Žiūrėti balsavimo rezultatus: BALSAVIMAS. SAUSIO 27 DIENOS

Balsavo
81. Jūs negalite čia balsuoti
  • kazikoks

0 0%
  • Anim3

2 2.47%
  • Renata

1 1.23%
  • Maimi

9 11.11%
  • JY-KO-X

20 24.69%
  • TheNewGuy

24 29.63%
  • Reito

25 30.86%
Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 81

Teminiai Pradedančiųjų Piešimo Konkursai: Aš ir mano kambarys (BALSAVIMAS)

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Jei su perspektyva nekas, tai bandyk iš spalvinės pusės viską pagelbėti.

Be to, jus turite VISĄ MĖNESĮ. Nenorite tarkim geriau padirbėti prie šito darbo? Aš jau nežinau kiek eskizų būčiau pridariusi tokiai temai. hrr

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Eskizu jau dafiga tik visur perspektyva kliūna XD

Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Jo perspektyva vienas labiausiaia užknisančių dalykų -_- Jei galėčiau vien žmogeliukus paišyčiau xDDD

4. Ačiū Maimi dėkojo
    Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na norint buti universaliam tenka ir perspektyvos ismokti ,nes visgi nepamirsk jog ji naudojama ne tik aplinkai kurti, bet ir norint sukurti ispudingus personazu pakreipimus, o ir visgi jei esi pakankamai uzsispyrus, jos gali ismokt per 1 diena na, o tai tinkamai isnaudoti tau gali prireikt kiek ir daugiau laikko Siap turiu ideja siai temai tik va as nemanau dalivauti ,o gal kam tai sukels minciu : Pameginkit savo kambari patalpinti po vandeniu ir paversti jy akvariumu, kur jusu daiktai pradedant piestukias baigiant jumis plaukios kaip ore , dar yspudi sustiprintu pro langa krintanti saules sviesa, o kad butu linksmiau iterpkit ir augintini tarkim kate gaudancia jusu piestas popierines zuvytes
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Čia jau gan paranormal sakyčiau - gyvenime tokie dalykai tikrai nevyksta. I:

Ne varnas XD
    Varnas avataras
    Įstojimo data
    2008 11 10
    Vietovė
    Midgard
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Cere Žiūrėti skelbimus
    Čia jau gan paranormal sakyčiau - gyvenime tokie dalykai tikrai nevyksta. I:
    Jeigu pas tave nevyksta, tai dar ne pas visus- seniau po žiemos sniego atotirpių pas mane tokie dalykai beveik būdavo namo rusį lol. persileksiu į purviną, netvarkingą, visokiu šlamštu užkrautą rūsį, kur kažkada tikrai vaidenosi, kur ant lubų penktagramos, sienos išmargintos uždavinių sprendimų, voratinklių ir suodžių XD Beto turbūt nedalyvausiu, neberandu laiko tam darbeliui >.>" nors gal... tas mano namo požemis tikrai įkvepia.

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius Varnas Žiūrėti skelbimus
    Jeigu pas tave nevyksta, tai dar ne pas visus- seniau po žiemos sniego atotirpių pas mane tokie dalykai beveik būdavo namo rusį.
    Atsiprašau, bet kažkas iš mūsų arba nemoka skaityti, arba gyvena visiškame kosmose.

Gerbiamas JY-KO-X truputį nukrypo nuo mano duotos temos - panorėjo iš savo kambario padaryti akvariumą, kuriame žmogus esti gyvas be oro ir katė plaukioja paskui kažkokį niekelį. Varnai - tavo požemis (jei jau tikrai nemeluoji) yra realus ir stichiškų nelaimių paveiktas.

Tai man atrodo su supratimu man viskas gerai, tik kad tu truputį lygini du skirtingus dalykus - išgalvotą povandeninį pasaulį su plaukiančiom katėm (kas yra beveik neįmanoma) ir savo rūsį, kuris sezoniškai patvinsta.

UŽDUOTIS - KUO REALIAU STENGTIS NUPIEŠTI SAVE SAVO KAMBARY (kuo realiau = be jokių nebūtų išsigalvojimų).

Pavyzdžiai duoti pirmoje gijoje turėjo parodyti, kaip galima būtų sukomponuoti tokį darbą ir taip pat bandymas sukelti kokias nors teigiamas ar neigiamas emocijas.

Aš gal neaiškiai viską išdėstau?..

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Atsiprašau, bet kažkas iš mūsų arba nemoka skaityti, arba gyvena visiškame kosmose.

Gerbiamas JY-KO-X truputį nukrypo nuo mano duotos temos - panorėjo iš savo kambario padaryti akvariumą, kuriame žmogus esti gyvas be oro ir katė plaukioja paskui kažkokį niekelį. Varnai - tavo požemis (jei jau tikrai nemeluoji) yra realus ir stichiškų nelaimių paveiktas.

Tai man atrodo su supratimu man viskas gerai, tik kad tu truputį lygini du skirtingus dalykus - išgalvotą povandeninį pasaulį su plaukiančiom katėm (kas yra beveik neįmanoma) ir savo rūsį, kuris sezoniškai patvinsta.

UŽDUOTIS - KUO REALIAU STENGTIS NUPIEŠTI SAVE SAVO KAMBARY (kuo realiau = be jokių nebūtų išsigalvojimų).

Pavyzdžiai duoti pirmoje gijoje turėjo parodyti, kaip galima būtų sukomponuoti tokį darbą ir taip pat bandymas sukelti kokias nors teigiamas ar neigiamas emocijas.

Aš gal neaiškiai viską išdėstau?..
    Na tikrai suprasti užduotį, kai peno kūrybai davei semtis iš tokių pavyzdžių kurie visi daugiau mažiau fantastiniai, pradedant temos pavadinimo viršeliu, yra sunkoka. Tai visi daugiau mažiau įsivaizdavo užduotį: kaip vaizduoti save kambario aplinkoje, bet nepagailint fantazijos, ką tarkim pasiūlė JY-KO-X. Užduotis taip pat gal ir būtų net įdomesnė ir kūrybiškesnė, nei tik save pavaizduoti kažką bedarant labai tradiciško savo kambaryje (galiu lažintis, kad mažiausiai pusė dalyvių būtų sumasčiusi piešti save prie kompo kambaryje).
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

10. Ačiū Cere, RayYuka, Varnas dėkojo
    !אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius Bardakas Žiūrėti skelbimus
    Užduotis taip pat gal ir būtų net įdomesnė ir kūrybiškesnė, nei tik save pavaizduoti kažką bedarant labai tradiciško savo kambaryje.
    Temos pranešimas piešėjams buvo labiau tas, kad jie stengtųsi ieškoti paprastuose ir kasdieniškuose dalykuose kažką neįprasto ir galėtų prikaustyti žiūrovų dėmesį. Visos temos prieš tai buvo kone vien fantazijos pagrindu (ir galiu net pasakyti, kad net mano paskutinis piešinys AZ konkurse ir buvo pernelyg fantastiškas) ir manau, kad šį kartą AZ pradedantiesiems piešėjams reikia ištraukti iš rutiniško gyvenimo kokią nors įdomią liepsnelę apart kuriant dar vieną mindfu*k'išką piešinį. Manau tokia maža praktika būtų jiems į naudą.

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na daugumai pieseju atvirksciai rialistinio kone akademinio piesimo nesinori, tad manau todel ir leisdziam sau pafantazuoti gi piesti tik paprasta kambari nuobodu, o tai primena griestas piesimo pamokas, kai fantazijos turim per akis mazai norinciu susispausti i savo kambary realybeje nors ir koks jis grazus bebutu, tad fantazija kaip kremas pirageliui
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Nnn... iš tikrųjų, tai jeigu Cere sugalvojo temą ir tam tikrus reikalus jai, manau būtų teisinga jų laikytis...nes jie yra temos dalis...
    Nebent aišku yra taisyklės, kuriose temos kūrėjas negalėtų konkrečiai apibrėžti temos struktūros ar pan...
    pvz; aš sugalvoju temą "sodas" ir duodu reikalavimą, kad piešinio pagrindas ar akcentuojama spalva būtų mėlyna, arba "romatiška akimirka" , bet piešinyje privalo kur nors kabėti voras.... why not?
    Pavyzdžiai gal ir ne patys geriausi, bet tai mano nuomonė šituo klausimu...
    Ir šiaip Cere's tema aiškiai apibrėžta...
    Paskutinį kartą taisė RayYuka : 2011-12-15, 11:28
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

14. Ačiū Cere dėkojo
    Narys
    akuma666 avataras
    Įstojimo data
    2011 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Temos pranešimas piešėjams buvo labiau tas, kad jie stengtųsi ieškoti paprastuose ir kasdieniškuose dalykuose kažką neįprasto ir galėtų prikaustyti žiūrovų dėmesį. Visos temos prieš tai buvo kone vien fantazijos pagrindu (ir galiu net pasakyti, kad net mano paskutinis piešinys AZ konkurse ir buvo pernelyg fantastiškas) ir manau, kad šį kartą AZ pradedantiesiems piešėjams reikia ištraukti iš rutiniško gyvenimo kokią nors įdomią liepsnelę apart kuriant dar vieną mindfu*k'išką piešinį. Manau tokia maža praktika būtų jiems į naudą.
    Na, pagal mane fantazija, kaip tik padeda į kasdienę rutiną pažvelgti kitu, įdomesniu kampu ;]. Tema ganėtinai sudėtinga, bet manau, jog tiesiog reikia, kaip fotografijoj, pritaikyti tam tikrą kampą arba tam tikrą apšvietimą ir išeis visai įdomus piešinys.

16. Ačiū Cere dėkojo
    !אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    Na daugumai pieseju atvirksciai rialistinio kone akademinio piesimo nesinori, tad manau todel ir leisdziam sau pafantazuoti gi piesti tik paprasta kambari nuobodu, o tai primena griestas piesimo pamokas, kai fantazijos turim per akis mazai norinciu susispausti i savo kambary realybeje nors ir koks jis grazus bebutu, tad fantazija kaip kremas pirageliui
    Yra nemažai čia tokių žmonių, kurie nelanko jokių papildomų dailės mokyklų ir akademijų, tokių piešiančių for fun. Ir jūs žinote, mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs; papildomi griežti darbai tikrai nepasunkins gyvenimo. c:

Citata Autorius akuma666
    Na, pagal mane fantazija, kaip tik padeda į kasdienę rutiną pažvelgti kitu, įdomesniu kampu ;].
    Fantazija yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas, nes visi įvairiai gali interpretuoti ir įsivaizduoti visokius neįmanomus dalykus. Ši tema yra labiau skirta neliesti fantasy pasaulio ir ieškoti ką nors įdomaus paprastame gyvenime, pvz.: savo kambaryje. (:

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na siap ir as nelankiau niekada jokiu piesimo pamoku ir pats per 12 metu ismokau visko. Tik kai kuriuos dalykus kaip perspektyva suzinojau is destytojos per 1 pamoka. Na o del temos manau nieko ir nepridursi daugiau, tik klausimas ar atsiras norinciu piesti griestomis taisyklemis ypac jog anime zanras mazai kada buna be fantastikos?

19. Ačiū Varnas dėkojo
    ha ha :P kazikoks avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Čia
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš darbą pridaviau dar prieš jum pradedant čia svaigt apie fantazijas.

21. Ačiū Cere dėkojo
    !אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    Na o del temos manau nieko ir nepridursi daugiau, tik klausimas ar atsiras norinciu piesti griestomis taisyklemis ypac jog anime zanras mazai kada buna be fantastikos?
    Mažai kada būna? Na atleisk, mes semiamės informacijos iš tikrai skirtingų šaltinių.

Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •