Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 29 iš 29

Koks anime turetų sulaukti daugiau sezonų? (Argumentuokite)

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    tikra žopa su Skip Beat, tikrai ne vietoj ir ne laiku pasibaigė.... bet 2 sezonu , man rodos, dar net nekvepia. ką galvoja kūrėjai?!

na, ir būtų smagu dar šiek tiek Durarara! ep išvyst vien dėl personažų ir kažkokios tam tikros šio anime dvasios.
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 02 13
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man soul eater patiko bet pabaiga tikra nesamone visgi idomu butu 2 sezona pamatyti

Narys Joseph avataras
    Įstojimo data
    2011 11 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ko tikrai noreciau tai Angel beats naujo sezono. Pabaiga man buvo viena is labiausiai sugraudinusiu ir tokiu kur tiesiog norisi suzinot kas desis toliau. Galbut jus nesutinka bet as tikrai paaukociau koki Claymore nauja sezona kad butu isleistos angel beats naujos serijos ( nors ir zadejo kad leis bet neleidzia ir viskas).

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Forumo vilkas
    mattusha avataras
    Įstojimo data
    2012 01 18
    Vietovė
    55°06′43″N 22°03′50″E
    Įrašai
    337
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    HighSchool Of The Dead būtu šaunu jeigu sulauktu dar sezonu pasibaigė pačiam įdomume ...

Naujokas Simuciokas avataras
    Įstojimo data
    2012 02 25
    Vietovė
    Moletai
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Zero no tsukaima. Labai man įdomi anime. Yra jau Zero No Tsukaima F (paskutinis sezonas) ir užsidarys kai baigsis. O tada bus liūdna :[
    Anime kuriuos žiūriu, žiūrėsiu arba niekados nežiūrėsiu. http://myanimelist.net/animelist/Simuciokas

Тёмный рыцарь Berserker avataras
    Įstojimo data
    2012 01 26
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na, Angel Beats! tai aisku noreciau nors ten pabaiga kaip ir aiski, beje, manau kurejai taip padare noredami palikti siek tiek fantazijai... nors isties butu linksma paziuret i tos chebros susiejima gybuju pasaulyje
    bet ko jau ko, tai noriu Code Geass R3 na taip, daugelis jo nori ir manau visiems aisku kodel siaip nusimato R3, jau sklinda gandai, bet dar neaiskus ir bauginantys... bauginantys tuo, kad gali sugadint daugelio numyleta Code Geass... tad tie tesiniai irgi nera itin didelis geris na bet tikiuos viskas bus kuo puikiausiai ir nusivilti neteks.

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    D.Gray Man. Mangos į priekį jau prikurta kokiems dviems 24 serijų sezonams, be to manga puiki, tad būtų labai šaunu sulaukti.

PS. Angel Beats S2 buvo planuotas 2011 metų pavasariui, bet kažkodėl taip ir nesulaukėm.

Naujokas HitOut avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Zemeje
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ką manote jaigu pratęs anime ''Gantz''? O gal kas žinot info apie pratesimą?

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Labiausiai noreciau, kad pratestu tuos anime, kurie liko be pabaigos - numesti tada, kai ima darytis idomu taip nieko ir nepaaiskine - Un go , Zombie-Loan, Seiken no Blacksmith. Taip pat praverstu pratesimas Trinity blood, Black blood brothers - todel, kad kaip ir pabaige, kaip ir ne, per daug liko neatsakytu klausimu. Noreciau, kad perkurtu Samurai deeper kyo - viena geriausiu skaitytu mangu, o anime - svelniai tariant, labai vidutinis. Kamisama no memochou, Majin Tantei Nougami Neuro ir Working - nes patiko istorija ir noretusi daugiau ( juk apetitas kyla bevalgant ). Ir be abejo Dogs: Bullets & Carnage - nors pasirode OVA, si manga, mano nuomone, nusipelno rimto Tv serialo.

Department of Inquisition
    Kuroi Tsubasa avataras
    Įstojimo data
    2009 09 09
    Vietovė
    my imaginary world/Vln
    Įrašai
    496
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Aeval Žiūrėti skelbimus
    Labiausiai noreciau, kad pratestu tuos anime, kurie liko be pabaigos - numesti tada, kai ima darytis idomu taip nieko ir nepaaiskine - Un go , Zombie-Loan, Seiken no Blacksmith. Taip pat praverstu pratesimas Trinity blood, Black blood brothers - todel, kad kaip ir pabaige, kaip ir ne, per daug liko neatsakytu klausimu. Noreciau, kad perkurtu Samurai deeper kyo - viena geriausiu skaitytu mangu, o anime - svelniai tariant, labai vidutinis. Kamisama no memochou, Majin Tantei Nougami Neuro ir Working - nes patiko istorija ir noretusi daugiau ( juk apetitas kyla bevalgant ). Ir be abejo Dogs: Bullets & Carnage - nors pasirode OVA, si manga, mano nuomone, nusipelno rimto Tv serialo.
    Working veikiausiai bent vienas sezonas dar bus, o vat Trinity Blood...Aš taip pat be galo norėčiau sulaukti tęsinio, bet novelių autorius mirė, palikęs nebaigtus užrašus apie tolimesnius įvykius, manga dar nežinia kada priartės prie to momento, ties kuriuo užsibaigia anime ir tai nežinia, ar joje bus bandoma tęsti istoriją toliau (kuri, kaip rašo, turėjo būti kur kas tamsesnė nei iki tol). Tad reikėtų stebuklo, kad jį pratęstų Asmeniškai dar norėčiau sulaukti 07 Ghost pratęsimo, man šis anime kažkaip keistai patiko kai kuriais savo veikėjais ir savotišku humoru.
    No one can restrain me with logic

Naujokas Madam Red avataras
    Įstojimo data
    2012 03 11
    Vietovė
    Kedainiai
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Vampire knight!!!
    Geez, man taip patiko, nors gali but, kad balandzio pradzioje bus trecio sezono 1 ir 2 serija ^^
    Ah... Na, dar galetu Kuroshitsuji 3 sezonas but ir elfen lied

Otamegane Demonic avataras
    Įstojimo data
    2012 03 08
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    .

Otamegane Demonic avataras
    Įstojimo data
    2012 03 08
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius HitOut Žiūrėti skelbimus
    Ką manote jaigu pratęs anime ''Gantz''? O gal kas žinot info apie pratesimą?
    Va cia tai geris butu. MOAR GAANTZ
    Ir dar shaman king'a nes pabaiga tai......

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •