Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Bleach, naujosios arc'os pradžia?

Balsavo
33. Jūs negalite čia balsuoti
  • (puiki)

11 33.33%
  • (gera)

11 33.33%
  • (vidutiniska)

7 21.21%
  • (prasta)

1 3.03%
  • (bloga)

3 9.09%
Puslapis 3 iš 27 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 431

Bleach Manga'os aptarimas.

Draconica
    Guest
    Taip, nes dar išsitęs iki begalybės kaip jau daugumai nusobęs Naruto. Geriau baigtūsi kol visiškai nenusivažiavo į paraštes taip sakant.

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Na,visi virs simto seriju/chapter'iu skaiciuojantys anime/manga turi sita beda. Naruto turi viena privaluma - jis vis tik karts nuo karto sugrizta. Bleach sita jau seniai seniai pamirso.

Draconica
    Guest
    Na jau, senai mečiau tiek žiūrėti, tiek skaityti Naruto ir kadangi visvien žinau kas ten vyksta, nė kiek nekyla noro grįžti prie šio kūrinio. Jokio įdomumo. Bleach bent jau turi lengvą stilių, kuris neužima daug laiko, o kadangi yra kaip ir pažadėta pabaiga, tai bent jau ne taip ir smaugia tai, kad galas per daug ištemptas ir per daug popastiškas galios atžvilgiu. Žinoma, buvo smalsu pamatyti Genryuusai bankai, bet savo perdėtu galingumu mane nuvylė.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    "perdetu galingumu" Lol? Taigi tokio amziaus zmogus tebera stipriausias zmogus soul society, akivaizdu, kad jis tikrai turi sugebeti kazka osom.? Man asmeniskai sita arka pebeik priygsta paciai pirmajai soul society arkai.

Draconica
    Guest
    Naujasis skyrius nelabai išsamus tiesą sakant, nors ta mirusiųjų technika atrodo gerai.
    Paskutinį kartą taisė Draconica : 2012-09-19, 19:58

Narys
    airidas20th avataras
    Įstojimo data
    2011 06 24
    Vietovė
    Niekur
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Nu tai ką, diedukas šį kartą kopijuoja Alucard style, visai kietai , atrodo jog Bachui amen, bet ir taip visvien aišku jog dieduka Bachas ateinančiuose skyriuose nukals iš vieno hit pasinaudojąs kokia nors technika. Tik ar man vienam užkniso laukt kas ten grasino papjaut Uraharą(Aizenas,Grimmjow?) prieš kažkur 20 skyrių?.

Draconica
    Guest
    Mhm, į tą aš irgi dėmesį atkreipiau. Tai spėju iš to gal taip pat pamėgins kažką išvynioti.

Narys Poizun avataras
    Įstojimo data
    2012 07 20
    Vietovė
    NomNom
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tik ar man vienam užkniso laukt kas ten grasino papjaut Uraharą(Aizenas,Grimmjow?) prieš kažkur 20 skyrių?.
    Ne tik tau, bet tikriausiai ten turėtų būti Gimmjow, nes Kubo lyg ir sakė kožkokiam tai interviu, kad Grimmjow grįš.

BTW Zangetsu quincy pamiršo, kad jo grupuotė moka pasisavinti bankai ar tik šiaip no logic..

Draconica
    Guest
    Gal tas ale jų vadas tiesiog neturi to "instrumento" tam arba laukia geros progos? O_o

Draconica
    Guest
    Naujas skyrius:

Kas liečia naują skyrių:
    Spoileris:
    Vėl kažkoks super uber mega priešas išlys, kad šį taip greit sutvarkė.

ningen..
    vrblitz avataras
    Įstojimo data
    2008 10 01
    Vietovė
    Limbo
    Įrašai
    255
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
    Naujas skyrius:

Kas liečia naują skyrių:
    Spoileris:
    Vėl kažkoks super uber mega priešas išlys, kad šį taip greit sutvarkė.
    ne super uber mega priesas, o juha bach'as. tipo sitas buvo apsimetes juo. bet tikriausiai pauze nuo kovu dabar laukia.

Draconica
    Guest
    oh, nesupratau normaliai šio skyriaus

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Tai gal Aizenas? Uzhipnozavo visus, kad kpojipa atrodytu, kaip jis, nes kolkas viskas pagal plana: Yamamoto parode savo bankajaus limitus, galima vokt ir tada liks tik Ichigo.

Draconica
    Guest
    nemanau, kad verta kažko įspūdingo tikėtis, Ichigo will save the day. Bet dėl Aizen. Gal ir tavo tiesa, bet kažkaip nelabai man tai patiktų, jei neva Aizaen visvien nenugalėtas.

O, beto kas liečia Aizen, tai prisiminus jo kovą su Ichigo kažkaip ir logiška būtų kad jis pats ten būtų. juk negali lyderis visą laiką slėptis kažkam už nugarų O_o Arba aš čia tiesiog idealistė.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Nuo kada shonenuose ne pagrinins veikejas lemia viso pasaulio likima? As nlb suprantu ko tu tikiesi.

Draconica
    Guest
    Ne, tiesiog paminėjau visiems žinomą faktą, ne dėl to, kad kažko kito tikėčiausi.

Puslapis 3 iš 27 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •