Puslapis 10 iš 10 PirmasPirmas ... 8910
Rezultatai 145 iki 153 iš 153

nowJapan 2011 atsiliepimai

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Nevisai taip. turiu omenyje kad ir pvz. TV3 kokį renginį: ten yra taip vadinama festivalio/renginio "vinjetinė" prie kurios fotografuojasi visi svečiai (graži siena-dekoracija su renginio logotipais). Lygiai tokiu pačiu principu vyksta l.daug rimtesnių renginių (mados, pristatymai, festivaliai, konferencijos ir t.t.) tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Man net truputį keista, Airiz, kad nesupranti iki galo manęs. Pasižiūrėk per tv ar pavartyk žurnalus - pavyzdžių tikrai daug. Tai tau tikrai turėtų būti žinoma ir suprantama.

Ir tai daroma tikrai ne be priežąsties.
    Argi taip sunku pagaminti gražų audeklo gabalą 4mx6m su festivalio logotipais, pakabinti tvarkingai ant kokios sienos ir ten kviestis fotografuotis visus įdomesnius cosplayerius?
    Tai ką čia siūlau nėra nieko nauja, bet tai tikrai efektyvu, nes priešingu atveju šio principo niekas nenaudotų . Festivalis tik turėtų iš to naudos. Žinoma, kitas klausimas ar tai priimtina organizatoriams ir ar tai jiems įkandama?
    Kaip minėjau iš šio panaudoto elemento pliusų būtų daugiau nei minusų.

Juk nekalbame apie studijinį fotografavimą. Kalba eina apie festivalį. Ir kiekvienas dalyvis norėtų įsiamžinti to festivalio kokiame nors akcentuotame fone. Todėl ir būna naudojamos tos, pavadinkim taip, kuklios, stilingai apiformintos dekoracijos.

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    Arna, ar kažką tokio turėjai omeny? Gal pati idėja ir įdomi, bet būčiau linkus pritarti Airiui. Įsivaizduok kokios vienodos ir nuobožios nuotraukos būtų. Aišku, iš nuotraukų galima būtų skit kokiame renginyje buvai, bet čia ir organizatoriam papildomos išlaidos ir naudos ne per daugiausia. Just saying.
    Spoileris:

semashke.deviantart.com BLACKOUT

Nežinau kaip cosplayeriams, bet man, kaip tūlai žiūrovei, tai tikrai būtų maloniau turėti nuotraukas su personažais kažkokiam sąlyginai neutraliam fone, o ne kai krūva neaiškių žmonių ir padarų už nugaros.
    Urameshi, Iemon-dono!

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius Semashke Žiūrėti skelbimus
    Arna, ar kažką tokio turėjai omeny? Gal pati idėja ir įdomi, bet būčiau linkus pritarti Airiui. Įsivaizduok kokios vienodos ir nuobožios nuotraukos būtų. Aišku, iš nuotraukų galima būtų skit kokiame renginyje buvai, bet čia ir organizatoriam papildomos išlaidos ir naudos ne per daugiausia. Just saying.
    Spoileris:

Ko gero tai Arna ir turi omenyje.

Arna
    Aš žinau apie ką tu kalbi. Logotipo sienos ir raudoni kilimai.
    Suknelės ir vienodi kostiumai. Swarovskio kristalai ir išlepinti veidukai.
    Tai efektingai atrodo tik tokio pobūdžio renginiams ir glianciniams žurnalo viršeliams.
    Gražu, paprastai liaudžiai. Ir sutelpa į grožio, rimtumo, gyvenimo sėkmes istorijos koncepciją.
    Man asmeniškai nuotraukos logotipo sienoje... jos atrodo plokščios.
    Kodėl tos nuotraukos daromos taip, o ne kitaip?
    Kostiumoti vyrukai ir jų damos nevaidina scenoje, apsirengimas jų proginis ir nieko daugiau iš jų neišpeši.
    Ir vargų ar tai SOLIDUMAS. Žvaigždučių dalyvavimas jau REKLAMA.
    Ir nepamirštame apie komercinius interesus.
    Man atrodo Tu biški maišai renginio pobūdį.
    Taip, nusifotkinti galima tame fone, bet tam kad perteikti renginio Dvasią tos sienos neužteks.
    Tau ko gero kaip vartotojui atrodo būtent Taip. Visai tikiu, bet kuriant reklama (o šiuo atvejų dalyvių nuotraukos yra savotiška renginio reklama) nesinaudojama vien sienos paslaugomis, dažnai atsiranda idėja, kostiumai, aplinka, atmosferą ir t.t.
    Per Cosplay visa tai atsiranda savaime ir vietoje.
    Todėl fotografuoti juos tos Logotipų apkrautos sienos fone..na neatrodys labai į temą. Solidumą remia pats renginys, o ne kažkokia atskira detalė.
    Leisiu duoti tau patarimą: Mažiau vartok massMedia "cukraus". Tai tikrai ne į naudą.

p.s. anyway, ne man spręsti, jei sieną tarkime pastatys, jos fone aš tikrai nieko nefotografuočiau

5. Ačiū Daan dėkojo
    Kuroi kenshi

DStalker avataras
    Įstojimo data
    2007 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    208
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Šiaip visai neblogas, neutralus fonas buvo užuolaidos, dengiančios pagrindinės salės įėjimus. Bėda, kad kai tokie žmonių kiekiai, sudėtinga kažką nufotografuoti vieną, be pašalinių ir naudos nebelieka. O ir fotografuojančių, besifotografuojančių vienu metu nemažai. Tas pats būtų ir su temine siena. Per mažai vietos, apie tokį dalyką galima būtų mąstyti jei renginys vyktų kokiam Litexpo komplekse. Ten tai ir grynai atskirą kampą, ale mini studiją su įvairesniais fonais išskirti būtų galima, tik tada jau turbūt eilės susidarytų .

7. Ačiū Airiz dėkojo
    U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    Geros buvo tos užuolaidos, tik kad apšvietimas , mano manymu, antrame aukšte nebuvo labai tinkamas fotografavimuisi
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

Kuroi kenshi

DStalker avataras
    Įstojimo data
    2007 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    208
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Pusė velnio dar. Man su blykste ten patogesnės salygos nei pirmam aukšte, kad tik erdvės daugiau būtų buvę į ilgį ir į plotį :] Nors nedaug aš ir fotografavau, negaliu skūstis.

P.S. beje, Semashke, pažiūrėjus Karolio video, tai man tiesiog kyla siurrealistinis jausmas, kad tas mooglas tikras, netyčia tarp žmonių patekęs ir visai ne kosplėjinai tu jo Tie judesiai, tokie žvilgsniai... nesu šio personažo žinovas, bet atrodo, kad įsikūnijimas šimtaprocentinis. Gaila nepavyko pasilikt per antrą kosplay dalį ir meistrų pasirodymus :/
    Paskutinį kartą taisė DStalker : 2011-09-13, 23:20

10. Ačiū Semashke dėkojo
    Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Achem,

o ne tuo tikslu ir buvo ta Miku "figūra", "Maid" "figūra", piešiniais išmarginti pagrindiniai foje laiptai (jų siena) ir gal dar viena kita vietelė?

the Changer of Ways
    Dulcinea avataras
    Įstojimo data
    2011 08 03
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Sveiki, fellow cosplayers. Šiaip atsiliepimų iš mano pusės daug nebus. :-) Meistrų vertinimu buvau žiauriai nusivylusi. Nesuvokiu kaip kažkam galėjo patikti Raziel su savo kreivais, bjauriai padarytais sparnais. O katinas.. Gal ir nieko, bet tikrai negalėjo lygintis nei su Giedrium, nei su Semashke, nei su Cere, Tyraeliu, Futari. Žodžiu, apskritai vertinama buvo 90% pasirodymo ir 10 % kostiumo, imo )) Tai tiek mano centukų. Tobulėti yra kur. Man irgi ant scenos į taktą pataikyt nebesugebėjau..)
    Paskutinį kartą taisė Dulcinea : 2013-09-22, 22:57

Puslapis 10 iš 10 PirmasPirmas ... 8910

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •