Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Aquarion Evol įvertinimas

Balsavo
10. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 20.00%
 • 4

  2 20.00%
 • 3

  3 30.00%
 • 2

  3 30.00%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Aquarion Evol

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Aquarion Evol

  Aquarion Evol

  Režisierius: Yusuke Yamamoto
  Studija: Satelight
  Žanrai: fantastika, mecha, drama
  Transliacija: 09.01.2012 - 25.06.2012
  MAL reitingas: 7.72
  Trukmė: TV 26 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Praėjo 12000 metų ir Vegos planetoje apsigyvenę žmonės džiaugėsi ramybe ir harmonija. Deja, juos ėmė puldinėti didžiuliai robotai iš Altėjos planetos. Jų taikiniai buvo moterys. Vieninteliai ginklai sugebantys jiems pasipriešinti yra vektoriai, kuriuos pilotuoja stebuklingos galiomis apdovanotas jaunimas. Vis tik, nors su nepilotuojamais robotais kovo dar kažkaip galima, tai rimtesnis priešininkas net ir vektoriams yra sunkiai įveikiamas.
  Amata Sora yra našlaitis ir šeip gan uždaras berniukas. Sunku įsilieti į visuomenę kai nors truputi susijaudinęs imi kilti į orą. Berniukas sau ramiai dirbo kino teatre kol ten nesusitiko su Mikono Suzushiro. Graži ir drovi mergaitė jam iškart krito į akį, net išdrįso ją pakviesti į pasimatymą. Viskas buvo gerai kol porelė nepapuolė į patį mūšio. Gelbėdamas draugę Amata spjovė į visokius "ką žmonės pasakys?" ir....papuolė tiesiai į vektorių. Kovą buvo nelengva, bet po jos Amata ir Mikono papuolė į Neo-Diva mokyklą, kurioje buvo ruošiami vektorių pilotai - elementai. Legendinio roboto Aquarion sugrįžimas pranašauja įvykius, kuriame spręsis planetos (gal net ne vienos) likimas.


  Senasis Aquarion‘as buvo geras, bet daugelio nesuprastas serialas. O gal aš ne taip supratau? Velnias žino.. Man šis anime buvo mecha žanro parodija su puikiais personažais ir orgazmais. Juos dar ir dabar atsimenu. Čia jums ne kažkoks banalus „pantsu-shotas“ ar penkto dydžio papai. Dėl to net ir toks užknisantis žanro elementas kaip susijungimas visiškai neerzino, greičiau atvirkščiai. Beje, atsimenu ir personažus, bent jau pagrindinę porą. Gerą ispūdį sugadino tik pabaiga, kuri buvo per daug rimta ir su Kalsono sindromu. Žinia apie naują serialą buvo sutinka su santūriu optimizmu.
  Pradedam nuo gerų žinių. Piešimas nuspėjamai pagerėjo. Personažai nupiešti nelabai originaliai, bet bent jau gražiai. Labai baisus 3D tapo jau ne tokiu baisiu. Gera režisūra ir daug fantastiškų (visomis prasmėmis) vaizdų, nors imk ir ant ekrano dėk. Daug muzikos, kuri bent jau kiekybe nenusileidžia net pačiam „Macross‘ui“. Serialas yra ne remeikas ar priešistorė, o tikras istorijos pratęsimas. Kaip ir viskas.
  Blogų žinių daugiau. Jei žiūrėdamas seną serialą supratau, kad kūrėjai tiesiog tyčiojasi, tai žiūrėdamas naują taip ir likau nesupratęs – rimtai čia jie ar „ant durniaus“. Saldžioji porelė visiškai nesaldi. Berniukas yra tipinis paauglys, o mergaitė dar blogesnė. Kur mano Apollo ir Silvija, šikniai??? Na kažkas panašaus į Apollo yra, bet tai nebent dešimtas vanduo nuo kisieliaus. Ir apskritai, geriausia pora čia yra Cayenne Suzushiro ir Shrade Elan. Beveik nejuokauju.^^ Na gerai, dar MIX ir Andy W. Hole pusė velnio. Ir vėl lolė vadovo pozicijoje. Jau net nejuokinga. Orgazmai šeip sau, nesužavėjo. Siužetas prarado paslaptingumą. Beveik nuo pat pradžių aišku kas, dėl ko ir kodėl. Visi "netikėti“ siužeto posūkiai yra maždaug braziliškų serialų lygio. Kovos gražios, bet labai primityvios. Truputi pasimala kol atsiranda eilinis naujas super smūgis ir viskas baigiasi. Vaje...

  Reziumė: Siaubingai daug patoso, "meilės" ir robotų. Penkis balus duosiu už tai, kad mecha. Dar vieną sukrapštysiu už gražias akis. Nedaug? Taip, bet žiūrėti galima vien dėl grožio, jei visa kita per daug neerzina.


  Šokiravo tėvų elgesys. Pats nesu baisiai pareigingas tėvas, bet čia jau baisu. Koks pavyzdys rodomas jaunajai kartai?  Spoileris:

 2. Ačiū bubu dėkojo
 3. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Pirma pusė žiūrėjosi smagiai, tokia pašėlusi ir pavažiavusi romantinė komedija, su gražia animacija ir gera muzika, visokios keistos ir pavažiavusios studentų treniravimo idėjos irgi prisidėjo prie teigiamo įspūdžio. Tačiau kai viskas tariamai surimtėjo, ėmė anime ir prarado žavesį mano akimis, ant galo nebegalėjau išsėdėti pilnai prie epizodo. 7/10 už smagią pirmą pusę, muziką ir animaciją, rekomenduoti nelabai kam rekomenduočiau visgi, specifinis darbas toks ir tos 'meilės' ten tikrai per daug.


  Mikono tai ir ant darbalaukio buvau užsidėjęs, žiauriai gražiai nupiešta ir įgarsinta pasirodė, bet kaip veikėja beveik niekam tikusi ir nieko gero nenuveikusi seriale.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2012-06-29, 22:11

 4. #3
  Naujokas
  Įstojimo data
  2009 04 07
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Žiūrėjau šitą anime, nes maniau, kad bus susijęs kiek nors su Sousei no Aquarion. Pradžioje kaip sakė buvo įdomu: muzika, piešimas. Aišku nebuvo ypatingai įdomu, bet kaip nors. Tačiau kai nuo 16 ep pradėjo rodyti senesnio iškarpas tai kažkiek grįžo viltis be to naudojo garso takeli senesnio Aquarion, o jis man lb patiko. Tačiau lb smagiai ir sakyčiau ,net be gailesčio jie mano viltį sutrynė į miltus.
  Spoileris:
  Paskutinėse serijose, kai pavertė Fudo- Apollonius , o Amata - šunimi su sparnais.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2012-07-04, 22:49

 5. #4
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu senokai buvau gavęs tokią patoso ir "super smūgių" pavadinimų dozę. Blemba kaip tai nervavo... Visgi baigiu išaugt iš shounenų kaip suprantu. Na o visa kita, keista, bet buvo daugiau mažiau smagu ir gerai. Ypač techninė pusė. Tikrai už piešima balą pridėjau, nes nors ir nėra kuo nors labai išsiskiriantis, bet velniškai kokybiškai padarytas, pilnas smulkiausių detalių, žodžiu akys džiaugėsi. Ausys irgi nekraujavo, o tai nors ir ne pliusas, bet ir ne minusas. Kas liečia istoriją, tai nieko ypatingo, bet visgi įdomiai susižiūrėjo. Veikėjai... Kagura... nervavo iki negalėjimo. Kiti kažkaip neužkliuvo perdaug. Mikono begalo miela, bet ir begalo neapsisprendusi bei plokščia. Amata gan neblogas, bet trūko vaikinui jėgos, aiškiai trūko. Žiauriai prajuokino Andy. Tokio "skylių" apsėsto bičo dar nesu matęs. Vos nemiriau, kai MIX pasiūlė užpildyt jos "skylę" . Žodžiu neblogas, daviau 4/5, ir atkreipkit dėmesį, kad nesu matęs senesnio serialo, dėlto nuomonė gali ir skirtis.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •