Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Misteris anime 2011

Balsavo
97. Jūs negalite čia balsuoti
  • JP

8 8.25%
  • Baka Ki El Dogra

8 8.25%
  • Okabe Rintaro

34 35.05%
  • Kaburagi T. Kotetsu

8 8.25%
  • Senji Kiyomasa

13 13.40%
  • Lancer

13 13.40%
  • Yukio Okumura

13 13.40%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Misteris anime 2011

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40

Misteris anime 2011

Misteris anime 2011

» Geras vyriškas personažas - patrauklus vaikinas su įdomiu charakteriu bei išvystyta asmenybe.

Nominantai:

Forumo ligonis
    taven avataras
    Įstojimo data
    2010 06 12
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    555
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Riderio kazkaip pasigedau,visi sitam sarase esantis su juo palyginus yra visiski mulkiai
    Paskutinį kartą taisė taven : 2012-02-01, 09:26

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Okabe Rintarou. Nes nepamenu kad kada nors taip smarkiai žavėčiaus pieštu vyru, kaip tai padaryti mane tiesiog privertė Okabe.
    El Psy Congroo.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Vietoj Lancer turėtų būti Rider, ten jis vos ne didžiausia Fate/Zero vinis buvo.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Labai sunkus pasirinkimas buvo tarp Okabe Rintarou ir Kotetsu Kaburagi, bet pasirinkau pastarąjį. Okabe stebėti buvo neįtikėtinai smagu, tačiau Kotetsu nustebino savo paprastumu. Tikrai nesitikėjau, kad taip pamėgsiu šį 30+ metų vyruką, kuriam nė nereikia elgtis ekscentriškai ar kaip kitaip ypatingai, kad atkreiptų kitų dėmesį ir būtų nuostabiu ir įtraukiančiu pagrindiniu veikėju. Už Okabe vis vien tikriausiai daug kas prabalsuos, tad, be sąžinės graužaties, balsą skiriu tau, Kotetsu!

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Taigi, ir aš buvau šįmet labiausiai sužavėta Kaburagi T. Kotetsu Kažkaip, dažniau pasigendu tokių solidesnių veikėjų :]

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Dėl Rider'io, sutinku, kad labai pozityvus ir geras personažas, nesiginčysim.

Visgi kategorija "Misteris Anime" tradiciškai nėra visiškai lygu "Geriausiam vyriškam personažui". Na visų pirma tai "patrauklus vaikinas", na o Rider'is atvirai sakant, na nėra jis labai jau patrauklus. Nežinau kaip jum vaikinam rodosi, bet mums, moteriškai auditorijai, ko gero kitaip^^

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Hellsing_lover Žiūrėti skelbimus
    Taigi, ir aš buvau šįmet labiausiai sužavėta Kaburagi T. Kotetsu Kažkaip, dažniau pasigendu tokių solidesnių veikėjų :]
    Dėl solidumo dar galima pasiginčyti. Amžiumi? Taip. Elgesiu? Ne. Charakteriu? Irgi nelabai....

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Dėl solidumo dar galima pasiginčyti. Amžiumi? Taip. Elgesiu? Ne. Charakteriu? Irgi nelabai....
    Na, taip, bet supranti, vis ne 16-inis visus gelbėjantis malalietka :]

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Hellsing_lover Žiūrėti skelbimus
    Na, taip, bet supranti, vis ne 16-inis visus gelbėjantis malalietka :]
    Amžius man ne rodiklis.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Amžius man ne rodiklis.
    Suprantu, bet žinai, kažkaip labai jau nuo amžiaus ir mentalitetas gerai jaučias. Nors anime atveju neretai tai tik į blogąją pusę nusveria, o va, Kaburagije turbūt tai labiausiai ir užstrigo - nors elgesys tikrai dažnai per daug lengvabūdiškas ir kvailokas kartais net būdavo, tačiau tas kvailumas kažkaip nekvepėjo nesubrendėliškumu

Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Ilgai svarsčiau ir rinkausi iš Princo Baka ir Kotetsu. Senji, JP aišku kieti veikėjai ir visa kita, bet man tai keistai čia atrodo Yukio. Daug vertesnis ir charizmatiškesnis jo brolis Rin. Bet grįžtant prie Princo Bakos ir Kotetsu, tai seniai nemačiau tokių įdomių ir savotiškų veikėjų. Jie net man kažkuo panašūs. Na, bet blondinai man visada patiko labiau

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kaburagi T. Kotetsu labiausiai artimas sielai pasirode siemet. Gaila kad kaip ir paciame anime ji uzgozia populiaresniu anime veikejai, kuriems jis tikrai nenusileidzia, nu bet deja... Steins;Gate buvo galima ideti i kiekviena kategorija ir manau visose butu laimejes, netgi pvz nepadoriausio anime, gal tik iskyrus metu nusivylimo...
    Paskutinį kartą taisė demoniacman666 : 2012-02-18, 14:32

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius demoniacman666 Žiūrėti skelbimus
    Steins;Gate buvo galima ideti i kiekviena kategorija ir manau visose butu laimejes, netgi pvz nepadoriausio anime, gal tik iskyrus metu nusivylimo...
    Steins;Gate turėjo tik vieną ecchi sceną, ir tą pačią, palyginus su novelės variantu (kur buvo oh-la-la...) labai kuklią.
    Steins;Gate šiuo metu yra įdėtas ten kur jam labiausiai tinka, nes kai kuriais aspektais jis labai pasižymi, kai kuriais tikrai ne.

15. Ačiū Hellsing_lover dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Tik dabu susivokiau ko realiai trūksta... Daikichi (Usagi Drop)! Taip, galbūt jis ir ne handsome gal ir ne charizmatiškas, tačiau tikrai ne kiekvienas vyras turi tokią didelę širdį. Kadangi šio personažo nėra, daug nedvejodami balsuojam už: Protagonistą -> Crazy Mad Scientist'ą!

17. Ačiū Futari, Ozis dėkojo
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Teisingai sako slicKrox, labai truksta Daikichi. Atrodo bene pagrindiniai vyriski atributai - ryztingumas, rupestingumas ir atsakingumas (ir visa tai sveiko proto ir tam tikro realumo ribose) - lieka visiskai uz borto siuose rinkimuose. Visgi, nors ir Daikichi man visai prie sirdies, mano favoritas yra visai kitas - Cao Cao ("Souten Kouro"). Del zudancios charizmos, beatodairisko ryztingumo ir nerealiu talentu.

O vat is nominantu rinktis, jau priesingai nei slicKrox, nejauciu absoliuciai jokio noro. Ir ne todel, kad daugelio nesu savom akim mates, sia problema labai efektyviai sprestu anime blogai. Esmine problema yra tame, kad visi nominantai yra is esmes vienodi - visi jie yra moe-moe-kun'ai su butaforinemis "tough guy" asmenybemis, kurie vienas nuo kito galetu skirtis nebent plauku spalva, bet net ir tuo nesiskiria. Na, aisku isskyrus Baka-ouji, bet vien uz blondiniska siuveliura... ranka nekyla...

Matyt senstu...

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •