Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Bleach Žaidimas

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

shock Bleach Žaidimas

Sveiki visi Bleach fanai ir netik. Kaip antraštė sako, kuriamas lietuviškas (o gal ir ne tik lietuviškas) Bleach žaidimas. Šiuo metu jis yra tik pačioje pradžioje, tačiau rezultatai jau matomi. Taigi rašau čia dėl to, kad ieškau savanorio kuris padėtu kurti dizainą, kadangi pačiam šioje srityje labai prastai sekasi. Anyways visi kas norit prisidėti su quest'u, istorijos kurimu ar su betkuom kitu esate labai laukiami
    Rašykite man čia arba.
    Email: shinigamiworks@gmail.com
    Paskutinį kartą taisė Shinigami- : 2011-10-11, 16:03

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Cia gal tu pats uzsiimi kurimu ar turi visa draugu rata ir ar tai darai profesionaliai? Gal gali papasakot butent apie ta savo zaidima, nes manau jog tikrai galeciau ka nors sukurti gal net labai pasistenges animacija( mini pristatyma) o uz tai tu mane pareklamuotum po to kai pasirodytu mano kepama manga po 3 menesiu Bleach tikrai saunus gal net sauniausias ilgas anime serialas be NAruto , butu galima ir dizaina kurt tik va gal laiko mazai butu( na tu pirma aprasyk placiau apie tai ko tau reiketu ir ka jau esi sukures, koks pagrindas )
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visų pirma, taip žaidima kuriu aš pats ir pakolkas tik aš vienas Programuoju žaidimo varikliuką ir jau turiu šį bei tą sukuręs, galima prisijungti pasirinkti savo veikėją ir netgi prisijungti i pati žaidimą. Na nenoriu perdaug tuščiai šnekėti. Šioje srityje turiu keletos metų patirtį ir esu garantuotas šio žaidimo sėkme. Dabar apie pačia žaidimo istorija, viskas vyks dar prieš atsirandant Ichigo ir visiem ivikiams kuriuos rodo anime/manga. Tai bus istorija apie tai kaip susiformavo Soul Society ir atsirado pirmi mirties dievai. Veliau planuoju leisti žaidimo papyldimus viskas vyks kaip ir per anime/manga (neskaitant filerių).

Narys

JY-KO-X avataras
    Įstojimo data
    2011 10 10
    Vietovė
    Plunge
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Ispudinga o tu Svedijoj esi siuo metu? ir ar kitaip mums nebutu imanoma susisiekti aptarti ir panasiai - (butu saunu telefonu )
    As tai piesti ir temoku dar su broliu filmu saita sioki toki turim ir tuom uzsibaigia musu zinios didelis tau pliusas programavima gerai kirst Jei as mokeciau ir zinociau bent i keleta klausimu atsakymus pinigu uzsidirbtau ir su laiku isigytau siokios tokios geresnes kompiuterines technikos pradeciau kurti profesionalai filmukus Nes mano galva vien PC man nepakanka Nors turiu super geru ideju pralenkianciu net iprastu studentu zinias ( na del kurybos proceso kuris sutaupo daug laiko per diena galiu pagaminti apie 5 sekundes linijines animacijos, bet beda ta kad sukurus kadro gi nenuspalvinsi rankiniu budu o kompu nemoku
    Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Taip šiuo metu gyvenu Švedijoje, ir susiskambint truputi problema būtų, gal parašyk man į skype'ą lengviau butu aptart viską.

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nejau daugiau norinčių nebėra? :/

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Šiaip įdomu - kuo ir kaip kuri (prog. kalba, 2D/3D)?

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na programa gan paprasta, notepad++, o jei detaliau šiuo metu dominuoja php bey sql kalbos vėliau jquery perims valdyma ir tai bus 2.5D žaidimas, bėja manau nepaminėjau, kad tai naršyklinis online žaidimas.

Otamegane Demonic avataras
    Įstojimo data
    2012 03 08
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    37
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dead?

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Projektas taip sakant sustabdytas, deja neatsirado dizaineriu norinciu prisijungti prie sio manau gan nuostabaus zaidimo kurybos. Taciau vis dar laukiu ir manau lauksiu dar gan ilgai kol kasnors parodys susidomejima

Anime zonos paskutiniu laiku daznai nebelankau, todel buciau dekingas jei su manim susisiektumete per:
    Email: shinigamiworks@gmail.com

ningen..
    vrblitz avataras
    Įstojimo data
    2008 10 01
    Vietovė
    Limbo
    Įrašai
    255
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Kazin ar kam uztektu valios. Darbo nemazai, o dar ir uzdirbti is to nelabai galetum.

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 11 23
    Vietovė
    Faisalabad
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nejau daugiau norinčių nebėra???

Bookmarks