio šis anime panašus į tikrą deimantą. Tereikia truputi įsigilinti ir jis pavirsta paprastą swarovskio kristalą - gražių ir blizgantį, bet tik kristalą.

Reziumė: 8 balai. Mažai? Man atrodo per daug, bet buvo įdomu, o tai juk svarbiausia.

Noriu normalaus anime apie muzika. Sulauksiu?

Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2012-12-11, 12:11

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Labai neblogas. Jokio fanserviso, slapstick humoro ar stereotipinių veikėjų. Realistiškas ir gyvenimiškas kūrinys. Kažkada pažiūrėjęs Rainbow laukiau kol išeis kažkas panašaus. Aišku abiejų kalibrai ganėtinai skiriasi, tačiau SNA nenusivyliau. Tik galėjo daugiau muzikos būti. Be to, mangos pabaiga buvo pilnesnė. Nors gal to sulauksim kaip bonus epizodo.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Įprastai stengiuosi anime žiūrėti nieko iš jų nesitikėdama, jei jie būna geri — tai maloni staigmena. Tačiau išgirdus tokius vardus kaip Watanabe Shinichirou bei Yoko Kanno ir mane pagavo ta kažko neeilinio tikėjimosi banga. Džiugu, kad (bent jau mano) viltys buvo pateisintos — kūrinys tikrai neelinis. Tiesa, veikėjai ne iš originalausių tarpo, bet jų santykiai čia yra varomoji jėga. O sukurti tokius santykius ir veikėjus, ant kurių nenusispjaut, iš tiesų ne taip lengva. Dar norėčiau pagirti tokį smulkų dalyką, kurį ne visi pastebėjo: detales. Kad animatoriai pasistengė pasakyti per maža. Nors apie muziką žinau ne tiek daug, visgi šį tą žinau ir mane papirko tas faktas, kad tiek Kaoru, tiek Sentarou grojant daromi judesiai buvo realūs, t.y. pirštą padėjus ant klavišo sugroja būtent ta nata. Puikiai sukurta atmosfera. Nors 60-siais manęs dar aiškiai nebuvo, jaučiau tą nepaaiškinamą nostalgijos jausmą. Vienintelis minusas man — kiek paskubinta pabaiga. Aš nesugebėjau atsispirti pagundai ir susispoilinau sau pabaigą skaitydama mangą, ir ten pabaiga buvo padaryta kiek... gražiau ir išsamiau. Manau anime trūko dar serijos iki tobulumo, gal dar kiek daugiau džiazo. Bet be to, pretenzijų neturiu ir duodu 5/5.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.944
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55
    Anime suteikęs itin puikių akimirkų, kad negaliu neparašyti jam 10, et... drįsčiau teigti, kad 7 epizodo muzikinis numeris yra apskritai vienas šauniausių dalykų matytų anime, nežinau, taip paveikė, kad sukau nežinau kiek kartų iš naujo.
    Mano pastebėjimas tik tas, kad trūko daugiau epizodų iki pilno šedevro, bet laikyčiaus nuomonės kad turinys buvo optimaliai sutalpintas į 12 epizodų. Ir pabaiga visai gera, kiek buvo galima sukišti visą mangos volume'ą į vieną epizodą. Kalbant apie veikėjus, tai tų stereotipų jau sunkiai kas beišvengia, esmė kad kaip jie išvystomi, o čia tai buvo padaryta puikiai, apskritai lyginant su paauglių romantiniais anime, čia yra kone naujas lygis charakterizavime, santykių vystyme.
    Apibendrindamas išsireikščiau atvirkščiai, čia yra nepilnai išbaigtas, kažkiek suskubintas šedevras. Anime ir dabar yra nuostabus, tik šiektiek trūksta pilnumo, išbaigtumo.
    OST'as kol kas geriausias šiais metais (man), didžiulė pagarba Yoko Kanno.
    OP'eningas irgi labai nuostabus.

Pagaliau grįžo kokybiška Noitamina, po GuiltyCrown ir BRS (TV), labai džiugu.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2012-07-01, 23:06

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    71
    Pff. Nesuprantu Killerbee pretenzijų šiam anime. Kids on the Slope laužo beveik visus savo žanro šablonus ir bent už tai jam galima rašyti maksimalų balą.
    Serijalas nuostabus ir iš muzikinių tikriausiai mano mėgstamiausias.
    10+/10

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Pff. Nesuprantu Killerbee pretenzijų šiam anime. Kids on the Slope laužo beveik visus savo žanro šablonus ir bent už tai jam galima rašyti maksimalų balą.
    Serijalas nuostabus ir iš muzikinių tikriausiai mano mėgstamiausias.
    10+/10
    Nu atrodo viską aiškiai parašiau. Muzikos mažai, romantiką užgožė įtartina draugystė.... Viskas dar būtų nieko, bet pabaiga užmušė galutinai. Kokybiškas slice of life su trupučiu džiazo ir viskas. Kokius čia šablonus sulaužė man neaišku. Šalia Nodame Cantabile, Macross, Beck, Nana ir galų gale DMC jis atrodo šeip sau....
    Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2012-07-03, 18:12

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Man labai patiko šitas anime ir tikriausiai tuo, kad jame parodoma, kokia stipri vis dėlto gali būti draugystė. Aišku, romantikos ten buvo, bet labai sujaukta. Patiko humoras, vietomis būvo iki ašarų juokinga. Drama labai įtraukia ir keliuose momentuose netgi nuriedėjo kelios ašarėlės. Labai patiko Kaoru personažas, gal dėl to, jog kažkuom primena mane, o gal šiaip,bet tikrai vienas mėgstamiausių personažų šiame anime. Savo atmosfera anime kažkiek priminė Ristorante Paradiso , tikriausiai dėl "šiltos" animacijos. 5/5

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    71
    Viskas dar būtų nieko, bet pabaiga užmušė galutinai.
    Kuo?

Kokius čia šablonus sulaužė man neaišku.
    Absoliučiai visur kur buvo teh drama, visur išeidavo ne taip, kaip visada - niekas negavo merginos; 'aukštų' standartų Yurika bei Jun nukrito ant tiek, ant kiek buvo imanoma; knisantis Beatles'ų gerbėjas tapo žvaigždė, nors viskas serijale buvo nustatyta taip, kad to neturėjo būti; jokio over-the-top festivalio pasirodymo pabaigoje - vienas ir geriausias pasirodymas buvo išvis nei planuojamas, nei nieko ir taip toliau. Jeigu žiūrėsiu dar karta, galiu specialiai užrašyti detaliau viska.
    Tad ant kiek geri bei gražūs būtų Nana, DMC, K-ON ar Beck - prieš Kids on the Slope jie tiesiog neturi šansų, kadangi visi yra nuspėjami. Nodame Cantabile vat, dėja, dar nežiūrėjau.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Absoliučiai visur kur buvo teh drama, visur išeidavo ne taip, kaip visada - niekas negavo merginos; 'aukštų' standartų Yurika bei Jun nukrito ant tiek, ant kiek buvo imanoma; knisantis Beatles'ų gerbėjas tapo žvaigždė, nors viskas serijale buvo nustatyta taip, kad to neturėjo būti; jokio over-the-top festivalio pasirodymo pabaigoje - vienas ir geriausias pasirodymas buvo išvis nei planuojamas, nei nieko ir taip toliau. Jeigu žiūrėsiu dar karta, galiu specialiai užrašyti detaliau viska.
    Tad ant kiek geri bei gražūs būtų Nana, DMC, K-ON ar Beck - prieš Kids on the Slope jie tiesiog neturi šansų, kadangi visi yra nuspėjami. Nodame Cantabile vat, dėja, dar nežiūrėjau.
    Taip yra tik dėl to, kad Sakamichi no Apollon iš tikrųjų net nėra normalus muzikinis anime, t.y. čia nėra parodyta muzikanto profesija. Kažkam tai gal ir yra šablonų laužymas, bet pagal mane tai tiesiog riebus minusas.

10. Ačiū slicKrox dėkojo
    hard to understand ewlds avataras
    Įstojimo data
    2009 02 14
    Vietovė
    Birmingham
    Įrašai
    147
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visai nieko šis darbas pasirodė. Muzikos netruko, nes jos per daug ir nesitikėjau o štai romantikos pritrūko, nes manau šis anime variklis vis dėlto buvo santykiai tarp veikėjų o ne muzika. Muzika čia tik labai geras priekonis, ir iki pilnos laimės reikėjo to vieno koncerto.. damn it. Apibendrinus 4/5. Balą stipriai muša pabaiga, jei būtų pilnai išbaigta kaip mangoje galėčiau ir penketa duoti, bet dabar ranka nekyla.. p.s sorry už klaidas (jei tokių yra), pikstuosi aš su llietuvių kalba truputi
    ^_^

Solitary man Jimmys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 09
    Vietovė
    Middle-earth, Mordor, Mt. Doom
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Prasidėjo, sakyčiau, puikiai, davė vilties, jog tai bus kažko visgi vertas animas.
    Pasibaigė, teigiu, šudinai, sudaužė viltis, išaiškėjo, kad buvo nieko vertas animas taikytas į moterišką auditoriją.
    Taigi, turime du veikėjus, kurie kaip budinga, tampa geri draugai (žinoma, iš pradžių būdamas tyros minties ir pilnas troškimo, ignoravau tą šiektiek homoerotišką toną), kurie per stebuklingas savo praieities istorijas ir tai kad jie yra poliarinės priešingybės patampa neišskiriami draugai. Tuomet prasideda muzika, kokia dar muzika! juk tik tikrai beviltiškas žmogus galėjo tikėtis, jog čia bus muzikos. Pagrojus kartą, paaiškėjo, jog grojimo atgarsis - krūva bereišmės dramos, nelogiško moteriškumo ir mano pasipiktinimo.
    Spoileris:
    Žinoma, nelogiško moteriškumo intarpas buvo "MAI FIRSTO KISSO" kuris tikrai jau vedė į bedugnę iš kurios jau nebebuvo galima gryžti
    taigi, grojimas, jei tuo mes jį galime pavadinti buvo jau nuo pat pradžių užterštas kvailais subplotais, bereiškme drama, vyrišku bondinimusi (pasikartosiu, homoerotišku) ir tiesiog, viskuom tai kas sukeltu vietinei mergelei kažkokį jausmą (turbūt "miela" būtu tinkamas žodis).
    Taigi, įlipus į pakalnę per tris epizodus (Viltis - superherojus, kuris apvilia), per likusius nusileido į moteriškumo prarają, iš kurios buvo išplešta muzika ir palikta drama, meilė ir kiti bereiškmiai dalykai, kuriems dėje neturėjo būti vieta muzikiniame džiazo animėje. Bet čia buvo mano apsirikimas, juk nuo pat pradžių buvo matomas polinkis silpnoisios lieties auditorijai. Žinoma pabaiga taipogi gan idiotiška ir pykdanti, bet mane buvo apleidusi viltis tikrai ne per paskutinį epizodą, tad netgi tai galiu atkleisti.
    Visgi, visgi, būsiu dosnus, kaip dama sekmė praversiu gausybės ragą, ir iš jo iškris dosniai kaulėtas ir leisgyvis 3/5.
    Bus man žiūrėt moteriškas transliacijas.

Nusipelnes Kazuya avataras
    Įstojimo data
    2011 04 03
    Vietovė
    Dublinas-Tokyo
    Įrašai
    58
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Didelis hitas slice of life zanre... Kiek esu mates sitas pats realiausias iki tol man matytu... 5/5 su pliusu

Naujokas zondas30 avataras
    Įstojimo data
    2011 07 12
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tikrai geras anime, senokai tokio jau nemaciau. 5/5 !

Siek tiek kitokios pabaigos tikejausi, viskas isejo i gera bet norejosi daugiau pamatyti.
    Buvo keleta vietu kur masciau vienaip ir buvau tuom isitikines, kad taip nutiks bet - pokst - ir atsitinka kitaip.
    Labai nustebino ir pakele nuotaika.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pagaliau sulaukiau ir šiuometinio normalaus "slice of life". Visgi nevisas viltis išpildė. Tikėjausi kažko bent kiek panašaus į Beck, nu bet ka padarysi. Mažai muzikos tai mažai, visgi nesu didelis jazzo gerbėjas, tad labai ir nemaišė. Va kas žiauriai patiko, tai laikotarpis, retai pasitaikantis animuose. Taip pat žiauriai patiko piešimas, galėtų daugiau anime tokiu stilium daryt, paprastu, tikrovišku bei šiltu. Veikėjai nebuvo ypatingi, jau tikrai kažkur matyti, bet visi savotiškai jaukūs ir malonu buvo į juos žiūrėti. Ypač į Sentarou. Tiesiog kopija mano grupioko, toks pats mušeika ir priedo dar ir būgnais groja roko grupėj, tad tas rūsiukas kur jie "jammindavo" daug gerų prisiminimų atnešė . Žodžiu 5/5 su -, nes pabaiga bišky tokia kaip prilipinta atrodė nevietoj, galėjo labiau išplėtoti. Gal duočiau ir 4, bet kai pagalvoju kokiems "dalykėliams" juos dalinu, tai net ranka nekyla Dešimtbalėj būtų paprasčiau 8/10...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144
    Smagus AMV prisiminimui.
    Nežiūrėjusiems pavogijnga - spoileriai

Praėjo beveik metai, kai nuo pirmojo pastebėjimo su didžiausiu nekantrumu laukiau kada bus proga įvertinti šį darbą. Ar anime pateisino savo lūkesčius? Galiu tvirtai atsakyti jog TAIP!

Klausau bet kurio žanro muziką, bet Jazz'as niekada nežavėjo, tačiau šiame anime viskas pasikeitė. Smagu jog trumpai pabrėžė šio žanro subtilybes bei garsiausias kompozicijas ir atlikėjus. Nors ir buvo tikėtasi kiek daugiau muzikos, tačiau viską atpirko emocianalus ir gražus pasirodimas ant scenos 7 ir 12 serijoje. O vienintelė 9'a serija atpirko visą romantiką su kaupu.

Po peržiūros galybė pozityvių ir šiltų jausmų bei minčių. Galbūt ir nesigavo tvirčiausias muzikos ar dramos, ar romantikos žanro anime, tačiau visų šių žanrų ne per sodrintas derinys nei atimsi, nei pridėsi ir pabrėžė kokia stipri, vertinga ir nemirtinga yra draugystė.

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    664
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Džiugu, kad čia buvo daugiau muzikos, negu K-ON. Ir tos muzikos čia tikrai tiek, kiek reikia. Normalaus vien muzikinio anime kurti neapsimoka, nes jis būtų tiesiog neįdomus (kam įdomu muzikanto profesija jei nebus jokių dramų ar romantikos elementų ? taip neįmanoma net sukurt).
    Pritarsiu visiems, kurie sakė, kad pabaiga viską sugadino..Tikrai taip, pabaiga tai nei šis, nei tas buvo.

Ir lygiai taip pat, kaip slicKrox, aš nesidomėjau džiazu nė trupučio, bet po šito anime, nu totaliai užsikabinau ir supratau, kad džiazistai būgnininkai yra daug profesionalesni už metalistus

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •