Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 22 iš 22

VideoEditing.lt atidarytas

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius daimonass Žiūrėti skelbimus
    Zx-Shade - esi jau toks zmogus, kad pradedi daryti darba bet po kurio laiko tu ji numeti... Manau tas pats laukia ir sito projekto. Neisizeisk, bet tikrai neatrodot rimtai.
    Bent jau kolkas.
    O tu man atrodai toks zmogus kuris tik plepeti moka. Kiek as emiausi darbu, visus dabaigiau(nors ir sunkiai). Amvzona.tk buvo ne mano reikalas. Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.

P.S vakar pradejau daryti/post'int video tutorial'us lietuviu kalba.

Rimtas forumo narys
    Whitex avataras
    Įstojimo data
    2008 07 09
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    131
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Zx-Shade Žiūrėti skelbimus
    Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.
    Pilnai pritariu. Tie išsireiškimai, ale nieko nepabaigi, esi nepatikimas atrodo bereikšmiai ir tuo labiau nereikalingi. Parašyti lyg norint specialiai įžeisti.. Žeeema!
    Bet iš kitos pusės suprantama ir žinoma, kad tai - eilinio lietuvio tautinis bruožas.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.

Narys DowyChan avataras
    Įstojimo data
    2011 05 19
    Vietovė
    Lithuania, Kaunas xD
    Įrašai
    44
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O man Kaiptik patinka tas puslapis ir matau perspektyva =3 I mean... Pats puslapis NAUJAS ir man patinka, kad ten galima jau dabar rasti informacijos kuri klesti ir po biski dides. Juk gimes vaiksciot nemoki. Reikia ismokti. Taip pat ir cia. katik sukurta svetaine ir po biski stengias deti svarbia informacija, bei zengia pirmuosius zingsnius (=^^=) I like it ~ Jau po metu tikrai matau, kad bus daugiau lankytoju ir tikrai dideliu temu.
    Pastaba !! Vienas menkas " thingy " kuris mane gal siektiek erzina ir kliudo, tai pats dizainas. Jis grazus ir viska, bet Siektiek per tamus ir scrollinas kazkaip strange :I Nenoriu perdet, bet man siektiek sunku sukaupti akis i teksta kai aplinkui toks blaskantis background'as and stuff. Bet cia tikriausiai tik man taip atrodo.
    Bet siaip awesome and Keep up the good work ~ ^///w///^
    ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫?? ?
    -Uninstall Cosband ​Nare ~
    HOMESTUCK ~
    HoNk :o)

5. Ačiū Whitex dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Whitex avataras
    Įstojimo data
    2008 07 09
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    131
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.
    Čia kam skirta? Man, videoediting, Dievui, šiaip random mintis?

p.s. Manai/-ei teisingai, žurnalistinė etika, bei copyright'as reikalauja pateikti autorių ir nuorodą į originalų straipsnį.

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Pamirsau ant vieno straipsnio nick'a autoriau parasyti.

8. Ačiū R.I.P dėkojo
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •