Žiūrėti balsavimo rezultatus: Geriausias OP ir ED 2010 (galima balsuoti iki trijų nominantų imtinai)

Balsavo
125. Jūs negalite čia balsuoti
  • Working!! - OP

12 9.60%
  • Rainbow - OP

34 27.20%
  • Giant Killing - OP

11 8.80%
  • Sarai-ya Goyou - OP

10 8.00%
  • Yojouhan Shinwa Taikei - ED

11 8.80%
  • High School of the Dead - OP

29 23.20%
  • Shiki - OP1

22 17.60%
  • Kami nomi zo Shiru Sekai - OP

6 4.80%
  • Arakawa under the Bridge x Bridge - OP1

9 7.20%
  • Arakawa under the Bridge - OP2

12 9.60%
  • Soredemo Machi wa Mawatte Iru - OP

1 0.80%
  • Soredemo Machi wa Mawatte Iru - ED

5 4.00%
  • Kuragehime - OP

7 5.60%
  • Durarara !! - OP1

63 50.40%
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood - OP5

30 24.00%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

Geriausias openingas ir endingas 2010

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40

» Geriausias anime openingas ir endingas. Vertinami yra dainos žodžiai, muzikos ir vaizdo harmonija, anime idėjų ir minčių pristatymas, perteikimas, anime atmosferos sudarymas; video originalumas, dinamiškumas bei vaizdingumas.

Nominantai:

DĖMĖSIO Visų prabalsavusių už daugiau nei 3 variantus balsai bus anuliuojami

Rock And Roll Child
    Gecas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    192
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na iš op balsavau už Rainbow ir Giant killing openingus o iš ED nė vienas nepatiko
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Ganėtinai sunku pasirinkti šioje kategorijoje 3 nominantus Tiek lieka už borto, prabalsavau už Giant Killing OP, bei minimalistinius bei skoningus Sarai-ya Goyou (aka House of the five leaves ) openingą ir Yojouhan Shinwa Taikei (aka tatami galaxy) endingą... širdis plyšta dėl shiki op ir keletos kitu, bet nepersiplėšiu.

Labai keista, kad kol kas laimi mano nuomone vienas iš nykiausių nominantų durarara OP, žmonės nepatingėkit prieš balsuodami visus nominuotus peržiūrėti, jei jau mes kovodomi su įvairiais demonais sugebėjom visus 2010 op/ed sužiūrėt Ir linkiu, kad jus nepaveiktų pačio anime populiarumas ir su juo susijęs fanbojizmas :P

4. Ačiū slicKrox dėkojo

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    man asmeniskai kaskaip keista cia nematyti, Bleach naujausio openingo.
    Spoileris:

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Tikrai, šioje kategorijoje ypač matosi, kad žmonės balsuoja už bet ką, o tik ne už op/ed. Soredemo Machi wa Mawatte Iru ED gavo pirmą balsą nuo manęs? Kažkam čia yra negerai su akimis ir ausimis.....

7. Ačiū Sable, amidau dėkojo
    Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    rainbow opening'as žinoma. Vis dėl to nubloškė kažkas naujo ausis iš Japonijos pusės
    Kartoškė

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Abi arakawos savo OPas ownina visus

Rašo
    Doommuks avataras
    Įstojimo data
    2009 02 22
    Vietovė
    Chibi world
    Įrašai
    268
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Kkaip labai nusistatęs prieš visus OP, ED kuriuose sukiojasi patys personažai, ar dar blogiau, patys openingai pakankamai kvaili (Kuragehime) ir čia viskas žiūrint iš vizualinės pusės. Už patį klipą balsuosiu už Yojouhan Shinwa Taikei, o už dainą, (kaip jau sataną sakė) balsuosiu už Rainbow... manau taip bus teisinga.

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Absoliutus mano lyderis HSotD nes tiesiog nuostabi daina, paskui zengia Rainbow ir Shiki. Siais metais balsavau grynai uz daina, nes is vizualines puses nieko ypatingo nebuvo...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Svarbiausia OP/ED aspektas man yra kūrinys, jei jis nekabina, tai kad ir koks gražus būtų vaizdas, jis bus žiūrėtas tik vieną kartą, o kitus prasuktas , kad netempt laiko. Balsavau už Durarara !! OP1 gal ir nevisiškai sąžiningai - turėdamas omeny ir OP2, nes jis pagal mane buvo geresnis už OP1 (nors ir šis geras), bent jau daina tai patiko labiau, nors pirmame veikėjų pristatymas gal labiau patiko, na bet OP2 čia nėra, kaži kodėl.
    Dar tikrai Kami nomi zo Shiru Sekai labai patiko OP (na aišku labiausiai ta galinė dalis, kuri vaizdine puse dargi ir į Eden of the East OP buvo kažkiek panaši), bet po galais, čia aš jį visiškai pražiopsojau, nes vis tas japoniškas pavadinimas, juk visur kitur jis žinomas kaip The World God Only Knows (bent jau skliausteliuose galėjo parašyti jį)... Tad likę balsai atiteko HotD (vėlgi patinka man JRock/JPop muzika, tai šio OP daina labai užkabino), bei Shiki (nors dabar negalėčiau pasakyti, kodėl pasirinkau būtent šį, o ne Rainbow, nors abu tikrai geri, tik dainos nėra tokios kad itin patiktų).

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Buvo sunkoka kiek išsirinkti, bet labiausiai patikę pasirodė Arakawa 2op, Shiki op ir Durarara op Arakwa tiek daina, tiek animacija buvo kabinantys, priminė MariaHolic. Shiki įdomesnė animacija, na, ir daina dar ne blogiausios grupės . Durarara op vienas retesnių atveju, kur nė karto neteko persukti žiūrit serijų Kabinanti muzikėlė. Dar, deja, pabalsuoti neišėjo, bet štai patiko Giant Killing op nuotaika. Toks tikrai priešmačinis gabaliukas neblogas :}

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Kaip ir kiekvienais metais op ir ed tikrai netrūksta. Gal kažko labai prašmatnaus ir nepastebėjau, bet tikrai buvo ką paklausyti ir paspoksoti.

Labai gražus "Sarai-ya Goyou / House of Five Leaves OP" ir tikrai norėjau balsuoti už šį, tačiau pasirodė, kad tiek OP, tiek ED visiškai nesidera prie anime atmosferos, visiška priešingybė, arba aš kažko nesuprantu...

Iš visų matytų anime šiais metais ir čia perklausytų Op/Ed labiausi įsiminė "The Tatami Galaxy / Yojouhan Shinwa Taikei" OP ir ED. Pirmauja be konkurencijos. Ne veltui režisierius Masaaki Yuasa (Kaiba, Mind Game, Kemonozume, Cat Soup). Nors ir nesu didelis japonų estrados gerbėjas, tačiau OP daina labai patiko ir vizualus pateikimas nėra toks banalus. Gaila tik, kad čia jo nėra.

Ne ką mažiau patiko ED ypač vizualus pateikimas. Lyg mikroorgonizmai / ląstelės pulsuoja pagal muziką.

Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Tikrai, šioje kategorijoje ypač matosi, kad žmonės balsuoja už bet ką, o tik ne už op/ed. Soredemo Machi wa Mawatte Iru ED gavo pirmą balsą nuo manęs? Kažkam čia yra negerai su akimis ir ausimis.....
    Man asmeniškai kaip tik šis mažiausiai patiko... ir jei būtų mano valia, išvis nebūčiau jo dėjęs. Lyg ir viskas gerai su akim ir ausim... gal skoniai svyruoja arba kažko nesuprantu, tačiau man šis ED labiausiai nuobodus iš čia esamų, ir manau, buvo tikrai vertingesnių.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2011-02-14, 11:00

15. Ačiū Gecas dėkojo
    Naujokas Shiki avataras
    Įstojimo data
    2010 07 04
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Asmeniskai pasigedau antro Durarara opening'o, kuris buvo mano absoliututs favoritas, bet seip is pateiktu, mano nuomone, geriausias Rainbow opening'as.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •