Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 18 iš 18

II-asis JAPONIJOS KULTŪROS FESTIVALIS / VI-oji TARPTAUTINĖ BONSAI IR SUISEKI PARODA

Stebėtoja
    Sharp_katana avataras
    Įstojimo data
    2007 02 28
    Vietovė
    Vilnius-Pasvalys
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Buvau šeštadienį nuo 10 iki 19 val. su draugu ir nesigailiu visiškai :] Patiko viskas: nesitikėjau, kad bus tiek daug bonsų, o kadangi jais domiuosi, tai kol apžiūrėjau visus, kaip ten vielutėmis šakos pakoreguotos, kokie kamienų išlenkimai, kokios samanos ir pan. užtrukau prie vieno medelio ilgiau nei 30 sekundžių, kaip spėjo galimą maksimalų laiką Bardakas :]
    Tiek kimono demonstracija, tiek paskaita apie japoniškus sodus, tiek kriauklių tapyba ar šunų veislių pristatymas - viskas buvo įdomu, užpildžiau kai kurias spragas. O kur dar japonų kalba, kurią tik ir girdėjau visą pusdienį - geresnės praktikos niekur nerasi.
    Puikus, informatyvus renginys, skirtas tiems, kurie nori pažinti Japoniją iš visų pusių (ne vien kaip anime ir manga produkuojančią šalį...).
    P.S. Dėl kainų sutinku su Bardaku - pardavime bonsų kainos buvo minimum 60 eurų, kai kur iki 5000 eurų. Paprasta knyga apie sumi-e tapybą (ir ta rusiškai) - 55 litai. Kur gi ne, tik su studentiška kišene tokias ir pirkti... :/ Bet kita vertus - rengėjai norėjo pateikti autentiškus, unikalius produktus iš Japonijos, arba vienetinius pagamintus kitur, kad nenusmukdytų renginio kokybės (bent jau aš taip manau). Taip kad, kai būsim dėdės ir tetos, galėsim sau leisti nusipirkti meistro darytą oblių už 1170 litų

Naujokas yukina avataras
    Įstojimo data
    2011 08 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    buvau~♥

3. Ačiū fasian dėkojo