Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: AZAR 2011: Best of the Best (Balsuoti galima iki 3 labiausiai patikusių anime)

Balsavo
110. Jūs negalite čia balsuoti
  • Redline

23 20.91%
  • Steins;Gate

56 50.91%
  • Ao no Exorcist

23 20.91%
  • Deadman Wonderland

26 23.64%
  • Fate/Zero

11 10.00%
  • Break Blade

13 11.82%
  • Usagi Drop

27 24.55%
  • Mahou Shoujo Madoka Magica

10 9.09%
  • Summer Wars

27 24.55%
  • Mawaru Penguin Drum

19 17.27%
  • Baka to Test to Shoukanjuu Ni!

10 9.09%
  • Level E

7 6.36%
  • Yondemasu yo, Azazel-san

4 3.64%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 27

AZAR 2011: Best of the Best - Rezultatai

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149

AZAR 2011: Best of the Best - Rezultatai

AZAR 2011: Best of the Best

» Renkamas geriausias iš geriausių savo kategorijose anime. Vertinama yra anime visuma: tiek animacija bei piešimas, tiek garso takelis, istorija, išbaigtumas, veikėjų vystymas, žanro ar anime minties atskleidimas ir pateikimas.

Nominantai:
    • Redline
    • Steins;Gate
    • Ao no Exorcist
    • Deadman Wonderland
    • Fate/Zero
    • Break Blade
    • Usagi Drop
    • Mahou Shoujo Madoka Magica
    • Summer Wars
    • Mawaru Penguin Drum
    • Baka to Test to Shoukanjuu Ni!
    • Level E
    • Yondemasu yo, Azazel-san

DĖMĖSIO Visų prabalsavusių už daugiau nei 3 variantus balsai bus anuliuojami

Balsavimas baigtas!!!

AZAR 2011: Best of the Best tapo Steins;Gate (53 balsai)
    II vieta: Usagi Drop (27 balsai)
    III vieta: Summer Wars (25 balsai)

Laimėtojai atrinkti, dėl viršyto 3 balsų limito, anuliavus šių vartotojų balsus:
    NeXuS - 7 kartai
    Hibris - 5 kartai
    ciombiukas - 4 kartai
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2012-03-09, 21:51

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Man tai lengviau Mat tik trys padoresni ir praejo i si etapa. Tai - Usagi Drop, Mawaru Penguindrum ir Summer Wars. Jiems ir atiduodu balsus. Vat rinktis viena is ju butu sunkiau.

Visgi mano absoliutus siu metu favoritas - Ano Hana - nepraejo

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    Visgi mano absoliutus siu metu favoritas - Ano Hana - nepraejo
    Man ir dėlto gaila, mano geriausias iš praeitų metų matytų taip pat. Kadangi jo nėra, tai renkuos F/Z, MPD ir S;G.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Geriausias gali būti tik vienas.:P Nemanau, kad čia reikia kitų pasirinkimų.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Prabalsavau ir tik dabar pastebėjau, kad galima buvo pasirinkti 3 variantus XDDD Na, šaukštai po pietų, bet savo sprendimu vis vien patenkinta, Mawaru Penguidrum visgi labiausiai mane palietė šiais metais O ir kitiems man patikusiems animams mano balso pagalbos, rodos, nereikia...

P.S. dėl AnoHana ir man labai gaila, kad nepateko, nes iš 3 variantų už jį tikrai būčiau prabalsavus.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Man ir dėlto gaila, mano geriausias iš praeitų metų matytų taip pat. Kadangi jo nėra, tai renkuos F/Z, MPD ir S;G.
    Tiesą pasakius... tikriausiai pirmą kartą girdžiu apie šį anime. Jeigu jis iš ties buvo toks geras, kodėl niekas nepabandė suregzt bent mažo aprašymo ir labiau praplėst populiarumą lietuvių gretose?

7. Ačiū Red_Elf dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Tiesą pasakius... tikriausiai pirmą kartą girdžiu apie šį anime. Jeigu jis iš ties buvo toks geras, kodėl niekas nepabandė suregzt bent mažo aprašymo ir labiau praplėst populiarumą lietuvių gretose?
    Pasirodo, kad čia yra šitas anime.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Pasirodo, kad čia yra šitas anime.
    Opa... O anime sąraše nėra :} PS: Pasirodo ieškota pagal kitą pavadinimą...

Edit: pamatęs aprašymą prisiminiau anime. Nežiūrėjau tik dėl vienos priežasties: laukiau artėjančio LT vertimo.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56

Edit: pamatęs aprašymą prisiminiau anime. Nežiūrėjau tik dėl vienos priežasties: laukiau artėjančio LT vertimo.
    Dar ir lauk, nauja vertėja po egzaminų/darbų vėl prisės ir išleisim visą pack'ą

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128

Neblogas serialas, bet jam nepasisekė su vienu konkurentu.

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Man baisiai keistas Steins;Gate "fenomenas" (ir to fenomeno mastai AZ, atrodo kad jokiu kitu animu niekas nebuvo mates) - man jis taip ir liko animu su kuriuo net nezinau ar verta prasidet. Na toliau (gal) pabambesiu ties pirmo etapo rezultatais

Idomumo delei uzmeciau aki i ARC Awardsus - "Best Overall" Ano Hana kolkas ketvirtas (nesigilinau ar rinkimai tebevyksta, ar jau baiges), nors palyginus kiti nominantai yra keistoki (pvz. "Hourou Musuko"). Nors "Steins Gate" visgi pirmauja

hard to understand ewlds avataras
    Įstojimo data
    2009 02 14
    Vietovė
    Birmingham
    Įrašai
    147
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    Man baisiai keistas Steins;Gate "fenomenas" (ir to fenomeno mastai AZ, atrodo kad jokiu kitu animu niekas nebuvo mates) - man jis taip ir liko animu su kuriuo net nezinau ar verta prasidet. Na toliau (gal) pabambesiu ties pirmo etapo rezultatais

Idomumo delei uzmeciau aki i ARC Awardsus - "Best Overall" Ano Hana kolkas ketvirtas (nesigilinau ar rinkimai tebevyksta, ar jau baiges), nors palyginus kiti nominantai yra keistoki (pvz. "Hourou Musuko"). Nors "Steins Gate" visgi pirmauja
    O man atvirkščiai keistas AnoHana fenomenas. Man asmeniškai tai jis jokio didesnio ispūdzio nepaliko, peržiūrėjau ir užmiršau. Aišku nesakau, kad jis blogas buvo.. visgi visų skoniai skirtingi O pats asmeniškai prabalsavau už tris: redline, summer wars ir steins;gate.
    ^_^

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Tai čia kaltė tokios sistemos kad tik laimėjęs savo kategorijoj anime gali patekti į geriausio rinkimus, čia bendrai gal reikėjo surinkti darbus kurie sulaukė didžiausio forumo apžvalgininkų ir lankytojų dėmesio, manau Ano Hana tarp jų būtų buvęs. Na bendrai rinkimai neblogi buvo, kad kelių anime buvo ir pasigesta kai kuriose kategorijose, labiausiai gaila kad Karigurashi no Arriety kažkodėl nepateko į rinkimus, kodėl (juk buvo minėtas serialų galinčių dalyvauti rinkimuose sąrašo temoje)? Tai negi jo čia niekas nematė? Ar jam yra šansas pavėlavusiam įlysti į kitų metų rinkimus, kaip kad dabar gavosi su Summer Wars (nors variantas tai neitin geras, bet vis tik)?

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Mano asmeninio topo jokie rinkimai nepakeistų. Tad šiuo atveju nelabai ir tejaudina kas pateko i antrą etapą, o kas liko už borto. Šiaip tik tik idomu pamatyti buvo kam dauguma AZ lankytojų atidavė savo simpatijas atskirose kategorijose. O dėl best of the best, tai bent jau šiemet, kokia rinkimų sistemą rengėjai būtų bedarę, laimėtojas vis tiek bus tas pats, be rimtesnės konkurencijos.
    Paskutinį kartą taisė Shenn : 2012-03-04, 17:41

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Tai čia kaltė tokios sistemos kad tik laimėjęs savo kategorijoj anime gali patekti į geriausio rinkimus, čia bendrai gal reikėjo surinkti darbus kurie sulaukė didžiausio forumo apžvalgininkų ir lankytojų dėmesio, manau Ano Hana tarp jų būtų buvęs. Na bendrai rinkimai neblogi buvo, kad kelių anime buvo ir pasigesta kai kuriose kategorijose, labiausiai gaila kad Karigurashi no Arriety kažkodėl nepateko į rinkimus, kodėl (juk buvo minėtas serialų galinčių dalyvauti rinkimuose sąrašo temoje)? Tai negi jo čia niekas nematė? Ar jam yra šansas pavėlavusiam įlysti į kitų metų rinkimus, kaip kad dabar gavosi su Summer Wars (nors variantas tai neitin geras, bet vis tik)?
    Na, tikrai ne vien kategorijų laimėtojai buvo įtraukti, juk Mahou Shoujo Madoka Magica niekur nelaimėjo, bet neprastai pasirodė daugelyje kitų kategorijų ir buvo įtrauktas (: o va Ano Hana nei laimėjo nei sužibo, tai ir liko nepastebėtas

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Na teisingai Shenn sako. Dauguma visad rinks popsa nepriklausomai nuo to ar jis realiai geras ar ne.

Bet cia jau prisimenu savo sena pasiulyma mastyti apie kiek kitoki AZARo formata, mat vis tik norisi, kad laimetu vertieji. Maziau populizmo, maziau duonos liaudziai, daugiau tvirtos gelezines rankos paaiskinancios kas gerai. Tiesiog toli grazu dar ne toks jau rafinuotas lietuvisku anime fanu skonis (mano veikiausiai taip pat), kad galima butu leisti zaisti demokratija.

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •