Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Internetinė radija anime tema?

Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16

Internetinė radija anime tema?

Sveiki,

aš čia pamąstau apie tokią galimybę turėti tokią anime ir asian radiją kurios norėtųsi klausytis... Yra daug tokių radijų, aniNfo, Sakura(?), Anime Academy Radio ir pan. aniNfo mane verčia vemti savo popsiškomis nesąmonėmis, AAR dabar vos vos gyva, kartais veikia, kartais ne, tačiau labai faina chebra, labai bent man patinkantis dainų pasirinkimas (daug Maaya Sakamoto ir L'ar en Ciel ir kitko), kitų nelabai bandžiau, bet nelabai ir traukia...

Neturiu nei bendraminčių, nei konkrečios idėjos, bet turiu svajonę, kuri savu laiku egzistavo (AAR): patinkanti anime muzika, kartais prisijungiantys DJ (paprasti amateurs kaip ir mes visi) su savo live sets, veikiantis forumas (nors užtektų tik karkaso, kad kas nori galėtų ką nori postinti prižiūrint savanoriams adminams ir t.t.), veikiantis pradinis puslapis su veikiančiu playlist ir dar pagal galimybes mechanizmas užsisakinėti dainas (su tam tikrais limitais, galbūt), bei, beveik nenutrūkstanti muzika.

Turint pinigų/noro/laiko/programavimo žinių/etc tai galima įgyvendinti. Aš pats esu freelanceris programeris, turėdamas laiko galėčiau viską po truputį sukurti, bet jei atsirastų pagalbininkų ir entuziastų, ši mano svajonė galėtų atsirasti kiek greičiau. Ko reiktų: nuomojamo (arba nuosavo) serverio su geru ryšiu ir pastovia priežiūra, svetainės su playlist ir nuorodos į forumą (čia pagelbėtų nagingas dizaineris :P ). Ech, būtų gerai, jei AAR nebūtų tokia visiškai leisgyvė...

Jei kam ši mano svajonė nesvetima, susiraskit mane per skype: viktoraszzz, arba PM.

Aš neturiu ambicijų, kad ši radija taptų garsi ir/arba labai žinoma, ar kad iš jos pradėčiau daug uždirbti, bet tiesiog norisi turėti SAVO (nebūtinai nuosavybę) AAR radiją, tam tikra prasme "perimti fakelą" iš beveik subyrėjusios AAR komandos, kuri manau neprieštarautų, jei kas imtųsi šito. Dabar iš AAR liko tik pusiau veikiantis stream kuris gali keliom dienom išsijungti ir irc kanalas...

Viktoras

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    http://www.animezona.net/forum/threa...hlight=radijas

Jungiam temas? Buvo daug diskusijų dėl to. Niekas taip ir nieko nenusprendė ;]
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Nebūtinai jungiam, nes čia mano asmeninis projektas/idėja, aš tik siūlau prisijugti kam įdomu, nes jei turėsiu noro ir laiko pats viskuo užsiimsiu, bent jau tik dėl idėjos.

Šiaip, iš principo, būtų galima sukurti bet kokią radiją ir bet kokiu būdu, bet: jei tai būtų asmeninis kompas, reiktų, kad jis būtų visada online ir prižiūrimas, kainuotų tik bandwidth ir gal nelabai brangiai (pats ISP), tačiau čia yra daugybė JEIGU. Patikimesnis techniškai, bet daug brangesnis būtų serverio nuomavimas, geras variantas techniškai, bet labai priklausomas nuo įplaukų (donations) ir įkūrėjų finansinės padėties... pakolkas mąstau apie mažą "savų" ratą ~10+ klausytojų, kad brangiai nekainuotų vietos nuoma ir bandwidth. Čia būtų galima net naudoti savo kompą, bet tada nebus visada garantuoto ryšio. Na, kas labai norėtų, persijungtų po to, kai perkraučiau kompą ar atsistatytų nutrūkęs interneto ryšys.

Juk aš viską noriu daryti iš idėjos, o ne dėl šlovės ir pinigų ar didelės auditorijos .

Kenčis-Himura
    Guest
    http://www.anime-radio.com/ geras radijas bent man nuo 1997 veikia.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    Man atrodo pradžiai galima ir nuo stand-alone kompo, bandwidth mūsų laikais pigus,mokėti reikės tik už sunaudota elektrą, atnaujinti kas laiko grojaraštį patogiau, DJ ir juos panašus - ne kiekvienas sugeba laikyti žmonių dėmesį.
    Kokia paklausa - tokia pasiūla.

Narys
    RyuMaster avataras
    Įstojimo data
    2010 05 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    >>Aš neturiu ambicijų, kad ši radija taptų garsi ir/arba labai žinoma
    Taip nieko nesigaus. Arba tu darai normalu anime radio, arba nieko ne darai.
    Kam rupi tavo svajones? Anaip turiesi viska tempti vienas.

Rašytojas

Viktoras avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    252
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Na, as juk nesiekiu pelno, o pinigu irgi nenoriu sudėti daugiau, nei būtina. Be to, aš kitiems nesiūlau per prievartą jungtis - kam įdomu - klausykitės, kai ir jei būsiu sukūręs, kas norit - padėkit man kuo galit. Tarkim, galit susirasti animeNfo radiją: 700+ klausytojų, ~400 dolerių išlaidos kas mėnesį ir ~20,000 sukauptų dainų, plius viskas paskirstyta bent keliuose serveriuose. Aš į juos tikrai nesilygiuoju ir nesiekiu būtinai to. Gal... jei atsiras daug bendraminčių, didelė paklausa... bet čia tik spėlionės.

"Kam rupi tavo svajones?" Man.

"Anaip turiesi viska tempti vienas. " O čia mano hobis, mano asmenis interesas, jei kitiems neįdomu, tai čia nieko baisaus. Be to, vien shoutCast registruota ~50,000 internetinių radijų; dalis jų "nebegyvos", dalis turi tik po ~10 klausytojų. Kai kurios, jau akivaizdžiai sukomercintos, turi šimtus ir daugiau. O be to... jei nereikia mokėti už bandwith papildomai (nes vis vien turi interneto sutartį), jei pats kaip hobi viską programini ir prižiūri... kame problema? Čia kaip taikliai pasakė Airiz.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •