Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: BALSAVIMAS. SAUSIO 27 DIENOS

Balsavo
81. Jūs negalite čia balsuoti
  • kazikoks

0 0%
  • Anim3

2 2.47%
  • Renata

1 1.23%
  • Maimi

9 11.11%
  • JY-KO-X

20 24.69%
  • TheNewGuy

24 29.63%
  • Reito

25 30.86%
Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 81

Teminiai Pradedančiųjų Piešimo Konkursai: Aš ir mano kambarys (BALSAVIMAS)

Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    JY-KO-X pasirode kruopsciausias darbas uz ji ir balsavau
    Ech tie seni laikai ..

2. Ačiū slicKrox dėkojo
    Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Reito nepyk bet siaip mano nuomone tu is cia esanciu geriausia darba nupiesei, o as uz The new guy balsavau galbut todel kad jis uz mane balsavo O kalbant kodel tavo geriausias tai yra atsakymas tas jei nemoki ar mazai turi skilu dirbt kompu ( ta prasme piest ) darbas bus panasus i Thenewguy o kai esi pakankamai ivaldes arba jau labiau prie to pasedejes tada matosi panasiai kaip tavo
    fasian Aciu bet nebereikejo gi kad ir kaip sakytu jog cia ne konkursas as busiu pries, o ir prizas yra tikras - sukurti nauja tema konkursui

Be to visvien manau jog tokie konkursai nesugeba parodyt kuris pieseja stipresnis piesime tad vertetu sukurti nauja dvikovu tema.
    Paskutinį kartą taisė JY-KO-X : 2012-01-17, 08:55
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

Narys
    TheNewGuy avataras
    Įstojimo data
    2011 03 22
    Vietovė
    Beveik Vilnius
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    JY-KO-X Uz tavo darba balsavau nes jis man labiausiai patiko (prisidejo tai kad darbas buvo piestas tradiciskai ir sutinku su fasian jog darbas "pasirode kruopsciausias").

Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    O kalbant kodel tavo geriausias tai yra atsakymas tas jei nemoki ar mazai turi skilu dirbt kompu ( ta prasme piest ) darbas bus panasus i Thenewguy o kai esi pakankamai ivaldes arba jau labiau prie to pasedejes tada matosi panasiai kaip tavo
    O del sito tai visiskai nesutinku ,neturi esmes kiek tu dirbt(piest) su kompu moki (ismokt kad ir per diena galetum) , mano ir Reito darbai atlikti visiskai skirtingai. As tiksliai nezinau kaip jis dare ,todel atsiprasau jai klystu. Padarytas line art'as (tvirtas pagrindas) ir tada sumestos spalvos ir visa kita. As savajy atlikau labiau tradicisku budu ,viskas paprastai nutapya* ant vieno layer'io (ir kadangi apskritai man tapyt nesigauna ,o ne del to kad su kompu dirbt nemoku ,mano darbas toks netvirtas ir purvinas atrodo).
    Nebandau nieko pateisint ,tik paaiskint.

Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    vertetu sukurti nauja dvikovu tema.
    Patinka man si ideja

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    TheNewGuy

Sory jei kiek nelabai isigilines suskubau parasyt, gi as net tavo darbu nesu mates, o susikaut su tavim noreciau kone labiausiai.
    Tad kam reik rasyt kad ikurtu ( DIDZIAJA ANIME ZONOS KOVU ARENA ) ir jei pasirasytum as pirma kova TheNewGuy skirciau tau po to nerialu butu isbandyt kova su Reito nes nepyk bet visgi jo darbas sioj temoj pagal mane gaeriausias
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

6. Ačiū Reito dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Balsavau už JY-KO-X, nes man labai patiko visas piešinys, nes jame yra smulkiai nupiešta netvarka, piešiniai, katinėlis, kurie man primena tikro meninko kambari, žinoma ir mano, tiesiog labai gražu

Beje, visi darbai ypatingi ir įdomūs, tuo labai džiaugiuosi!
    Linkiu sekmės visiems dalyviams!!!

Naujokas Anim3 avataras
    Įstojimo data
    2009 04 05
    Vietovė
    Kaunas,Eiguliai
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    REITO
    "Anim3: Nemažai klausimų kilo žiūrint į šitą piešinį, pagrindiniai būtų šie: "Nejaugi pas tave tikrai durys arkos formos?" (Jei taip, tai "kietai"!), "Sienos iš tiesų išmargintos ornamentais?" ir "Kas ten per širdies formos daiktas prie lovos?". O kalbant bendrai - tai yra paprastas ir aiškus piešinys. Suteikiantis tik informaciją, bet neturintis idėjos. Nors gal šiam konkurse idėja ir nebuvo svarbi Taip pat šiek tiek pasigedau žodelio "Aš" iš konkurso pavadinimo. "

Durys paprastos (stačiakampio formos) , sienos paprastos, o ten prie lovos tai naktinė "lempa". Ačiū už komentarus.

JY-KO-X
    "O savo taskus kuriuos gavau noretau paskirstyt kazikoks 3 balai , Anim3 1 balas ir Renata 4 balai"

Ačiū , ps. pats balsavau už save, nes piešė mano sesė tai liūdna nesurinkt nei vieno balo
    Paskutinį kartą taisė Anim3 : 2012-01-18, 19:41 Priežastis: Nemokėjau normaliai parašyt.

Naujokas Riko-chan avataras
    Įstojimo data
    2011 07 20
    Vietovė
    Kosmosas
    Įrašai
    18
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš balsavau už JY-KO-X irgi dėl to nes darbas pasirodė kruopščiausias, matyti daug įdomių, smulkių detalių ir tai labai patiko ^^ .

Naujokas HOkai avataras
    Įstojimo data
    2010 08 07
    Vietovė
    niekur
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    KUSO!!!!!!! kaip tik kai nusprendziau dalyvaut ir nupiesiau PASIRODO KAD KONKURSAS PASIBAIGES!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!
    DATTEBAYO!!!

Naujokas
    Click_Here avataras
    Įstojimo data
    2011 06 07
    Vietovė
    Radviliskis/Siauliai.
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Neapsisprendziu tarp triju paskutiniu darbu, uz kuri balsuoti. Visi trys paprasti ir puikiai atspindi tema, o paskutiniai du dar ir nuotaikingi. Taip pat JY-KO-X darbas tikrai grazus ir tie pergrusti piesiniu lapai kambary kazkodel atrodo graziai ir seip skleidzia piesinys toki jaukuma.
    Visi kiti piesiniai zinoma grazus, turi ir pliusu ir minusu, bet akies nelabai traukia, asmeniskai man barbiu kambariai, kuri nupiese Anim3, nepatinka. ( prasom neisizeisti, nieko blogo omenyje neturiu )

=^.^=
    Maimi avataras
    Įstojimo data
    2010 07 19
    Vietovė
    Glasgow
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Nežinau ar pastebėjot, bet 4-iuose dailininkų darbuose figuruoja kompiuteris
    Click Below:
    DEVIANTART ACCOUNT

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Nesuprantu kodėl dalyviai balsuoja vienas už kitą ir net patys už savę ir prie ko kažkieno sesė kai jos darbą postin'a kitas žmogus.
    Jei tai konkursas - turi būti kažkokios taisyklės.
    Jei tai ne konkursas - tai Jūsų paslaugomis visos su menų susijusios gijos.

Rock And Roll Child
    Gecas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    192
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Balsavau už Reito , nes įdomiausias piešinys.
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

Naujokas CocoDark avataras
    Įstojimo data
    2011 06 30
    Vietovė
    Savo kambary :D
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Balsvau už JY-KO-X: , nes kaip dauguma minėjo piešinys pasirodė kruopščiausias, ir šiaip žiauriai gražus :3

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Cere kodėl neskelbi nugalėtojo ? O.o ir kodėl nugalėtojas neskelbia naujos temos O.o"

Narys
    Reito avataras
    Įstojimo data
    2010 11 20
    Vietovė
    somewhere...
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Aš net nesu tikras kas laimėjo. Balsų skirtumas yra per daug mažas, kad daryti kokias nors tikslias išvadas (aš net negaliu patikėti kad išvis tiek surinkau...), nes aš pats abejoju ar mano piešinys vertas laimėjimo.

Vis dėlto jeigu bus nuspręsta kad vis dėlto man skelbti naują temą - galiu ją pateikti vos ne iš karto. Tik noriu perspėti, kad esu sumąstęs šiokių tokių pakeitimų ir grynai norisi paeksperimentuot su tam tikrom konkurso dėtalėm, kas, manau, gali sukelt šiek tiek nepasitenkinimo...

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Reito sveikinu laimejus O laimejai teisingam vertinime, tavo darbas is cia esanciu sauniausias tad drosk kurt temos Jei cere kiek uzsnudo ir veluoja tai skirtumo neturi nes ji sake iki 27 o ne 29 d O del kaskokiu naujoviu tai manau jei labai rimtos tai pasiderink su atsakingais . o siaip as taipogi pritarciau kazka keist

Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •