Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: P4A įvertinimas.

Balsavo
11. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 18.18%
 • 4

  5 45.45%
 • 3

  3 27.27%
 • 2

  1 9.09%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 20

Persona 4: The Animation

 1. #1
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72

  Persona 4: The Animation


  Persona 4 The Animation
  P4A, ペルソナ4アニメーション


  Režisierius: Seiji Kishi
  Studija: Aniplex
  Žanrai: Mystery, School, Super Natural
  Transliacija: Spalio 7, 2011 - Kovo 30, 2012
  Trukmė: 25 ep. x 25 min
  AniDB reitingas: 7.32 (615)
  MAL reitingas: 7.87 (11248)

  YouTube resursai:
  Traileris || OP2 || Ištrauka

  Papildoma Info:


  Pradėkime nuo nedidelio įvedimo...
  ATLUS, japonų žaidimų leidėjas anonsavo vieno iš populiariausių savo serialų reinkarnaciją. O serialas tas - Shin Megami Tensei: Persona.
  Prasidėjo visa tai 2009-ais, nuo pačios pirmos Persona dalies porto skirtam Playstation Portable. Toliau atėjo atnaujinta Persona 3 Portable ir oficialiai išversta Persona 2: Innocent Sin, o vėliau šiais metais išeis ir jos tęsinys - Eternal Punishment. Taigi, visų palikta liko tik ketvirta dalis. Ir šiuo atveju ATLUS paskelbė didelę P4 kompiliaciją - perdarytą ir papildytą versiją skirtą Playstation Vita - Persona 4: Golden, fighting žaidimą Persona 4: Ultimate, papildomą novelę apie vieną iš veikėjų, spektaklį ir anime Persona 4: The Animation.

  Kas gi išvis yra Persona? Tai yra mūsų charakterio bei sielos stiprioji pusė kuri padeda mums kovoti su gyvenimo pavojais bei sunkumais. Šiuo atveju geriausia alliuzija - kaukė, kuria mes užsidedame kiekviena karta norint save apsauguoti nuo problemų. Bendras žaidimų serijalo konceptas yra tame, kad žaidėjas kartu su savo partija turi auginti, stiprinti, bei kurti naujas personas kovojant prieš įvairius demonus. Taigi, turint bendrą idejos supratimą, pereikime prie reikalo, o tiksliau prie istorijos, pasakojamos ketvirtame žaidime bei jo anime adaptacijoje.

  P4 siužetas prasideda pavasarį, kai pagrindinis veikėjas, vardu Yu Narukami, atvyksta vieneriems metams į nedidelį miestelį Inaba. Ten jis gyvens pas savo dėdę Ryotaro Dojima kartu su jo mažąja dukryte Nanako. Pradėjęs lankyti mokyklą, Yu susidraugauja su komišku Yosuke Hanamura, energinga Chie Satonaka bei droviąja Yukiko Amagi. Iš jų pagrindinis veikėjas sužino apie mistinius nužudymus, kurie vyksta kaskart, kai miestas paskęsta rūke. Taipogi Yu išgirdo gandus, susijusius su mistiniu kanalu - Midnight Channel. Tai yra labai keistas fenomenas, kurį galima pastebėti būnant vienam ir žiūrint išjungtą televizorių lietingą naktį. Anot gandų, taip galima pamatyti savo antrąją pusę. Ir nors galvoja, kad tai yra tiesiog dar viena urbanistinė legenda, Yu ir kompanija vis tiek nusprendžia tai išbandyti. Kitą dieną draugai supranta, jog naktį vietoj savo būsimos meilės visi matė tą patį žmogų, o Yu išvis vos nebuvo suvalgytas televizoriaus. Vėliau išsiaiškinama, kad kitoje ekrano pusėje yra didžiulis bei pilnas monstrų pasaulis, o Midnight Channel rodo žmonės, kurie ten pataiko ir vėliau miršta. Todėl mūsų veikėjai susiburia į komandą, pasivadina save Investigation Team ir nusprendžia atskleisti TV-pasaulio paslaptį. Bet niekas iš jų dar nežino, kokie sunkumai jų laukia, o ypač to, kad vienas iš didžiausių pavojų kitame pasaulyje yra jie patys.

  Iš tiesų, turiu pasakyti, jog šio serialo laukiau labai skeptiškai. Turint pakankamai nemalonios patirties, kai mėgstamiems žaidimams padaro blogas ekranizacijas (Final Fantasy, Devil May Cry), labai bijojau dėl P4, kadangi visa žaidimo bei siužeto struktūra yra pakankamai specifiška. Specifiška tuo, kad istorijos apimtis bei mastelis pilnai priklauso nuo žaidėjo pasirinkimų. Jeigu trumpai: žaidimo metu herojus gali sutikti daugybę įdomių antro plano veikėjų su savo istorijomis. Tas pats liečia ir visus partijos narius - kiekvienas turi savo konfliktą ir sub-siužetą, kuriame jie labiau atsiskleidžia kaip veikėjai. Ir kuo geresni Yu santykiai su jais, tuo labiau komandos nariai padeda kovose. Iš anime gi pusės, jeigu veikėjai neatskleisti, tai kaip gi mes galime jiems prijausti bei už juos pergyventi? Taigi, peržiūrėjęs anime bei pabaigęs žaidimą, likau maloniai nustebintas.

  Siužetas. Jis geras. Rimtai, galima netgi sakyti, vienas geriausių seriale. Pakankamai sudėtingas ir psichodeliškas, bet kartu ir lengvas suprantamas. Sakyčiau, tobulas balansas tarp senesnių Persona dalių ir naujesnių. Labiausiai užkabino kaip veikėjai gauna savo persona kovojant su savo tamsiąja puse. Idėja gal ir ne nauja, bet šiuo atveju atrodo ne tik pakankamai šviežia, bet ir labai gerai atskleidžianti veikėjus ir jų kompleksus bei požiūrius į gyvenimą. Dar patiko, kad vietoj beveik idealių-veikėjų-kurie-gelbėja-pasaulį, P4 mums pristato pakankamai paprastus paauglius, labai primenančius mus pačius - kiekvieną su savo 'tarakonais', taip sakant.
  Kas kliuvo adaptacijoje, kad viskas vyksta labai greitai. Kartais netgi per greitai. Dėl to nėra tos stiprios intrigos, kuri yra žaidime, ir tai aiškus minusas. Jeigu viskas būtų šiek tiek labiau, bet teisingai, ištempta gautųsi vos ne antras Death Note, bet, bet...

  Prezentacija. Pradėkim nuo piešimo - jis... vidutiniškas. Žiūrėjau TV versiją ir ne kartą buvau pastebėjęs kiek kai kurios scenos netvarkingai nupieštos. Buvo tokių momentų, kur visi veikėjai kalbasi tarpusavyje, bet žiūri kažkur į kosmosą, kas atrodo labai keistai. Iš kitos pusės, kovos nupieštos tiesiog nuostabiai. Dinamika, judesiai, magija - viskas kaip turi būti. Labai pradžiugino daugybė vizualių sprendimų ir elementų paimtų tiesiai iš žaidimo: ikonos, statusai, skirtingos personos ir netgi kelios gudrios taktikos, su kuriomis geriausia nugalėti tą ar aną priešą arba bosą! Visa tai duoda serialui daug šarmo, už ką labai dėkingas kūrėjams. Taip pat geros naujienos: Blu-Ray versija bus perpiešta ir ištaisyta, palyginus su transliacija.
  Tie, kuriems patiko originalus žaidimo takelis, žiūrėdami anime pasijus iškart kaip namie, nes visa muzika paimta tiesiai iš žaidimo, išskyrus naują opening'ą ir ending'ą. Shoji Meguro yra nuostabus kompozitorius, sugebantis savo kūryba perduoti tinkama atmosferą tinkamu metu. Ir, manau, tie, kas žiūrės ar žais pirmą kartą, būtinai įvertins tikrai gerą ost'ą.

  Verdiktas. Taigi reikia kažkaip ir apibendrinti viską. Ar P4A geras anime? Jis neblogas. Jis tikrai netaps anime klasika ar kažkuo tokiu ir tai tikrai nėra absoliučiai 'must-see' serialas. Jis tiesiog neblogas. Dalykas su P4A yra toks, kad jis buvo sukurtas kaip reklama pačiam žaidimui ir daugiau tiems, kas jo dar nežaidė. Ir juokingiausia yra tai, kad tiems, kam serialas buvo sukurtas, įvertino jį nelabai gerai, o patiko jis labiausiai tiems, kas žaidimą jau perėjo. Nevykusi reklama? Gal. Svarbiausia, asmeniškai man, yra tai, kad šitas nuostabus žaidimas buvo žmogiškai perkeltas į anime serialo formatą su minimaliais trūkumais ir išsaugojo beveik viską, kas man jame taip patinka. Už ką jam drąsiai rašau 4,5/5. Tikiuosi, kad tai yra ne paskutinė normali žaidimo adaptacija.

  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2012-06-01, 17:20 Priežastis: Sutvarkyta gramatika :)

 2. #2
  Ežiukas duobkasys setas avataras
  Įstojimo data
  2008 03 29
  Vietovė
  pajuris
  Įrašai
  84
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  kaip reklama tai visai vykusi as tikrai susigundziau zaidimu deja pc versijos nera ir nebus zinant japonus..... pats anime sakykim zavus toks aisku visa ta "personos" reikala paliko uz kadro jai nezaides tai nelabai ka ir suprasi .... reik dabar tik ovos sulaukt su kazkokia kitokia pabaiga

 3. #3
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  Ten ne kitokia pabaiga, ten tikroji.

 4. #4
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Geras aprašymas Et, tik kaip ir setas, pati mieliau išmėginčiau patį žaidimą, jei būtų išleistas ant PC, mat visada originalams labiau teikiu pirmenybę nei adaptacijoms. Tačiau manau, kad ir anime gali būti vertas dėmesio

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Per Squall'a net nelabai ką galiu parašyt. Per daug laiko jau praėjo. Kiek pamenu labiausiai užkliuvo pagrindinis personažas. Kartais išslysdavo kažkas panašaus į charakterį, bet retai. Šeip tipinis geimeriškas anime su tipiniais trūkumais ir be stiprių privalumų. 6 balai nebent.
  Skrynai (jei jau vis tiek buvau padaręs):
  Spoileris:

 6. #6
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  Kiek pamenu labiausiai užkliuvo pagrindinis personažas.
  Žaidime jis išvis nekalba. Tame ir esme, kad visuose Persona žaidimuose žaidėjas turi pats kaip ir sukurti jam ta ego pagal save. Būtų keista tiesiog jeigu anime jis gautų pilna ir detalų charakterį.
  P.S. ačiū už kadrus~

  Et, tik kaip ir setas, pati mieliau išmėginčiau patį žaidimą, jei būtų išleistas ant PC
  Na, jeigu kompas pakankamai galingas, visada yra emuliacija (;

 7. #7
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  Na, jeigu kompas pakankamai galingas, visada yra emuliacija (;
  Jeigu Be to, ir su valdymu jau nebe taip patogu (o kol naujas kompiuteris, tai ir klaviatūros stipresnis nervinis paspaudimas skaudus )

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 8. #8
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Žaidime jis išvis nekalba. Tame ir esme, kad visuose Persona žaidimuose žaidėjas turi pats kaip ir sukurti jam ta ego pagal save.
  Šita aš ir taip žinau, bet čia ne žaidimas. Anime personažas turi būti pagal kažką......
  Būtų keista tiesiog jeigu anime jis gautų pilna ir detalų charakterį.
  Nežinau kaip kam, bet man būtų ne keista, o gerai. Man rodos kūrėjai tiesiog patingėjo arba pabijojo....

 9. #9
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  pabijojo
  This. Nes naujas gerbėjas, nupirkęs kokia nors Persona 4: Golden, instinktyviai lauks kad ten bus tas pats Yu Narukami iš anime. Ir kai jis pradės žaisti, pasijus apgautas, nes protagonistas net neturės default'inio vardo, ka jau sakyti apie charakterį ar kažkoki individualumą (:

 10. #10
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.957
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Nepatiko ir buvau piktas ant šio anime, tiek kad visi komentarai kad geimeriams šis žaidimas visai patiko, pamokė būti tolerantiškesniu, tai tiek to, pyktis nuslūgo. O anime buvo labai lauktas, nes jau kiek teko susipažinti su Persona serija (prie to prisidėjo Persona 3, visokie treileriai, labai patikę OST'ai) tiesiog tikėjaus kažko TOKIO, negavau. Matyt kitaip ir nebūtų išėję padaryti anime pagal tokį žaidimą, o jei būtų kūrę savo istoriją, tuoj nepasitenkinimas iš fanų, tai čia matyt geriausias galimas variantas išėjo (ir visgi atsipirko, DVD/BD pardavimai tikrai geri), dar turint omeny animatorių streikus.
  Iš manęs deja 2/5, bet blogiausio titulą (mano nuomone) tegu pasilaiko Guilty Crown kol kas.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2012-06-02, 13:14

 11. #11
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  This. Nes naujas gerbėjas, nupirkęs kokia nors Persona 4: Golden, instinktyviai lauks kad ten bus tas pats Yu Narukami iš anime. Ir kai jis pradės žaisti, pasijus apgautas, nes protagonistas net neturės default'inio vardo, ka jau sakyti apie charakterį ar kažkoki individualumą (:
  Naujas gerbėjas gali pasidaryti bet kokį, gal net tokį pat nykų kaip ir šiame seriale. Čia greičiau pabijojo jau žaidusių, kad charakteris neatitiks jų sukurto.

 12. #12
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  Persona 3
  O.. prie ko čia ji?

 13. #13
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.957
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  O.. prie ko čia ji?
  Tik paminėjau nuo ko mane pradėjo dominti pati Persona serija ir tiek, ir nuo ko automatiškai susidarė dideli lūkesčiai serialui, nebuvus galimybės išbandyti ketvirtos dalies (treileriai ir puikus garso takelis bei dainos prie to labai prisidėjo). Prie to ji čia. Jei čia mano komentaras omeny turimas.

 14. #14
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.957
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Po Persona 4 atėjo eilė ir Persona 3 žaidimui gauti savo anime adaptaciją
  http://www.animenewsnetwork.com/news...tion-confirmed
  bet kaip jie sukiš viską į filmo ilgį čia jau neaišku...

 15. #15
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  bet kaip jie sukiš viską į filmo ilgį čia jau neaišku
  O ten nėra ką kišti. Visa siužetą galima įkišti beveik į valandą, nes ten nieko nevyksta.

  Spoileris:
  10min. Minato ateina į bendrabutį, atranda savo persona, atranda Dark Hour, Tartarus.
  13min. Prisijungia Junpei, Yukari.
  20min. Pora kovų su pilnaties bosais.
  23min. Prisijungia Akihiko, Mitsuru, Fuuka.
  30min. Dar pilnaties bosai, ecchi scena su Yukari.
  37min. Vasaros atostogos, Aigis, Mitsuru tievas pasakoja apie Shadows, Koromaru.
  42min. Ken, Shinji ir jo mirtis. Paskutini pilnaties bosai.
  48min. Ikutsuki, visa tiesa apie Tartarus, Ryoji.
  55min. Naujieji metai, paskutinis Tartarus'o šturmas.


  Lieka daugmaž 40-50 min visokiems social link'ams. Ir gaunasi standartinė 1:40:00~1:50:00 filmo trukmė.

 16. #16
  Narys
  airidas20th avataras
  Įstojimo data
  2011 06 24
  Vietovė
  Niekur
  Įrašai
  60
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  OVA is Out


  Anime, buvo visiška vidutinybė, kūrėjai netgi tingėjo tinkamai muzika parinkti ir garso takeli kartais pakeisdavo naujomis melodijomis, kurių nebuvo žaidime(ir jos skambėjo apgailėtinai). Taip, yra truputis turinio papildymo, bet įdėją buvo galima išpildyti geriau. Anime istorija labai supaprastinta ir personažai nėra atskleidžiami iki galo(anime kai kuriuos juos netgi gadina).Yu Narukami-tikras klaunas.Animacija vietomis netgi labai prasta,bosų ir šeip kovos pavaizduotos labai neįdomiai.

  Persona žaidimai man asmeniškai yra šedeveras(niekada neesu žaidęs kažko kas taip užkabintu ir įstrigtu atmintyje) . Na,ką lauksiu Persona 4:Arena(dabar protagonistas oficialiai vadinamas Yu Narukami) išleidimo Europoi ir Persona 3 filmo(tikiuosi jog bus kokybiškai nurushintas ir gausim kažką panašaus į FSN:Unlimited Blade Works(vienu žodžiu fanai supras))

  Spoileris:
  kai veikėjai kovėsi su Ameno-Sagiri ir Adachio labirinte,vis laukiau aš pianino partijos ir ar įsivaizduojat?,jos nebuvo!!!!.Kodėl per OST groja tik pačias blogiausias kūrinio vietas?


  Nu,OVA buvo tikras šlamštelis,animacija prasta ir per tiek laiko buvo galima sukurti ką nors geriau,negu 7min. kopijuoti visų nekenčiama Haruhi(kitas anime) endless eight arką,bei bosų kovas padaryt dar nuobodesnęs,o paskutinės bosės temą pagrojo kažkur 5s ir pakeitė kažkuo,ko atsiminti neįmanoma.

  Vienu žodžiu žiūrėt iš reikalo,rekomenduoju pažaist žaidimą ir po to pasižiūrėt(nenusivilsit žaidimu tikrai),bet antrą kartą žiūrėti jokių būdu nerekomenduoju.7 vien iš pagarbos,pagal AZ sistemą apvalinu iki 3

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •