Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 44

"Self vs. Self" Pirmasis mep'as Lietuvoje baigtas

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39

Exclamation "Self vs. Self" Pirmasis mep'as Lietuvoje baigtas

Self vs. Self

2010-2011

Taigi pagaliau po beveik vienerių metų prakaito liejimo, nervų tampymo ir tinginiavimo baigėme pirmajį Lietuvoje Mep'ą korį nusprendėm pavadinti dainos pavadinimu. Manau tai labai didelis Lietuvos amv kurėjų pasiekimas, kadangi kiek ankščiau buvo mėgintą susiburti ir organizuoti panašaus masto projektus jie dažniausiai o tiksliau visada būdavo užmiršti arba dėl kokių nors priežasčiu neužbaigti. Būtent dėl šių priežasčių prieš darydami šį projektą pranėšėm anime zonos bendruomėniai. Ir mūsų veiksmai pasiteisino. Laukiam jūsų komentarų, bei tikimes, kad jums patiks.

Kūrėjai:

0:00 - 0:45 kurėjas: Moon
    0:45 - 1:26 kurėjas: Zx-Shade
    1:26 - 1:54 kurėjas: Tryer
    1:54 - 2:37 kurėjas: knives
    2:37 - 3:19 kurėjas: Alexiukas
    3:19 - 3:45 kurėjas: denix2
    3:45 - 4:45 kurėjas: moon

Daina: Pendulum - Self vs. Self feat. in flames

2010-2011

Žanras: Action

Mep'ą organizavo: ZxShade, bei visi mep'o kūrėjai, vieni mažiau, kiti daugiau.

Special thanks: Moon, jai ne ji šio mep'o turbut nebūtu.

Mep - kas tai?
    Multi Editor Project, tai amv(anime music video) kurimas daugiau nei vieno žmogaus.

Atsisiūsti aukšiausios kokybės galite iš čia.

Mep'o siužetas by Moon(tiems kam atrodo, kad čia nėra jokio rišlumo ;D) :
    Seniai seniai, neatmenamais laikais zmones kovojo su demonais. Tais senais laikais zmones pasizymejo antgamtinemis galiomis del to sugebedavo siek tiek pasipriesinti. Ir vienas didvyris sugebejo nukariauti demonu karaliu ir isvadavo zeme nuo piktuju jegu. Taciau kai nebeliko su kuo kovoti, zmones pradejo kariauti vieni pries kitus. Ir nors zmonija technologiskai vystesi, bet nebelikus demonams zmogus silpo ir po tiekos metu pamirso visus savo antgamtinius sugebejimus. Sparciai besivystant technologijoms zmogus vis dar kariavo, turbut del to kad pasireiske jo tokia pirmykste prigimtis. Angelai stebedami kas dedas zemej, nusprende isikisti ir padaryti tam gala. Technologiju zmones buvo silpni palyginti su angelais, todel naudojo savo geriausius karo irankius - saunamuosius ginklus. Taciau jie buvo beverciai pries dangaus padarus. Taip bevykstant karui angelai po biski pereme virsu ir iszude daug zmoniu. Siais sunkiais laikais like zmones po truputi pradejo prisiminti savo pirmykscius antgamtinius sugebejimus, bet to neuzteko. Angelai nukove paskutini zmogu ir atejo kitokie, galbut tamsus, laikai.
    Del to mepas ir vadinas self vs self, nes zmones visad kariaus

Greitu metu atsiras Linkomanijoi

Spoileris:
    Mano komentaras:

Na ką galiu paskyti. Kaip pirmas mep'as manau gavos visai neblogai. Žinoma buvo DAUG problemų, bet dabar galiu džiaugtis, kad išvis jį pabaigėm. Man asmeniškai patiko. Aišku matosi kokybės šuoliai ir skirtingi nesutampantys kurybos stiliai. Dėl savo gabaliuko esu nepatenkintas, nes nepavyko išsaugoti aukštos kokybės su kuria buvau padaręs. Netyčia ištryniau savo dalį tai teko iškirpti iš pirmo mep'o "eskizo". Iškart dabar matosi nublukusios spalvos ir nelabai gera kokybė.

Šiek tiek šio mep'o istorijos mano lūpomis:
    Iš pradžių kuriant ėjosi viskas vos ne idealiai, bet paskui prasidėjo visos nesamonės. Abu su squall'u užsimanėm tuo paties gabaliuko ir nusprendėm padaryti battle, kas geriau padarys tas jį ir paims. Bebaiginėdamas nusprendžiau, kad veltui čia noriu kažką įrodyt ir palikau ta gabaliuką squall'ui. Paskui kai jau baiginejau antrajį pasiimtą gabaliuką, nusprendžiau apsižvalgyt kaip sekas kitiems. Reshef'ui buvo likę kurti vos kelias sec., ir jis sumanė niekam nieko nepasakęs kažkur nusimuilint(dar iki dabar neturiu jokių žinių apie jį o_o). Tad pradėjau ieškot kas jį perimtu. Likau aš su jau antra darama dalim, squall'as su mano dalim ir reshef'o paliktas gabakiukas. Kai jau buvau prie savo dalies darimo pabaigos, sugebėjau sugadinti HDD su visa savo info. That really pissed me off. Paskui dar paiškėjo, kad squall'as "netyčia" ar "tyčia"(who knows) ištrynė savo dalį. Tada jau galvojau, kad mep'ui visai p***. Va tada tai jau visi užsirovė, o įpač moon. Ji jau buvo baigus savo gabaliuka be jokių nesamonių, bet vistiek ėmesi gelbėti projekto ir pasiemė kurti jau antrą dalį. Aš po poros dienų susitvarkiau kompą, persirašiau programas ir ėmiausi darbo(jau 3 kartą visiškai per naujo). Perėmiau tą dalį kur buvau palikęs squall'ui ir vos vos kūriau. paskui atsirado knives ir maždaug per porą mėnesių moon dėka užbaigiau savo dali. Sujungiau dalis ir matėm pirmą rezultatą.Va, dabar sėdžiu 03:43 ir rašau šį aprašymą.
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2012-07-28, 16:23

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Na pagaliau isvydo dienos sviesa, o tai tebuvo likes tik mitas
    Pradzioj as isvis nenorejau prisideti pries sito mepo, nes nei daina patiko, nei megstu "komandoj" dirbti. Bet kadangi truko kureju, tai prisidejau. Kai baigiau savo pirmaji gabaliuka labai nekantravau isvysti pilna mepa, bet dienos slinko ir niekas nevyko. Po keliu menesiu viskas zlugo, kai pasitrauke 2 kurejai, tada ir pyktis sukilo ir nusprendziau padet. Prikalbejau Knives ir ememes darbo. Budavo visokiu nesamoniu ir su Zx-Shade, visad bijodavau kai parasydavo i skype, kad vel nepranestu kokios nors priezasties del ko nebebus mepo.
    Na dziaugiuos musu darbu, gero ziurejimo

Narys
    edgaxs avataras
    Įstojimo data
    2011 06 09
    Vietovė
    marsas
    Įrašai
    58
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    saunuoliai visi , pavyko jum sitas mep'as .

mastermind.
    Įstojimo data
    2009 06 23
    Vietovė
    neverland
    Įrašai
    154
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Šaunuoliai!
    Gal atskleisit paslaptį iš kokio anime ~2:34 paimta? :}

▲ ▲
    Spoileris:

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Laarf Žiūrėti skelbimus
    Šaunuoliai!
    Gal atskleisit paslaptį iš kokio anime ~2:34 paimta? :}
    Trigun: Badlands Rumble

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

6. Ačiū Laarf dėkojo
    As the psycho himself
    After avataras
    Įstojimo data
    2009 07 15
    Vietovė
    (:
    Įrašai
    265
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Saunuoliai!!! Tikrai gerai ziurejos ir graziai atrode!

GD <3
    lialia avataras
    Įstojimo data
    2010 07 18
    Vietovė
    Somewhere
    Įrašai
    420
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    OBA.... Šitas buvo geras. Maladec žmonės. Moon tau RESPECTS toks didžiulis.... Veiksmas, muzika, greitis... damn man patiko.. BRAVO PEOPLE!
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Neblogai gavosi denix2 ir knives dalys geriausiai susižiūrėjo

Spoileris:

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Siaip tikrai nenoriu nieko blogo, bet jautresniems skaityti nepatariu.

Na as visad bambu del to paties. Istorijos nerasta! Toks ispudis, kad amv sukurtas tik tam, kad pademonstruoti savo techninius sugebejimus ir issiugdyta skoni (kai kuriu jis yra visai neblogas, kai kurie nieko gero nepademonstravo). Jusu kolegos amv kurejai gal ir pagirs, bet eiliniam ziurovui tai tera tuscia misraine. Nepykit, bet norint kazka istabesnio sukurti reikia tureti minti...

Su siuo mano tradiciniu pabambejimu susijes dar vienas momentas. Jums neatsibosta ziureti kaip 5 minutes malamas snukis? Man atsibodo (siaip perziurejau iki galo, bet jau su "meh" mina). Jei jau reik malti snuki, tai malonekit ta padaryti greit ir intensyviai, o ne "geriausiose" cat-fight/shounen zanro (konkreciu atveju DBZ ar Naruto) tradicijose.

Daugelyje gabaliuku vienintelis rysys tarp vaizdo ir garso yra tik bendra tematika - smurtas. I ritma, bent jau tiek kiek girdi mano meskos numynta ausis, geriau pataike nebent Tryer (vaizdai keitesi tinkamais momentais). Kiti...

Taip pat buciau linkes mesti akmeni del daugiausezoniu anime naudojimo. Visu pirma su siais animais yra susipazinusi dauguma, tad dauguma turi apie juos nuomone. Ta nuomone dazniausiai buna love-or-hate (nulemia tai ar pavyko susitapatinti su personazais ar ju problemomis), nors vargu ar rimtai ziureciau i amv net jei jis butu padarytas is "loved" daugiasezoniu. O taip pat siu animu auditorija yra gan stereotipine - vaikai ir *tardai (vietoje zvagzdutes rasyti anime pavadinima). Tad pamacius ilgesni gabaliuka is tokio anime lieka banalumo ar prasto skonio ispudis ir tiek. Siaip potyris gali skirtis, bet naudodami daugiasezoni jus mazu maziausiai smarkiai rizikuojat.

don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Puse velnio, na as mep'u nesuprantu ir man ziuret buvo nuobodu, bet visi darbeliai atskirai yra tikrai neblogi. Sukures savo gabaleli buvau pries daugiau nei metus ir tai greituku, per pora h, veliau dar pataisiau siek tiek, tai sakyciau awesome

Sveikinimai pagaliau uzbaigus si MEP'a, yey (:

P.S. kokia MEP'e gali buti istorija?
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2011-07-16, 18:36
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

Rimtas forumo narys
    untold-picture avataras
    Įstojimo data
    2010 07 19
    Vietovė
    Pasaulyje kur nesimato tikrovės
    Įrašai
    130
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    mano nuomone stiliai labai buvo panasus vos vieno kito stiliai issiskyre kad atrode kad kokie 3 mazdaug zmones cia dare :/ kuom mep idomus tai tuom kad stiliai turi gan ryskai skirtis. taip idomiau ziuret nes buna kaip nesitiki . o cia deja viskas gan lengvai nuspejama buvo . na as apie tokius dalykus nenusimanau labai bet visada pirmas blynas prisvyles nors geriau pagalvojus sita galima zuret dar nors kai kuriose vietose ir gadino akis kaip cia pasakius per dideles sviesos bet yra ir daug prastesniu tokiu dalyku pati nedarau nes neturiu kantrybes tad very big respect jums tikiuosi nieko neizeidziau

Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Šauniai padirbėta ir pagaliau pabaigėt projektą, sveikinu! ... keista, kad nėra Squall'o darbo, kuris gan aktyviai prie viso to bandė prisidėti.

Tenka kažkiek pripažint Ozio išsakytom mintim, kadangi tokio plauko klipui tikrai pritrūko įvairovės. Gavosi vienas riebus action'as! Kur drama, comedy, psychedelic ir t.t.? Žinoma, čia jau skonio reikalo, galbūt daugumai to tik ir tereikėjo. Taipogi pasirinktas lengviausias sprendimas - panaudoti vieną dainą, o būtų kur kas žavingiau ir įdomiau, jei kiekvieno autoriaus atkarpa turėtų atskirą garso takelį. Pvz, kai aš bandžiau padaryti savo darbą AMVAZAR2010.

Nedideli pavyzdžiai iš kitų autorių fronto:

Reflections Of Style 3 by Jliz23

14. Ačiū Zx-Shade dėkojo
    AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Spoileris:
    Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    Siaip tikrai nenoriu nieko blogo, bet jautresniems skaityti nepatariu.

Na as visad bambu del to paties. Istorijos nerasta! Toks ispudis, kad amv sukurtas tik tam, kad pademonstruoti savo techninius sugebejimus ir issiugdyta skoni (kai kuriu jis yra visai neblogas, kai kurie nieko gero nepademonstravo). Jusu kolegos amv kurejai gal ir pagirs, bet eiliniam ziurovui tai tera tuscia misraine. Nepykit, bet norint kazka istabesnio sukurti reikia tureti minti...

Su siuo mano tradiciniu pabambejimu susijes dar vienas momentas. Jums neatsibosta ziureti kaip 5 minutes malamas snukis? Man atsibodo (siaip perziurejau iki galo, bet jau su "meh" mina). Jei jau reik malti snuki, tai malonekit ta padaryti greit ir intensyviai, o ne "geriausiose" cat-fight/shounen zanro (konkreciu atveju DBZ ar Naruto) tradicijose.

Daugelyje gabaliuku vienintelis rysys tarp vaizdo ir garso yra tik bendra tematika - smurtas. I ritma, bent jau tiek kiek girdi mano meskos numynta ausis, geriau pataike nebent Tryer (vaizdai keitesi tinkamais momentais). Kiti...

Taip pat buciau linkes mesti akmeni del daugiausezoniu anime naudojimo. Visu pirma su siais animais yra susipazinusi dauguma, tad dauguma turi apie juos nuomone. Ta nuomone dazniausiai buna love-or-hate (nulemia tai ar pavyko susitapatinti su personazais ar ju problemomis), nors vargu ar rimtai ziureciau i amv net jei jis butu padarytas is "loved" daugiasezoniu. O taip pat siu animu auditorija yra gan stereotipine - vaikai ir *tardai (vietoje zvagzdutes rasyti anime pavadinima). Tad pamacius ilgesni gabaliuka is tokio anime lieka banalumo ar prasto skonio ispudis ir tiek. Siaip potyris gali skirtis, bet naudodami daugiasezoni jus mazu maziausiai smarkiai rizikuojat.

Ozi:
    Spoileris:
    Na, manau visų pirma ir reikėtų komentuoti tai, kas darbe yra, ir kokiu principu darbas padarytas. Jeigu kritikuoji iškeliant vien tik savo norus į priekį, tada tai automatiškai tampa ne kritika, o ...? Žinai atsakymą ir pats. Tiesiog jeigu žiūri Action AMV - taip ir vertinti jį turi, kaipo tokį. Kaip ir kitus žanrus. Na, o jeigu tikėjaisi šiame darbe pamatyti Story/Drama/Character Profile žanrus ir likai apgautas, tai persiprašau už Zx-Shade pirmąjį postą, kuriame nepaminėtas žanras. O šiaip, nė vieną AMV esu įvertinęs perfect score'u vien dėl to, kad jis darė gerai tai ką norėjo padaryti. Nors man ir nepatikdavo kažkuom. Ir visgi - objektyvumas; Daugumai trūksta jo.

Manau, kad taip, kartkartėmis patinka snukių daužymai, ir kurį laiką jie neatsibosta. Ir vėlgi turi suprasti, kad dainą išrinko organizatoriai (Turiu pastebėti, kad labai šlykščią (asmeniškai man)), ir visiems likusiems reikia prie jos taikytis, kad darbas bent šiokį tokį vientisumą turėtų. Dabar įsivaizduok, kad matau poros MEP'o dalyvių darbus ir nusprendžiu nekreipti dėmesio į juos, kurti beleką. Kaip atrodytų, jeigu savo part'ui būčiau sukūręs cenzūruoto hentajaus sceną? Čia pamąstymui tau, kad muzika, source'as ir kiti kūrėjai yra susiję vieni su kitais. Žinoma, galėjo organizatoriai sugalvoti kažką gudriau, ir mes būtume tai įgyvendinę, bet galų gale turim tokį darbą kokio jie norėjo. Tad nereikia ieškoti jame to ko nėra, ir greičiausiai būti negali.

Kas liečia DBZ, Naruto and such, aš esu šimtu procentų isitikinęs, kad jų nemėgsti / nežiūri ne dėl paišymo / animacijos. Greičiausiai dėl nepatinkančio siužeto, multimilijoninių epizodų, vaikiškumo ir dar šimto priežasčių. AMV, ypač action'e, nė vienos iš tų nežiūrėjimo priežasčių nėra. Taip, kad nusiimk savo White Knight šarvus, nes "anti-narutardų" arba "Narutofobų" jau ir taip pilnas internetas. Atsisakyk tos naujos popkultūros, būk savimi. :]

MEP:
    Sakyčiau, toks padorus gavosi, turint omenyje, kad dauguma žmonių (Arba net visi, apart Zx-Shade) užtruko labai mažai laiko prie savo part'ų. Greičiausia jei būtume žinoję kiek tas visas reikalas užgaiš, būtume ėmęsi to rimtai, o ne tept tept brūkšt brūkšt. Žodžiu, imant part'ų kūrimo laiką - aš labai patenkintas.
    Final darbas atrodo daug geriau, nes pirmasis draftas tai buvo tragedija, ypač su sync'u. Net ir čia yra 0,5 sec delay, daug kas neatitinka, bet bent jau žiūrima. Pirmajame part'e nemažai iš kažkur atsiradusių artefaktų, trečiajame footage'as interlacintas, ketvirtajame (maniškiame) vieną kadrą pakartoja pora kartų, atrodo kažkiek pakarpė savo nuožiūra; Nežinau ką jis ten darė ir kodėl kišo nagus, bet yra kaip yra. Na, ir kokybė stulbinančiai bloga, atrodo kaip būtų perspausta dešimt kartų. Daugiau nesigilinsiu, o kam? :]

Ir visgi, kad ir kiek klaidų pridaryta, džiaugiuosi galėjęs padėti ir būti to dalimi. Kudos to all of us.

16. Ačiū Zx-Shade dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Na kažkaip nežinau... nors ir daryta skirtingų žmonių, tačiau kažkaip pernelyg vienoda... toks pat dinamiškumas, sparti vaizdų kaita priveda prie nuobodumo... nėra kažko užkabinančio, gal pati mepo idėja tokia nedėkinga, velniai žino... galbūt iš pat pradžių reikia apsibrėžti tikslią viso AMV koncepciją, ką galima pdaryti, kaip perteikti...
    Dabar gavosi taip, kad daina expresyvi, vaizdų kaitos vienodas dinamiškumas priveda prie monotonijos... Tokia nuobodi mirgalynė, nors ir techniškai galbūt gerai atlikta...

Tai tik mano asmeninė nuomonė, žmogaus visiško profano AMV srityje, tad neimkit giliai dūšion.

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    Ozi:
    Spoileris:
    Na, manau visų pirma ir reikėtų komentuoti tai, kas darbe yra, ir kokiu principu darbas padarytas. Jeigu kritikuoji iškeliant vien tik savo norus į priekį, tada tai automatiškai tampa ne kritika, o ...? Žinai atsakymą ir pats. Tiesiog jeigu žiūri Action AMV - taip ir vertinti jį turi, kaipo tokį. Kaip ir kitus žanrus. Na, o jeigu tikėjaisi šiame darbe pamatyti Story/Drama/Character Profile žanrus ir likai apgautas, tai persiprašau už Zx-Shade pirmąjį postą, kuriame nepaminėtas žanras. O šiaip, nė vieną AMV esu įvertinęs perfect score'u vien dėl to, kad jis darė gerai tai ką norėjo padaryti. Nors man ir nepatikdavo kažkuom. Ir visgi - objektyvumas; Daugumai trūksta jo.

Manau, kad taip, kartkartėmis patinka snukių daužymai, ir kurį laiką jie neatsibosta. Ir vėlgi turi suprasti, kad dainą išrinko organizatoriai (Turiu pastebėti, kad labai šlykščią (asmeniškai man)), ir visiems likusiems reikia prie jos taikytis, kad darbas bent šiokį tokį vientisumą turėtų. Dabar įsivaizduok, kad matau poros MEP'o dalyvių darbus ir nusprendžiu nekreipti dėmesio į juos, kurti beleką. Kaip atrodytų, jeigu savo part'ui būčiau sukūręs cenzūruoto hentajaus sceną? Čia pamąstymui tau, kad muzika, source'as ir kiti kūrėjai yra susiję vieni su kitais. Žinoma, galėjo organizatoriai sugalvoti kažką gudriau, ir mes būtume tai įgyvendinę, bet galų gale turim tokį darbą kokio jie norėjo. Tad nereikia ieškoti jame to ko nėra, ir greičiausiai būti negali.

Kas liečia DBZ, Naruto and such, aš esu šimtu procentų isitikinęs, kad jų nemėgsti / nežiūri ne dėl paišymo / animacijos. Greičiausiai dėl nepatinkančio siužeto, multimilijoninių epizodų, vaikiškumo ir dar šimto priežasčių. AMV, ypač action'e, nė vienos iš tų nežiūrėjimo priežasčių nėra. Taip, kad nusiimk savo White Knight šarvus, nes "anti-narutardų" arba "Narutofobų" jau ir taip pilnas internetas. Atsisakyk tos naujos popkultūros, būk savimi. :]
    Spoileris:
    As siaip objektyviu neapsimetineju. Mano vertinimas yra mano vertinimas. Isvis bendrai paemus objektyvus lyrikos/kurybos/meno vertinimas yra didziausias melas ar naivi kvailyste.
    Vat, kad ir tamstos teiginys neva action zanras neipareigoja deti nors pacios menkiausios istorijos. Absurdas! Taip, action zanrui istorija nera svarbiausia, taciau tai jokiu budu nereiskia, kad jos gali nebuti. Rambo filmai ar Bondo serija yra action zanro atstovai, taciau kiekvienas ju turi nors siokia tokia istorija ar minti. Man visiskai nesvarbu, kad jos daznai yra banalios, taciau jos bent jau yra. Taip pat jose yra ir personazu, kurie turi bent jau primityvias savybes (pvz. geras/blogas).
    Netinka action filmai? Galiu pavardinti action anime - Hellsing (tiek ankstesnis, tiek dabartinis), Sengoku Basara, Batman: Gotham Knight, Dogs: Bullets & Carnage, Final Fantasy filmai, First squad ir kt. Istorija? Check. Personazai? Check.
    Taigi pagrindo aiskinti, kad action AMV gali buti kitokie... kaip ir ner.

Kas del malku organizatoriams... kas trukde jiems padeti? Kas trukde paciam galvoti, kurti ir siulyti savo iniciatyvas? Ne jau Zx-Shade su kirviu visas pakeltas rankas nukapodavo? Kas tada trukde pasitraukti ir imtis geresnio organizavimo paciam? Butent cia ir slypi esminis sio mepo trukumas - susidaro ispudis, kad visi dalyviai atidirbo darba vietoje to, kad bandytu kartu kazka sukurti. Butent cia yra "broko" (="dvasios"/istorijos/minties nebuvimo) saltinis, o ne action zanro ipareiguojimai (=implikacijos).

Kas del shounenu, tai rodos leidau suprasti, kad ispudis kyla is "sono". Problemos, gal ir, nebutu, jei atitinkamos vietos butu uzpildytos savu turiniu. Kai tos vietos yra tuscios, ju vieta atitinkamai uzpildo anime turinys. Butent ta as ir norejau pasakyti sakydamas, kad daugiasezonio panaudojimas yra mazu maziausiai rizikingas.

Kenčis-Himura
    Guest
    (Neskaitykit visiškai nesirimuoja)
    Iš ZxShade noro,
    Ir Moon pastangos,
    HD vaizdu, ilgai brandinta,
    Ir PC monitoriun įdėta kalba,
    Pirmasis LITHUANIAN mepas Self vs. Self.

Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2011-07-16, 18:01 Priežastis: ?

20. Ačiū Moon dėkojo
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •