Žiūrėti balsavimo rezultatus: BALSAVIMAS. SAUSIO 27 DIENOS

Balsavo
81. Jūs negalite čia balsuoti
  • kazikoks

0 0%
  • Anim3

2 2.47%
  • Renata

1 1.23%
  • Maimi

9 11.11%
  • JY-KO-X

20 24.69%
  • TheNewGuy

24 29.63%
  • Reito

25 30.86%
Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 81

Teminiai Pradedančiųjų Piešimo Konkursai: Aš ir mano kambarys (BALSAVIMAS)

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Sveiki Seniai čia ir berašiau... Matau kad ši gija atgijo, tai labai džiugu Norėjau paklausti, ar čia vis dar galima šiaip įdėti savo darbą, nes tik šiandien pamačiau temą ir iškart sugalojau idėją tai ar būtų galima vėliau šiaip įmesti savo keverzonę?

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Citata Autorius pinokio Žiūrėti skelbimus
    Sveiki Seniai čia ir berašiau... Matau kad ši gija atgijo, tai labai džiugu Norėjau paklausti, ar čia vis dar galima šiaip įdėti savo darbą, nes tik šiandien pamačiau temą ir iškart sugalojau idėją tai ar būtų galima vėliau šiaip įmesti savo keverzonę?
    Manau, kad niekas nepyktų.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius pinokio Žiūrėti skelbimus
    Dalyvaujant šiame piešimo konkurse, darbus siųsti man į PM. (:

ha ha :P kazikoks avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Čia
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Manau šiaip darbą gali įmest ir į šiaip pradedančiųjų giją su temos prierašu.

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Koks gi skirtumas, jei darbas pagal temą, o žmogus nenori dalyvaut konkurse, bet šiaip pasirodyt su darbu, tai tegu deda prie šios gijos. Logiška visai.

友情
    pinokio avataras
    Įstojimo data
    2008 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    244
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Man asmeniškai didelio skirtumo nėra, tiesiog kaip jau Bardakas sakė, kadangi piešinys atitiks temą, tai mano nuomone jis čia ir turėtų būt O šiaip, iki kada čia vyks balsavimas? Nes aš žinočiau, kada jį baigt man geriau

Narys
    TheNewGuy avataras
    Įstojimo data
    2011 03 22
    Vietovė
    Beveik Vilnius
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Balsavimas vyks Sausio 11 diena ,taigi tau dar valanda su trupuciu liko

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius TheNewGuy Žiūrėti skelbimus
    Balsavimas vyks Sausio 11 diena ,taigi tau dar valanda su trupuciu liko
    Turite laiko iki Sausio 11 dienos 16 : 00.
    Atleiskite už delsimą~

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    PASKELBTAS BALSAVIMAS.

Linkiu visiems dalyviams sėkmės!
    Na, AZ'oneriai, ar turite savo favoritus šiame konkurse? [x

Narys
    Reito avataras
    Įstojimo data
    2010 11 20
    Vietovė
    somewhere...
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Vis dar nėra komentarų? Keista...
    Kagi, pabandysiu aš porą žodžių brūkštelėti.

Pirma, kas šiek tiek užkliuvo, tai balsavimo trukmė. Mano manymu virš dviejų savaičių yra šiek tiek per daug.

O kas liečia darbų, tai:
    kazikoks: Prisipažinsiu, vos tik pamačiau šitą paveiksliuką net nesupratau kas jame yra nupiešta (tiksliau - nelabai įžiūrėjau) ir net nesistengiau domėtis. Ir tik dabar, kadangi reikia bent kažką parašyt apie jį, šiek tiek įsigilinau. Nors jame nieko pernelyg įspūdingo ir nėra, nes iš kambario pavaizduoti tik langas, radiatoriai ir stalo kampas (ir nuotraukos, kurioms įžiūrėti teko gerokai palaužyt sprandą ir pakilnot monitorių), tačiau pati mintis man visai patiko :) Tas spalvotas linijas iš pradžių palaikiau nieko nereiškiančiais ornamentais ir tik vėliau supratau kad tai yra muzikos garsai, kurie sklinda, kaip supratau, iš lūpinės armonikėlės (?). Į anatomiją net nesigilinsiu, nes visu pirma ne tai yra svarbu šiam piešinyje, o visu antra - ne man apie tai kalbėt ;D
    Reziumuojant - nesu tikras ar tai geras piešinys ar ne. Idėja nebloga ir ji tikrai neblogai išpildyta.

Anim3: Nemažai klausimų kilo žiūrint į šitą piešinį, pagrindiniai būtų šie: "Nejaugi pas tave tikrai durys arkos formos?" (Jei taip, tai "kietai"!), "Sienos iš tiesų išmargintos ornamentais?" ir "Kas ten per širdies formos daiktas prie lovos?". O kalbant bendrai - tai yra paprastas ir aiškus piešinys. Suteikiantis tik informaciją, bet neturintis idėjos. Nors gal šiam konkurse idėja ir nebuvo svarbi :) Taip pat šiek tiek pasigedau žodelio "Aš" iš konkurso pavadinimo. :)

Renata: Pirmas įspūdis - "Kambarys, kuriame gimsta nemažai keistų ir įdomių dalykų". Nors šios temos eigoje buvo diskutuojama apie tai, kad piešinys būtų realistiškas, tačiau nepasakyčiau, kad jam čia nevieta. Gražus ir įdomus piešinys, nelabai net žinau ką dar galima bepridurt.

Maimi: Šitas kūrinys yra vienas iš man labiausiai patikusių (dar nebalsavau, nes niekaip negaliu apsispręst tarp šio ir TheNewGuy piešinio). Labiausiai patiko spalvinimo technika, suteikianti lengvumo ir visiškai tuščiam piešiniui duodantis pilnumą. Aš nekartą bandžiau taip spalvinti, bet tam pas mane vis dar rankos per kreivos. Su laiku gal ir išeis taip "pavaryt", bet kolkas galiu tik grožėtis kitų darbais :)

JY-KO-X: Štai čia jau eina sunkioji artilerija. Nors ankstesniuose piešiniuose pasitaikydavo tuštumo jausmas - čia detalių nors kibirais semk. Tai tikrai ne "pradedančiųjų" lygio piešinys, vis dėlto, asmeniškai man, šoniniai piešinukai padarė didesnį įspūdį, nei kad pagrindinis. Spalvinimas tikrai yra gražus (vėlgi, baltas pavydas apėmė...). Ta tvarkinga betvarkė taip pat nekliūna. Tiesą pasakius, net nežinau ar išvis turiu teisę kritikuot šį piešinį, nes esu dar per kvailas ir nepatyręs šioje srityje, kad objektyviai galėčiau vertinti.

TheNewGuy: Jau šioj temoj rašiau savo nuomonę apie tave ir šis piešinys ją tik patvirtina. Apsiribosiu tik paminėdamas, kad tiek idėja, tiek atlikimas yra nuostabūs. Nes jeigu daugiau rašysiu, tai tebus įvairūs ditirambai tavo talentui išaukštinti. Tad tiek.

Reito: Ok, porą žodžių apie saviškį piešinį... Kritikuoti ir liaupsinti jo nesiruošiu, nes ne man apie tai rašyt. Iš tiesų vos sugebėjau pabaigti jį, nes jis tiesiog pasirodė neįdomus (o ir šiaip nemėgstu nei fotografuotis, nei save paišaliot). Vis dėlto šiaip netaip nupiešiau ir esu net patenkintas rezultatu. Tai toli gražu nėra šedevras, bet man jis patinka :) Taip pat noriu padėkot žmonėms, kurie už jį balsavo.

11. Ačiū Renata, TheNewGuy, Anim3 dėkojo
    Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Na ka laikas pakalbet ka mes darome blogai !

Man jausmas kai ieinu i sia tema toks kvailas pabandykit pajusti ( 3 vaikai smelio dezej ir 4 imkim jau suauge arba ugteleje bando isstumti mazesnius is smelio dezes ) cia kalbejau apie piesima kodel TheNewGuy , Reito,Maimi ir as bandom pasirodyti kvailumo kaina varzydamiesi pradedanciuju temoje , na as pulciau teisintis jog savo darba nuisunciau vien del to, jog mane isprovokavo jog as rasau sioje temoje nuomone pats joje nedalyvaudamas, bet kaltas kadangi nusiunciau. be to kvaila ir tai jog kazkas parase zinute su klausimu kas nuspres ar tu pazenges ar ne o atsakymas gi pats tai gali padaryti nuspresdamas ne kur gali buti nugaletoju bet gedingu ir ar neverta palaukti pazengusiuju konkurso . O ir nesazininga tuo atzvilgu kai nenustatoma temos piesimo priemoniu naudojimo apibrezimas , tarkim as is tiesu galiu puikei piesti plancete bet jos neturiu ir naudoju tapyba ar spalvotus piestukus, o tai darant nukrypsta liniju detalumas spalvos nepasidengia tobulai vienodai ir begale kitu problemu fotkinimas ar skenavimas velgi minusas sumazeja formatas spalvos nebe tokios gyvos kaip baigus piest . Manau nor ir taip mazai dalyviu buna kurie aktyvai dirba bet mano manymu reikia viska daryti kad ir maziau bet taip jog netektu tokiems pradedantiems piesejams kaip kazikoks, Anim3:, Renata nusivilt vien del to jog mes atiman is ju balsus ) ir vertetu pamastyti ar nebutu geda jog tarkim pazenges piesejas dalyvautu mazu vaiku konkursuose ? ir kaip jaustumemes patys silpnesniuju vietoje ?

O imkim siulau sukurti dvikovu tema kur butu galima susikauti nustatant taisykles abipusiu sutarimu
    Ir sori bardakui uz tai jog anksciau neapgyniau jo nuomones jog cia pradedanciuju tema

O savo taskus kuriuos gavau noretau paskirstyt kazikoks 3 balai , Anim3 1 balas ir Renata 4 balai
    Butu gerai mano darba jei kas isimtu nes geda man
    Paskutinį kartą taisė JY-KO-X : 2012-01-16, 09:43
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

13. Ačiū Anim3 dėkojo
    ha ha :P kazikoks avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Čia
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    Na ka laikas pakalbet ka mes darome blogai !

Man jausmas kai ieinu i si foruma toks kvailas pabandykit pajusti ( 3 vaikai smelio dezej ir 4 imkim jau suauge arba ugteleje bando isstumti mazesnius is smelio dezes ) cia kalbejau apie piesima kodel TheNewGuy , Reito,Maimi ir as bandom pasirodyti kvailumo kaina varzydamiesi pradedanciuju temoje , na as pulciau teisintis jog savo darba nuisunciau vien del to, jog mane isprovokavo jog as rasau sioje temoje nuomone pats joje nedalyvaudamas, bet kaltas kadangi nusiunciau. be to kvaila ir tai jog kazkas parase zinute su klausimu kas nuspres ar tu pazenges ar ne o atsakymas gi pats tai gali padaryti nuspresdamas ne kur gali buti nugaletoju bet gedingu ir ar neverta palaukti pazengusiuju konkurso . O ir nesazininga tuo atzvilgu kai nenustatoma temos piesimo priemoniu naudojimo apibrezimas , tarkim as is tiesu galiu puikei piesti plancete bet jos neturiu ir naudoju tapyba ar spalvotus piestukus, o tai darant nukrypsta liniju detalumas spalvos nepasidengia tobulai vienodai ir begale kitu problemu fotkinimas ar skenavimas velgi minusas sumazeja formatas spalvos nebe tokios gyvos kaip baigus piest . Manau nor ir taip mazai dalyviu buna kurie aktyvai dirba bet mano manymu reikia viska daryti kad ir maziau bet taip jog netektu tokiems pradedantiems piesejams kaip kazikoks, Anim3:, Renata nusivilt vien del to jog mes atiman is ju balsus ) ir vertetu pamastyti ar nebutu geda jog tarkim pazenges piesejas dalyvautu mazu vaiku konkursuose ? ir kaip jaustumemes patys silpnesniuju vietoje ?

O imkim siulau sukurti dvikovu tema kur butu galima susikauti nustatant taisykles abipusiu sutarimu
    Ir sori bardakui uz tai jog anksciau neapgyniau jo nuomones jog cia pradedanciuju tema

O savo taskus kuriuos gavau noretau paskirstyt kazikoks 3 balai , Anim3 1 balas ir Renata 4 balai
    Butu gerai mano darba jei kas isimtu nes geda man
    Paprastai nesikišu į diskusijas ir vertinimus čia, bet šį kartą ir aš pasisakysiu.
    Nemanau, jog bent vienas iš čia dalyvaujančių trūks plyš siekia pergalės. Tai pramoga su šiokiu tokiu azartu. Man nei šilta, nei šalta koks kitų dalyvių lygis ar atlikimo technika. Vargiai pavadinčiau kurį nors darbą profesionaliu, greičiau tai vidutiniai ir žemo lygio darbai.
    Suskirstymai, apribojimai ir panašūs dalykai skirti kai siekiama kažko konkretaus. Jei norėtume dalyvaut konkurse kur varžytimėmės dėl geriuasio vardo ar prizo dalyvautume normaliame, kaip pavizdys NowJapan, piešinių konkurse.
    Ir kitas dalykas, tikrai drįsčiau ginčytis, jog kuris nors iš dalyvių priimtų išmalda.

P.s. Manau balsavimui ir savaitės užtektų.

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    ( Ir kitas dalykas, tikrai drįsčiau ginčytis, jog kuris nors iš dalyvių priimtų išmalda.)

Cia ne ta turejau galvoje tai aiskindamas tiesiog manau kaip ir Bardakas turejo galvoje pradedanciuju piesimo temas ir konkursus palikti pradedantiesiems o ne kas nori tas dalyvauja. Gi butent tam ir yra isskirtos temos pradedanciuju ir pazengusiuju, kad nebutu tokios painiavos ar neskanios misraines ir tam kad vieta sau rastu visi visokio lygio piesejai o ne tik tie kurie piesa geriausiai.

(Nemanau, jog bent vienas iš čia dalyvaujančių trūks plyš siekia pergalės. Tai pramoga su šiokiu tokiu azartu.)

Azartas dingsta kai pamatai skirtumus tarp darbu ir pamates visuma naujai iejes atsitiktinis tikrai nepuls ziet visu darbu jis pazies tik tuos kurie gaeriausiai atrodo tai Ryskus saplvoti grazus ir aiskus :0 cia faktas
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Kad neturėjau galvoje atskirti visiškai, tik kontempliavau apie mintį kaip jaustųsi patys piešėjai jei visi ir pažengusieji ir pradedantieji dalyvautų vienoje temoje. Bet rodos nebuvo jokių priežasčių, kad taip nebūtų ir visiems viskas ok. Nematau reikalo toliau plėstis, konkursą tiesiog vadinam "Teminiai Piešimo Konkursai" ir viskas. Čia skamba gan keistai, kad žmonės kurie gali piešti ir nori dalyvauti - nedalyvauja, bijodami užgošti mažiau pažengusius piešėjus, ala šiek tiek pasipūtėliškai gal net. Mano vertinimas visuomet būna labiau orientuotas ne tik į bendrą estetinį (tradiciškai kaip žmonės suprantą estetiką) vaizdą, įdėto darbo sudėtingumą, bet į tai kaip jis atliktas ir kuom išsiskiria nuo kitų darbų, manau, kad yra ir daugiau forume tokių žmonių kurie peržiūrėdami darbus juos taip vertina. Vienaip ar kitaip, čia ne koks piešėjų forumas ar portalas, nereikia taip labai sureikšmint piešimo lygio, kai daugelis piešia vien tam, nes tai smagu, o gauti temą ir pagal ją piešti ir yra tas azartas, ne konkursas čia variklis.

17. Ačiū TheNewGuy, Anim3 dėkojo
    Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Autorius bardakas
    . Mano vertinimas visuomet būna labiau orientuotas ne tik į bendrą estetinį (tradiciškai kaip žmonės suprantą estetiką) vaizdą, įdėto darbo sudėtingumą, bet į tai kaip jis atliktas ir kuom išsiskiria nuo kitų darbų, manau, kad yra ir daugiau forume tokių žmonių kurie peržiūrėdami darbus juos taip vertina. Vienaip ar kitaip, čia ne koks piešėjų forumas ar portalas, nereikia taip labai sureikšmint piešimo lygio, kai daugelis piešia vien tam, nes tai smagu, o gauti temą ir pagal ją piešti ir yra tas azartas, ne konkursas čia variklis.
    Man atrodo jog klaidinga turint tris ar daugiau zmoniu forume suprantanciu ne tik estetini kurinio grozi teigti, jog jo lygis aukstas ir pakankamai issivystes ,jog cia ne pieseju forumas ar pieseju tema. Be to visgi atsizvelgiu jog tu supranti ir ivertini kitaip nei dauguma cia esanciu nariu, bet balsavima tai vikdo visi ir ju dauguma ir jie supranta tik estetini grori ir nemato prastesnio lygio piesinuke tai kas jam patiktu.
    Ir klausimas ar tas kuris nesenei pradejo piesti turi buti ivertinamas pagal neestetini grozi, nes gi visgi norint to pasiekti reikia ismokti kurti estetiskai ir pagal taisykles , o butent to ir siekia pradedantieji.
    Nepamirskim jog matantis tik estetini grozi ir niekada neivertina silpnesniu uz save.

Narys
    Reito avataras
    Įstojimo data
    2010 11 20
    Vietovė
    somewhere...
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Pagrinde visus atsakymus galima rasti kazikoks ir Bardako "post'uose", tad bijau, kad galiu kartotis...

Asmeniškai man šis konkursas tikrai nėra dėl laimėjimo. Pagrinde ši tema yra tas pats, kas ir "pradedančiųjų keverzonės", tik turinti tam tikrą temą (kas, bent jau man, labai praverčia, nes padeda apsispręsti ką piešti). Taip pat pliusas tame, kad savo piešinį gali palyginti su kitais. Pažiūrėti kaip tą pačią temą interpretuoja kiti, atkreipti dėmesį į tai, kur dar galima tobulėti ir t.t. Ir man visiškai nesvarbu kokio lygio yra kitų piešiniai. Jeigu kito piešinio technika geresnė - vadinasi autorius daugiau dirbo tobulindamas ją, o "parintis" dėl to, kad kažkas geriau piešia, yra tiesiog kvaila.
    Tiesą pasakius - netgi džiaugiuosi kad yra dalyvių, piešiančių žymiai geriau nei aš. Todėl ir kyla azartas tobulėt ir, galbūt, kada nors aplenkti juos.

P.S. Posakis "dauguma mato tik estetinį grožį" yra tikrai iš piršto laužtas. Nepatariu nuvertint kitų žmonių. Tai jokiais atvejais nėra naudinga.

Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •