Žiūrėti balsavimo rezultatus: Originaliausias anime 2010

Balsavo
138. Jūs negalite čia balsuoti
  • Arakawa under the Bridge

35 25.36%
  • Yojouhan Shinwa Taikei

11 7.97%
  • Katanagatari

39 28.26%
  • Sarai-ya Goyou

7 5.07%
  • Cat Shit One

12 8.70%
  • Panty & Stocking with Garterbelt

29 21.01%
  • Honey Tokyo

2 1.45%
  • Shoka

3 2.17%
Rezultatai 1 iki 14 iš 14

Originaliausias anime 2010

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40

» Anime yra vertinami pagal savo unikalumą, naujausias įdomias siužeto arba techninio anime atlikimo idėjas, jų įgyvendinimo meistriškumą.

Nominantai:
    • Arakawa under the Bridge
    • Yojouhan Shinwa Taikei
    • Katanagatari
    • Sarai-ya Goyou
    • Cat Shit One
    • Panty and Stocking with Garterbelt
    • Honey Tokyo
    • Shoka

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Čia tai sunku apsispręs, ar arakawa ar saraiya....
    Duosiu vis dėl to saraiya nes dar taip ir neradau ko nors tokios pažiūrėti. O to labai labai labai noriu. Visi pasiūlymai gal ir geri anime bet nieko panašaus į saraiya.

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Originalumas dazniausiai buna dvieju rusiu: tradicinis ir modernus. Modernus originalumas visada bando israsti dvirati, o tradicinis zengia jau pramintais takais ieskodamas dar nenuskintu uogu. Blogiausiu atveju modernumas pasiulo kazka panasaus i dvirati be sedynes, kuriuo megautis gali tik labai savotiski zmones. O tradicinis originalus blogiausiu atveju yra neoriginalus.
    Is tokios filosofijos seka, kad blogi tradiciskai originalus animai nebus nominuoti, taigi jau vien tai, kad jie yra nominuoti kazka biloja. Na o moderniems originalams tuo tarpu jokios kokybes ar realaus originalumo nereikia - juk jie ir taip yra "kitokie"! Kokybiskai kuom, tiesa, lieka neaisku. Tokiu siemet net trys - Arakawa under the Bridge, Yojouhan Shinwa Taikei, Panty & Stocking with Garterbelt. Tiesa visi jie toli neveza - bent man nepavyko patogiai atsisest (nors ir labai nesistengiau), o kaip zinoma stovedamas ant pedalu toli nenuminsi.
    Tuo tarpu nominuoti "tradiskai" originalus animai - Katanagatari, Sarai-ya Goyou, Cat Shit One - yra savo zanru puosmenos, rodos, nieko ypatingai naujo nepasiulancios, bet del kitonisko pateikimo issiskiriantys bent jau is zanro broliu. Katanagatari patobulino praeitu metu naujai israsta dvirati (savotiskas piesimas ir akcentas ant dialogu buvo papildytas nerealiu turiniu, siek tiek trenktas flirtavimas virto gilesniais filosofiniais zaidimais), Sarai-ya Goyou pabande nuplesti nuo samaruju bebaimiu heroju etikete (kitoniskas piesimas puikiai dera su kiek netradiciniu poziuriu - "ne viskas gelytes"), na o Cat Shit One organizavo 3D kara zoologijos sode (3D karai tikrai nera naujove, bet kai saudo zuikiai...).
    Taigi realiai tera trys verti titulo animai. Cat shit one buvo per daug trumpas, kad paliktu koki nors gilesni ispudi, o ir siaip vargiai ar kitoniski personazai pakankama inovacija. Sarai-ya Goyou esu atidejes geresniems laikams, tad paties animo vien originalumas nepatraukia. Kas lieka, tas ir laimi. Katanagatari!

4. Ačiū slicKrox, Sloth, tviksas dėkojo
    Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Iš dalies su tavim sutinku, tačiau vis dėl to labai norėčiau apginti Arakawa. Mano nuomone jis ne tik kad vis dėl to tą sėdynę turėjo, bet dar ir variklį įsitaisęs buvo (apie pirmą sezoną kalbu, antras tai jau buvo tas pats per tą patį, maždaug pamatė, kad patiko tai dar pakursim, išeis užsidirbt). Tikrai buvo nuostabus anime verčiantis susimąstyti apie gyvenimą, galima sakyti, duodantis šviežią oro gurkšnį filosofiniuose anime, nes jame gvildenamos temos dar neteko matyti. Ir man gan keista, kad žanruose niekur nėra parašyta apie tai, gal reikėjo suprasti iš seinen? Šiaip ar taip, gali atrodyti, kad jis tik duoda mintį ir leidžia galvoti pačiam kol tu tiesiog žiūri ir juokiesi. Tačiau vos ne kiekvienam epizode buvo smukių detalių primenančių ir akcentuojančių tai.

Bet čia tik tarp kitko norėjau apginti Arakawą. Iš tikrųjų pats nubalsavau Sariya Goyou, kuris man asmeniškai buvo metų anime.

6. Ačiū qana dėkojo
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Siaip galima butu teigti, kad "proto ganteliavimas" yra dviracio be sedines pozymis. O Arakawos filosofija (tiek kiek jos maciau) man labai primene Maluka ar Blazyte, tik daugiau haliucinogenu. Taip, humoras yra Arakawos potencialus gelbetojas, tad jei humoras sumazins apsukas (kiek suprantu tas ir nutiko antrame sezone), tai Arakawa uzsivers.

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Atleisk, bet nesupratau to "proto ganteliavimas".
    Nei Malūko, nei Blažytės neskaitęs, bet šiaip turėjau omeny anime srity, o ne benrdą visumą.

O apie pačią filosofiją tai man labai patiko, kad iš esmės visi veikėjai tenais vienodi. Tik kiekvienas savaip atspindi tą gyvenimo filosofiją, ir taip į ją po truputį traukia Riką. To "pasėkmės" aiškiai matomos

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Algirdyz Žiūrėti skelbimus
    Atleisk, bet nesupratau to "proto ganteliavimas".
    Nieko tokio. "Proto ganteliai" daznai pasireiskia tuo, kad suprasti reikia daugiau nei buvo realiai pateikta. Dazniausiai reikia kazkokiu specifiniu ziniu ar isigilinimo i kazkokius klausimus problemas. Cia panasiai kaip anekdotai isnaudojantys stereotipus (pvz. blondines intelektas ar moteris prie vairo) - jei zinai stereotipus ir jais tiki, tai bus juokinga, priesingu atveju juokelis pasirodys mazu maziausiai neskoningas.

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Pirma, tai gali duoti kokį reference į tą savo išsireiškimą nes internetas tokio dalyko negirdėjęs

O antra, tuomet kiek supratau tuo sakiniu nori pasakyt, kad žmonės žiūrintys anime, filmus ar skaitantys knygas juos interpretuoja yra savotiški? Jei taip, tai manau, kad stipriai klysti nebent žodį "savotiškas" laikai kaip "retas". O jei ne tai paaiškink.

Ir trečia, suprasti arakawos filosofiją tikrai nereikia jokių papildomų žinių ar konteksto.

エドワード

DIX avataras
    Įstojimo data
    2008 08 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    313
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Na, issireiskimo "Proto ganteliai" taip pat neteko girdeti, bet cia, kaip suprantu, nori pasakyt, kad interpretuoti galima skirtingai, priklausomai nuo ziniu kiekio, stereotipu supratimu etc. Siuo atveju, kad anime linkes ne i mainstream, bet kulta ir ji pilnai supranta (ir tuo paciu megausi) ne visi ji ziurintis. Anime pagrindine mintis yra parodijuojama ir priklausomai ar supranti ta visa reikala, ar ne - priklauso sedines ir dviracio santykis, lol.
    Nezinau ar i tema 'pezu', nes pati ginca suprasti gan sunku.. bet tiek to.. uz issakyta nuomone, nieks per galva neduos.

Spoileris:

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Dėl Arakawos tai ir aš turiu labai teigiamą nuomonę. Nežinau, gal čia mano darbinė patirtis verčia mane taip mastyti, tačiau Arakawoje aš netgi nieko nenatūralaus nematau XD Teko šiek tiek dirbti teatre su aktoriais, tai esu pakankamai mačius nutruktgalvišku dalykų, bei kaip jie sugeba įsikūnyt į tam tikrą savo personažą, užsidėti puikią kaukę.
    Į Arakavos veikėjus aš žiūriu panašiai, kaip į aktorius, susikūrusius tam tikrus personažus bei pasirinkusiu netradicinį gyvenimo būdą, kai kasdieninė rutina/realybė juos nubloškia po tuo tiltu. Ir jie visi neblogi aktoriai, visi personažai su savo nepakartojamu charakteriu, visi įdomios bei nenuobodžios asmenybės. Juoko dozė irgi garantuota. Man Arakawa vienas iš tų animų, kuriuos must rewatch
    Na bet šioje kategorijoje balsavau ne už jį

Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Algirdyz Žiūrėti skelbimus
    Pirma, tai gali duoti kokį reference į tą savo išsireiškimą nes internetas tokio dalyko negirdėjęs

O antra, tuomet kiek supratau tuo sakiniu nori pasakyt, kad žmonės žiūrintys anime, filmus ar skaitantys knygas juos interpretuoja yra savotiški? Jei taip, tai manau, kad stipriai klysti nebent žodį "savotiškas" laikai kaip "retas". O jei ne tai paaiškink.

Ir trečia, suprasti arakawos filosofiją tikrai nereikia jokių papildomų žinių ar konteksto.
    "Proto ganteliai" (nors ziuriu, kad google man pataria rasyt "hanteliai", bet nesvarbu) toks senas naujadaras (irgi savotiskas "proto gantelis" pats savaime ). Kazkada kai bandziau pats (kazka panasaus) rasyti, tai viename is review gavau rinkinuka is tokiu naujadaru. Pradziai supykau, bet dabar ir pats laikas nuo laiko naudoju.

Visi zmones ziuredami/skaitydami daugiau ar maziau bando interpretuoti ir suprasti. Tikrai retas animas yra geras, jei jis neprivercia susimastyti. Taciau geras dviratis veza neversdamas susimastyti, kodel ji raudonas ar be sedynes - per kurinio istorija autorius tvarkingai veda skaitytoja uz rankutes, o skaitytojas tiesiog grozisi istorija ar personazais (panasiai kaip vaziuodamas dviraciu galima grozetis gamta). Ten kur rankute paleidziama ir skaitytojas pats nuklajoja, jau nebera kurejo nuopelnas. Tiksliau, bent man, tose vietose susidaro ispudis, kad kurejas nebesugeba toliau vesti skaitytojo.
    "Savotiski" zmones (sneketi apie retus atvejus AZ neverta, nes rimciau anime ziuri irgi reti atvejai, tad visai tiketina, kad kiekvienas cia yra "savotiskas") megsta klaidzioti autoriu nevedziojami. As, jei noriu paklaidziot, imu koki interaktyvu daikta (pvz. zaidima), ir ten klaidzioju.

Man Arakawos pirmi keli epizodai atrode padorus, bet ipusejus pirmam sezonui viskas tiesiog atsibodo. Nesu tikras ar del vienodu bajeriu pastatymu (priejimas prie bajerio kiek pamenu visada yra tas pats, skiriasi tik scena), ar del to, kad pavargau beprasmiskai klaidzioti po visus imanomus autoriu protu vingius (isivaizduoti ir pateisinti personazu elgesi galima ivairiais budais). Ar gal pavargau stovedamas minti pedalus

DIX pastebejimai visai teisingi. Nesvarbu kuris dviratis be sedynes (iprastas ar naujai israstas) - svarbu, kad butu kazkoks esminis skirtumas tarp ju (kad butu skirtingas vaiziavimo pojutis). Sedyne uzmaunu ant tradicinio dviracio, nes toks jau dviratis ir yra. Ir siaip man mainstream kiek lengviau "vaziuoti", nei anti-mainstreamu (experiences may vary).

Jei be problemu suejo Arakawa, tai is tiesu jis gali buti vertas rewatch, nes veikiausiai bus galima nuklysti link kitu "savotisku" haliucinaciju Bet dar iki to reik sugebet ir pirma karta paziuret iki galo. Kiek matau is rezultatu (cia ir kitur) tokiu sugebejusiu su Arakawa privaziuoti iki galo yra gan daug.

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Daug rašyt nenoriu, bet susidaro įspūdis, kad tavo nuomone Transformeriai geriau nei koks nors Kurosawos Rashomon, Bergmano Seventh Seal ir Tarkovskio Rubliovas, nes juos žiūrėti yra lengviau ir režisierius tame filme už rankutės veda žiūrovą viso filmo metu ir nieku gyvu neduoda kur nuklajoti, nes žino kad sukurė tik vieną kelią savo filme nuo kurio nuklydus būtų aiškiai matomas jo nepilnavertiškus ir banalumas. Tiksliau vaizdas atrodytų taip, lyg kokiam nors žaidime sugalvotum pažiūrėt už sienos, ir pamatytum, kad ten tuštuma, dažniausiai užpildyta kokia nors spalva.

15. Ačiū Bardakas dėkojo
    forumo idiotas
    Įstojimo data
    2010 12 25
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Katanagatari, ką? Kaip pirmaujantis anime, kurio pagrindinis herojus yra DBGT 4 lygio super-sayadžino kopija, tai nežinau. Taip, originalus akių piešimas, o ir istorijos pateikimas dialogo litanijomis daugiau orientuojasi į seinen amžiaus grupę, be to, serijų ilgis irgi netradiciškas (~50 min.), bet, tiesą sakant, veiksmas buvo sporadiškas ir per greitai besibaigiantis.

Mano balsas už Katės Šūdą Vienas, nes neatsimenu, kada mačiau moderniai kariaujančius triušius versus kupranugarius. Kaskadininkai ir judesių filmavimo grupė gerai pasidarbavo suteikdami 3d animacijai gyvybės. +1

Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Originalu tai, ko dar nėra buvę, kas nepanašu į kitką. Cat shit one - originalu, nes tikrai ne daug kur gali pamatyti kovinius zuikius. Bet šeip susikaupti ir ramiai pažiūrėti šį daiktą man nepavyko, nes nežinojau ar juoktis ar ne, o rimtai žiūrėti į triušių ir kupranogarių susišaudymą irgi negalėjau. Sarai-ya Goyou - irgi kažko man nelipo. Arakawa under the Bridge - šiza ir tiek. Žmonės gyvenantys po tiltu. Jų lyderis yra šyzų šyza čiūvas su Kappos kostiumu. Na juokinga tai tikrai buvo, originalu taip pat, bet visgi kažkas neto. Katanagatari - originalus piešimas, serijų trukmė, veikėjai. O ir pagrindinis veikėjas man labai patiko (na savo laiku aš irgi augau anr DBZ). Balsuočiau už jį, nes tikrai suteikė man šilčiausius jausmus iš visų čia paminėtų, bet vertinam gi originalumą... Yojouhan Shinwa Taikei - va čia tai man nuoširdžiai patiko. Originalus tiek piešimas, tiek veikėjai bei pateikimo būdas.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •