Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Įvertinimas

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  1 25.00%
 • 4

  1 25.00%
 • 3

  2 50.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Katte ni Kaizou

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148

  Katte ni Kaizou


  Katte ni Kaizou
  かってに改蔵


  Režisieriai: Akiyuki Shinbo ir Naoyuki Tatsuwa
  Studija: Shaft
  Žanrai: Komedija, parodija
  Transliacija: nuo 2011-05-25 iki 2011-10-26
  Trukmė: 6 OVA x 23 min.
  MAL reitingas: 7.30 (946)
  AniDB reitingas: 6.93 (67)
  YouTube resursai:
  OP || ED


  Papildoma Info:


  Po beveik mirtino užpuolimo septyniolikmetis paauglys, vardu Kaizo Katsu, super protingos klasiokės Suzu Saien buvo paverstas kyborgu, taip jo gyvybė buvo išgelbėta. Arba bent jau taip Kaizo įsivaizduoja... mat jo požiūris į pasaulį smarkiai skiriasi nuo aplinkinių... Tapęs kyborgu Kaizo prisijungė prie mokyklos mokslo klubo ir kartu su jais susiduria su vienas už kitą keistesniais įvykiais.

  Keistenybės būtent ir varo šį anime, kiekviena OVA susideda ir keletos trumpesnių dalių, kurios nesisieja tarpusavyje. Labai panašiai buvo ir per garsujį Sayonara Zetsubou Sensei. Su SZS jį sieja ir ta pati studija, tie patys režisieriai ir tas pats piešimo stilius, bei dažnas rodymo kampo kitimas.


  Jie kalbėti apie piešimą tai tikrai vietomis gali net susimaišyti ar ne SZS žiūri, tokio pat stiliaus plaukų vaizdavimas, beveidžiai foniniai personažai, netgi durnų veidų periodiniai veikėjai, betrūksta tik šuns su pagaliuku šiknoje, nors kita vertus vietoj jo yra Kaizo draugas, kuris čia dar blogesnėje nei šuns vietoje, o ir atrodo jis kaip nykštukas su stiklainių dugnais vietoj akinių.

  Toliau lyginant su SZS verta prisiminti garso takelį, arba konkrečiai OP ir ED, čia jie taip pat puikūs, perklausiau tikrai ne kartą ir ne dešimt, tiesa vizualinė ir originalumo pusė juose šlubuoja tačiau, bendras vaizdas geras.

  Kadangi jokios istorijos čia kaip ir nėra viskas sutelkiama į atsitiktinius įvykius, kurie vienas už kitą keistesni ir kalantys per galvą, todėl kai kurių istorijų gali likti ir nesupratęs, čia ir atsiskleidžia tikrasis Japoniškas humoras, kurį ne kiekvienam suprasti ir mylėti. Netgi pristatydami sekančią serija sukeliamas bairis "Kitoje Katteni Kaizo serijoje matysite: kažką, kažką ir kažką... Japoniška versija." ir visa tai perdarytoje garsiojoje "Pono Despairo galvos sukinėji juodam fone" versijoje. Dar pratęsiant humoro temą galima prieš akis iškyla tikrai ne patys padoriausi vaizdeliai. Jau žiūrint pirmąją OVA ne kartą susimasčiau ar tai tikrai šių metų anime, o ne koks užklydėlis iš Ping Pong Club laikų. O jei lyginti su kitomis šių metų komedijomis tai Yondemasu yo, Azazel-san. būtu pagrindinis konkurentas, tiesa čia humoras tikrai ne vien apie aną galą, greičiau didžioji jo dalis kaip tik apie visai ką kitą, taip sakant visko po truputį.

  Apibendrinimas: Prieš siunčiantis pirmąją OVA jos aprašyme buvo parašyta "visiems SZS ir SHAFT fanbojams ir fangirlėms" ir tai šventa tiesa, todėl aš ir pats sakau jums, jei jaučiat nostalgija SZS ir/arba mylit SHAFT studiojos darbus šis anime jums, kitu atveju nieko nepažadu...

  Siųstis: Tokyo Toshokan

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2012-08-26, 21:15

 2. Ačiū Egura, Shenn, Killerbee dėkojo
 3. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Shaft man visai patinka, bet ne tiek kad ištverčiau žiūrėti šią OVA, kur juokeliai vien apie antrą galą, viena kas tikrai patiko tai OP, daugiau nieko.

 4. #3
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  148
  Visos OVA'os jau su subais, taigi kas dar nematė gali siųstis

 5. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Realiai prajuokino nebent epizodas apie mirtinus pasus, bet smegenis pravalo neblogai.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •