Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate CONVENI-N ?

Balsavo
0. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  0 0%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

CONVENI-N

 1. #1
  Visa valdžia vaizduotei!
  denix2 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 20
  Vietovė
  Beyond Imagination
  Įrašai
  388
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22

  CONVENI-N


  CONVENI-N
  コンビニん; Konbinin


  Autorius/dailininkas: Wamusato Haru;
  Pasirodymo metai: 2006;
  Žanras: Komedija, Erotika, Gender Bender, Mature, Sci-fi, Seinen, Supernatural;
  Skyrių: 8;

  Aprašymas:Visa istorija, visas veiksmas sukasi aplink parduotuvėlę "Paraiso"(rojus). Parduotuvėlė kažkada buvo labai sėkminga ir sulaukdavo daug klientų, nes ten dirbdavo "unikalūs" darbuotojai. Gal viskas ir būtų taip gražu, bet staiga prasidėjo įvairūs keisti nutikimai, nesėkmės. Parduotuvėlė prarado savo populiarumą ir klientai pradėjo tikėti, kad parduotuvė yra prakeikta. O čia gi pasirodo mūsų šviežiai iškeptas absolventas Ichinotani Hikaru, kuris ėjo pokalbiui su darbdaviu, o viskas baigėsi taip, kad jis buvo priverstas dirbti šioje keistoje parduotuvėlėje. Ir taip prasidėjo jo gana keisti ir įdomūs nuotykiai.

  Autoriaus reziumė:  Šita manga yra gana trumpa, tik aštuoni skyriai, bet manau, to ir užtenka. Conveni-N kiekvienas skyrius tiesiog stebina, kartais galima pagalvoti, kas čia per nesąmonės darosi? Bet, manau, tame ir yra visa komedijos esmė, nes tos nesąmonės, paradoksai priverčia nusišypsoti.

  Kitas labai užkliūvantis ir man patikęs dalykas yra erotika. Čia erotika yra labai juoda, manau, kai kur jau buvo peržengta ecchi riba. Šitoje mangoje, man asmeniškai, erotika vis dėlto sukelia ne susijaudinimą, o juoką. O kas gi dėl to gender bender ? Na, manau, jis čia skirtas tam, kad būtų papildomų papų. Be to kam, kaip ir man, patinka erotika (ir daugiau), manyčiau, verta patikrinti šitą mangą.

  Conveni-N piešimas, manyčiau, yra vidutiniškas. Veikėjai yra labai įdomūs. Pradedant nuo dviejų merginų: viena patraukli lesbietė (tikriausiai), kuri pamišusi dėl ledų, kita - tiesiog gėrio įsikūnijimas, toliau tęsiant mūsų veikėju Ichinotani Hikaru, kurį svarbiais gyvenimo momentais prispiria į tuliką. Dar yra parduotuvės vadybininkas, kuris yra gana paslaptinga asmenybė. O pati istorija yra paprasta, bet ne ji čia svarbiausia.

  Viską apgalvojus, norėčiau pasakyti, kad manga skirta trumpam linksmam pasisėdėjimui ir nėra ko čia gilintis. O aprašau aš ją, nes tai yra įdomus kūrinukas. Kitą kartą tikriausiai skaitysiu girtas, kad būtų smagiau.


  Vaizdeliai:


  Spoileris:

  Šita manga skirta ne vaikams. Mangafox
  Jei yra klaidų parašykit į pm.
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-11-14, 22:42

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •