Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Boku wa Tomodachi ga Sukunai įvertinimas

Balsavo
45. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  16 35.56%
 • 4

  20 44.44%
 • 3

  8 17.78%
 • 2

  1 2.22%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 26

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Boku wa Tomodachi ga Sukunai


  [TD]
  Boku wa Tomodachi ga Sukunai

  Režisierius: Hisashi Saito
  Studija: AIC
  Žanrai: komedija, parodija, erotika, haremas
  Transliacija: 07.10.2011 - 23.12.2011
  MAL reitingas: 7.86
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Žmonės yra sutinkami pagal drabužius, o išlydimi pagal protą. Neturėk šimtą litų, o turėk šimta draugų. Tai yra posakiai su kuriais sunku ginčytis. Tai puikiai suprato ir Kodaka, kuriam tai buvo pirma diena naujoje mokykloje. Deja, ji baigėsi visiška nesėkme ir malonaus charakterio, bet nestandartinės išvaizdos berniukas įsigijo chuligano reputaciją. Visiškai nepelnytai. Kodakos bandymai įsilieti į mokyklinį gyvenimą situaciją tik dar labiau sunkino. Yozora'i sekėsi ne ką geriau. Ją, kalbančią su savo įsivaizduojama drauge, ir pamatė Kodaka. Besikalbant apie sunkų anti socialių žmonių gyvenimą mergaitei kilo idėją sukurti klubą, kuriame jaunimas mokytųsi draugauti. Greituoju būdu klubas buvo įkurtas. Kodaka ir Yozora vieni buvo neilgai. Kas galėjo pagalvot, kad Sena, mokyklos pasididžiavimas ir visu berniukų šlapių naktų bendraautorė, irgi turi problemų su draugais? Tiksliau jų visai neturi. Kita vertus nieko nuostabaus, mergaitės jai pavydi, o berniukai tiesiog vergauja. Yozora nauja nare nebuvo labai sužavėta, bet ką jau padarysi, klubo reikalavimus Sena atitinka, o Kodaka matyt turi geležinius kiaušinius ir gražuolei vergauti nesiruošia.  Ir tikrai, pirmas įspūdis yra labai svarbus. Serialo pradžia buvo tokia žvali ir linksma, kad tokio užtaiso užteko iki pat pabaigos. Šis anime pastoviai balansuoja ties banalumo ir originalumo riba. Pati klubo tema jau kaip ir matyta, bet pateikta pakankamai šviežiai. Įdomiai žiūrėjosi draugų save nelaikančių draugais santykiai. Be to, pati socialinė tematika čia buvo ne nuobodžiai pateikta. Personažai standartiniai, bet ir čia yra į ką pažiūrėt. Kodaka džiugina savo adekvatumu ir jo net niekas nemuša. Maža to, jei labai reikia jis ir pats gali į snukį duot. Yozora ir Sena džiugina dar labiau. Net negaliu pasirinkti, atsiuskit man abi.^^ O kaip jos pešasi....Senos trolinimas yra kažkas nerealaus. Grožis aišku yra subjektyvu, bet mergaitės labai gražiai nupieštos. Net ir lolės. Nepykstu net dėl to, kad lolės čia yra dvi. Dažniausiai man ir vienos per daug, bet šį kartą jos viena kitai labai tiko. Haremą prie žanrų įrašiau, bet jis čia, bent jau (tikėkimės) pirmame sezone, yra ne pagrindinis. Nesitikėkite rasti čia ir romantikos. Užtat komedijos ir parodijos užtenka. Vien ko verta mecha pornografija. Humoras įvairus ir draugiškai žiaurus. Erotikos yra, bet ji čia, kaip taisyklė, "oralinė", ironiška ir ne įkyri.

  Reziumė: Netikėtai geras serialas, kurio nesugeba sužlugdyti net tokios banalybės kaip išvykos prie jūros/baiseino ar festivalis. Įdomūs personažai, daug humoro, malonus akiai piešimas ir šiokia tokia mintis. Atrodo paprastas, bet kartu ne taip dažnai naudojamas receptas. 7 balai su riebiu pliusui ir reikalauju baliaus pratęsimo.


  Viens, du....tik tiek geresnių scenų pavyko surast. Netvarka....

  Paskutinį kartą taisė Daan : 2012-09-08, 18:29

 2. Ačiū Shenn, Whitex, Red_Elf, iLuQs dėkojo
 3. #2
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Šitas išties patiko, lengvas ir smagus anime. Gan nebloga veikėju kompanija surinkta: aplinkinius gąsdinantis pagrindinis veikėjas (tarsi iš Toradora), net dvi lolės, crossdreseris, pervertė, tsunderė ir buka didžiakrūtė.
  Pradžioje buvę persikėlimai į žaidimus išties smagiai atrodė, taip pat patiko "Mėsos" reakcijos į jos netyčinius apsinuoginimus, vienas tokių Killerbee nurodytas vaizdelis...
  Beje piešimas netgi labai neblogas kaip TV serialui, o tie mini liveaction intarpai tikrai žaismingi.
  Tiesa įžanginė OVA buvo visiškas nesusipratimas ir priminė nevykusį trailerį...
  8+/10

 4. #3
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Visai nieko anime, labai patiko idėja su labai skirtingu žmonių kompanija (aaa šakes, paskaičius amidau atsiliepimą neina daugiau nieko parašyt xDDD), žodžiu smagus, Yozora Mikazuki labiausiai patiko. Peace, duodu 4.5/5.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 5. #4


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Labiausiai įstrigo Rikos "nešvankus žurnalas", daugiau niekad į mechą nebežvelgsiu taip pat Bei pagrindinis herojus žinoma, tokį normalų ir dar tokio žanro anime retai sutiksi. Piešimas mergaičiu gražus, net sunku išsirinkt favoritę.

 6. #5
  Narys
  Sentum avataras
  Įstojimo data
  2011 02 18
  Vietovė
  Lost in space of time
  Įrašai
  91
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nieko ypatingo, bet norint pasijuokti, praleisti laiką- tinka. Tos Rika mąstysena tiesiog žudančiai juokinga, ji visur mato ką nors, kas ją sujaudina. Tokį dalyką kaip arklio-zebro hibridą pirmą sykį mačiau . Daugumai veiksmo dalyvių mob telefonas buvo kažkas neįtikėtino, ko gero juokingiausia scena bent man buvo. Vis dar galvoje tebeskamba "Niku". 4/5.

 7. #6
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Smagus anime, daug prisijuokiau bežiūrėdamas. Ypač patiko dialogai tarp Senos ir Yozoros, bei Kodakos mažosios sesės kalbos manieros ir pati kalba. Piešimas tai išties puikus, nesitikėjau tokio, nes visgi, tai tik TV serijos. Bei nors ir skaitau mangą, šis anime vienas iš nedaugelio, kurio anime adaptacija patiko daug labiau nei pati manga.
  7/10
  Paskutinį kartą taisė dfsafsaf : 2012-01-10, 20:31

 8. #7
  Love and Peace~!
  Lota :D avataras
  Įstojimo data
  2010 02 17
  Vietovė
  on the other side
  Įrašai
  311
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Keista, bet man patiko. Haremų negaliu pakęsti, bet čia realiai vienintelis, jei atmintis neapgauna, man patikęs. Mangą skaičiau dar prieš pasirodant animui, bijojau, kad sugadins, bet taip nebuvo. Piešimas, tikrai labai gražus, veikėjų kolektyvas tiesiog superinis, nebuvo nė vieno veikėjo, kuris nervuotų ar šiaip nepatiktų Yozoros ir Senos ginčai lengendiniai, Marios ir Kobato pykčiai taip pat labai smagūs, Rika – aš be žodžių... Kodaka irgi nepėsčias, ir savo nuomonę turi, ir apsiginti ir kitus apginti gali, ir nesiseilėja kaip idiotas gražią paną pamatęs. Smagu, kad ir originalių situacijų buvo, pati idėja padaryti anime apie draugus o ne šiaip romantinę hareminę komediją yra pagirtina. Komedija vykusi, juokiausi ne kartą ir ne du (lol, kažkodėl prisiminiau kaip Yozora pasiuntė Marią nuogą palakstyti sodelyje XDDD ). Žodžiu, patiko. Kad ir mergina, žiūrėti tikrai nebuvo nuobodu

 9. #8
  Filosofas Skypy_Stick avataras
  Įstojimo data
  2012 01 15
  Vietovė
  Kapsūkas
  Įrašai
  30
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Daug kas anime patiko. Ypatingai kaip jau minėjo gerbiamas Shenn Rikos nešvankus žurnalas. 3/5 nes pabaigos nebuvo ir kai kuriose vietose erzino banalumas.

 10. #9
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Jo, gan senokai mano lauktas gaivus gusis haremu erdveje pagaliau pasieke ir mane. Pagaliau normalus bachuras o ne eilinis paslemekas. Pagaliau (beveik) jokios vaikystes drauges. Pagaliau jokiu vaikystes traumu ar kitokiu nesamoniu. Vien tik malonus akiai ziuralas. Net ir nuvalkiotos temos atrode idomiai ir nenuobodziai deka puikaus humoro ir idomiu veikeju. Piesimas irgi kaip ir dauguma nustebino kokybe siame formate. Zodziu 4/5 nes visgi galima geriau, tikiuosi jei bus antras sezonas visko nesugadins kokia kvaila meiles ir dramos istorija...
  P.S. mano favorite Sena, todel nuosirdziai tikiuosi, kad jei antram sezone teks Kodakai ka nors rinktis, tai ims ja

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 11. #10
  Naujokas Matux avataras
  Įstojimo data
  2012 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nesuprantu kur rast su lietuviškais titrais?

 12. #11
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Citata Autorius Matux Žiūrėti skelbimus
  Nesuprantu kur rast su lietuviškais titrais?
  O tu visų pirma įsitikinęs kad šitą kas nors apsiėmė išversti, kad lietuviškų titrų ieškai?

 13. #12
  Rimtas forumo narys
  Nismo avataras
  Įstojimo data
  2008 10 24
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Anime puikus ir lengvas ziureti veikejai irgi tikrai geri

 14. #13
  Narys BLACK cat avataras
  Įstojimo data
  2010 07 09
  Vietovė
  UK
  Įrašai
  62
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  nu as nzn...susidaro ispudis kad greitu laiku man niekas nebepatiks ir nebeturesiu ka ziuret is naujai pasirodziusiu. taip sutinku,lengvas jaunatviskas,keletas linksmu scenu,bet... man asmeniskai nuobodokas. pagrindinis vaikejas Kodoka toks savotiskas,nepriciom prilepes tas 'blogiuko' ivaizdis tarsi nesirisa su su visu siuzetu. 3/5 ... piesimas grazus,neperspaustas. balas nukrito del muzikos,kuri vietom buvo parinkta ne pagal situacijos nuotaika,ir kita bala riebei nukirpo patys veikejai,nes nevisi lygiavertiskai idomus.

 15. Ačiū 17586063 dėkojo
 16. #14
  Narys mixas5 avataras
  Įstojimo data
  2012 01 30
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  77
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  nepagavau nulinio ep ten visi tik vemia , o kiti ep patiko 5/5 tai aš taip supratau nulinis kaip skaitosi kaip special ane?

 17. #15
  Naujokas
  Įstojimo data
  2012 04 13
  Vietovė
  Alytus
  Įrašai
  26
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius mixas5 Žiūrėti skelbimus
  nepagavau nulinio ep ten visi tik vemia , o kiti ep patiko 5/5 tai aš taip supratau nulinis kaip skaitosi kaip special ane?
  Special ar OVA ar pan. O siužetas to nulinio ep yra iš novelės prologo

 18. #16
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  6,5/10

  Haremus nemėgstu, bet šitas susižiurėjo pakankamai lengvai ir linksmai. Tikriausiai dėl žaidimo humoro ir Senos, because gamer girls are <3
  Juokeliai paprasti ir daugmaž nieko ypatingo, bet iš Ekskaliburo žvengiau kokias 10 minutės tikrai D Juokingiausia dalis tame, kad turėjau tokia pat klasioke, kas automatiškai darė visus baerius su Rika dvigubai linksmesniais. Na ir taipogi nupiešta viskas gražiai ir labai patiko OP.

 19. Ačiū 17586063 dėkojo
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •