Puslapis 4 iš 10 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 153

nowJapan 2011 atsiliepimai

 1. #49
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Apie patį renginį nerašysiu, jis kalba pats už save, bet nesusilaikiau neparašius dėl vieno. Toks jausmas, kad aš viena girdėjau, kad kažkokie žmonės, kurie pasivadinę DAUPE pavadinimu, skyrė kelis prizus savo simpatijoms ir tai NE NJ nominacija. Koks jūsų reikalas kam jie skyrė. Ar jums gaila, kad jiems tos aukštos getos patiko?
  Kitais metais AnimeZona žada skirti kelis prizus savo simpatijoms. Tada mes patys spręsim objektyviai kam juos įteikt.
  Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-08-23, 10:22

 2. #50
  Motherbleeping Killjoy


  Yumenator avataras
  Įstojimo data
  2009 07 27
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  585
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  Citata Autorius bithuthe Žiūrėti skelbimus
  Toks jausmas, kad aš viena girdėjau, kad kažkokie žmonės, kurie pasivadinę DAUPE pavadinimu, skyrė kelis prizus savo simpatijoms ir tai NE NJ nominacija. AnimeZona žada skirti kelis prizus savo simpatijoms. Tada mes patys spręsim subjektyviai kam juos įteikt.
  Kiek žinau, DAUPE skyrė prizus ir sugalvojo nominacijas, tačiau laimėtojus rinko ne jie.

 3. Ačiū Cukrina*, Semashke dėkojo
 4. #51
  Naujokas
  Įstojimo data
  2009 10 17
  Vietovė
  Savo galveleje xD
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius bithuthe Žiūrėti skelbimus
  Toks jausmas, kad aš viena girdėjau, kad kažkokie žmonės, kurie pasivadinę DAUPE pavadinimu, skyrė kelis prizus savo simpatijoms ir tai NE NJ nominacija. Koks jūsų reikalas kam jie skyrė. Ar jums gaila, kad jiems tos aukštos getos patiko?
  From DAUPE
  Įsteigtas mūsų tik prizas. Nominacijos ir jų laimėtojai buvo parinkti Koi paskirtų asmenų.
  Mūsų siūlytos nominacijos buvo: linksmiausias ir aktyviausias cosplayer'is. Tik išgirdus nominacijas apdovanojimų metu sužinojom, kad organizatoriai pasinaudojo tuom, kad mūsų nominacijos buvo tik patarimai ir pakeitė į tinkamesnes.

  Kitais metais, jei vėl įsteigsime prizus, apgalvosime ir apdovanojimo kriterijus ir, gal, surinksime iš savų komisiją.

 5. #52
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Tai AZ kitais metais savo komisijukę turės su savais kriterijais. Iš jūsų pasimokysim ir neleisim KOI savivaliaut ^^'

  p.s. ačiū DAUPE už idėją. Daugiau prizų, smagiau cosplay'eriams.

 6. #53
  WhatIdoIzaSecret
  Claw. avataras
  Įstojimo data
  2010 08 08
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  38
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na leisiu ir aš sau pasireikšti truputėli apie renginį. Man asmeniškai šis NJ nepatiko (aš kalbu tik už save). Jam truko dvasios, nebebuvo tokios geros atmosferos ir atrodė kad žmonių mažokai. Be to labai truko veiklos, nes man buvo nuobodoka vien vaikščioti su kostiumu pirmyn atgal. Dėl kostiumu kokybes tai mačiau tikrai kokybiškai pasiūtu kostiumu, aš nekalbu apie tuos įspūdingiausius kostiumus, o apie paprastus. pati buvau prie kaikrių cosplaerių priėjus ir kostiumus apžiūrėjus kaip siuvėja. DIDŽIAUSIA BEDA LAIKAS. Toks jausmas kad kekvienais metais koi vis labiau su tvarkaraščio laiku nespėja, nes kai iteikinėjo apdovanojimus viršutine salės dalis buvo pustuštė, visi jau buvo išvažiavę nes paskutiniai traukinai jau buvo išvykę. Nežinau, esu nusivylusi renginiu ir kažkodėl blėsta noras daryti kažką geresnio kitiems metams.

 7. #54
  Naujokas
  shiroi_syaoran avataras
  Įstojimo data
  2009 08 31
  Vietovė
  Vilnius-Kretinga, Anime vandenys ^_^
  Įrašai
  21
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Sveiki visi,

  na ir man atėjo metas pasireikšti, bet pradžioje nuotraukos. Jas rasite čia:
  https://picasaweb.google.com/shiroi....eat=directlink

  Praėjus pusei renginio, netikėtai išsikrovė fotoaparato akumuliatorius , tai nepadariau tiek nuotrauku kiek norėjau.
  Atsiprašau, kad jūsų visų nenufotografavau! Gomnnasai!


  Dabar pakalbekime apie renginį. Kaip visada busiu kritiškas, nepykit už tai ant manęs.. Pataisykit mane, jei aš kur suklysiu.
  Taigi, oh tas renginys! Nežinau ar čia man vienam, bet pasirodė, kad šis renginys buvo dar šaltesnis už buvusius. Manau ninzes tai gerokai pataisė, dėkui jiems, bet... Kaip ir minėjo kiti, renginyje trūko veiksmo su žiūrovais: užduočių, prizų, juk nereikia labai brangių (lipdukų, ženkiukų, piestukų ar dar ko.). Mano nuomone toks renginys turėtų buti interaktyvesnis. O ne tik žiurėjimas kas vyksta aplinkui, vistik didzioji dalis žmonių atėjusių į renginį yra ne cosplayer'iai. Kol kas kalbu tik apie 2-ąją dieną. Be to norėjosi, kad cosplayer'ių pasirodymo eiliškumas, būtų šiek tiek aiškesnės "formos", šiek tik sukomponuotas. Apie antąją dieną yra apie ką pakalbėti, bet užteks. Nesakau, kad ji bloga, tiesiog paminiu tai, kas man pasirodė netaip. Gerus dalykus manau ir taip visi matė
  Dabar 1 diena:
  Ši diena buvo tikrai geresnė, daug įdomesnių temų. Paskaitos apie japoniją, teatras, Kyudo ir t.t. Man patiko ir tai, kad žmonėms kurie yra nowJapan "veteranai" galėjo pamatyti kažka naują (aš tik spėju, bet ne pirmą kartą esančių nowJapan tūrėtų būti gan didelis kiekis, aisku aš gal klystu). Dėl pačios dienos, tai manau, tai kad ji edukacinė yra geras dalykas, tik nepamirškim atpalaiduojančių intarpų programoje. Tai tiek, dėkui už jūsų sugaištą laiką.

  Lauksiu komentarų ir kritikos

 8. #55
  who?
  skystalker avataras
  Įstojimo data
  2010 10 08
  Vietovė
  in the middle of nowhere..
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Visų pirma, reikia pasidžiaugti - lietuvos cosplayerių kokybė ryškiai pakilo. Dar nė vienais metais nemačiau tiek įspūdingų kostiumų (ir tai tikrai ne dėlto, kad prastai mačiau pro savo kaukę!). Linksmino tai, kad 80% žmonių, kurie prašė nusifotografuoti darė tai anglų kalba ;D

  Taip pat būsiu originali ir nesiskųsiu dėl vėlavimo. Kadangi nuojauta sakė neskubėti, pati vėlavau valandą su puse;D Tą progą gavau net 15min pamiegoti! Tik gaila neišėjo pasirepetuoti pasirodymų su kostiumu, nes jis varžė judėjimą labiau nei maniau, taigi buvo sunku įvertinti savo galimybes ant scenos(juolab kai repeticijos laiką užėmė keistos dvi mergaitės prie stalo arba latviai kurių pasirodymas buvo nenaujas, taigi ir atrepetuotas n kartų ant scenos ir po ja.. (na bet tarkim jie svečiai...))

  Daugumą minusų jau visi išvardino, gaila šiemet nedarėm masinės nuotraukos, jos labai gerai atrodo, o šįkart butų atrodę dar geriau.. Į eiseną nėjau, nes sunkiai paėjau ir šiaip jau buvau pavargus(matyt rimtai, nes išėjus iš kongresų danguje su drauge matėm keistus darinius ;DDD), taigi nežinau kaip jum sekėsi, tikiuosi praėjo sklandžiai ir neįvyko nelaimių tamsoje. Pravažiuojant mašina tik mačiau kaip šviečia tyraelio šarvai ir minia keistai apsirėdžiusių žmonių slenka katedros aikšte...

  BANZAIIII NINJA POWER!!!!! Jei ne jūs, nuo scenos būtų tekę teleportuotis....

  Sveikinimai Giedriui, tikrai to nusipelnei! Cheers to Semashke, kostiumas tikrai kietas (o ir koi simpatija visai neblogas laimėjimas ;D). Valio DAUPE vaidinimui (įdomu kaip jautėsi latvių HP bežiūrėdamas ;DD). Ačiū už nuobodų filmą per pertrauką, labai gerai nusnūdau vėsioje salėje(: galų gale valio visiems kurie ruošėsi šiam renginiui!! Kitąmet pavarykim dar labiau.

 9. #56
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.033
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  98
  Citata Autorius Karolis Žiūrėti skelbimus
  Yo.

  Visų pirma labai ačiū visiems dalyviams, kurie leidosi nurodinėjami ir klausė manęs, ir ačiū žiūrovams, kurie nedavė į dūdą už jų vaikymą iš kadro. Šaunuoliai. Balso neturiu visiškai, negaliu pratart nė žodelio... was totally worth it.

  Pateikiu teaser trailerį. Pilnus vids išspausiu vėliau. stay tuned.

  Spoileris:
  It should be in 3D this autumn
  Bithe, count me in

  Norėčiau išreikšti savo nuomonę plačiau, bet deja tenka tik skaityti, kadangi renginyje nebuvau.

  Kas stebina tai jau minėtas tiek čia tiek FB nuolankumas (ar tikrai tik?) ir kuo palankesniu sąlygų sudarymas Latviams kai negalima pasakyti apie to pačio patogumo buvimą mūsų dalyviams.
  For sure, dalinti prizines vietas jau nepirma karta demonstruojamiems kostiumams (kad ir kokie jie bebūtų) nėra sąžininga. Šiuo pasakymu jokiais būdais nenurašau kaimynų gabumų, bet c'mon, Rygos cospas tai viena, Vilniaus NJ jau kita ir atitinkamai norint laimėti reikia kažko kito. Jie plušo, taip, bet Lietuviai irgi pluša ir kasmet pateikia vis naujesnius kostiumus į kuriuos sudeda daug pastangų, nervų ir bemiegių naktų. Gerai nors tiek kad kostiumai nelieka be dėmesio ir nors su kažkiek apdovanojimų.
  Latvių buvimas komisijoje..
  Iš vienos pusės renginys vis dėlto Lietuviškas (ar užuomina pakankamai aiški? ), iš kitos Latvių patirtis ir mūsų žmogelių vertinimas panaudojant užsienio patirtį. Viskas kaip ir gražu, tik niuansas tas kad tarp nominantų yra Latvių, kurie vėl gi susižėrė apdovanojimus, kas liko kvailių vietoje?
  Kyla nereikalingi klausimai dėl nešališko vertinimo ir oh my Gosh apie plonus diplomatiškus sąntykius su kaimynais. Mes gi nesprendžiame dūjų arba naftos tranzito, pirkimo kainų reikalų. O gal aš klistu?
  Kasmet su komisija reikalai vis blogėja.
  Ne laikas permąstyti komisijos formavimo politiką?
  nowJapan pagal ažiotažą virsta į Euroviziją, kartu su tuo išplaukia vis daugiau visada tokio pobūdžio renginius lydinčios nesmagios, neviešos detalės.

  Ir dar vienas dalykas užkliuvo beskaitant.
  Ką pasakytu kokia Metallica, ar M. Mansonas jei jiems atvykus į ju pačių koncertą, jų paprašytu pastovėti eilėje su visų savo garderobu, cackėmis ir t.t.?
  Cosplayer'is turi turėti pirmenybe patenkant į renginį. Jisai neturi stovėti eilėje su savo kostiumų ir nuolankiai laukti kol jį ileis. Tam mažu mažiausiai turi būti atskiras tik jiems skirtas įėjimas.
  Ginčytinas klausimas?
  Bet kodėl gi vėl įleido Latvius?
  Jie pavargę toli važiavo?
  Jie žino kur važiuoja ir žinos kad bus pavargę.
  Lygios sąlygos - Visiems, o nepasirinktinai. Taip parodoma nepagarba mūsų dalyviams.
  Like: " Kostiumus pasidarė vis tiek. Namo neišeis. Vis vien eis. Tai pastovės".
  Reklamuotis mes mėgstame, o pagalvoti apie paprastus žemiškus dalykus ir viršuje minėta moralinį reikalo aspektą vis neužtenka kažko siekiant main goal.
  Klausimas tik Ko gi?
  Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-08-23, 13:15

 10. #57
  Naujokas
  Įstojimo data
  2008 08 19
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Norėčiau ir aš šiek tiek pakomentuoti iš eilinio mirtingojo pusės.
  Pirma diena- Šeip buvo daug visokių stendų ir kur akis paganyt, daug paskaitų, bet viską apėjau per kažkur 2h, paskaitos toli gražu nevisos domino, o anime jau buvu matęs XD. Kai užsimaniau pavalgyt supratau, kad yra tik sushi, kadangi žuvies nemėgstu valgyt teko bėgti į maximą XD. Dėl konkursų tai buvo labai gaila, kad piešimo konkursai teturėjo du mažus staliukus, nevisi buvo pakankamai laimingi sudalyvaut (man nuskilo, tiesa kai pamačiau kaip merginos aplink mane piešia akys ant kaktos iššoko XD), beja keli cibiai buvo iš po stalo nuo telefono kopinami XD. Buvo įdomu pradžioje, bet laikui bėgant supratau, kad nebeturiu ką veikti. Gaila kostiumų aplink vos keli lakstė būtų daugiau kur akis paganyt
  Antra diena- Daug geriau, AČIŪ! buvo pasaka įpatingai nindzės. Tiesa gaila, kad atidavėt pagrindinį prizą latviam, kai turėjom tokį kiškį, velnias kaip buvo gaila, kad kiškiui tik koi simpatija atiteko tuo labiau, kad latvių kostiumai jau buvo pasirodę kitame cosplay. Bet šeip ačių už gerai praleistą laiką, taip ir toliau.
  <a href="http://sig.anidb.net/redirect/18739/RN54q/"><img src="http://sig.anidb.net/images/signatures/18739/RN54q/" /></a>

 11. #58
  Narys Lkira avataras
  Įstojimo data
  2010 11 11
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  98
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  ziuriu lb smagiai parejo, gaila as negalejau buti tame festivalyje ;(

 12. #59
  _infanta;

  .yu-yu avataras
  Įstojimo data
  2009 03 11
  Vietovė
  Klp
  Įrašai
  166
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Buvau tik antrą dieną. B)
  Ryte oras buvo prastas, stovėti ir laukti valandą prie durų, kol įleis nebuvo smagu, ypač, kai turi sunkių maišų. Reikėjo bent animezonoj pranešti kaip bus įleidžiami cosplay'eriai į repeticiją, nes kai atidaro duris ir sako "įeina 4 žmonės" ir visi bando įeiti, vieni kitiem pradėjo gadinti kostiumus, stumdamiesi.
  Patiko, kad buvo kur persirengti, ką žadėjo jau per nJ09 ir nJ10, bet nebuvo.
  Kam buo skirta repeticija 21 dieną nasuprantų, kadangi jokios kritkos, ar bent kažkokio patarimo negavo niekas.
  Dar vienas nemalonus akcentas - kaip latviai galvoja apie mūsų cosplay'erius. Jie tiesiog juokiasi iš mūsų. Kai praėjau šalia jų, išgirdau, kai jie sakė maždaug "mes profesionalai, kur jiems iki mūsų, pas lietuvių viskas neoriginalu ir negražu". Žiauriai nepatiko.
  Kaip jau ir sake panelės tualete ir mano mama, renginys buvo padarytas latviams. Sorry, bet kodėl mestruose užiemė 1 vietą katinas? Nesąmonė, Ceres, Futares ir Semashkes kostiumai ir pasirodymai buvo daug geriesni. Nejaugi tik dėl to, kad ten buvo nyan cat muzika? Apmaudu, kad komisija šiemet turėjo tikį blogą skonį.
  Ir sveiknu Giedrių, jis tikrai nusipelnė laimėti best cosplay. ((:
  Tikiuosi kitais metais bus daug geresnis renginys.
  Tai buvo mano paskutinis cosplay. Tikiuosi, bent kažkam patiko mano Esther Blanchett kostiumas, nes prie jo sėdėjau tikrai daug. (:
  Ačiū organizatoriams. (:

  .every me and every you
  .DON'TWATCHME

 13. #60
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  42
  Na ką, akys nuo lešių atsigavo, pečiai nuo šarvų pailsėjo, tik kaklas vis dar kaip išsuktas, bet išgyvensiu. Štai tokie būtų mano pamastymai apie abi dienas.


  PIRMOJI DIENA:

  + važiavimas automobilyje sėdint tarp Inkvizitoriaus Lordo šarvų su jo skydu palubėj - win. Man patiko. Dideli kostiumai valdo.
  + labai daug įvairios veiklos. Tiek prie kruopštumo linkusiems, tiek piešėjams, tiek tiems kurie tiesiog norėjo akis paganyti. Nekalbu apie konsolių fanus, gaila kad neturėjau jėgų DDR, bet kada nors kitą kartą - būtinai
  - ėjau į salę klausytis paskaitų. Galvojau, gal čia aš tokia buka ir nekantri, bet salėj per visą dieną išsėdėjau gal 10 minučių drauge paėmus. Norėjau paklausyt Shakuhachi fleitos - nesulaukiau net kol tas talentingas dėdė baigs apie ją papasakoti. Nežinau kur dingo mano kantrybė tadien.
  + buvo malonu matyti ir vyresnio amžiaus lankytojų, kuriems nesvetima Japonijos kultūra.
  - per kokias tris keturias valandas nufilmavau viską ką norėjau, pabendravau su žmonėmis kuriais norėjau. Ir kažkaip neliko ką daryti, niekuo netraukė užsiimti.
  - nebuvo OSAKOS! For God's sake, why? What happened to them? Aš dėl jų tempuros mirt galiu. O Labuki man neprilipo jau peržiūrėjus elektroninę meniu versiją, todėl viskas ką per dvi dienas pirkau renginio vietoj - stiklinė sulčių, nes Adepta Sororita negali be skysčių, ir daug. Bet skanios buvo.
  + čia nelabai privalumas, nes teko truputį sušlapti, bet su Giedriumonline labai smagiai nušiaušėm iki autobusų stoties pasiimti Inkvizitoriaus Lordo pirštinių, kurias kraudami šarvus į mašiną kažkaip palikom namie ant stalo.
  - į galą dienos jau rimtai nuobodžiavom, todėl padėjom draugėms repetuoti ir davėm patarimus kaip pagerint jų šokį. Muštravom taip tariant Chobitų persocom'es
  - išvažiavom ganėtinai anksti. Jei gerai pamenu, kažkur po penkių?

  NAKTIS IŠ PIRMOSIOS Į ANTRĄJĄ DIENĄ:
  + nereali kompanija. Atvyko keliom delegacijom ir taip mes ten smagiai užkandom ir užsidiskutavom, kad vos prisiminėm jog turim kostiumus baiginėt. Freya, mes tau nuoširdžiai dėkojam už šiltą priėmimą, skanų maistą ir vietą pasnausti.
  + Cultiste, mieloji, aš dėl tavęs bet ką padaryčiau, bet kitą kartą pasistenk kad netektų dirbti kone šešiese iki keturių ryto. Vis dėlto mūsų visų laukė įtempta diena, kur norėjosi blaivos galvos, bet gavosi kaip gavosi. Dvi valandos nusnūdimo irgi gerai.
  + dar kartą sau įrodėm, kad cosplayeris gali nemiegot, ir daug. Ir nemiegodamas dar visai padoriai damušt neužbaigtą cosbando draugo kostiumą.


  ANTROJI DIENA:

  + kostiumų grožis! Žmonės, jūs tokie nerealūs, taip padirbėjot! Asmeniškai norėčiau apdovanoti kone du trečdalius salės pažymėčiau, kad ... tik lietuvius
  + tarnaitės ir hostai. Paslaugumas neišpasakytas, ir taip gražiai lankstėsi einant raudonuoju kilimu. Labai graži ir gera idėja.
  + scenos ninzės. Čia buvo PURE WIN. Šitą būtinai turim pasilikt ir išlaikyti.
  + savanoriai. Ypač merginos budinčios saugomoje rūbinėlėje. Tokios mielos, paslaugios, aprengė mano vyrutį kai dėl transporto sąlygų nebuvimo su antraja mūsiškių delegacija biškį pavėlavau atvykti ir atlikti tai pati. Jos netingėjo mums kas kokį pusvalandį paduoti kuprines ir detales ir po to taip pat paslaugiai padėti jas atgal į saugos zoną. Galiausiai ėmė lankstyt origamius ir po renginio leido pasiimti atminimui norimus turiu jūsų rožytę ir leliją, beproto gražios! Ačiū kad esat tokie šilti ir nuostabūs, mūsų savanoriai!
  + aplinkinių dėmesys. Kai pirmus kelis kartus praėjau pro abu aukštus, už nugaros girdėjau ne vieną susižavėjimo kupiną "kak krūta" arba "super" "afigienas kostiumas" "awesome", bet fotografuotis niekas nestabdė. Maniau, gal nepatiks, nes personažas nežinomas klydau. Kiek vėliau tiesiog neturėjau kada atsikvėpt per norinčius fotografuotis, o dar kai atėjo Inkvizitorius Lordas, žmonės tiesiog pašėlo. Šitiek dėmesio nebuvau gavus niekada gyvenime. Ačiū visiems, kad leidot pasijusti tokiai ypatingai.
  + jausmas, lyg būtum didelės šeimos narys. Esu beproto dėkinga merginai, apie kurią iki šiol apart vardo nieko nežinau, kuri padarė man "katės akis" makiažo priedui ir kuri surado savo draugę kuri man ant skruosto nupaišė puikią Fleur-de-lis. Ačiū judviem, The Emperor Protects!

  - Inkvizitoriau Lorde, būk atsargus lipdamas į sceną. Kai suklupai per repeticiją man totaliai akimirką širdis sustojo.
  + Riyo, raudoni apsiaustai - kietiakų ženklas
  + latvis, cosplayinęs Inkvizitorių iš Warhammer 40 000. Kukli kostiumo versija, kukli, bet sužavėjo beproto. Puikiai žino savo vietą Warhammer 40 000 hierarchijoj Kai išvykdamas pabučiavo mano bei Celestinos šarvuotas pirštines, mes likom be žado
  - beveik nemačiau pasirodymų salėje, nes po Warhammer 40 000 pasirodymo išėjom iš salės ir ten nebegrįžom kažkur iki Meistrų. Dėl norinčių nusifotografuoti kiekio ir noro bent kiek atvėsti, dėl ko šarvus nusiėmėm ne kartą. Na, turėsiu ką per YouTube pažiūrėti.
  + Karolis ir jo ta super kamera su rėmu, su kuria galima tuos super gražius klipus daryti. Kai manęs paprašė papozuot, pasijutau TOKIA ŽVAIGŽDĖ :3
  - vėlavimas. Žiaurus vėlavimas. Gerai kažkas sakė, reikėjo ditchint tą filmą, kad atsivyti programą.
  - Meistrų kategorijos nukėlimas į patį galą. Pridėkit dar tą patį vėlavimą ir žinot kas per nelaimė gaunasi? Suprantu, kad norėta pačius geriausiuosius palikti pabaigai, nes publika būtų maždaug "oo, patys geriausi, tai kam tuos pradinukus dar stebėti, meeeh", bet pasigailėkit ir mūsų. Meistras, blūdijantis iš skausmo ir nuovargio - tik pusė efekto. Inkvizitoriui skaudėjo nugarą, karštis ir nuovargis darė savo, man kojas ir akis, Esther Blanchett galvą nuo karūnos kuri tikrai nemažai svėrė, Moogle žvėriškai kaito. Čia viena priežasčių, kodėl pasigailėjau paklausius daugelio nuomonės ir ėjus į Meistrų kategoriją - prieš pasirodymą galvoj buvo jau ne "kaip čia gerai pasirodyt" o "skauda paeiti, lešiai jau ima ėsti akis (o valiau juos atsakingai keliskart per Mimasho!), beveik nieko nematau". O taip norėjosi pasirodyt su visom detalėm ir efektingai kaip per repeticiją. Meistrus reikėjo įmaišyti į bendrą pasirodymų dalį, nereikia mūsų taip išaukštinti ir išskirti. Visi mes cosplayeriai, galų gale žmonės, vieniem šiek tiek labiau sekasi, kitiem mažiau, tačiau visiškai išskirti Meistrus netgi laiko atžvilgiu - blogai.
  - ne tai, kad man tuo metu vis dar rūpėjo, bet ačiū už laiptelius, kurių visgi neatnešėte. O dar prieš pasirodymą tikslinosi, ar reikia. Aišku, reikėjo. Bet ką padarysi. [EDIT: buvau labai maloniai nustebinta, kai man asmeniškai parašė scenos ninzių vadovė ir atsiprašė už šį nesusipratimą. Atleidžiu, taika visiems~]
  + Inkvizitorius Lordas. Mano džiaugsmas ir pasigėrėjimas. Toks malonumas buvo jį stebėti, su juo pozuoti, valyti jam prakaitą, duot gerti iš tų nedidelių raudonų plastmasinių stiklinyčių. TOKS tankas! Aš - tavo driver amžinai.
  - renginiui išties kažko trūko. Vieta atrodo gera, žmonės nuostabūs, vedėjai šaunūs, visi labai paslaugūs ir šilti, bet kaip minėjo Claw, kažkokią dalį renginio dvasios kažkur praganėm. Nežinau kodėl ir kaip.
  - nuolaidžiavimas latviams. Taip, suprantu, jie mūsų didžiai brangūs svečiai, bet gal tegu svečiais ir lieka? Ar ilgai mes dabar kariausim "aha, jūs pas mus atvarėt susirinkot mūsų prizus, mes pas jus atvarysim susirinksim jūsų" karą? Ir tas jų įleidimas pirmiau negu kitų... renginį rengia KAS ir KAM? Kaip žmonės, latviai (dauguma) labai mieli, bendraujantys, bet kaip cosplayerių - nekenčiu jų. Aišku, sakysit, mes negalim pykti, kad jie geriau pasirodo už mus, bet ei, katrie iš mūsų turi +5 metų patirtį cosplay srityje? Jeigu jūs įsitikinę, kad pažangesni varžovai kelia mūsų pačių lygį, drįstu suabejoti. Duokit mums varžovus su metų ar dviejų pranašumu, bet ne su penkių, nes latvių prizų skainiojimas mūsų renginyje - demotyvacija, o ne paskata stengtis. Be to mes girdėjom, kaip jie keikėsi ir purkštavo mus stebėdami. Nesakau kad visi buvo bjaurūs, bet tikrai buvo tokių kuriems nors ėmus kalk iš šarvuotos alkūnės į dantis. Rusiškai suprantu pakankamai... Gal imam ir palaikom tokius santykius kad "mes jūsų svečiai, jūs mūsų svečiai ir mes nustojam vieni kitų prizus skainioti ir kaimyninėj šaly pasirodom be varžytuvių vieni su kitais"?
  - komisijos darbas. Suprantu, kad didžiai atsakingas, ir aš tikrai nepeikiu jos narių, bet sprendimai kai kurie... švelniai tariant keistoki? Nyanaynynyanan, vikst vikst vikst uodega, perbraukiu sau galvytę, desezhalouween pamostaguoju letenom ir nunešu prizinę vietą nuo kostiumo į kurį sudėti geri pusė metų darbo, bet kuris negali fokusų išdarinėt ir dėlto nevertas pirmos vietos? Kadangi jau vis tiek po visko, pasakykit kaip čia buvo - Češyras papirko komisiją ar dar ką padarė? Nes protu nesuvokiama čia.
  + Geriausias iš Geriausių. Tą akimirką aš verkiau, juokiausi, nežinau ką dariau, bet žadą atėmė iš laimės. I'M SO PROUD OF YOU!!
  Paskutinį kartą taisė Futari : 2011-08-24, 22:51

 14. #61
  I'm a woman on a mission

  Dark-Tarou avataras
  Įstojimo data
  2008 07 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  527
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  35
  Citata Autorius .yu-yu Žiūrėti skelbimus
  Tikiuosi kitais metais bus daug geresnis renginys.
  Tai buvo mano paskutinis cosplay. Tikiuosi, bent kažkam patiko mano Esther Blanchett kostiumas, nes prie jo sėdėjau tikrai daug. (:
  Ačiū organizatoriams. (:
  Nejaugi negalima gyventi be dramų ir ironijos? Yu-yu man nežmogiškai patinko tavo kostiumas, bet tu man nesi cosplayerio autoritetas, nes cosplayini dėl šlovės. Nusivalyk ašaras ir mesk šalin pasididžiavimą, nes šie atributai tau gyvenime tikrai nepadės ir tai, kad keli žiuri neįvertino tavo darbo, nereikšia, kad žmonės neturi teisės kitais metais džiaugtis tavo kostiumais ir semtis įkvėpimo, jeigu visi cosplayeriai mąstytų kaip tu, cosplay Lietuvoje neturėtų ateities.

 15. #62
  _infanta;

  .yu-yu avataras
  Įstojimo data
  2009 03 11
  Vietovė
  Klp
  Įrašai
  166
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Dark-Tarou
  Aš tiesiog nebenoriu dalyvauti. Aš labai pavargau darydama kostiumus ir paskutinis dar neužbaigtas. Man tiesiog jau nėra jokio džiaugsmo cosplay'inti. Aš nebecosplay'insiu ne dėl to, kad nieko negaliu laimėti, tiesiog man nebus laiko daryti kostiumą, bei pinigų tam. (: Būtų laikas ir noras, dalyvaučiau. Bet jau nebenoriu tiesiog. Esther kostiumą aš dariau ne tiek dėl nJ cosplay, kiek egzaminui (:
  P.S. o kas paperchild konkursą laimėjo?

  .every me and every you
  .DON'TWATCHME

 16. #63
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.033
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  98
  Dark, juk negalima peikti žmogaus už tai kad jam norisi būti pastebėtam. Savimeilė neleidžia gamintis kostiumo, kuris nepretenduotu į nieką. Tai sunaikina visą reikalo prasmę.
  Tiesiog kiek suprantu žmogus turėjo vilčių šiais metais. O šie metai pasirodė Latvių metai.
  Ir jei tiesa tai ką jie apie mūsų dalyvius kalba...
  Aš irgi vėrčiau nedaryčiau nieko bandydamas nuspėti kokių dar staigmenų mes sulauksime prieštaringame 2012.

 17. #64
  I'm a woman on a mission

  Dark-Tarou avataras
  Įstojimo data
  2008 07 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  527
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  35
  Tik, kad yu-yu. skelbia savo pasitraukimą jau antrą kartą (tas pats buvo ir anais metais). Tikriausiai noras atsiras ir viskas bus gerai ir suprantu, kad dabar yra labai liūdna ir sutinku su daugumos postų kritika, tiesiog kai kuriuos dalykus vertėtų pasilikti sau. Kiek konkursų esu stebėjus, visada atsiranda žmonės su postais: 'viskas - niekam to nereikia, nebepiešiu, arba nebecosplayinsiu', visa tai skamba ganėtinai kvailai, kaip bergždžias užuojautos ieškojimas (my opinion.). Bent jau šiais metais niekas nesiruošia savo kostiumų dramatiškai išmest į šiukšlių dėžę su thumbs up for that.

  Visus menų konkursų nugalėtojus jau ruošiu, taigi laukit šian vakare update'o ;D

Puslapis 4 iš 10 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •