Rezultatai 1 iki 14 iš 14

C++ programavimas

Kenčis-Himura
    Guest

Post C++ programavimas

Sukūriau šią giją paprašyti jūsų pasidalinti programavimo patirtimi, išmintimi (C++).
    Pats tik prieš 2 savaites pradėjau. Laukiu komentarų.
    P.S. programuoju su "borland c++".

Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Hehe. Programinau aš su senu geru C++, bet man java daug labiau prie širdies. Šiaip, tiesiog skaityk "how to", tutorials, tiesiog taip ir googlink: "how to draw a point from a to...". Taip paprastai galima rasti daugelio problemų sprendimus. Dar aš pastaruosius metus programinu su Flex (flash) action script (3.0). Labai panašus dalykas į java ir pvz, NetBeans programinimo aplinką.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    Gaidys tas Borland C++, imk VisualStudio gėriau, negaišk laiko

Coffee lover
    Puny avataras
    Įstojimo data
    2007 12 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Tiesą sakant ir aš patariu imt geriau Java . Programuot ja daug lengviau nei C++, bet to, Java šiais laikai daug paklausenė. T.y. bent jau Lietuvoj trūksta gerų Java programuotojų. Aišku, jeigu tavo tikslas išmokt gerai programuot, tai C++ daug geresnis pasirinkimas už Java : pereit nuo C++ prie Javos labai lengva, o nuo Javos prie C++ - gali kilt rimtų problemų.

Kenčis-Himura
    Guest
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    Gaidys tas Borland C++, imk VisualStudio gėriau, negaišk laiko
    Gal galėtum pasakyti iš kur atsisiųsti.
    P.S. o tu pats su "VisualStudio" mokaisi.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    Su Borlandu man teko parašyti du kursinius ir diplominį, visi tie darbai buvo kažkokią paskirtį turinčios programos. Po visų padarytu darbu išvados apie Borland programavimo terpę yra nekokios. Iki Visual Studio deja man rankos nedaėjo, bet abu draugai juo programuoja, tad apie jį teko girdėti gyvai.
    Pažiūrėk linkomanijoje, ar torrent.lt, turėtu būti, jei ne - atsiusk į pm emailą, atsiusiu torrenta

7. Ačiū Nėra dėkojo
    Kenčis-Himura
    Guest
    O kokia Visual Studio programinė kalba? jei žinai.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    Citata Autorius Kenčis-Himura Žiūrėti skelbimus
    O kokia Visual Studio programinė kalba? jei žinai.
    jisai palaiko daug kalbų, savotiškas konstruktorius dirbti su įvairiais komponentais.
    Kalbos: C/C++ (Visual C++), VB.NET, C# (Visual C#), F# (Visual Studio 2010). Palaiko ir Python, Ruby , XML/XSLT, HTML/XHTML, JavaScript, CSS

Kenčis-Himura
    Guest
    visual c++ šitos man reikia aš noriu su c++ ledus palaužit.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
    pereit nuo C++ prie Javos labai lengva, o nuo Javos prie C++ - gali kilt rimtų problemų
    Jei moki tinkamai mastyti ner skirtumo kokia kalba programuot (na nebent reikia advanced featuresu). Pripranti prie sintakses ir ramu.

Norint kazko ismokti geriau isvis nenaudoti jokiu IDE - rasai programa notepad analogu (pvz. Notepad++, gVim) ir praleidi pro kompiliatoriu. Teko dirbti senesniu Borlandu (bet su Delfiui skirta versija), tiek su senesne Visual studio. Nebuvo nieko geriau nei tiesiog praleisti per gcc ;]

O siaip programuoti tikrai smagiau su Java (ypac grafines sasajas).

Coffee lover
    Puny avataras
    Įstojimo data
    2007 12 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    Jei moki tinkamai mastyti ner skirtumo kokia kalba programuot (na nebent reikia advanced featuresu). Pripranti prie sintakses ir ramu.
    Netiesa. Java turi daug built-in dalyku - ypač kalbat apie klases, realizuojančias abstrakčias duomenų struktūras (aka collections). C++ viską reikia daryt rankiniu būdu arba naudotis kitų parašytom bibliotekom. Be to, C++ nemažai darbo su pointeriais, ir kiek pastebėjau, kai kurie žmonės juos gan sunkiai perpranta. Apie GUI jau net nekalbu...Javoj viskas daug paprasčiau...

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
    Netiesa. Java turi daug built-in dalyku - ypač kalbat apie klases, realizuojančias abstrakčias duomenų struktūras (aka collections). C++ viską reikia daryt rankiniu būdu arba naudotis kitų parašytom bibliotekom. Be to, C++ nemažai darbo su pointeriais, ir kiek pastebėjau, kai kurie žmonės juos gan sunkiai perpranta. Apie GUI jau net nekalbu...Javoj viskas daug paprasčiau...
    C++ viskas priklauso nuo IDE. Borlando produktuose viskas yra gan nesudetinga. Pvz. GUI tiesiog tvarkingai susitampai kur nori padeti. Susidelioji kokius nori eventus ir viskas ramu (Borlandas viska padaro uz tave).

Abstrakcios strukturos yra idomus daiktas, bet tai jau yra tai ka as pavadinau "advanced feature". Per 10 metu su virsum, kai programinu, ne karto nemaciau tokio uzdavinio, kad man to daikto kam nors reiktu. Karta suzinojes ir padares labora laimingai uzmirsau kas tai per daiktas ir kur ji galima butu ikist.

Mano supratimu mokytis universalumo vien del universalumo (tai C++ pranasumas lyginant su Java, bet tada jau ir Asembleri galima siulyti kaip C++ alternatyva ;]) yra nesamone. Lai zmogus pagalvoja geriau ko jis nori - jei tik ismokti programuoti (kurti algortimus, ismokti galvoti kaip kompiuteris) tai absoliuciai nera jokio skirtumo kokia kalba naudoti (kad ir Komenskio Logo).

Kenčis-Himura
    Guest
    C++ viskas priklauso nuo IDE. Borlando produktuose viskas yra gan nesudetinga. Pvz. GUI tiesiog tvarkingai susitampai kur nori padeti. Susidelioji kokius nori eventus ir viskas ramu (Borlandas viska padaro uz tave).

Abstrakcios strukturos yra idomus daiktas, bet tai jau yra tai ka as pavadinau "advanced feature". Per 10 metu su virsum, kai programinu, ne karto nemaciau tokio uzdavinio, kad man to daikto kam nors reiktu. Karta suzinojes ir padares labora laimingai uzmirsau kas tai per daiktas ir kur ji galima butu ikist.

Mano supratimu mokytis universalumo vien del universalumo (tai C++ pranasumas lyginant su Java, bet tada jau ir Asembleri galima siulyti kaip C++ alternatyva ;]) yra nesamone. Lai zmogus pagalvoja geriau ko jis nori - jei tik ismokti programuoti (kurti algortimus, ismokti galvoti kaip kompiuteris) tai absoliuciai nera jokio skirtumo kokia kalba naudoti (kad ir Komenskio Logo).
    Visiška tiesa jei žmogus supranta vieną programinę kalbą kotos vieni niekai. Taip jau yra.

Coffee lover
    Puny avataras
    Įstojimo data
    2007 12 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Nu man tai visokius list'us net labai aišku kur naudot Tik vat C++ juos reikia pasidaryt...nors vieną kartą pasidarai ir po to jau turi...

Citata Autorius Kenčis-Himura Žiūrėti skelbimus
    Visiška tiesa jei žmogus supranta vieną programinę kalbą kotos vieni niekai. Taip jau yra.
    Tas tai tiesa. Ir kuo daugiau moki, tuo lengviau dar daugiau išmokt

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •