Visų pirma manau šiam anime priklijuotas shounen-ai žanras nelabai ką parodo. Be vieno ar dviejų bučinių iš reikalo ir nuolatinių Shirogane dūsavimų

nieko daugiau nepamatysit, berniukai žiūrėkit – jūsų akys saugios ^_^. Šis anime tikrai juokingas, komedija ir yra stiprioji jo dalis, kuri neatsiejama nuo chibi ir smurto prieš berniukus, galiausiai visad nukenčia Kengo arba vėliau Kou. Štai brolis Kou įneša naujų vėjų į jau pradėjusį pabosti serialą su savo nerealiai pervertišku būdu, retai tokių pasitaiko, o gaila. Kita paminėtina asmenybė Mayu, kuri karštus vaikinus užuodžia belekiek metrų atstumu. Kawainų mergaičių čia nerasit, na Lulu užskaityti galima (grožio jai netrūksta, bet su protu čia kiek sunkesnis atvejis...), tačiau ji taip retai išlįsdavo, kad net nesiskaito, o va dailių berniukų tikrai yra (Mayu tą patvirtintų).
Piešimas visai gražus, nėra ypatingas ar kažkuo labai išsiskirianti, bet pakankamai geras, nors didele kokybe ir nepasižymi. Apie muziką galiu pasakyti tik tiek, jog ji netrukdė, bet ir padėties negelbėjo, man ji visai neįsiminė, tačiau openingas visai patiko. Praktiškai tarp serijų nėra jokio susietumo, vis tiriamas naujas užpuolimo atvejis ar linksmai gaudomi vėjai laukuose, norėtųsi kokio konkretesnio susitelkimo. Nors ir labai laukiau, bet rimtas blogiukas taip ir neišlindo, o vis tikėjausi, kažką gero tikrai buvo galima sukurpt su tais šešėliais. Visų galinčių „transformuotis“ herojų virsmai ėmė nuoširdžiai nusibosti, nes net pabaigoje liko nepasikeitę, net animacija buvo praktiškai tokia pati, matyt čia taupė. Pabaigoje kas kėlė šypseną nuo pradžių ėmė išsivadėti, na nebuvo beveik jokio progreso praktiškai jokiame fronte, o tai liūdino. Šis serialas yra paprastas vidutiniokas, bet tikrai ne pačia blogiausia prasme, nuo manęs jam silpnutis 8.
Pabaigai: saugokitės tamsos savo širdyse, o tai ateis bjaurus kokuchi, o po jo seks blogos nuotaikos Akira ir išspardys jums užpakalį.
Mėgstami