Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Gosick įvertinimas

Balsavo
31. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  15 48.39%
 • 4

  12 38.71%
 • 3

  3 9.68%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 3.23%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 34

Gosick

 1. #1
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Gosick

  GOSICK

  Autorius: Kazuki Sakuraba
  Režisierius: Hitoshi Nanba
  Studija: BONES
  Žanrai: detektyvas, mistinis, komedija, siaubo, nuotykių
  Transliacija: 2011 m.
  Trukmė: TV 24 serijos x 25 min.

  Aprašymas: 1924 metais į prancūziška dvasia persismelkusio Sauville miestelio šv.Margaritos akademiją atsikrausto vaikinas iš Japonijos Kujo Kazuya. Greit jis susipažįsta su neįprasta aplinka, kurioje visi tiesiog persisotinę įvairiomis legendomis, prietarais bei šiurpiomis istorijomis. Galiausiai, nė pats nepastebi, kaip tampa vieną jų aplinkinių moksleivių akyse, ir yra įtraukiamas į kraupių bylų sūkurį kartu su paslaptingąja naująja drauge Victorica. O jų kelionė drauge prasideda kartu su "Queen Berry" laivo paslaptimi.


  Loli, loli, loli... moe tsundere? Taip turbūt skambėtų trumpiausias šio anime nusakymas. Kapstom giliau? Saldainiukas su geroku šaukštu smegenų - yra. Niekam nereikalingas ir vietą ekrane užimantis berniukas - yra. Anime (ne)logika paremtas siužetas - yra. Gyvybingumo suteikiantys antraplaniai veikėjai - yra. Išciuckinta Viktorijos laikų pridvelkusi aplinka su prancūziškais prieskoniais - yra. Štai ir gavome anime "žiūrimumo formulę", kurios dėka liks patenkintos masės. Aišku, negaliu labai ir blogai atsiliepti - juk anime be klišių - jau šedevras :}
  Gerai, pradėsiu nuo "stipriausios" anime ašies. Veikėjaia. Victorica - paslaptinga lolė, pasižyminti fenomenaliu protu ir sunkiu charakteriu. Užsispyrusi, egocentriška, įnoringa. Pirmas žvilgsnis ją apšviečia nepasiekiamosios kietaširdės šviesa. Mhm, bet gražioms lolėms tsunderės charakteris prie veido nelabai tinka. Na, tai vietomis galime išvysti ir jos vaikiškąją pusę, kompensuojančią tos nepasiekiamybės paveikslą. Žavi lėliška mergina neabejotinai ir tapo anime žiūrimumo priežastimi. Visa kita atėjo kaip priedas. Kita vertus, turime čia ir kaip atsvarą Victorica'ai pilkąjį Kuji, kurio nuobodumas net neleidžia man plačiai apie jį kalbėti. Eilinį kartą parinktas standartinis gerietis berniukas, apie kurį stebuklingai vystosi visi įvykiai ir prie kurio stebuklingai limpa visos geriausios mergaitės. Atseit, naivus nuoširdumas traukia.
  Istorija čia iš kažkokių pigių romanų išžvejota. Mėginta padaryti detektyvą, bet kad logikos truputį trūksta ir rimtumo. Komedijos elementai irgi sausi. Nuotykiai... Na, jie visur išlieka nuotykiais. Siaubas... Sakykime, žanras uždėtas tik dėl vaizdo ^.^ O štai mistika, nors pradžioje ji tiesiog kažkokia mistikos parodija, bet į galą kiek jau susinormalizuoja ir padeda sukurti pagrindinei istorijai reikiamą atmosferą. Visi pirma iš pažiūros padriki ir atsitiktiniai įvykiai iš lėto atskleidžia mažas mozaikos detales, vedančias link Victoric'ą gaubiančios mįslingos praeities ir įvairių gyvenimo užkulisių.
  Visgi pažvelkime ir į šviesiąją anime pusę. Animacija. Matyti, BONES gana gražiai čia padirbo ir, nors neturime kažko labai originalaus ar pribloškiančio, bet peikti negaliu. Animacija detali ir akiai patraukli. Veikėjai ir aplinka užtektinai džiugina detalėmis ir pasirinktas laikmetis tam prideda tik pliusų.

  Reziumė: Mėginant trumpai nusakyti, anime rekomenduotinas dėdėms su mielų, bet kietų lolių kompleksu, mergaitėms, užtektinai leipstančioms dėl Viktorijos laikų atmosferos, ar šiaip žiūrovams, kurie mėgsta ale paslaptingus ir intriguojančius anime su ne per daug įmantriu ir protingu siužetu. Žinoma, džiugu tai, kad į galą serijų situacija tikrai pasitaisė ir gavome jau tikrai pakenčiamą intrigą, nors deja, mėgstantiems kokius tai rimtesnius detektyvus, tai paskutinė "kulminacinė" byla iš kelių serijų ir atidesnio pažiūrėjimo tapo labai jau nuspėjama (o tai, bent jau man, atėmė geroką dalį intrigos).
  Savo nuožiūra vertinčiau 6.5 balo, o taip jau nuolaidžiau, tai tebūnie 7/10.

  Reziumė po reziumės: Arba ką mes gavome po...
  Visos aukščiau rašytos mano impresijos apima, sakykime, 3/4 visų anime epizodų. Taip viskas ir klostos iki autoriai nusprendžia visus galus surišti. Sakykime, per kelis paskutiniuosius epizodus buvo sumanyta mūsų jausmus apversti - prasidėjo visai kitokių mastų problemos, tragedijos, drama, ašarų ir nuoskaudų pakalnės, išbandymai. Buvo mėginta žiūrovą sugniuždyti emocijų ir staigių ir žaibiškų netikėtumų banga. Taip. Visus epizodus labai gražiai ir sėkmingai buvo tampoma ta pati "kramtoškė" ir vuolia, per kelis epizodus į mus tėškė tikrą dramą. Net nežinau, kaip tai apibūdinti. Turbūt negerai. Asmeniškai nemėgstu, kai mane iš visai saldžių Viktorijos laikų popietėlių su detektyvų žaidimais permeta į dramos, širdį veriančių išgyvenimų viesulą. Papirkinėjimas. Neskanu. Lėtai sukta juosta gale susukama kaip vijurkas. Paprastai taip būna tik su finansų suvaržytais anime, bet šis neturėjo turėti tokių problemų. Deja, ilgesnio įspūdžio ir vertės nepaliko, ir nuomonės nepakeitė. Anime žiūrės dėdės su kietų dramatiškų lolių fetišu. Ir mergaitės, gale mėgstančios širdį griebiančius sukrėtimus.
  Fėjos pasaka su gražiu ir cukruotu epilogu. Ar man pikta? Taip, pikta.
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-08-27, 14:53 Priežastis: Atnaujintas aprašymas

 2. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Šiaip anime dar tik įpusėjo, galėtų būt patalpintas oingoing skiltyje. Ech... še tau ir lauk kantriai kol anime pasibaigs, ima ir "užsirezervuoja" kas nors anime aprašymą. Šitaip prakišau dėl Madokos dabar "Gosick". Na, bet gana skustis gyvenimu vistiek niekas nesupras Kita vertus suprantu Hellsing Lover kiek mačiau mėgo "Rozen Maiden" personažus netgi cosplayino, Tai kurigi ji jau pražiopsos toki panašų personažą kaip Viktorica Dabar į tema. Anime man tikrai patinka, daugiausia žinoma dėl super ultra mega mielos lolės personažo. Bet ir pačios detektyvinės situacijos įtraukia. Gal kiek kai kurios bylos išsprendimo išvados padarytos mažosios detektyvės atrodo kiek per daug neitikinamos. Istorijos kol kas beveik nesusijusios, atrodo pagrindinė anime istorija dar tik ateityje.
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2011-04-05, 16:13

 3. #3
  steamheart

  Yukari Murasaki avataras
  Įstojimo data
  2009 01 16
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  225
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  kaaaaip tas anime man patinka :3 ta Viktorika, pasak kitu lb i mane panasi (is charakterio) >_>
  zodziu, net ziuret nesinori nes pasibaigs, tai tempiu kiek pagebu :>

 4. #4
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
  Šiaip anime dar tik įpusėjo, galėtų būt patalpintasoingoing skiltyje. Ech... še tau ir lauk kantriai kol anime pasibaigs, ima ir "užsirezervuoja" kas nors anime aprašymą. Šitaip prakišau dėl Madokos dabar "Gosick". Na, bet gana skustis gyvenimu vistiek niekas nesupras Kita vertus suprantu Hellsing Lover kiek mačiau mėgo "Rozen Maiden" personažus netgi cosplayino, Tai kurigi ji jau pražiopsos toki panašų personažą kaip Viktorica Dabar į tema. Anime man tikrai patinka, daugiausia žinoma dėl super ultra mega mielos lolės personažo. Bet ir pačios detektyvinės situacijos įtraukia. Gal kiek kai kurios bylos išsprendimo išvados padarytos mažosios detektyvės atrodo kiek per daug neitikinamos. Istorijos kol kas beveik nesusijusios, atrodo pagrindinė anime istorija dar tik ateityje.
  Dėl Rozen Maiden dalies, tai nenoriu į niekieno daržą nieko mest, stengiausi ieškoti kokio nors savotiško personažo išvengiant problemų su perukais didelių (ze strange truth unfolded) , bet šiaip veikiau Gosick pradėjau žiūrėti gal greičiau dėl sudominusio aprašymo ir, pripažinsiu, dėl setting'o ^^''
  O su tais sutapimais aprašymų, tai suprantu tave, ir man kelis kartus nukniaukė iš po nosies kelis (o žinant, kad su anime aprašymais rečiau apsiimu, tai buvo didelis smūgis : D ). Bet ką, dabar tai kaip tik sakyčiau pernelyg nustebino, kad čia taip ilgai niekas toooookiooooo anime bum'o ima ir neaprašo jau vien vos po kelių serijų

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
  Ech... še tau ir lauk kantriai kol anime pasibaigs, ima ir "užsirezervuoja" kas nors anime aprašymą. Šitaip prakišau dėl Madokos dabar "Gosick". Na, bet gana skustis gyvenimu vistiek niekas nesupras
  Aš suprasiu....jei tave tai paguos.

  Perkėliau, tvarka yra tvarka. Tarkim užsiregistravai. Jei anime pasibaigus po savaitės nesulauksiu final versijos registraciją panaikinsiu.

 6. #6


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Aš suprasiu....jei tave tai paguos.
  Kas gi kitas supras, pamenų tavo "skausmą" komentaruos dėl "Break Blade"

 7. #7
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
  Kas gi kitas supras, pamenų tavo "skausmą" komentaruos dėl "Break Blade"
  Blyn, priminei ir vėl širdelė suskaudo....

 8. #8
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Pries pradedamas ziureti nieko gero nesitikejau. O ko gi daugiau noreti, kai is posterio (sneku apie posteri, kuris ejo su preview) sypsosi gotikine lole ir kazkoks nepastebimas ir nuo kitu sunkiai atskiriamas japonas, o ir pasakojimas apie ivykius Europoje. Atrode, kad pats anime bus tikrai pagal pavadinima ("Gosick"="goth"+"sick") - atitinkamos epochos tustybes muge sunkiai besusiprantanti kas ta Europa ir kaip joje zmones gyvena.

  Beeet... likau maloniai nustebintas. Is pradziu papirko Viktorikos tinkamu laiku nuskeliami astresni juokeliai (vien ko vertas jos "o-cho-cho" per istorija su laivu). Butu smagu, kad ju vis butu pametoma ir toliau, mat jie ismusa is gan monotonisko detektyvo ritmo. Na, bet galima gyventi ir be ju, mat kablys jau yra. Kas del logikos (jei nepastebejot detektyvuose irodymai visada buna bent siek tiek pritempti) ar rimtumo (rimti vaikai - kas per oksimoronas?) trukumo, bet mano supratimu kolkas sukasi visai neblogas jaunatviskai naivus detektyvas.

  Tikiuosi, kad toliau rimtumo nebus ir Gosick toliau redes ta vaga, kuria rieda dabar (bet visi zinom, kad taip nebus). Kodel? Na visu pirma jau sakiau, kad rimti vaikai yra nesamone. Dar galiu prideti, kad daznai tai tampa tusciu dramatizavimu paperkanciu nebent emokidus. Na ir vargiai nusimatanti pagrindine istorija gerai susiderins su detektyvu - kiek matosi is to kas yra dabar, tai duetui teks kovoti bent trim frontais. Tad vargu ar sia "kova" galima bus isskaidyti i kelias pakankamai logiskas bylas, o ziureti viena ilga "nuoseklia" byla bus per daug nuobodu. Na, bet Gosick jau karta nustebino, gal nustebins dar syki?

  Btw, tai yra antrasis ziemos sezone prasidejes anime (kitas - Fractale), kuri galima ziureti zieminio slamsto kruvoje.

 9. #9
  Narys
  MinaTo avataras
  Įstojimo data
  2011 01 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  77
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Galiu pasakyti tik tiek , kad anime patiko . Piršimas irgi . Viskas gražu . Mano skonio . Taigi 10/10 .
  Paskutinį kartą taisė MinaTo : 2011-10-11, 17:12

 10. #10
  Naujokas dynciu avataras
  Įstojimo data
  2009 11 30
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  25
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Vienintelis Viktorikos personazas traukia toliau ziureti anime. Idomus merginos charakteris vaikiska isvaizda persipynusi su ale dydeliu protu. Na taip, labai miela merginos isvaizda^^. Detektyvines istorijos nera labai ipatingo tad kad trunka trumpai tai nespeja atsibosti. Keistai vaizduojami Europieciai dauguma ju sviesiaplaukiai.

 11. #11
  Narys
  Sentum avataras
  Įstojimo data
  2011 02 18
  Vietovė
  Lost in space of time
  Įrašai
  91
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man nelabai patiko, na žiūrėti galima. Ne mano stiliaus, istorija nei šis, nei tas, pagrindinė veikėja labiau kawaii užsispyrus mergaitė. Manau, kad daug kam vis dėlto patiko. Netinku detektyvus žiūrėti turbūt

 12. #12
  PONPONPON~
  Nanami avataras
  Įstojimo data
  2010 06 12
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  137
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Man irgi nelabai patiko, nors ir mėgstu detektyvinius, bet šitas nežinau... ~ Gal netiko čia ta kawaiina mergytė, kuri viską išsiaiškina per porą minučių. Peržiūrėjau 6 ep. ir droppinau, gal kada ir grįšiu pažiūrėt, kaip ten viskas baigsis, bet abejoju :}
  Paskutinį kartą taisė Nanami : 2011-05-28, 15:24

 13. #13
  Rašytojas
  Perla avataras
  Įstojimo data
  2010 04 06
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  292
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Kai pradėjau žiūrėti tikėjausi, kad bus rimtas mystery anime bet pasirodo klydau. Vis dėl to nusprendžiau žiūrėti toliau vien dėl Viktorique ir Grevil. Labiausiai mane domina Victorique praeitis ir Cordelia likimas. Kadangi išskyrus nusikaltimų išaiškinimus, man daugiau niekas nekliūna, žiūriu toliau.

 14. #14
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Gosick buvo sudominęs, bet deja detektyvo elementai ten jau silpni ir labai neįdomūs, kad po pirmos arkos nutraukiau žiūrėjimą, nors atrodo žengdamas į antrą pusę jis tampa vis įdomesnis sprendžiant iš kitų nuomonių, tad gali būti kad vėliau tęsiu žiūrėjimą, nors nemanau kad mistery elementas šiame anime bus kažkuo vertesnis dėmesio ir stebinantis.

 15. #15
  ^^
  Įstojimo data
  2011 04 08
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Noreciau paklausti ar verta ziureti sita anime?

 16. #16


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Citata Autorius avrile9 Žiūrėti skelbimus
  Noreciau paklausti ar verta ziureti sita anime?
  Aprašymas prieš nosį + keletas žmonių išsakytų kometarų apie anime ir vistiek dar neturi savo nuomonės ar nori jį pradėt žiurėt ? ......

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •