Žiūrėti balsavimo rezultatus: Metų nusivylimas 2010

Balsavo
139. Jūs negalite čia balsuoti
  • Iron Man

62 44.60%
  • Rainbow

9 6.47%
  • Mirai Nikki

14 10.07%
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

5 3.60%
  • High School of the Dead

20 14.39%
  • Togainu no Chi

11 7.91%
  • Occult Academy

18 12.95%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 29 iš 29

Metų nusivylimas 2010

Spamintojas :)
    Net avataras
    Įstojimo data
    2009 01 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    482
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    balsuoju uz Occult Academy tkejausi kazko daugiau more eps more action more powers o siaip kad keista kad cia pateko keleta neblogu anime

2. Ačiū Aeval dėkojo
    who?
    skystalker avataras
    Įstojimo data
    2010 10 08
    Vietovė
    in the middle of nowhere..
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Trūksta Beelzebub... Tai išties buvo nusivylimas. Nesakau, kad blogas anime, bet tiesiog per sunku vertint skaičius manga, kuri yra visiškai kitam lygmeny.. Vis mąstau kaip jie taip sugebėjo... Animacijos kokybė.. urghhh....

Narys

Algirdyz avataras
    Įstojimo data
    2009 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Iš nieko daug nesitikėjau tai ir nenusivyliau

Qwerty
    inkognito avataras
    Įstojimo data
    2007 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Trūksta Beelzebub... Tai išties buvo nusivylimas. Nesakau, kad blogas anime, bet tiesiog per sunku vertint skaičius manga, kuri yra visiškai kitam lygmeny.. Vis mąstau kaip jie taip sugebėjo... Animacijos kokybė.. urghhh....
    Čia 2010 metų nusivylimai ne 2011 Už Beelzebub metų nusivylimo kategorijoje balsuosime sekančiais metais
    O šių metų nusivylimas buvo Iron Man. Geriau jie ir nebandytų amerikoniškų komiksų perkelti į anime, nes gaunasi tragedija .

Forumo ligonis
    taven avataras
    Įstojimo data
    2010 06 12
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    555
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Iron man.Jau geriau tegu amerikonai patys kuria nevykusius cartoonus apie savo "herojus" bent butu aisku kas laukia.

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kas su occult academy buvo blogai?

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Gvauz Žiūrėti skelbimus
    kas su occult academy buvo blogai?
    Turbut neuzteko zmonems vampyru, o juk kiekvienas okulto zinovas zino, kad vampyras=okultas!!! Ir niekaip kitaip
    Juokauju, aisku.

Man nelabai suprantama ko visi pyksta ant Iron man? Japoniskas piesimas amerikoniskos "istorijos" (=good guy saves the day) tikrai neistaisys. Tad net nezinau ko galima buvo is jo tiketis.

Del savo "favorito" sioje kategorijoje jau esu pasisakes anksciau (tiesiog negalejau praleisti ankstesnes frazes ir ikast OA nemegejam). HotD yra mano metu nusivylimas netik ne del neskaniai sumaisyto kraujo su triusikais ("Zombiai ir sportines kelnaites. Kazkurio vieno cia nereikia." (is zurnalo Mir Fantastiki)), bet ir del sudarkyto survival horror zanro. Na, o svarbiausia erzina masiskas hype susijes su siuo beverciu animu. Klasikiniai zombiai bene vienintelis sio animo pliusas.

9. Ačiū Dainius dėkojo
    who?
    skystalker avataras
    Įstojimo data
    2010 10 08
    Vietovė
    in the middle of nowhere..
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius inkognito Žiūrėti skelbimus
    Čia 2010 metų nusivylimai ne 2011 Už Beelzebub metų nusivylimo kategorijoje balsuosime sekančiais metais
    ''Geriausias naujokas 2010'' Beelzebub nominuotas, tad suprask čia dabar... Žinoima, jis dar nebaigtas leisti, bet aš jau spėjau nusivilti... XD

Esquisse
    Guest
    High School Of The Dead. Nesitikėjau TOKIOS erotikos, ant kiekvieno žingsnio... -bla bla bla-
    O pabaiga iš viso, they lived happily ever after ~the end~ -.-
    Tikėjausi kažko žymiai įdomesnio nei tai, ką sukūrė...

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2010 12 25
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš pabūsiu Iron Man advokatu. Visų pirma ir svarbiausia – piešimas. Jis nuostabus, 3D puikiai susipina su 2D animacija, ypač smagiai atrodo kovos. Jeigu nė vienas herojus nekalbėtų, tai išvis būtų mano geriausias metų anime. Turbūt dėl istorijos aš tikrai nieko negalėčiau pasakyti. Japonų scenaristas pasirinko alternatyvią komiksų versiją ir padarė ką galėjo padaryti jo konservatyvus japono klerko protas, - amerikietiško pasipūtimo čia visiškai nematyti. Openingas irgi įspūdinga instrumentinė muzika su veiksmo lavina, todėl nusivyliau, kad OST‘as nebuvo nominuotas. Tiek. O savo balsą daviau Rainbow – priežasčių nevardinsiu, bet kas labiausiai nepatiko, tai to mažiaus moteris seiyu. Neprilipo man.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius paschendale Žiūrėti skelbimus
    Aš pabūsiu Iron Man advokatu. Visų pirma ir svarbiausia – piešimas. Jis nuostabus, 3D puikiai susipina su 2D animacija, ypač smagiai atrodo kovos.
    Nejaugi?

14. Ačiū witkus dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    High School of the Dead ŽINOMA! Kvailos japoniskos fantazijos.

Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Na dauguma iš šių anime nuvylė. Taip taip, aš idealistė ir kiekvienam vidutiniškam anime stengiuosi įžvelgti šedevrą. Bet kadangi net mano laki fantazija kartais yra nepajėgi rasti kažką gero, tai tenka ir nusivilti.
    Nežinau ko žmonės galėjo tikėtis iš FMA2, kad jau tai nusivylė. Viskas ten dar gana gerai. Togainu no Chi aš taip pat nenusivyliau - tiesiog yaoi aš ir taip nemėgstu. Pradėjau žiūrėti, bet kai supratau, kad kažko yaoi pachina, nusprendžiau tepti slidę. Mirai Nikki - taip pat į mano akiratį nepateko, tai irgi kažkaip nusivilti nebuvo kuo. Rainbow ekranizacija gal ir ne tobula, bet abejoju ar kas neskaitęs mangos labai jau prikibtų.
    O dabar jau tikrasis nusivylimas. Occult Academy aš su nekantrumu laukiau dar pora mėnesių prieš jam išeinant. O bežiūrėdama kokią 5 seriją aš vis dar nuoširdžiai laukiau kažko įdomaus. Gaila, bet ir paskutinėse serijose nelabai kažką tokio ypatingo radau. Sekantis nusivylimas buvo High School of the Dead. Geras anime. Tikrai geras, bet tiek pansu ir kitokios erotikos jau buvo kiek per daug. Per saldžiai atrodė zombių fone. Iron Man tiesiog užmušė. Nieko nesitikėjau. Tikrai nieko. Bet kad bus ant tiek šlamštas nuspėti negalėjau. Taigi balsas keliauja IM.

17. Ačiū Gecas dėkojo
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •