Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Balsavimas

Balsavo
99. Jūs negalite čia balsuoti
  • King of Thorn

8 8.08%
  • Shiki

27 27.27%
  • House of Five Leaves

20 20.20%
  • Durarara!

33 33.33%
  • Dempa Teki na Kanojo

11 11.11%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Geriausias psichologinis anime 2010

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56

Geriausias psichologinis anime 2010

Geriausias psichologinis anime

» Psichologinis anime analizuoja žmogaus emocijas, būsenas, gyvenseną. Čia svarbus ir paliktas žiūrovui įspūdis, įtaiga jam.

Nominantai:
    • Shiki
    • King of Thorn
    • House of Five Leaves
    • Durarara!
    • Denpa Teki na Kanojo

Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-02-11, 18:09

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Viena iš tų retų kategorijų, kuriose galiu balsuoti neiškraipydamas rezultatų. Daugumoje kategorijų esu matęs vos po vieną, dažnai netgi nei vieno anime. Taip jau susiklostė, kad iš šios esu matęs 2 - house of five leaves bei durarara. Savo balsą atiduodu House of Five Leaves, nes nemanau, kad likę anime gali jam prilygti psichologiniu gilumu. Apskritai, tai anime su stulbinančiai išdirbta atmosfera, sklidinas originalumo. Jo žiūrėjimas buvo kaip plaukimas valtele - plauki sau ramiai, plauki, galiausiai atplauki ir tik išlipęs ant kranto supranti koks malonus buvo tas plaukimas.

エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Viena iš tų retų kategorijų, kuriose galiu balsuoti neiškraipydamas rezultatų. Daugumoje kategorijų esu matęs vos po vieną, dažnai netgi nei vieno anime.
    Nu jei as nemates daugumos kategorijoje dalyvaujanciu anime, tai nebalsuoju isvis.. Nes kas butu, jei kiekvienas balsuotu tik uz jam matyta anime.

Spoileris:

Forumo maniakas

daimonass avataras
    Įstojimo data
    2008 12 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    408
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Smulkmena, bet visdelto klaidele... ne "Dempa Teki na Kanojo" o "Denpa teki na Kanojo"

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Didesnio ispudzio uz Shiki siemet man niekas nesukele jei kalbant apie poveiki is emocines puses. Jis priverte susimastyti kas vis delto didesnis zveris, zmogus ar vampyras...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Esquisse
    Guest
    Shiki. Pakeitė nuomonę apie antgamtinių dalykų anime's. {Anksčiau nepatiko vampyrų žanro anime, dabar kitaip o:}

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Peržiūrėjau Shiki ir Dempa Teki na Kanojo. Savo nuomonės nekeisiu. Tačiau man smalsu, kaip tokie anime, kaip Durarara ir Shiki gali šioje kategorijoje turėti balsų daugumą? Sutinku, abu anime iš ties geri, bet psichologija? Come on. Keli klišiniai veikėjai + banalios teenage problems jau yra psichologija? Man čia panašiau į situacija, kuomet patikęs drama žanro anime staiga tampa geriausiu visose kategorijose, įskaitant ir action.

Apskritai, susidaro toks vaizdas, kad dauguma balsuoja ne už kategorija, o tiesiog už mėgstamiausią anime, kokioje kategorijoje - ne taip ir svarbu. Na, bet rinkimai nebūtų rinkimais.

8. Ačiū Egura, Driezius, zio dėkojo
    Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na anime parinkti tikrai keistai. Durarara? ppl, ko jau ko, bet psichologijos ten tikrai nelabai įžvelgiu. Vietoj jo tikrai buvo galima įdėti Psychic Detective Yakumo. Ten tikrai daugiau temų pamąstymams ir keliamos problemos gana rimtos, tik kad su mistiškumo prieskoniu. Denpa teki na Kanojo - mano nuomone ji pati geriausia kada nors matyta ova, bet ar ji kartais ne 2009 metų? Buvau labai nuliūdus, kai jos nenominavo pernai, bet gal čia tiesiog taisoma praeities klaida? House of Five Leaves ir King of Thorn tai užtektinai psichologininiai ir gal net kiek mindfuckas, bet visgi Shiki irgi nėra prastas - ten irgi keliamos gana įdomios idėjos.

Kad ir kaip bebūtų, balsuoju už savo mėgiamą ova ir stengiuosi nekreipti dėmesio, kad metai ne tie. Noriu tikėti, kad ji įdėta šiemet, nes pernai jai buvo suteikta per mažai dėmesio, o dabar žmonės susigriebė, kokia ji nuostabi ir įdėjo į nominaciją.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius svajone Žiūrėti skelbimus
    Na anime parinkti tikrai keistai. Durarara? ppl, ko jau ko, bet psichologijos ten tikrai nelabai įžvelgiu. Vietoj jo tikrai buvo galima įdėti Psychic Detective Yakumo. Ten tikrai daugiau temų pamąstymams ir keliamos problemos gana rimtos, tik kad su mistiškumo prieskoniu. Denpa teki na Kanojo - mano nuomone ji pati geriausia kada nors matyta ova, bet ar ji kartais ne 2009 metų? Buvau labai nuliūdus, kai jos nenominavo pernai, bet gal čia tiesiog taisoma praeities klaida? House of Five Leaves ir King of Thorn tai užtektinai psichologininiai ir gal net kiek mindfuckas, bet visgi Shiki irgi nėra prastas - ten irgi keliamos gana įdomios idėjos.

Kad ir kaip bebūtų, balsuoju už savo mėgiamą ova ir stengiuosi nekreipti dėmesio, kad metai ne tie. Noriu tikėti, kad ji įdėta šiemet, nes pernai jai buvo suteikta per mažai dėmesio, o dabar žmonės susigriebė, kokia ji nuostabi ir įdėjo į nominaciją.
    Viskas paprasta su tuo Denpa teki no Kanojo - pernaimet tai buvo tik leidžiamos OVA'os statuso, todėl negalėjome jos dėti, nes neatitiko reikalavimų AZAR, o 2010m. buvo tik paskelbta, kad projektas nutraukiamas, taigi, OVA'os baigtos, todėl ir galėjome ją priskirti į šiuometinį AZAR, nes pernykščiam ji dar netiko, o pamesti irgi nesinorėjo
    Na, dėl Drrr! galima ir padiskutuoti, mat tiesa, nelabai stipri ta psichologinė pusė buvo, tačiau vis tiek jos ten buvo.

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •