Žiūrėti balsavimo rezultatus: BALSAVIMAS. SAUSIO 27 DIENOS

Balsavo
81. Jūs negalite čia balsuoti
  • kazikoks

0 0%
  • Anim3

2 2.47%
  • Renata

1 1.23%
  • Maimi

9 11.11%
  • JY-KO-X

20 24.69%
  • TheNewGuy

24 29.63%
  • Reito

25 30.86%
Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 81

Teminiai Pradedančiųjų Piešimo Konkursai: Aš ir mano kambarys (BALSAVIMAS)

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    JY-KO-X: užteks kelt dramas. Puiku, kad esi toks šaunus ir viską taip moki, bet kiek girdėjau konkurse nesiruoši dalyvaut, tai gal baigsi ginčytis ir geriau savo talentus išnaudok padėdamas kitiems išmokt piešt, o ne trollindamas cere. Ar gera buvo tema pamatysim konkurso gale. (p.s: man tema patiko, laukiu darbų, noriu pastalkint jūsų kambarius)

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    Na siap ir as nelankiau niekada jokiu piesimo pamoku ir pats per 12 metu ismokau visko. Tik kai kuriuos dalykus kaip perspektyva suzinojau is destytojos per 1 pamoka. Na o del temos manau nieko ir nepridursi daugiau, tik klausimas ar atsiras norinciu piesti griestomis taisyklemis ypac jog anime zanras mazai kada buna be fantastikos?
    Prie ko čia anime žanras jei kalbama apie paprastą kambario ir savęs jos aplinkoje vaizdavimą?
    Manau kiekvienam priimtinesnis vaizdavimo stilius, kurį autorius valdo pakankamai gerai, o nevaizduoti kambario taip kaip yra prisižiūrėjęs visokiausiose imageboard'ose.
    O tai yra akademinis, savo stilius, anime stilius ir t.t.
    Ir nereikia uždavinėti sau ir kitiems nereikalingų klausimų.

3. Ačiū Cere dėkojo
    Naujokas Pumyte avataras
    Įstojimo data
    2009 11 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    o kokie prizai? Nes aš kažkaip jų čia nematau

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius Pumyte Žiūrėti skelbimus
    Prizai AMVAZAR'e.

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius Pumyte Žiūrėti skelbimus
    Ha, įdomiai įdomiai..
    AZ forumo pradedančiųjų piešimo konkursuose prizų tokių kaip ir nėra, bet laimėtojas yra įpareigojamas sukurti naują temą ir ją paskelbti.

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Menininkai, liko 3 dienos iki balsavimo, o darbų nėra labai daug.

KUR JŪSŲ įkvėpimas dingo? :<

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Autorius Dark-Tarou
    JY-KO-X: užteks kelt dramas. Puiku, kad esi toks šaunus ir viską taip moki, bet kiek girdėjau konkurse nesiruoši dalyvaut, tai gal baigsi ginčytis ir geriau savo talentus išnaudok padėdamas kitiems išmokt piešt, o ne trollindamas cere
    NA kaip tik del sito nesiginciju nes tuo ir uzsiimt maziau ar daugiau planuoju. Kai sio menesio gale pasirodys jau galu gale baigtas 1 chapteris mangos "Rosck star" kuriai jau 9 prakaito litrus isspaudziau pristatysiu savo ideja kuri daugmaz palies tuos kurie bent truputi turi sugebejimo piest mangas ) O del konkurso manau jau mane sunervinai (geraja prasme ) !!!Dark-Tarou!!!! TAD LAIKYKIS DALYVAUJU

Atsiprasau jog rasau dar karta

Autorius Airiz
    Prie ko čia anime žanras jei kalbama apie paprastą kambario ir savęs jos aplinkoje vaizdavimą?
    Manau kiekvienam priimtinesnis vaizdavimo stilius, kurį autorius valdo pakankamai gerai, o nevaizduoti kambario taip kaip yra prisižiūrėjęs visokiausiose imageboard'ose.
    O tai yra akademinis, savo stilius, anime stilius ir t.t.
    Ir nereikia uždavinėti sau ir kitiems nereikalingų klausimų.
    Nesuprask klaidingai, bet butent del to jog esu siame forume karta nukentejes vien del to jog kazkada patalpinau piestu rialistiniu merginu eskizus maniau jog saitui su pavadinimu ANIME ZONA nera leidziamas turinys nesusijes su anime . Kazkada mano nickas cia buvo ANIMANGERIS kol 1 diena negavau zinutes jog butent del to jog nebuvau ptalpines ne 1 anime stilium kvepiancio darbo gavau bana BEt dabar esu patenkintas siuo saitu tad gryzau
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2012-01-08, 23:01
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

ha ha :P kazikoks avataras
    Įstojimo data
    2011 11 06
    Vietovė
    Čia
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius JY-KO-X Žiūrėti skelbimus
    !!!Dark-Tarou!!!! TAD LAIKYKIS DALYVAUJU
    Tai gal sekančiam kartui pervadinam konkursą, išimam žodį "pradedančiųjų" ir visi praded normaliai piešt?

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Citata Autorius kazikoks Žiūrėti skelbimus
    Tai gal sekančiam kartui pervadinam konkursą, išimam žodį "pradedančiųjų" ir visi praded normaliai piešt?
    Pritariu. Konkursas jau jaučiasi, kad išsiplėtė kiek labiau nei vien pradedančiųjų. Tik klausimas ar tai neatbaidytų mažesnius piešimo sugebėjimus turinčius dailininkus?
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

=^.^=
    Maimi avataras
    Įstojimo data
    2010 07 19
    Vietovė
    Glasgow
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    I'm in ^^ o sketch tipo piešinukas tinka?
    Click Below:
    DEVIANTART ACCOUNT

Narys
    Reito avataras
    Įstojimo data
    2010 11 20
    Vietovė
    somewhere...
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Iki sausio 10-os čia skaitosi imtinai, ar tik iki 9-os dienos 23:59?

O jei kalbant apie pažengusiųjų dalyvavimą konkurse, tai asmeniškai aš nematau nieko blogo tame. Pats esu visiškai naujokas piešime, tačiau turint omeny, kad šiuo metu vyksta tik vienas konkursas šią tema, tai nematau jokių priežasčių diskriminuot tuos, kurie valdo pieštuką šiek tiek geriau, nei kiti. Juk jau kuris laikas šiuose konkursuose dalyvauja tokie autoriai, kurių nė už ką nepavadinsi pradedančiaisiais. Net kai atradau šį forumą jame dalyvaudavo tokie žmonės kaip Kanda (kuri, asmeniškai man, tikrai padarė didelį įspūdį ir norą konkuruoti), kurios tiesiog liežuvis neapsiverčia pavadinti naujoke. Ką jau kalbėt apie TheNewGuy, kuris nuo pirmojo pasirodymo tapo mano mėgstamiausiu dailininku...
    Pagrinde, tokiuose konkursuose turi šansų laimėti visi. Prizo čia nėra, pagrindinis tikslas yra pasirodyti prieš kitus ir parodyti savo mintis duota tema. Taip pat yra tas noras išgirsti kitų nuomonę, paglostančią savimeilę arba pamokančią, į ką derėtų atkreipti dėmesį, kad galėtum tobulėt. Tačiau bendrai paėmus šiame konkurse piešimo technika yra nelabai svarbi, kiek pačios idėjos išpildymas. Pavyzdžiui aš laikau save visišku naujoku piešime, tačiau vien tas faktas, kad kažkas balsuoja už mano darbus, nors tuo metu yra ir žymiai geriau ir profesionaliau nupieštų piešinių, suteikia man nemažai džiaugsmo, kas ir yra geriausias prizas, koks tik gali būti.

I'm a woman on a mission

Dark-Tarou avataras
    Įstojimo data
    2008 07 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    527
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Šiaip labai nedrąsu ir man buvo kelt temos dėl 'pažengusiųjų' dalyvavimo, visad konkursą stebėjau patyliukais >w> Reito has a point. Plius, tie 'pradedantieji' ir 'pažengusieji' nuo pat forumo atradimo rėžė akį. Kas nustatinėja kada tu pažengęs, o kada ne? Nupieši darbą šiam konkursui (na pvz koks nelabai žinomas žmogelis kaip buvo Kanda) ir ką diskvalifikuosit už tai, kad darbas 'per daug pažengęs?

Dalyvaus ir mažesnius piešimo sugebėjimus turintys žmonės. Čia didžiausias prizas parodyt save. nowJapan surenkam visokio piešimo lygio darbų ir žmonės dalyvauja žinodami, jog turės stiprių priešininkų.

Gerai, kad šitas konkursas neturi prizų ir yra varomas motivacija, išvengiam nereikalingų dramų ir visi tiesiog gali have fun.

Tiesiog reik parink tinkamą temą :I

14. Ačiū Cere dėkojo
    Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    HAHAHA kaip juokinga----- ka gal cia kad as dalyvauju jus sunerime ir del to ar sy konkursa galima vadint pradedanciuju ;D
    Esu dekingas tiems kas taip mano, bet dauguma net mano darbu nera mate ir negalite teigti ar as tai gerai darau O ir jei ir butu prizai as ju tiesiog atsisakyciau, nes visgi as jau senokai isaugau is konkursu mazu ir uzsiimu rimtesniais darbais, nes kiek tu gali paisinet , o ypac jei planuoji tai daryti visa gyvenima O siam konkure gal del to jog nelabai ( Dark- Tarou) patinka jei ateini i tema ir rasai pastebejimus joje nedalyvaudamas Manau kaip ir gyvenime teks man siame saite uzsidirbt menininko varda

Darbas baigtas ir issiustas tik gaila ne toks kokio norejau rezultatas jei gavai parasyk nes jei ka atsiusiu dar karta
    Paskutinį kartą taisė Bardakas : 2012-01-10, 00:45
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Imtiniai iki sausio 10 dienos, SAUSIO 11 DIENA SKELBIAMAS BUS BALSAVIMAS..
    Darbus as gaunu, JY-KO-X gavau ir taviski darba.
    Galiu pasakyti, kad dalyvaujantieji vis kaupiasi ir kaupiasi, tad dziugu matyti, kad bent kazkas dalyvauja. Thumbs up!

Narys
    TheNewGuy avataras
    Įstojimo data
    2011 03 22
    Vietovė
    Beveik Vilnius
    Įrašai
    72
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Cere Žiūrėti skelbimus
    Imtiniai iki sausio 10 dienos, SAUSIO 11 DIENA SKELBIAMAS BUS BALSAVIMAS..
    Phew ,buvau isitikines kad balsavimas vyks 10 diena ,jau ruosiausi siust savo nedabaigta ,uzrushinta darba.

Didelis ACIU Reito uz tikrai nustebinusius zodelius ,kurie taip nuotaika pakele ir priverte ka konkursui nupiest

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Aš pagalvojau, gal ir man šia tema kažką nupiešt? Haha