Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Reikia Piešėjo/Dailininko piešti kambary ant sienos.

Pyylester
    Guest

Love Reikia Piešėjo/Dailininko piešti kambary ant sienos.

Reikėtų dailininko piešti kambary ant sienos iš paveiksliuko Guild Wars 2 art'ą. Pvz: http://www.guildwars2.com/en/media/concept-art/ jei sugebėsite kažką tokio nupiešti ant kambario sienos, susisiekit su manim. Išrinksim konkrečius paveiksliukus.
    Galėsiu sumokėti, susitarsim.

Kolkas susisiekit per PM, jei rasiu žmogų kuris tikrai tai sugebės, pasiimsiu kontaktus.

Veiksmo vieta Kaunas.

ningen..
    vrblitz avataras
    Įstojimo data
    2008 10 01
    Vietovė
    Limbo
    Įrašai
    255
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Piest tai nupiest, bet cia tai visa tapyba. Profesionalo ieskok.

3. Ačiū Futari, Džiro sesė dėkojo
    Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Mhm... darbo visai nemažai tokiam ištapymui. Baisingus pinigus kainuoja visą sieną ištapyt, o už kapeikas nežinau kur tokį durnelį rastum. O šiaip mažiausiai 1000lt būtų už visos (vienos) sienos freską tokiu art'u, taip pat užtruktų netrumpai. Pats apsiimčiau atlikti tokį darbą už mažiausiai 1500lt ir grubiai tariant nepilnam mėnesiui.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

5. Ačiū Cere, sketchas dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Arizona avataras
    Įstojimo data
    2008 12 30
    Vietovė
    helsinki
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    o taip ,toks darbas užtruktų tikrai, manau mažiau kainuotų jei priemonės būtų supirktos. Šeip norėčiau pabandyt, pati turiu 2 užsakymus vasarai sienų paišymui, laiko stygius. O durnelių gal ir rastum,kad papigei padarytų,aišku ne užvisisškus centus,bet mažiau tūkstančio tikrai rastum, Akademijoj dailės plakatėlį tiesiog pakabink :]

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Na jeigu tik dėl saves tuos paveiksliukus ant sienos tai aš tavo vietoj pasirinkčiau fototapetus, manau pigiau ir greičiau išeitu. Aš irgi ketinu remonta darytis pas save tai noriu naktinį miestą kokį nors ant vienos sienos pavaizduotį ,bet aš jį darysiu su fototapetais nes piešimas ir ilgiau ir brangiau... Tik kad jeigu pieš tai bus dailininko autorinis darbas o nekopija.

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

8. Ačiū Miglaja dėkojo
    Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius OpHiEll Žiūrėti skelbimus
    Na jeigu tik dėl saves tuos paveiksliukus ant sienos tai aš tavo vietoj pasirinkčiau fototapetus, manau pigiau ir greičiau išeitu. Aš irgi ketinu remonta darytis pas save tai noriu naktinį miestą kokį nors ant vienos sienos pavaizduotį ,bet aš jį darysiu su fototapetais nes piešimas ir ilgiau ir brangiau... Tik kad jeigu pieš tai bus dailininko autorinis darbas o nekopija.
    Dėl fototapetų pritariu - tikrai greitesnis ir pigesnis variantas. Be to, neblogai laiko, jei nesuchaltūrintas spausdinimas tai ilgai nenubluks. Tik dideliems formatams geriau susirasti tada "reklamos klijuotoją", mat gražiai ir lygiai be pūslių užklijuoti didelių matmenų foto lipdukus yra tikrai sunku nemokant

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Man visi zyzė, kad išsitapyčiau kokią sieną kambarį (mat užsiminiau jog norėtusi kažko idomesnio kambaryje), bet net pats savo kambaryje nepasirašiau tokiai avantiūrai. Tai išeitis buvo fototapetas. Labai gražių būna, šeip esu mates ne vieną ir ne du su naktinio miesto tematika. Megos senukuose dar ir dabar yra. Rekomenduočiau "Komar" firmos tapetus, labai kokybiški ir pasirinkimas nemažas.
    Aš savo kambario sieną kur PC stalas stovi išsiklijavau fototapetu ir atrodo geriau nei kokia teplionė ant sienos.

11. Ačiū OpHiEll dėkojo
    Love & Peace
    NanaChan_ avataras
    Įstojimo data
    2009 06 01
    Vietovė
    sklepe
    Įrašai
    82
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    kas apie sienų ir didelių plotų dekoravimą, tai labai įdomi ši programa http://arje.net/rasterbator. išskaido vaizdus taškais, geriausiai tinka dideliems plotams. ypač įspūdingai atrodo portretai. galvoju kažką panašaus ant savo sienos pasidaryt, nes mėgstu įvairius plakatus, miestų panoramas ir etc..
    puikus pavyzdys : http://3.bp.blogspot.com/_cJ_SEG5OVX...sterbator3.jpg

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius witkus Žiūrėti skelbimus
    Man visi zyzė, kad išsitapyčiau kokią sieną kambarį (mat užsiminiau jog norėtusi kažko idomesnio kambaryje), bet net pats savo kambaryje nepasirašiau tokiai avantiūrai. Tai išeitis buvo fototapetas. Labai gražių būna, šeip esu mates ne vieną ir ne du su naktinio miesto tematika. Megos senukuose dar ir dabar yra. Rekomenduočiau "Komar" firmos tapetus, labai kokybiški ir pasirinkimas nemažas.
    Aš savo kambario sieną kur PC stalas stovi išsiklijavau fototapetu ir atrodo geriau nei kokia teplionė ant sienos.
    Jo mačiau vienus ir aš senukuose lygtais su naktiniu New York miesto atvaizdu.Aš tai pats kažko įdomaus noriu gal futuristinio kažko pvz. keletas iš tų vaizdų kurie man patiko:

Spoileris:

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

14. Ačiū witkus, Miglaja dėkojo
    Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    315
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Jo mačiau vienus ir aš senukuose lygtais su naktiniu New York miesto atvaizdu.Aš tai pats kažko įdomaus noriu gal futuristinio kažko pvz. keletas iš tų vaizdų kurie man patiko:

Spoileris:

Va čia tai gėris, į tokią sieną spoksočiau ir spoksočiau

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •