Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Žaviausias anime blogietis

Balsavo
86. Jūs negalite čia balsuoti
  • Mephisto Pheles (Ao no Exorcist)

31 36.05%
  • Gilgamesh (Fate/Zero)

29 33.72%
  • Beelzebub (Yondemasu yo, Azazel-san)

6 6.98%
  • Sanetoshi Watase (Mawaru Penguindrum)

6 6.98%
  • Azazel (Yondemasu yo, Azazel-san)

5 5.81%
  • Matsurika (Maria†Holic Alive)

1 1.16%
  • Mitsuba (Mitsudomoe Zouryouchuu!)

2 2.33%
  • Mitsunari Ishida (Sengoku Basara Movie)

6 6.98%
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

Žaviausias anime blogietis 2011

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39

» Anime personažas, traukiantis savo blogietiška charizma, maniakiškumu. Jis pavergia širdį savo sukta šypsena, išmaniu kitų valdymu ir žaidimu tarsi su šachmatų figūromis, šio blogiečio žavesiui neįmanoma atsispirti.

Nominantai:

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Reiks rinktis tarp Gilgamesh ir Sanetoshi.
    Dar iš neminėtų Club of Hercules iš Ben-To visai įdomus blogiukas pasirodė su savo netipine kovos taktika.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Nesirenku iš principo, nes eilinį kartą žiūriu į sąrašą ir nei vieno tikrai blogo nematau. Sąrašas čia ne kaltas, aplinka kalta.

4. Ačiū PaperAngel dėkojo
    Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Meh.. Nebematyti blogio šiais laikais. Čia turėtu dėl įdomumo būti įmesti bent iš senesnių laikų blogiukai ir bent tikri blogiukai.

kaip Dio Brando, kuris nėra sužavėtas šių metų blogio atstovų rinkimais.
    Kartoškė

Department of Inquisition
    Kuroi Tsubasa avataras
    Įstojimo data
    2009 09 09
    Vietovė
    my imaginary world/Vln
    Įrašai
    496
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Balsavau už Bee, gal ir nevisai blogietis, bet kad žavesio jam netrūksta tai tikrai - visgi vienas labiausiai man šiais metais patikusių veikėjų Noriu tokio pliušinio
    No one can restrain me with logic

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Uz Gilgamesha, is jo labiausiai sklido blogis Belzebubas ir Azazelis kaip tik tokie vargseliai buvo, net sunku pagalvot kad galetu blogieciai but...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72

9. Ačiū Futari dėkojo
    ☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Spoileris:
    Aš jį bandžiau pramušt į šita sąrašiuką, bet mane perkalbėjo... Jis labiau neutralas, pagal savo požiūri jis nedaro nieko blogo
    žinoma aišku tai nekeičia kitų požiūrio į jį ir jo veiksmus,
    pvz kaip čia ->
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2012-02-18, 22:22

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Jis labiau neutralas, pagal savo požiūri jis nedaro nieko blogo
    Čia jau galima nukrypti filosofijos link ir pasakyti, jog aiškaus "blogio" ir "gėrio" kaip ir nėra, o yra tik tikslų bei standartų nesutapimas.
    Ir kur labiau idomesnis blogietis aiškiai pasakys: "Uahaha, aš blogas-blogas. Ir aš valdysiu pasaulį nes aš toks blogas!" *evil laugh and lightnings* ? Tad čia ne argumentas.
    Neutralus blogis yra visvien blogis. Jo tikslas yra labai globalus ir veikėjams į naudą jis tikrai neina. Visas Kyubey šarmas ir unikalumas kaip blogiečio eina nuo jo prezentacijos serijale, kur galų galiausiai netgi patys žiurovai jaučiasi apgauti jo. Ir manau jau tik dėl to jis turi būti saraše. O kadangi čia dar ir žaviausio blogiečio rinkimai - tai išvis.

P.S. paveiksliukas neatsidaro.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Čia jau galima nukrypti filosofijos link ir pasakyti, jog aiškaus "blogio" ir "gėrio" kaip ir nėra, o yra tik tikslų bei standartų nesutapimas.
    Ir kur labiau idomesnis blogietis aiškiai pasakys: "Uahaha, aš blogas-blogas. Ir aš valdysiu pasaulį nes aš toks blogas!" *evil laugh and lightnings* ? Tad čia ne argumentas.
    Neutralus blogis yra visvien blogis. Jo tikslas yra labai globalus ir veikėjams į naudą jis tikrai neina. Visas Kyubey šarmas ir unikalumas kaip blogiečio eina nuo jo prezentacijos serijale, kur galų galiausiai netgi patys žiurovai jaučiasi apgauti jo. Ir manau jau tik dėl to jis turi būti saraše. O kadangi čia dar ir žaviausio blogiečio rinkimai - tai išvis.

P.S. paveiksliukas neatsidaro.
    Aš kaip tik sakyčiau, kad toks požiūris taip pat yra labai netgi slidus. Gi blogis yra tuomet, kai jį atliekantis asmuo suvokdamas pasekmes tikslingai to toliau siekia. Nes, žiūrint iš Kyuubei pozicijos, jis savo darbais siekė, pavadinkime, "aukštesnio ir platesnio gėrio", tačiau jo pasirinktos priemonės nebuvo tinkamos. Šičia, mano manymu, Kyuubei atsiskiria nuo blogio tuo, kad jis NESUPRANTA, kodėl jo pasirinkimas yra blogas. Išvis, Kyuubei padaro koncepcija yra labai artima gyvūno - jie nesupranta priežasties/pasekmes, nes neturi emocijų. Žiūrint anime visą laiką aš jį mačiau daugiau kaip kažkokį tokį gyvūną tik su suteiktu platesniu intelektu. Gi jei matai, kad tavo naminis katinas sumedžioja paukštelį ir atneša tau po kojomis, nors turi pilną dubenį geriausio "Royal Canin" pašaro, gi nelaikysi jo už tai blogiečiu, be tikslo (ir galbūt su instinktišku azartu) nužudžiusį vargšą kiemo žvirblį.

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

13. Ačiū Futari dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Šičia, mano manymu, Kyuubei atsiskiria nuo blogio tuo, kad jis NESUPRANTA, kodėl jo pasirinkimas yra blogas.
    Kaip ten buvo.. "Taisyklių nežinojimas neatlaisvina nuo atsakomybės"?
    Labai panašus pavyzdys - Yagami Light, būtent pirmoje Death Note pusėje. Jis, netgi turėdamas emocijas, žudė žmonės norint pasiekti globalaus tikslo, nesuprasdamas jog ir pats yra tas blogis kurio jis nori atsikratyti.
    Dar artimesnis pavyzdys, HAL 9000 iš 2001: Space Odyssey. Jis yra kompiuteris. Ir jis nusprendžia, kad kosminio laivo ekipažas gali jam sutrugdyti išpildyti pagrindinė misiją, jis juos nužudo. Mūsų akyse - jis beširdis kompiuteris ir niekšas. Jo akyse - jis didvyris, kuris stengiasi užbaigti misiją kaip reikiama.
    Galima ilgai gynčytis dėl šių veikėjų ir abu busim teisi. Bet reikia atsiminti vieną dalyką, tai, iš kokio rakurso papasakojama istorija. Kadangi pagrindini veikėjai - mergaitės, tai todėl ir matome viska kaip pro jų akis: Kyubey apgauna mergaitės, pildant jų norus. Dėl to jie rizikuoja savo gyvybė bandydami nugalėti raganas, o paskui ir pačios virsta į tas raganas, tik tam kad visa ta Inkubatorių rasė galėtų gyventi. Kitaip tariant, Kyubey mato visus žmonės kaip medžiaga ir laisvai nauduojasi ja. Ir iš šito rakurso, kuris nustatytas visame anime - kiek tu nežiurėk, jis visvien liks blogiečiu.

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Nesileisiu į gilesnius filosofinius išvedžiojimus, bet aš irgi manau , kad Kyuubey reiktų priskirt prie blogiečių vien dėl paprasto fakto. Jis norejo pasiglemžt kuo daugiau kawainų lolių sielų. Jeigu tai ne pati gryniausia blogio išraiška( bent jau save gerbiantiem otakam) tai šiam pasaulyje nebėra nieko šventa

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Lolių mylėtojams nepasisekė

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

17. Ačiū Futari dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •