Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: 30-sai no Hoken Taiiku įvertinimas

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  1 50.00%
 • 3

  1 50.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

30-sai no Hoken Taiiku

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  30-sai no Hoken Taiiku

  30-sai no Hoken Taiiku

  Režisierius: Mankyū
  Studija: Gathering
  Žanrai: komedija
  Transliacija: 07.04.2011 - 23.06.2011
  MAL reitingas: 7.05
  Trukmė: TV 12 ser. x 13 min.
  YouTube:
  Opening / Ending  Aprašymas: Kažkas pinigais gali užpakalį valytis, o kažkas neturi už ką pavalgyt. Kažkas nekaltybę praranda keturiolikos metų, o kažkam neužtenka ir trisdešimties. Supuvęs kapitalizmas, ne kitaip. Vienas iš tokių netikėlių yra Hayao. Vyras šeip ne toks jau ir blogas, bet absoliučiai netikęs jei kalba eina apie moteris. Be to, beviltiškas romantikas, tikintis, kad seksu užsiimti galima tik su mylima moterimi. Be pagalbininkų čia neišsiversi. Hayao sulaukia pagalbos iš pačio sekso dievo Daigorou ir jo broliuko Macaron. Tiesa, tokia ten iš jų ir nauda.... Kartais sunku suprast padeda jie netikėliui ar tiesiog tyčiojasi. Nenorom, bet Hayao žengia pirmus ir nedrąsius žingsnius istorinio įvykio link. Kaip tyčia po ranka (o gal ir po kitu organu) pakliūva simpatiška bendradarbė, kurią vyras įsimyli kaip mokinukas. Deja, nekaltybės problema kankina ne tik stipriąją lytį.

  Jei jau šis serialas išlindo į ekranus tai Japonijoj su demografija tikrai prastai. Taigi, šis anime realiai padės šią padėtį pataisyti ar tik prajuokins? Greičiau antras variantas. Nors kas ten žino tuos trenktus japonus.... Žiūrovui, kuriam veikėjų problemos yra svetimos nuo "pamokymų" tik kreivai šyptelės, o likusiems nelabai padės žinios alia kiek sekundžių galima žiūrėti į akis arba iš kurios pusės eiti gatvėje.
  Kvailo (čia ne priekaištas) jumoro yra daugiau nei reikia. Kai kurie iš juokelių net gi yra išradingi, bet viską gadina cenzūra. Garsas, vaizdas, subtitrai....viskas negailestingai paslėpta. Kai ką aišku galima suprasti iš konteksto, bet dažniausiai supratingumo man neužteko. Vaizdelis primena pigų flash'ą, bet matyt tai padaryta specialiai. Ir tikrai, karikatūrinis piešimas čia yra visai į temą.

  Reziumė: Neblogas serialas jei prieš jį nežiūrėti Oruchuban Ebichu. Jis tikroviškesnis, nors ten yra kalbantis žiurkėnas. Jis yra ir juokingesnis nes beveik be cenzūros. 30-sai no Hoken Taiiku žiūrėti galima, bet reikia bent jau normalių subtitrų. Nei du rusiški nei originalus angliškas tokiais nebuvo.


  30 metų nekaltybės....brrr...baisu net pagalvot....  Paskutinį kartą taisė Daan : 2012-09-08, 16:40

 2. Ačiū Shenn, Egura dėkojo
 3. #2
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Tiems kad dar nematė, primygtinai siūlau palaukti dvd versijos, ypač pirmuosiuose epuose tiek cenzūros, kad ne juokais susinervint galima.
  Šiek tiek su pabaiga man suskubintas reikalas gavosi, o šiaip lengvam pasižiūrėjimui tinka.

 4. #3
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu jo, tikrai linksmas kurinelis. Visomis prasmemis, o ypac pacia ideja linksmas. Tad uz ta visa linksmuma ir duodu 4/5, o daugiau kaip ir ner ka pasakyti, geriau patiems pamatyti... aisku geriau necenzuruota versija...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •