Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 9 iš 10 PirmasPirmas ... 78910 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 153

nowJapan 2011 atsiliepimai

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

KOI kalba

Nepykit - pratryniau du puslapius komentarų, kurie nukrypo į asmeniškumus, trollinimą ir spamą. Suprantu kad po festivalio kilo daug klausimų ir čia pabandysiu į juos atsakyti.

Pradėsiu nuo vėlavimo:
    Jei kas gali eiti blogai, tai taip ir bus: Festivalio ryte ir dieną buvo uždarytos visos aplink kongresų rūmus esančios gatvės. Buvo ruoštasi velomaratonui, todėl vėlavo žmogus su sąrašais. Dėl to vėlavo repeticija ir padariau, mano manymų, tuo metu vienintelį teisingą sprendimą - prioritetą duoti tiems, kas dėl skirtingų priežasčių negalėjo atvykti į repeticiją ketvirtadienį, kad jie bent kartą būtų užlipę ant scenos.
    Dėl Cosplay (kaip ten bebūtų - kovosiu prieš šito fenomeno pavadinimo lietuvinimą) vėlavimo: prisiimu visą atsakomybę tik sau. Planuodamas pasirodymų seką ir jų laiką pridėjau 45% laiko dalyvių pakilimui ir nusileidimui nuo scenos. Praeitais metais to užteko, šiais - matyt nelabai. Turiu pasakyti kad ant scenos šiais metais buvo rekordinis kiekis pasirodymų - net 113(!).

Kaip tai bus sprendžiama kitais metais:
    • Festivalio savanoriai/organizatoriai bus raginami naudotis viešuoju transportu (jis važiavo ir spjaut jam į velomaratonus).
    • Ankščiau į repeticiją atėję žmonės bus įleidžiami į festivalio patalpas net neturint sąrašų (bet apribojant jų judėjimą festivalio patalpomis) kad jie nešaltų gatvėje.
    • Gal kas ir pyks, bet bendras pasirodymų skaičius bus ribojamas ir atranka bus griežtesnė. Vienas dalyvis negalės pakilti į sceną daugiau nei du kartus (nekelkit fludo - trinsiu. Tam bus skirta atskira tema vėliau).
    • Atsisakysim filmo per pertrauką kad būtų lengviau reguliuoti laiką (šiais metais to padaryti negalėjome, nes buvo tam tikri įsipareigojimai).

Dėl pasirodymų tvarkos ir informacijos apie tai:
    Tie, kas su manimi važiavo i Rygą ar dalyvavo kituose mano organizuotuose festivaliuose žino - visada prieinu prie informacijos dalinimo labai pedantiškai: bandau, kad visi gautu visą įmanomą informaciją. Ir šiais metais buvau paruošęs lapus su pasirodymo eiga. Deja, jie pas Jus neatkeliavo, nes sekmadienį ryte visa pasirodymų tvarka buvo pakeista. Tai atsitiko dėl miskomunikacijos su kolegomis iš Latvijos. Dauguma iš jų atvyko su dviems kostiumais ir iš jų negavau prašymu suplanuoti juos kuo toliau vienas nuo kito (čia buvo dėl to, kad per klaidą gavau tik failus su medžiagą pasirodymams ir negavau pačių laiškų su prašymais - Latvių registracija vyko per jų organizatorius ir vėliau gavau viską vienu laiškų). Taigi suplanavus atsitiko taip, kad pvz.: viena panelė turėjo grupinį pasirodymą su cosband'u, o po dviejų solo pasirodymų jau turėjo vaidinti su kitu kostiumu ir makiažu. Diskvalifikuoti juos už, šiaip, ne jų klaidą, man nepakilo ranka, o tada ir mes nematytume daug labai gerų pasirodymų.
    Taigi iš atspausdintų iš anksto lapų naudos nebuvo, ruošti naujus visiems nebuvo laiko ir galimybių, taigi teko jų visai atsisakyti. Jei tokie fors-mažorai (nenugalimos aplinkybės) atsitiktų dar - žinokit - prie scenos stovi žmogus su tiksliausiu sąrašų ir jis Jums visada padės.

• Bendravimas, bendravimas ir dar karta bendravimas.

Dėl Latvių pasirodymo su AF8 kostiumais:
    Kaip žinia - per AF8 pirmu vietų laimėtojai gavo nemokama kelionę į nJ2011 BET su sąlygą, kad jie parodys savo pasirodymus pas mus ant scenos. Po nJ2010 mes darėm lygiai taip pat, bet nespėjom į registraciją (nes ji pasibaigė savaitė prieš nJ2010), todėl dalyvavome ne-konkurso kategorijoje.
    Taip pat norėčiau pasakyti tiems, kas nežino - dauguma Latvių atvažiavo su dviem kostiumais -senu ir nauju. Todėl mes mėgavomės puikiais Raziel, Squall, ir Code Geass pasirodymais. O Gundamas iš vis ėjo ne-konkurso skiltyje.

• Sėsim su Rygos orgais ir bendrausim šiuo klausimu jau netrukus.

Dėl teisėjavimo:
    Dažniausiai turime 5 teisėjus, bet šiais metais praeitų metų laimėtoja Agota Gudelytė nespėjo parkeliaut iš svečių šalių ir nepateko į pirmąją Cosplay dalį.

O dėl teisėjavimo kriterijų - visi teisėjai gavo blankus su vertinimo kriterijais. Jie buvo tokie:
    • Visi solo ir cosband pasirodymai buvo vertinami pagal pasirodymo kokybę (artistiškumą, personažo perteikimą, personažų sąveiką) ir dalyvio kostiumo panašumą į originalą.
    • Vaidinimai turėjo papildomą siužeto kategoriją. Panašumas į personažą buvo ne tiek svarbus.
    • Šokiai turėjo papildomą choreografijos (plastika, sinchroniškumas, sudėtingumas, idėja) kategoriją. Panašumas į personažą buvo ne tiek svarbus.
    • Muzikinio kūrinio atlikimas turėjo papildomą muzikos kokybės kategoriją. Panašumas į personažą buvo skatinamas.

• Bus sukurta atskira tema diskusijoms ir visi kriterijai bus žinomi iki renginio.

Dėl mini-konkursų:

Nežinau kaip Jums, bet man truputį nusibodo metai iš metų besikartojantys mini-konkursiukai, todėl šiam renginiui buvo sukurti nauji. Deja, spėjau parodyti tik vieną - Dub-Wars. Bet per afterį jis ir dar kiti ateis patobulinti ir nupoliruoti.

• Supratau, ko trūko šiame festivalyje. Mini-konkursų skilties, kur galėčiau įtraukti nekaltus praeivius ir priversti juos daryti random stuff ant scenos apdovanojant juos mielais priziukais. Pagalvosiu, kaip tam išskirti visą skiltį. Just wait for it

All-in-all:

Labai norėčiau pasakyti, kad čia yra nenugalimos aplinkybės ir kad mano kaltės čia nėra, bet, kaip pagrindinis šio festivalio organizatorius, negaliu to padaryti. Nuo mažiausios detalės (jei buvo pilni šiukšlių maišai ar nebuvo tualetuose popieriaus) iki tikrai svarbių (vėlavimas) - viskas yra mano kaltė.
    nowJapan yra gan didelė mano gyvenimo dalis, ir tai, kad jis nebuvo visiškai pasisekęs šiais metais, man yra stiprus smūgis. Noriu visų atsiprašyti už mažus ar didelius nesklandumus ir pasižadu pasitaisyti.

Nuoširdžiai Jūsų, KOI komandos narys Wishmaster aka Olegas

P.S.: po festivalio radome gan nemažai pamestų dalykų, tai jei ko pasigedote - rašykit man į wishmaster@koi.lt
    P.P.S.: jei festivalio metu neatsiėmėte prizų - irgi rašykite man į wishmaster@koi.lt. Prizai gulės iki afterio, kuris bus rugsėjo gale/spalio pradžioje. Jei iki to laiko prizininkas nepasireikš - prizai keliaus į kitų metų prizinį fondą.
    Paskutinį kartą taisė riyo : 2011-09-01, 20:54
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!

Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Olegai (ir Sergėjau),

mes jus abu (karštai) mylim!

Labai dėkui už paaiškinimus, tikiuosi, kad kitais metais daug kas nebebus taip problematiška ir nusiskundimų bus kuo mažiau. Kaip rašiau anksčiau, nepaisant visų nesklandumų, net norėdamas grįžti namo, aš su didžiausiu nenoru palikau kongresų rūmus vėlai vakare šį įsimintiną 2011.08.21 sekmadienį. nowJapan man yra kaip kitas pasaulis kur galiu pasiilsėti nuo nuobodžios kasdienybės ir rūpesčių. Jūs (ir visi savanoriai) esat mano didesni ar mažesni, bet didvyriai.

Ne į temą, jei skaito kas iš Otakos esamų/buvusių organizatorių, norėčiau pasakyti, kad su nekantrumu laukiu Otakos 2011. Tikiuosi, kad ir ši žiema jūsų dėka nebus tokia šalta, tamsi ir užknisanti, kokia galėtų būti be Otakos. Nors ir ne toks didelis, bet šis renginys (bent man) yra ne ką mažiau svarbus įvykis.

p.s. Gal būtų prasminga kam nors iš Otakos organizatorių pradėti kokią temą ir bent pranešti bendrus jūsų komandos ketinimus - ar bandysit rengti, ar visai nesistengsit.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

kelios pastabos

Wishmaster,

Negalėjau apsilankyti šioje šventėje, tad negaliu ir išsakyti savo įspūdžių. Tačiau keletas pastebėjimų:

1. KOI plakatas, kurį aprašiau prieš prasidedant šiam renginiui. Pasirodo vis tik nelabai suklydau sakęs, kad toks plakatas nelabai nuteikia apsilankyti tokiame renginyje. Renginio Plakatas - tai Jūsų vizitinė kortelė!; Todėl kitamet atkreipkite dėmesį į jo paruošimą ir duokite tai daryti, kas šiame reikale nusimano (šiemetinis jūsų plakatas buvo neprofesionaliai parengtas; lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie video vinjetę).

1.1.Kodėl nedarėte konkurso KOI plakatui sukurti? Ar bent jau KOI koncepto/Idėjos plakato konkursą padaryti galėjote. Juk pagal dalyvavusiųjų KOI skaičių galima buvo sulaukti t.p. nemažo susidomėjimo ir šiuo Festivalio Plakato sukūrimo konkursu; ir PRIZUS atitinkamus įdomius pasiūlyti galima juk būtų.

2. Erdvės trukūmas repeticijoms. Matau darote tas pačias klaidas. Žiūriu į Kongr.Rūmų milžinišką holą ir niekaip nesuprantu kodėl ten perimetru negalima išskirstyti-suzonuoti repeticijų dalyviams plotus? Tai pagyvintų tą vietą; juk galima kaip nors atitverti, palikti praėjimą žiūrovams, dalyviams o visa kitą erdvę atiduoti repeticijoms ar kitokiems pasiruošimams; žinoma priėjimai prie barų turi būti .

2.1. Arba kodėl jus nepakeičiate patalpų-erdvių funkcijų? Pvz. iš II-o aukšto neperkelti prekybos, konkursų (kurie vyksta pertraukų metu), o ten atkelti dalyvių repetavimus ar kitokius pasirengimus?

2.2. Retorinis klausimas, bet ar negali būti išskirta atskira erdvė, kur kiekviena grupė ar atskiri dalyviai PAEILIUI galėtų atitinkamą laiko tarpą repetuoti pagal pilną savo fonogramą prieš išėjimą į sceną? Turiu omenyje tai, kad būtų galimybė atlikėjus stebėti ir ant scenos ir tuo pačiu jei nenori sėdėti salėje, tai toje erdvėje, kur vyksta paskutiniai pasiruošimai-apšilimai-repeticijos; tai būtų tikrai smagu ir gyva. Tereikėtų tik vieno organizatoriaus kuris prižiūrėtų dalyvių-grupių repeticijų laiką ir tam tikrą eiliškumą, jų kaitą. Juk ir iš šalies lygiai t.p. įdomu matyti kaip dalyviai ruošiasi įšėjimui į Sceną. Ir patiems dalyviams tai į naudą .

3. Organizaciniai dalykai. Tai yra elementari vadyba. Jei Wishmaster esi šios piramidės viršūnėje, tai tavo užduotis paskirstyti reikiamiems žmonėms reikiamas atitinkamas pareigas-užduotis ir visa tai koordinuoti. tai kažkas panašaus į tam tikrą tam tikros kontoros/įmonės valdymą. Kuo geriau ją valdai, tuo sklandžiau darbas eina. Bet viskas priklauso ne tik nuo tavęs, vadovaujančio, bet ir nuo komandos, kuriai patiki visas savo užduotis atlikti. Kuo protingesni, kūrybingesni, veiklesni žmonės tave sups, tuo kokybiškesnį produktą tu sukursi/tau sukurs (jei žinoma tinkamai suformuluosi savo užduotis; bet tai vėlgi priklauso nuo Renginio Koncepsijos kurią tu pats ar su savo komanda sugalvosi; kuo aiškesnės užduotys, tuo laikas joms pasiekti trumpesnis).
    Tikiu, kad kitamet būsite dar geresni ir originalesni.

P.s.: Peržiūrėjau Daan čia įkeltas nuotraukas ir buvau maloniai nustebintas: stipriai pagausėjo dalyvių su originialiais, kokybiškais ir išraiškingais SCENINIAIS kostiumais. Tai jau didelis pliusas ir tikrai didelė festivalio pažanga; jei dalyviai skiria tiek laiko ir sąnaudų savo kostiumams sukurti, pasiūti ir dar patiems į jį įsikūnyti - tai reiškia tik viena, kad dalyviai vis labiau "kokybiškėja". Tai tikrai labai teigiamas šio festivalio postūmis (tai reiškia kad vis daugiau dalyvių labai rimtai žiūri į savo dalyvavimą šiame Festivalyje; o kaip į juos žiūri organizatoriai???). Organizatoriams lygiai t.p. linkiu judėti link kokybiško renginių organizavimo, originalumo, organizuotumo, išskirtinumo, meniškumo ir idėjiškumo.

Sėkmės kitamet!!!

4. Ačiū Yumenator, Limouzin dėkojo
    back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    arna, žinant tai, kad žmonės kurie kūrė reklamą ir posterį dirbo nemokamai, sakyčiau, kad tai tikrai nėra blogas darbas.

Spoileris:

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Olasas Žiūrėti skelbimus
    arna, žinant tai, kad žmonės kurie kūrė reklamą ir posterį dirbo nemokamai, sakyčiau, kad tai tikrai nėra blogas darbas.
    Žinau, kad tie žmonės dirbo visuomeniniais pagrindais (ar jų įkainiai buvo labai nedideli). Bet visuomet reikia žinoti kokiai rinkai kuri produktą (festivalį) ir kaip turi jį atitinkamai išreklamuoti.
    "nowJapan" 2011 jau išėjo iš savo kiemo-rūsio ribų. Tad tai kas tiktų pareklamuoti savo kiemo-rūsio gyventojams jau nelabai tiktų reklamuoti visai Lietuvai. Jei Festivalis auga bręsta visomis prasmėmis, tai jo reklama ar savireklama t.p. turi neatsilikti.

Tačiau jei reklama atitinka reklamuojamo produkto (festivalio) turinį, tai tada neturiu daugiau ką ir pridurti; atsiliepimų apie šį festivalį pilnas animezonos forumas. tad lieka tik konstatuoti: koks festivalis, tokia ir jo reklama (arba atvirkščiai).

Ir pabaigai: jei nemažai buvo dirbančiųjų visuomeniniai pagrindais organizatorių komandoje, tai kodėl bilietai tokie brangūs?! Juk tai nekomercinis renginys turintis savo rėmėjus, globėjus. Vien pernai prisiminus festivalio turgelio kainas (pvz. DVD) - tai antkainiai buvo tikrai solidūs. Va ši vieta man t.p. nelabai aiški; vieni dalyvauja kuria savo dalyvavimu visą festivalio atmosferą, aurą, kiti (turgelininkai) ta proga siekia pasipinigauti; o juk ten renkasi vaikai, paaugliai, žalias jaunimėlis, tai iš kur jiems turėti tų litų kad permokėti už jiems patikusį daiktą? nejaugi tokia neeiline proga negalima antkainius sumažinti iki minimumo ir sudaryti progą kad kuo daugiau vaikų įsigytų jiems patikusį daiktą (čia retoriškas kreipimasis ne į organizatorius, o verslininkus).

Wishmaster, iš tiesų, kodėl pas jus šiemet buvo tokios bilietų kainos, o ne kitokios? Ir jei ne paslaptis, kas diktuoja jums tokias bilietų kainas? Nes spėju, kad parduoti bilietai vis tiek nepadengia visų išlaidų. Tai kokia prasmė didelės jų kainos?

Naujokas Limouzin avataras
    Įstojimo data
    2011 04 26
    Vietovė
    Anykščiai
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Šie metai tikrai buvo turtingi pasirodymų gausa mane tikrai nustebino kiek šeis metais susirinko cosplay'erių ir labai daug buvo įspudingu kostiumu man tikrai patiko šių metų nugalėtojas taip pat dar ryuk...buvo tikrai labai daug įdomių parodų, parduotuveliu...(gaila nespėjau pasiimti shonen jump)

Naujokas
    Karolis avataras
    Įstojimo data
    2010 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Spėkit kas !
    Užspaminsiu dabar progomis paspoksot i ekranus, peršokus surūdijusią spyną:
    (troll)

Cosplay pirma dalis

Ir Cosplay antra dalis
    Check me:
    YouTube
    Facebook

Naujokas
    Ice Tea avataras
    Įstojimo data
    2009 07 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Renginys tikrai labai patiko ir jo dėka aš gryžau į anime pasaulį, bei pradėjau piešti AČIŪ!!! Nežinau ar čia galima rašyti, bet turiu vieną idėją kitam nowjapanui. Antrają dieną kai vyksta cosplay, kokiu nors metu (gal per pertrauką) surengti žaidimą: Bounty hunters. Organizatoriai atrinktu 3 cosplayerius kurie butu ieškomi. Pradedant šį žaidimą paskelbiamas cosplayinamo veikėjo vardas (tik vieno) ir anime pavadinimas, daugiau nieko (tai parodys dalyvių žinias apie anime ir t.t.) Pvz: Ayato Naoi, Angel Beats. Dalyviai turi surasti tą žmogų kuris cosplayina ieškomą veikėję ir nusifotografuoti su juo. Pirmas atnešęs nuotrauką su sugautu ieškomu veikėju gauna kokį nors mažą prizą. Tai vyktu tris kartus iš eilės. Pasakykite savo nuomonę apie tokį žaidimą ir jeigu turite pasiūlimų kaip jį padaryti įdomesnį, rašykite.

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    kodėl bilietai tokie brangūs?!
    Na dėl šito nesutinku bilietai nėra tokie jau ir brangus labai 33lt keturiom dienom ar nedgi daugiau ten buvo dienų tu įvairių atskirų renginių (koncertas, kinas ir dar ten kažkas neatsimenu ) bet kaip supratau ieinančiu į bilieto kainą...
    juk ten renkasi vaikai, paaugliai, žalias jaunimėlis, tai iš kur jiems turėti tų litų
    Nu jo tas tiesa bet iki festivalio visi metai,mano patarimas yra taupyklė, labai geras daiktas užtenka tik lito 1 kiekvieną dieną ji idėti.Metuose mes turim 365 dienas tegul nedgi ne kikvieną dieną dėt bet per metus galima surinkti apie 300 virš 300lt to manau užtektu nusipirkti bilietui ,papietauti ne vieną kartą ir dar kanors iš daiktų nusipirkt...Blogo tikrai nieko nepatariu manau o atvirkščiai ir pats taip darisiu nors aš uždirbu, bet tai nebloga išeitis nereikės atliginimo švaistyti.
    permokėti už jiems patikusį daiktą
    Tai yra normalus dalykas, tai yra biznis. Tik žinoma klausimas kiek permokama už daiktą. Jeigu permokama 3-5lt tai nėra baisu, taip ir turi buti nes žmogus turi uždirbti dar truputi ir viršaus, kad galėtų poto dar nusipirkti naujus anime daiktčiukus ir sau uždirbti truputi nes kaip sakoma gyvent irgi reikia,bet jeigu jis(ji) uždeda antkainį 15lt ar 20lt tai jo čia jau ir aš skaitau kad apiplėšimas.
    Ir jei ne paslaptis, kas diktuoja jums tokias bilietų kainas?
    Nesakau kad ginu organizatorius, bet manau žinau kas diktuoja kainas jiems, aplinkybės... Ypač viena iš tu aplinkybių yra salės nuoma reikiamos įrangos nuoma(nebent turi savo).Kažkada aš irgi čia norėjau ir su tuo susidūriau irgi norėjau padaryti tokį vakarėlį helloweeno tema kaip amierikiečiai mėgsta daryt tik žinoma su progresive trance (trance), house,dnb muzikos stiliais na ir pradėjau domėtis kiek visą tai kainuoja:
    salės nuoma 1200lt vienai parai čia Profsajungu rūmai nors ten paršyta 100lt paskambinus visai kas kita.
    iranga kažkur virš 1000Lt. ir tai čia priklauso nuo iragos kokios butent, jeigu kocertinės su led ekranais surenkamom scenom tai ten išvis kaina bus žiauri...
    Baras nepatinka man barai kur negalima nieko užsisakyti padoriai kur tik yra redbull ,battery ir kažkokie dar aukocholiniai gerimai ir užkandžiui traškučiai . Man patinka pilnaverčiai barai su normaliu maistu ir karštais gerimais, karštais užkandžiais bei saldūmynais jeigu tik jie yra. Jeigu kažka pats daraisi, tai yra turi pažystamų kurie sugeba ruošti valgius saldūmynus ,plakti kokteilius tai galima, bet tada reikia leidimo ir patento prekiauti maistu kuris irgi nemažai kainuos na ir prekyba aukocholiu irgi nemenkai kainuoja nors ir metams tada kainavo 1500lt dabar net nežinau kiek,nebent yra savas baras toj patalpoj kurią nuomuoji.Dar kartą prie salės nuomuos sugrisčiau
    vienos paros neužtenka kad viską parengti ,kad veiktų viskas gerai ir suderintai kad nebūtu tesiog mirksiančios lemputės belekaip nepataikydamos į muzikos taktą reikia viską suderinti, parepetuoti, pažiūrėti kaip tai atrodys tiks taip ar netiks. Plius dar dekoracijos tada jau išeina kad salę reikia nuomuotis dar papildomai dienai ar dviem reiškias bus 3600lt iranga reiks paruošt taip kaip norisi tau kad veiktu, suderinti su muzika ir vaizdais (norėjau vaizdus kokius panaudot iš siaubo žaidimu filmu kurie eitu pagal muzika maždauk) tai žodžiu irangos nuoma irgi ilgesniam laikui dar dviem dienom 3000lt ar daugiau priklausomai nuo irangos ,apsauga kad tvarkos žiūrėtu dėl to nesidomėjau bet tikrai ne 100 lt kainuos
    na ir išlenda viskas apie 10000čių virš 10000 nedgi Lt, plius dar Djai geri dj kainuos brangiai pigus kainuos pigiai bet ir pagros taip pat pigiai kad poto pasiklausius jų sakys kam aš čia ėjau ir leidau veltui pinigus .
    Tai vat pas mus kainos kandžiojasi tai tada ir kyla klausimas. Kiek reiktu daryt bilieto kainą, kad atsipirktu tavo rengiamas renginys ar vakarėlis? Ir visi būtų patenkinti ir organizatoriai ir patys žiūrovai ir kad dar nenueiti į didelį minūsą ,nebankruotuoti ir neprisidaryti skolų.

Ps. dėl renginio: nu pirma diena tai tikrai man ir su manim kas kartu buvo tai nuobuodi diena, lauke ir taip š***** oras būvo tai bent jau tikėjausi kažko idomesnio viduje tos paskaitos na gal jos skirtos labiau studentams tiems kas domisi tuo daugiau ir labiau,anime gražus vaizdingas bet jau toks nuobuodus jo gražius vaizdus tik amv klipui tinka naudoti ,nes žiūrint jį norisi miego (sorry nesupykit dėl to ) ,poto tas diedas su dudele savo, gražu, meniška bet nuobuodu, maniau kad tuoj jis mus užgipnuotizuos ir pavers i zombius arba prikvies dvasių iš ano pasaulio na bet taip neatsitiko o gaila būtų bent ispūdžių daugiau ir idomiau būtų .Šiaip tai čia jeigu rimtai tai labiau tinka meniškai subrendusiai auditorijai o ten susirinko ne ta auditorija kuri norėtu pasiklausit tokios muzikos ,ten buvo auditorija kuri yra pašėlus ir nori kažko labiau interaktivesnio nors kita vertus galima buvo nevažiuot į pirmą dieną bet nežinai taip sakant ko tikietis ir kas butent ten bus.Apie antrą dieną nieko negalių pasakyt išskirus gal tą vėlavima, bet tai man nepamaišė labai tas vėlavimas bent jau man.Kalbant apie scene Ninjas atskiras jiems respektas tikrai praskaidrino nuotaiką ir pagyvino atmosferą
    Spoileris:

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.031
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Parašyta gražiai, tik "Kiek būtų jeigu Būtų ..."
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-09-09, 11:50

12. Ačiū bithuthe, Futari dėkojo
    emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Dar viena pastabėlė, kuri atėjo žiūrint "Karolis" įdėtas tris filmuotas medžiagas:

- festivalio kurioje nors vietoje/erdvėje galėtų būti įrenga tam tikra "firminė" renginio siena kur butų galima fotografuoti - filmuoti dalyvius. Turiu omenyje tai, kad kiekvienas renginys tiek Lietuvoje, tiek užsienyje paprastai turi savo tam tikrą sieną-dekoraciją-'užsklandą', prie kurios ir fotografuojasi visi to renginio dalyviai. Nes dabar žvelgiant į nuotraukas, filmuotą medžiagą truputį viskas liejasi akyse (mirga marga nuo kitų dalyvių esančių antrame plane ar pats fonas nėra tinkamas); nėra akcentuojamas pats kosplayeris, nors jis ir yra fotografuojamas ar filmuojamas. Bėda tame, kad nėra tam tikro fono-dekoracijos.

Todėl kaip Idėją ir siūlau Organizatoriams kitamet pagalvoti apie šią vietą - nuotraukos, filmuota medžiaga ir gražiau, ir solidžiau atrodys; ir pats renginys taip pakels savo statusą. Galiausiai ir patys dalyviai su savo kostiumais daug efektingiau atrodys ir jiems patiems bus maloniau būti save paveiksluojamais tokioje (kokioje nors išskirtinėje) vietoje.

P.s.: gal žinote koks yra personažas Karolio įdėtame "Cosplay pirma dalis" intervale tarp 1.24min - 1.35min (mergina baltais angelo sparnais)? gal netyčia žinote iš kokio ji miesto?

mrrrr.....
    meow avataras
    Įstojimo data
    2008 01 01
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Personazas tai is angel sanctuary..Tiksliau pasigooglink tikrai rasi

15. Ačiū arna dėkojo
    מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.031
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Spoileris:
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Dar viena pastabėlė, kuri atėjo žiūrint "Karolis" įdėtas tris filmuotas medžiagas:

- festivalio kurioje nors vietoje/erdvėje galėtų būti įrenga tam tikra "firminė" renginio siena kur butų galima fotografuoti - filmuoti dalyvius. Turiu omenyje tai, kad kiekvienas renginys tiek Lietuvoje, tiek užsienyje paprastai turi savo tam tikrą sieną-dekoraciją-'užsklandą', prie kurios ir fotografuojasi visi to renginio dalyviai. Nes dabar žvelgiant į nuotraukas, filmuotą medžiagą truputį viskas liejasi akyse (mirga marga nuo kitų dalyvių esančių antrame plane ar pats fonas nėra tinkamas); nėra akcentuojamas pats kosplayeris, nors jis ir yra fotografuojamas ar filmuojamas. Bėda tame, kad nėra tam tikro fono-dekoracijos.

Todėl kaip Idėją ir siūlau Organizatoriams kitamet pagalvoti apie šią vietą - nuotraukos, filmuota medžiaga ir gražiau, ir solidžiau atrodys; ir pats renginys taip pakels savo statusą. Galiausiai ir patys dalyviai su savo kostiumais daug efektingiau atrodys ir jiems patiems bus maloniau būti save paveiksluojamais tokioje (kokioje nors išskirtinėje) vietoje.

P.s.: gal žinote koks yra personažas Karolio įdėtame "Cosplay pirma dalis" intervale tarp 1.24min - 1.35min (mergina baltais angelo sparnais)? gal netyčia žinote iš kokio ji miesto?

Filmuoti puošnius dalyvius sienos fone?
    Neestetiška.
    Fotografuoti?
    Geriausias variantas yra sukurti anturažą, atmosferą, tam kad būtų galima pajusti erdvę aplink jį.
    Nemanau kad tai gera ideja. Turi būti kiekviena karta vis kitokia tik tam personažui būdinga aplinka.
    Kitaip visos nuotraukos bus vienodos ir blankios.
    O ir man asmeniškai vaizdas video įrašuose nesilieja, nes matau tai kas man įdomu.
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-09-12, 22:29

17. Ačiū Futari dėkojo
    AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Žinau, pažįstu, Shacklez - Alexiel iš Angel Sanctuary - yra iš Kauno.
    Airi - damn right, jeigu norima pajusti kažkokia cosplayerio ir aplinkos vienovė, tam tinkamiausia yra rengti atskirą ne renginio metu vykstančią fotosesiją.

19. Ačiū arna dėkojo
    emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Nelabai sutinku. Pasižiūrėkite į bet kokį viešą kultūrinį renginį; kuo jis nori, kad jo statusas būtų aukštesnis, tuo jis labiau akcentuoja pačius dalyvius. Ten visada yra (nežinau kaip tiksliai tai vadinasi) to festivalio siena papuošta to festivalio simbolika, prie kurios ir fotografuojasi dalyviai.

Žinoma, yra ir kitokia festivalių koncepsija (kuri būdinga daugiau kino festivaliams), kai dalyviai fotografuojami bendrame, neakcentuotame fone.

Viskas priklauso nuo organizatorių. O šias pastabas išsakiau tik dėl to, kad, mano akimis žiūrint nėra graži ir tinkama aplinka vidaus kongresų rumų tos pilkšvų plytelių sienos. Bet tai tik subjektyvi nuomonė. Tik tam tikri niuansai.
    Svarbiausia, kad organizatoriai žinotų kuo daugiau būdų, kaip patobulinti savo būsimus renginius. O ar jie atsižvelgs ar ne į šias pastabas - tai palieku jiems patiems. Bet kuriuo atveju organizatoriams linkiu tik kuo geriausios kokybės ir kuo geresnių idėjų įgyvendinimo ir kuo didesnio originalumo.
    Ir žinoma - dosnių sponsorių

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.031
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Nelabai sutinku. Pasižiūrėkite į bet kokį viešą kultūrinį renginį; kuo jis nori, kad jo statusas būtų aukštesnis, tuo jis labiau akcentuoja pačius dalyvius. Ten visada yra (nežinau kaip tiksliai tai vadinasi) to festivalio siena papuošta to festivalio simbolika, prie kurios ir fotografuojasi dalyviai.

Žinoma, yra ir kitokia festivalių koncepsija (kuri būdinga daugiau kino festivaliams), kai dalyviai fotografuojami bendrame, neakcentuotame fone.

Viskas priklauso nuo organizatorių. O šias pastabas išsakiau tik dėl to, kad, mano akimis žiūrint nėra graži ir tinkama aplinka vidaus kongresų rumų tos pilkšvų plytelių sienos. Bet tai tik subjektyvi nuomonė. Tik tam tikri niuansai.
    Svarbiausia, kad organizatoriai žinotų kuo daugiau būdų, kaip patobulinti savo būsimus renginius. O ar jie atsižvelgs ar ne į šias pastabas - tai palieku jiems patiems. Bet kuriuo atveju organizatoriams linkiu tik kuo geriausios kokybės ir kuo geresnių idėjų įgyvendinimo ir kuo didesnio originalumo.
    Ir žinoma - dosnių sponsorių
    Nevisi medžiotojai fotografuojasi savo su galvomis ir ragais papuoštos sienos fone.
    Gal programistų suvažiavimo dalyviai ar kokių pro žaidėjų gretos ir fotografuojasi savo mėgstamo žaidimo simbolikos fone (žanro taisyklės reikalauja), bet NJ ir panašių festu dalyviai kita opera. Net jei ir pakeitus pilka siena į siena su atributika ji tiks vienetams, arba niekam. Visus fotkinti vienodai būtų klaidinga.

22. Ačiū Daan dėkojo
Puslapis 9 iš 10 PirmasPirmas ... 78910 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •