Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Bakuman įvertinimas

Balsavo
76. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  52 68.42%
 • 4

  20 26.32%
 • 3

  2 2.63%
 • 2

  1 1.32%
 • 1

  1 1.32%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 35

Bakuman

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Bakuman

  Bakuman

  Režisierius: Kenichi Kasai / Noriaki Akitaya
  Studija: J.C. Staff
  Žanrai: komedija, gyvenimiškas
  Transliacija: 02.10.2010 - 02.04.2011
  MAL reitingas: 8.36
  Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Graudu kai vaiką, kuriam dar visas gyvenimas prieš akis, apninka niūrios egzistencinės mintys. Tokia bėda ištiko Moritaka. Mokslai jam sekasi vidutiniškai, protu pasigirti irgi negali todėl apie gerą darbą galima tik pasvajot. Tiesa, visai neblogai piešia, bet tragiškas dėdės (profesionalaus mangakos) likimas atgrasė berniuką ir nuo šito užsiėmimo. Moritaka myli klasiokę Miho, bet berniukas yra turbūt droviausias žmogus pasaulyje.
  Akito yra visiškai kitoks - protingas, išvaizdus, tiesiog mokyklos pasididžiavimas. Jam bet kurios durys yra atviros, bet Akito nežavi kabinetinis darbas. Jis svajoja tapti mangaka. Su istorijomis problemos nėra, smegenys tai aukščiausios rūšies, bet su piešimu bėda. Likimas suveda berniukus kai Akito suranda Moritakos sąsiuvinį ir sužino ne tik klasioko meilės reikalus, bet ir tai, kad jis puikiai piešia. Kas galėjo pagalvot, kad lobis buvo visai šalia? Moritakos toks siužeto posūkis nesužavėjo, bet Akito machinacijos baigėsi, nepatikėsit, pažadu susituokti. Tiesa, yra keletą sąlygų, dėl kurių naujam iškeptam duetui ir pačiai Miho teks stipriai padirbėti....  Serialas yra geras ir su tuo nepasiginčysi. Pirmiausia įdomi yra pati tema. Mangakos profesija ir ankščiau yra pralindusi į eterį, bet tai turbūt yra pirmas anime kuriame ši profesija yra atskleista taip detaliai ir rimtai. Patyręs anime žiūrovas ar mangų skaitytojas abejingu tikrai neliks. Pats pasipiršimas yra ginčytinas sprendimas, bet tiesos tame yra. Galima meile mėgautis ir naudoti pagal paskirtį, bet galima panaudoti ir kaip katalizatorių. Tikiu, kad galima, bet aš taip negalėčiau. Manau mažai kas galėtų. Personažai smagūs ir gyvi. Ypač patiko Kaya. Ir ne tik dėl papų...^^ Šiame seriale yra ir sportiniams anime būdingų varžybų ir pagarbos vertų priešininkų. Tarp jų išsiskiria Eiji. Pradžioje atrodė kaip kažkoks pusprotis prietranka. Na jis toks ir yra, bet po ekscentrišku charakteriu slepiasi visai geras berniukas. Čia apskritai nėra blogų žmonių ir tai vertinu teigiamai, purvo gyvenime ir taip užtenka.
  Deja, serialas yra tiesiog geras, o ne puikus. Priežastį galiu nebent spėti. Kūrėjams pritrūko talento? Tiesiog patingėjo? Manau patingėjo. J.C. Staff matyt galvojo, kad užtenka paimti gerą manga ir "perpiešti į TV". Na taip, užtenka, bet nebent tik 8 balams. GantZ yra geriausias pavyzdys. Kas tinka mangai nebūtinai tinka anime. Va ir Bakuman yra per daug statiškas ir piešimu ir savo istorija. O gal pirmas sezonas yra tik įžanga ir po kokio trečio sezono tai jau duos garo?
  Žiūrėdamas Bakuman nejučia lyginau su Skip Beat!. Deja, ne naujoko naudai. Trūksta epizodų, kurie sukeltu stiprius jausmus ir verstu pergyventi dėl personažų. Trūksta ir įvairovės. Suprantu, kad jėgos nelygios. Moritaka ir Akito tik piešia mangas, o Kyoko veikla yra daug įvairesnė. Bakuman galėtų padėti geresnis seiyu profesijos atskleidimas, bet čia jau turbūt priekaištas originalui. Užtat režisieriai tikrai patingėjo. Tai geriausiai matėsi darant stop kadrus. Sunkiai jie darėsi, sunkiai.....

  Reziumė: Serialui pasisekė, kad praėjęs sezonas buvo toks nykus. Banalaus ir kvailo planktono fone Bakuman atrodo puikiai. Tuo ir pasidžiaukim.....kad apskritai turim kuo pasidžiaugt.


  Jooo, mangas kurt tai ne sėmkes gliaudyt....^^
  Spoileris:


  Bakuman 2

  [color=brown]Režisierius: Kenichi Kasai / Noriaki Akitaya
  Studija: J.C. Staff
  Žanrai: komedija, gyvenimiškas
  Transliacija: 01.10.2011 по 24.03.2012
  MAL reitingas: 8.63
  Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.  Kažkaip visai nelaukiau antro sezono. Net buvau užmiršęs, kad jau baigėsi. Pradėsiu nuo minusų. Buvau jau apsidžiaugęs, kad antras sezonas daug dinamiškesnis ir įdomesnis už pirmą, bet serialo vidurys buvo gan nuobodus. Kūrybines kančias buvo galima pavaizduot ir įdomiau. Dar kažkodėl nuskriaudė Takuro Nakai. Jo pasikeitimas atrodė nenatūraliai ir keistai. Truputi erzino tas begalinis draugų/priešų draugiškumas. Mokykliniam sportui gal ir tinka, bet šiam anime nelabai. Per daug ant kortos pastatyta.
  Daugiau prisikabint net nelabai turiu prie ko. Istorija įgavo pagreitį kurio taip trūko. Atsiskleidė ir personažai. Yuriko buvo tiesiog iki negalėjimo faina. Tokia faina, kad vienu metu norėjau linkėjau Kaya'i ką nors negero. Pavyzdžiui, kad ją fūra pervažiuotu. Žinau, baisus aš žmogus.... Apskritai merginos nerealios, bet už visus nerealesnis yra Eiji. Su juo konkuruoti gali nebent Kazuya su savo redaktoriumi. Kažkaip ir piešimas pagerėjo. Ar man pasirodė? Pajudėjo ir romantinė linija. Man ji vis dar yra kvaila (bent jau pagrindinė), bet gi taip gražu ir romantiška....^^

  Reziumė: 9 balai drąsiai ir šį kartą naujo sezono jau laukiu.


  Nesugebėjau surasti normalaus ED ir OP. Nusivyliau internetu ir savimi...
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2012-05-18, 20:49

 2. #2
  Rašytojas
  Perla avataras
  Įstojimo data
  2010 04 06
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  292
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Dėl Eiji sutinku 100%. Iš pradžių ir man jis pasirodė kažkoks keistas, bet vėliau man ėmė patikti jo keistenybės. Galiu drąsiai teigti, kad iš visų Bakuman veikėjų jis man patiko labiausiai. Fukuda irgi įsiminė, kaip gan įdomus personažas. Kaya taip pat galiu priskirti prie mėgstamų veikėjų. Pats anime man patiko. Vidurys gal ir buvo kiek nykokas, bet vėliau pagerėjo. Laukiu nesulaukiu antro sezono. Ko gero vasarą teks mangą skaityt.

 3. Ačiū Bietka dėkojo
 4. #3
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Tas slice of life tikriausiai ne man skirtas. Iš pradiniu ep tai jis man patiko, bet po 8 serijos neištvėriau ir dropinau. Taip lėtai viskas vyko ir kažkaip jokios intrigos nesukėle, jog nusibodo žiovauti bežiūrint. Nors pati anime įdėja ir istorija pasirodė įdomi, o ir personažai dar visai nieko, nors gal ta Miho tai...

 5. #4
  Love and Peace~!
  Lota :D avataras
  Įstojimo data
  2010 02 17
  Vietovė
  on the other side
  Įrašai
  311
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Kažkodėl dažniausiai nelaukiu savo mylimų mangų adaptacijų, nes manga dažniausiai užmuša anime, t.y. iš savo patirties pastebėjau, jog skaitant mangą anime adaptacija mane dažniausiai nuvilia... Labai džiaugiuosi, kad šiuo atveju buvo kitaip

  Su malonumu žiūrėjau šį anime, ne visiškai sutinku, kad kūrėjai patingėjo — jie labai gažiai praplėtė kai kurias vietas. Tikėkimės, kad vėliau neišklys iš kelio ir nepradės istorijos keisti. Veikėjai, žinoma, įdomūs, kone visi patiko (nedaug kur rasi tokį veikėjų kolektyvą), o kuo toliau, tuo bus įdomiau (ypač laukiu Hiramaru ). Openingas nustebino. Kartojasi mano fenomenas, iš pradžių labai nepatiko, galvojau, kad netinkamą parinko, bet kuo daugiau klausiau, tuo labiau jis "lipo" ir dabar ko gero įeina į mėgstamiausių OP sąrašą.

  Ką galiu pasakyti, vienareikšmiškai 5/5, jei tik vėlesni sezonai seks mangą. Už šį tiek ir duodu. Nekantraudama lauksiu antro sezono!

 6. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Lota :D Žiūrėti skelbimus
  Su malonumu žiūrėjau šį anime, ne visiškai sutinku, kad kūrėjai patingėjo — jie labai gažiai praplėtė kai kurias vietas. Tikėkimės, kad vėliau neišklys iš kelio ir nepradės istorijos keisti.
  Nu matyt ne taip arba ne tą praplėtė.... Dėl keitimo tai manau priklauso nuo rezultato. Jei reikės greitai serialą baigti tai pakeis. Nors abejoju, antras sezonas irgi turėtų būti topuose, tema labai jau dėkinga.

 7. #6
  Nusipelnes Kazuya avataras
  Įstojimo data
  2011 04 03
  Vietovė
  Dublinas-Tokyo
  Įrašai
  58
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Neblogas anime, bet man isimine tas ivikis, nepamenu kuriame cia epizode, kai pasipirso, tas bicas tai merginaij... Tai buvo... Taip keista, taip grazu, ir taip juokinga. :] Drasiai galiu sakyti, be jokiu abejoniu,kad tai yra mano geriausias matytas anime ;]

 8. #7
  Rock And Roll Child
  Gecas avataras
  Įstojimo data
  2010 03 09
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  192
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Istorija siuper ir nenukrypsta nuo mangos. Bet man stipriausia šio anime pusė charakteriai, kiekvienas veikėjas savotiškas ir įdomus. Labai laukiu antro sezono ir tikiuosi nesugadins šito perliuko.
  Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

 9. #8
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nezinau kodel bet kazkaip sunku kazka parasyt apie si anime. Jis buvo puikus ir nedvejodamas daviau 5/5, laukiu antro sezono... Tiesiog manau kad labai gera tema parinkta, nes bent as dar nebuvau mates ko nors apie manga kurima, todel tikrai manau kad kitu metu rinkimuose jis pasirodys neblogai.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 10. #9
  Rimtas forumo narys
  Akade avataras
  Įstojimo data
  2008 12 30
  Vietovė
  Vilniuje
  Įrašai
  166
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Na neseniai perziurejau si anime ir man tikrai patiko. Pati istorija labai ikvepe o piesimas man tikrai patiko. Labai patiko pirmas endingas ^_^
  100% 5/5 nes tikrai sudomino ir su malonumu ziurejau si anime *-*

 11. #10
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Tikrai labai neblogas, tik man asmeniškai piešimas nepatiko, bet ta žiūrėjimui nepakenkė, nes tikrai labai idomiai padarytas "mangaku" gyvenimo tarpsinis. 4/5 nes kiek supratau laukia 2 sezonas.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 12. #11
  Tokyo boy
  KoBalt avataras
  Įstojimo data
  2007 03 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  148
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Serijų nežiurėjau bet patiko manga,išmokai daug naujo ir tai panaudojau savo darbuose

 13. #12
  Naujokas Limouzin avataras
  Įstojimo data
  2011 04 26
  Vietovė
  Anykščiai
  Įrašai
  5
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Dalinai sutinku su tuo...Man labai patiko manga taip pat ir anime nuostabus piesiniai, grazios spalvos istorija tikrai uzkabino, bet tikrai truksta tokiu vietu kai jaudiniesi del heroju nebent buvo taip tada kai jie lauke konkurso atsakymų.Istorija tikrai labai paprasta (keista kodel anksciau nieks tokios nesugalvoj)istorija mangoje tikrai kaikuriose vietose perdaug uztemta, bet man labai patiko.

 14. #13
  Naujokas magus avataras
  Įstojimo data
  2010 04 11
  Vietovė
  KLP
  Įrašai
  10
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Puikus anime laibai itraukenti istorija + padejo man pradet manga skaityt , kolkas tai mano megstamiausa manga

 15. #14
  Naujokas Delete . avataras
  Įstojimo data
  2011 10 11
  Vietovė
  kaimas.
  Įrašai
  26
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Iš pradžių man piešimas nelabai patiko , bet po kelių serijų prie jo pripratau . Pats anime , pati jo idėja , gera . Netgi labai gera . Tikrai galiu duoti tvirtą 5/5 .

 16. #15
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  Net keista jog tiek mažai atsiliepimų apie šį anime. Galbūt nepaliko jokio įspūdžio piešimas ir romantinė dalis (romantika daugiau erzino šiame anime), tačiau vos ne kaip biografinis pasakojimas apie du manga autorius labai sužavėjo. Labai turiningas anime, kuriame nuo A iki Z įdomiai atskleidžiamas manga autorių darbas, visi sunkumai, subtilybės ir kaip gi galiausiai gimsta anime, ypač kai esu perskaitęs tik vieną mangą savo gyvenime, toks anime gali pastumėti kurti mangą arba pradėt skaityti mangą. Visai atsitiktinai sužinojau, kad šis anime yra Deat Note autorių darbas... įžvelgt gal kažką ir įmanoma.

  Man atvirkščiai nei aprašymo autoriui, peržiūros metu visiškai nekliuvo į galvą jokie panašumai su Skip Beat, nes pasirodė labiau akcentuojami kiek skirtingi dalykai.

  Nors pirmą sezona teko žiūrėti su keliom pauzėm, ne iš karto anime įtraukia, tačiau jau kai įtraukė net nelaukiau antro sezono pabaigos ir griebiau nuo on-going.

  NIeko panašaus anksčiau tikrai neteko matyti, tad prie ekrauno tikrai prikaustė šis darbas, tik dėl romantikos -1 balas šiam darbui.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2012-01-14, 13:20

 17. #16
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
  Man atvirkščiai nei aprašymo autoriui, peržiūros metu visiškai nekliuvo į galvą jokie panašumai su Skip Beat, nes pasirodė labiau akcentuojami kiek skirtingi dalykai.
  Čia jau kaip pažiūrėsi. Ir ten ir ten jauni žmonės siekia pasisekimo savo pasirinktose profesijose. Panašumų galima galima rasti ir daugiau, bet aišku nebūtina.....

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •