Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Sportas - Sveikata

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32

Exclamation Sportas - Sveikata

Sportas - Sveikata

Manau, visi esame girdėję tokį pasakymą ir tikrai negalime paneigti jo, kad ir kiek minusų, bei įvairių niuansų būtų. Ilgokai naršydamas AZonoj, vis neužtikdavau temos, kurioje būtų galima padiskutuoti apie įvairiausi sportą, o tai būtų nuo aerobikos, jogos, treniruočių namie ar sporto salės ik pat specifinės sporto rūšies (krepšinio, futbolo, beisbolo, karate ir t.t.) . Būtų labai įdomu išgirsti Jūsų nuomonę, patarimus, pasiūlymus, pasisakymus ar pasidalinti kokia informacija, sporto programomis ir pan. Taip pat būtų galima ir pasiklausti, laisvai pasireikšti sporto tema, kartu privengiant nesąmoningų atsakymų ar kokių juokelių, nes ši gija ne tam.

Kaip visi žinome, sporto šakų, tipų ir rūšių yra begalė, todėl išvardinti jų visų kaip ir nepavyktų. Žmogus sportuoja jau nuo senų senovės, o tai daro norėdamas pagerinti savo sveikatą, nuotaiką, sustiprinti kūną, įgauti daugiau ištvermės ir jėgos, išlavinti įgūdžius, o ir galų gale, norėdamas kažką pasiekti, tačiau negalvokite, kad stiprinate tik kūną, nes kartu su juo stiprėja ir vidus. Sportas, tai ne tik sunkios treniruotės, bet ir puikus laiko praleidimas.
    Daug neaušinant burnos- pradėkim:
    Ką esat sportavę ar tebesportuojat? Kiek laiko? Kodėl pasirinkote būtent šią sporto rūšį/šaką? Kas kiek laiko sportuojate? Ko norite pasiekti? Kas pastūmėjo link sporto? Kokių rezultatų pasiekėte? ir daugybė klausimų būtų, kuriuos galite atsakyti, papasakokite visą savo sporto istorija, visus pakilimus ir nuosmukius, sunkias ar lengvas treniruotes, bei galbūt turite kokių patarimų? Pasiūlymų? Galbūt norite pradėti sportuoti ir nežinote nuo ko pradėti? Parašykit, pasidalinsim savąją patirtimi, patarsime, pasidalinsime informacija ir ne tik. Klauskit visko, kas susiję su sportu. Taip pat galite pasidalinti savosiomis programomis, sukaupta informacija, trenerių pasiūlymais ir panašiais dalykais.

Nepamirštant paminėsiu, jog ši gija turi kelias taisykles ir jei nesunku- prašoma jų laikytis:
    • Nerašykite kvailų atsakymų: kam tas sportas, nesportuoju ir t.t.
    • Nepirškite savo nuomonės, išklausykite, venkite konfliktų ir būkite tolerantiški. (Taip administratoriai ir moderatoriai turės mažiau darbo ir nereiks trinti Jūsų atsakymų ar sugadinti visos gijos.)
    • Įvairią informaciją, programas, vizualinę medžiagą ir pan. įdėkite į SPOILER, jei nesunku, parašykite kas yra spoileryje.
    Tai būtų tiek

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Na, tai nėra sportininkų pas mus ar visi labai aktyviai dalyvauja grupės diskusijoje?

Pats lankau sporto salę + atliekų įvairius pratimus namie (paprasti atsispaudimai, atsilenkimai ir t.t.), taip pat kroso bėgimas. Viską atlieku reguliariai ir tikrai jaučiu, kad gera savijauta ir tvirtėja pats kūnas. Taip pat, vienu momentu gėriau ir maisto papildus, bet darau ir pertraukas, kad nepriprastu organizmas.
    Retkarčiais su draugais pažaidžiam futbolą, einam į kokius žygius ar šiaip važiuojam ilgesnius atstumus su dviračiais. Dienotvarkę stengiuosi derinti su sportu, kad "nesutrūnyčiau".
    Galvoju apie MMA ir Muay-Thay, na, bet čia tik noras, nes abu iškarto lankyti tikriausiai niekaip nepavyktu. Galbūt dėl savęs ir išeitu, bet juk reikia pilnai susikoncentruoti į vieną ir kūnas jau tada gautu per didelę apkrovą.

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Oficiali mano sporto istorija labai trumpa - 4 metus lankiau tautinius šokius ir mečiau,nes tragiškai šokau...
    Šiais mokslo metais neužsiėmiau niekuo, bet kitais žadu pradėti lankyti fechtavimą... Kadangi esu gana vikri ir klastinga (judesiuose)man bus pats malonumas tobulint šias savybes. >^^<
    Dar vienas mano hobis šaudymas iš lanko, kurį irgi norėjau lankyti, bet deja tokios pramogos mano mieste nėra.
    Kasdien specialiai nesimankštinu, nebent rytais 5-10 minučių padarau tempimo pratimus užsnūdusiems raumenims. + fizinis mokykloje.
    Šiltu metų sezonu važinėju dviračiu ir riedučiais, maudausi ir apskritai daugiau kur vaikštau ir judu. Žiemą sustagarėju kaip peršalęs lavonas... tad tiek. Ir čia dar ne į temą. xD
    Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė RayYuka : 2011-05-24, 15:21
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Šiaip sportuoju GYM'e daugiausiai. 3-4 dienas per savaitę, likusias 2-3 dažniausia bėgioju miškelyje prie namų. Nors šiaip niekada nemėgau aktyviai judėt (apart mėgėjiško futbolo pasižaidimo draugų kompanijoj), nuo šio pavasario kažkaip užsikabinau.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

hard to understand ewlds avataras
    Įstojimo data
    2009 02 14
    Vietovė
    Birmingham
    Įrašai
    147
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tai gi mano sporto istorija tokia: šiaip sportuoju jau senai, bet niekada profesonaliai. Pradėjau nuo krepšinio kai buvau kokių 8 metų. Krepšiniu sudomino draugas, kuriss it išmoke visų jo subtilybiu. Krepsšini ir dabar retkarčiais pažaidžiu.

Taip pat kartais žaidžiu futbola. Futbola žaisti pradėjau prieš kokius 5 metus. Seniau, tiesą sakant labai nemėgdavau jo, bet kai pabandžiau labai patiko ir dabar tai mano sporto šaka nr. 1.

Taip pat lankau sporto salę. Pradėjau 2010 metų pavasarį. O priežastis labai paprasta - nutukimas Žemaiu patalpinsiu foto kaip atrodžiau pradėjus sportuoti, po 2 mėnesių ir kaip atrodau dabar.
    Spoileris:

Retkarčiais dar pabėgioju krosą vakarais. Kokius 3-4 kilometrus be vargo nubėgu.

Sportas man asmeniškai yra vienas iš svarbiausiu laisvalaikio praleidimo būdu ir kažkaip sunkiai įsivaizduoju save nesportuojantį.
    ^_^

Narys
    Juoda Letena avataras
    Įstojimo data
    2009 09 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    83
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Visko po truputį išbandau...
    Pradėjau nuo tautinių šokių, peršokau į sportinę gimnastiką, kurią lankiau dvejus metus. Vėliau - meninę gimnastiką (nepilnai 3 m.). Tada išbandžiau giminišką sporto šaką - aerobiką (tai truko tik 3 mėnesius ). Na o tada nusistovėjau iki šių metų karatė kyokushin klube (3 metai ). Visus šiuos metus ieškojau kažko naujo... ir nusprendžiau, kad tai bus šaudymas iš lanko todėl kauniečių prašau pagalbos ieškant kur tuo užsiiminėti...
    Šiaip mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, vaikščiojimą ir važinėjimą dviračiu.

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Vaikystėje lankiau sportinę gimnastiką LGF 3 metus berots. Buvo linksma ir sunku, nes yra tam tikros normos, kurias privalu išmokti per tam tikrą laiką, kaip pavyzdžiui špagatas yra sėdamas per savaitę, nežinau kaip dabar. Vienžo apšilimas ilgas ir apimantis visą kūną, treniruotės vyko kasantrą dieną, vėliau padrė kasdien. bet šiaip labai smagu būdavo kadieną pasiektį vis geresnių rezultatų tiek technikoje, tiek akrobatikoje, tiek choriografijoje. Mečiau nes mano kūno sudėjimas neatitinka gimnastės idealų :] Vėliau bandžiau save realizuoti plaukime, bet per metus niekaip negalėjau atsikratyti baimės laikyti galvą po vandeniu. Poto visokie šokių būreliai, kurie man nepaliko jokio įspūdžio... o dabar aše darau specifinę makštą ir vaištau, kai labaiu įšils eisiu plaukiot ežere, va :]

Kenčis-Himura
    Guest
    Lankau sporto salę, žaidžiu krepšinį kartais futbolą.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •