Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Live Action - anime ekranizacijos

Narys alucard avataras
    Įstojimo data
    2011 05 10
    Vietovė
    lietuva,kaunas
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Live Action - anime ekranizacijos

Sveiki. Norėčiau sužinoti ką manote apie anime ekranizacijas su gyvais aktoriais?Pastaruoju metu pastebėjau kad karts nuo karto pasirodo tai vienas tai kitas perkėlimas į didžiuosius ekranus kuris(bent jau man atrodo)buvo nelabai kokie vykę pvz Dragon ball,Blood.The last vampire.
    Taip pat jau sklindą kalbos,kad režisierius Rob Cohen ketina ekranizuoti KITE mergaite žudikę.Na kas iš to gausis netolimoj ateity pamatysime.
    Na mano nuomone jei ir ekranizuoti, tai tegu to imasi tik geri režisieriai,Lucas bessonas,james cameron,guilremo del toro,stephen norrington.Šitie tikrai nepasišiukšlintu stipriai.
    O ką manote jūs ir ar nors vienas filmas patiko(kol kas neperdaugiausiai jų ir išėjo)ir ar nemanot kad gali prasidėti nevykusių filmų bumas?
    First it control your mind
    Then it destroy your body

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Dragon Ball FTW, looks like total crap, o šeip tai vienintelis live action kuris patiko tai Beck, dar Gantz neblogas, o toliau tai.....

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    74
    Jezau.. Live action.

Iš visų ekranizacijų stipriau Detroit Metal City nieko nebuvau sutikęs. Kostiumai, vaidinimas, muzika bei siužetas viskas atrodo tiesiog puikiai.

Bet šiaip dažniausiai esu prieš ekranizacijas, kadangi japonų filmavimo technika bei siužeto pristatymas labai jau specifinis ir dažniausiai galutinis rezultatas tiesiog gadina originalą, o amerikiečiai dažniausiai nepagauna to šarmo, bei kitų detalių kurie būdingi anime originalui.

Narys alucard avataras
    Įstojimo data
    2011 05 10
    Vietovė
    lietuva,kaunas
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pilnai kaktusas su tavim sutinku,visko in life action filmus neperkelsi,tiek idėją bus supaprastinta,tiek ir pats filmas nebus toks gražus kaip anime .Na,o amerikiečiams faktiškai gal ir nereikėtų labai lyst į šitas galeras,tegu ekranizuoją savo komiksus kas jiems labai gerai ir idomiai išeiną. Man netgi keistą kad tokį acid tripa kaip Frenk miller SIN CITY jie sumastė ir perkelė į didžiuosius ekranus.

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    74
    ekranizuoją savo komiksus kas jiems labai gerai ir idomiai išeiną.
    Idomiai išeina tik vienetai kaip Watchmen, The Dark Knight ir Sin City.

Man netgi keistą kad tokį acid tripa kaip Frenk miller SIN CITY jie sumastė ir perkelė į didžiuosius ekranus.
    Idomu, ar matei išvis ta filmą.

Narys alucard avataras
    Įstojimo data
    2011 05 10
    Vietovė
    lietuva,kaunas
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visus čia tavo išvardytus mačiau ir jie tikrai išsiskiria iš kitų filmų pagal komiksus (tuo labiau kad skirti ne jaunajai auditorijai).
    O SIN CITY filmas man labiau patiko negu komiksas.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •