Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: C3: Cube x Cursed x Curious įvertinimas

Balsavo
16. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

4 25.00%
  • 4

2 12.50%
  • 3

8 50.00%
  • 2

1 6.25%
  • 1

1 6.25%
Rezultatai 1 iki 11 iš 11

C3: Cube x Cursed x Curious

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Režisierius: Shin Oonuma
    Studija: Silver Link
    Žanrai: fantazija, erotika, haremas, veiksmas
    Transliacija: 01.10.2011 - 17.12.2011
    MAL reitingas: 7.09
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    OP / Ending / AMV

Aprašymas: Turbūt jau visi žino, kad japonai kaip tėvai yra niekam tikę. Haruaki tėvas yra mokslininkas ir keliauja po pasaulį, o berniukas gyvena vienas. Kartais sūnus nuo tėvo gauna "dovanų". Štai ir šį kartą gavo siuntinį, kurį be gailesčio numetė į sandėlį. Velnias žino kokia bjaurastis ten yra ir Haruaki nelabai turėjo noro gilintis. Deja, naktį siuntinys buvo rastas šeimininkaujantis virtuvėje. Šeimininkas rado gražią mergaitę vardu Baimė, kuri iš tikrųjų yra prakeiktas daiktas. Nepanašu, kad Haruakis būtų labai nustebęs. Matyt jau žinojo, kad prakeikti daiktais gali turėti sielą ir kūną. Berniukas pasisiūlė padėti. Pasirodo prakeiksmą galima nugalėti darant gerus darbus, o Haruaki turi imunitetą blogiui. Net ir namas pastatytas ne bet kur, o šventoje vietoje. Užduotis nelengva, nes naivu būtų tikėtis, kad Baimė yra vienintelė. Yra daug žmonių (ir nevisai) norinčių sunaikinti arba pasisavinti šį "ginklą".

Keistas hobis yra anime. Kuo daugiau žiūriu tuo mažiau atsimenu. Esu įsitikinęs, kad tokių, kaip aš vadinu kovinių haremų, esu matęs mažiausiai 50, bet jeigu paprašytumėt išvardinti tai man užtektų vienos rankos pirštų. Įrodymas, kad anime džiovina smegenis? Gal. O gal įrodymas, kad smegenys nelaiko nereikalingos informacijos? Šio anime po mėnesio irgi neatsiminsiu. Nėra ką atsimint.
    Berniukas visai neblogas...savo žanre. Ir pats gali pasimušt ir kitus pamokyt. Deja, per daug teigiamas ir dėl to nuobodus. Su mergaitėmis didesnė bėda. Viena lolė dar nieko blogo, populiarus ir dėl to neišvengiamas tipažas, bet dvi man jau per daug. Išimtis būtų nebent Kirika ir Baimės tamsioji asmenybės pusė. Siužetas nuobodus ir 100% pagal šabloną. Vis tik net ir visiškoje banalybėje galim surasti kažką įdomaus. Pirmiausia tai būtų piešimas. Iš pat pradžių man jis kažką priminė ir truputi pasidomėjęs suradau atsakymą - Shin Oonuma. Jis turėjo nesantuokinių santykių su visiems žinoma studija "SHAFT" ir tai matosi. Nesakyčiau, kad visiška kopija (gerai, nes originalas kartais perlenkia lazdą), bet panašumas matosi. Kovos neblogos ir pakankamai žiaurios, net prireikė cenzūros. Erotikos yra, bet ji ne per daug atvira ir čia cenzūros neprireikė. Čia daugiau pliusas nei minusas. Yra ir truputis nelabai juokingo humoro ir nelabai jaudinančios dramos.

Reziumė: Kai baigiasi šanpsui pajamos ir nebėra ką krušt...(c)barzdota dainelė apie Čiapajevą. Tokiu atveju šį anime žiūrėti galima. Pažiūrėti ir pamiršti. Tinginiams ir šeip žmonėms taupantiems savo laiko duodu nuorodą į geriausias serialo sceną. Galite nedėkoti, naujametinė dovana.^^

Net nežinau kas blogiau - To Aru Majutsu no Index ar C3: Cube x Cursed x Curious.

Spoileris:

2. Ačiū Shenn dėkojo
    Ežiukas duobkasys setas avataras
    Įstojimo data
    2008 03 29
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    84
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    dropinau po pirmos serijos nes neisivaisduoju kiek kantrybes reik turet kad ji pabaikti.... vaizdas tai pats grazus tuom viskas ir pasibaigia. tokiu mates ne viena ir ne du... tai manau nieko neprarasiu jo ir nepaziurejes visvien po poros savaiciu jo neatsiminciau

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Jei nebūtų buves oingoing tai vargu ar būčiau nedropines po kelių serijų. Dabar mažom dozėm kas savaitę susivirskino šiaip taip. Priminė kažkuom vasaros sezono "Itsuka Tenma no Kuro Usagi", nes tuo pačiu receptu pagamintas. Bandyta kalnų klišinių personažų, turpučių fanserviso, supergaliom papirkti publiką. O scenaristui turbut pinigų pritrūko. Pliusas už Fear, tikrai kawaina lolė. Minusas už siužetą... Nors kita vertus pagalvojus, gi negaliu duot minusa už tai ko net nebuvo.

Beautiful Lies
    dfsafsaf avataras
    Įstojimo data
    2010 05 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    312
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Labai patiko piešimas, todėl daugiausiai laiko žiūrėjau apie nieką negalvodamas ir tiesiog grožėdamasis piešimu. Gaila tik, kad tos žiauriosios Fear pusės buvo gan mažai. Dar patiko gore, kažkaip nesitikėjau po 1 epizodo, kad čia toks išvis bus.

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    148
    Pirmas epas buvo visai smagus, taičiau kitų epų taip ir neatsisiunčiau... Piešimas ir pati situacija, rėkte rėkia, kad tai dar vienas anime apie mini haremiuką kurio nariai kovoja prieš kažką ar patys tarpusavyje, o tokių kas sezoną išeina po kelis...

Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Kažkada perskaičiau kiek buvo išversta light novel ir man patiko, todėl anime ganėtinai laukiau. Bet kol anime pasirodė - užmiršau ką ten skaičiau ir dėl laiko stokos nusprendžiau nežiūrėti. Kažkaip nebetraukė.

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Geriausiu atveju vidutiniskas kuri uzmirsiu po keliu savaiciu. Vienintelis dalykas issiskiriantis tai tikrai grazus piesimas bei kai kurios gore scenos, kurios net mane siaubiaku gerbeja priverte pasijusti nejaukiai. Zodziu 3/5, net nera ka daugiau apie tokia nuobodybe rasyt...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Kažkaip niekas nepakomentavo mano įdėtos nuorodos. Negi tik man vienam šita vieta patiko?

Forumo ligonis
    taven avataras
    Įstojimo data
    2010 06 12
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    555
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12

Talking

Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Kažkaip niekas nepakomentavo mano įdėtos nuorodos. Negi tik man vienam šita vieta patiko?
    Nezinojau, kad gerbiamasis killerbee linkes i sadizma

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Taip, jis džiovina smegenis, labai greitai, neapsakomai greitai, bet jis tuo ir neblogas, o visa kita, average, nieko įspūdingo, vienintelis patikes dalykas tai Kirika Ueno, most osum girl xDDD

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127