Žiūrėti balsavimo rezultatus: Geriausia istorija 2010

Balsavo
155. Jūs negalite čia balsuoti
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

45 29.03%
  • Durarara!!

46 29.68%
  • Angel Beats!

27 17.42%
  • Shiki

15 9.68%
  • King of Thorn

9 5.81%
  • Sarai-ya Goyou

13 8.39%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 25

Geriausia istorija 2010

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128

Geriausia istorija 2010

[PICBORDER="left"]http://img266.imageshack.us/img266/5117/istorija2010.png [/PICBORDER]
    Geriausia istorija 2010

» Pretendentai į įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios istorijos vietą, turintys puikų herojų vystymą, originalūs ir išbaigti.

Nominantai:
    • Fullmetal Alchemist: Brotherhood
    • Durarara!!
    • Angel Beats!
    • Shiki
    • King of Thorn
    • Sarai-ya Goyou

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    32
    Durararai daviau balsą, nes apstu visko buvo, visi istorijos vingiai, visokie nuokrypiai, net tauškimo buvo įdomu klausyti.

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kaip matau mainstreamas vis dar laimi... Prabalsavau uz Shiki nes stipriai paveike istorija mano smegenine nors King of Thorn irgi buvo labai vertas. Nesuprantu koki velnio pirmauja FMA, nu bet ka padarysi...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Esquisse
    Guest
    Angel Beats all the way. Nes tas kitas kitoks pasaulis ir jo pavaizdavimas sužavėjo.

Narys
    Shinigami- avataras
    Įstojimo data
    2010 09 03
    Vietovė
    Švedija
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ech gaila, kad nera Great Teacher Onizuka, bet ka darysi teks uz durarara balsuot

don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Rinkausi tarp Angel Beats ir Durarara!! Kodel AB? Nes jis itrauke nuo pat pradziu, ko negaliu pasakyt apie Durarara!!

P.S. Kazkam reiketu pamastyt pries komentuojant Cia jau panasu i juokeli - ''Yra dvi nuomones: mano ir neteisinga''.
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

7. Ačiū Nėra, Shurpik, Whitex dėkojo
    Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Suprantu kodel buvo istrintas 2 mano postas, bet kur dingo ir pirmas? Niekas kaip ir nedraudzia rasyt neigiamu komentaru... Kazkatram mod'ui patiko AB?

Citata Autorius Alexiukas Žiūrėti skelbimus
    P.S. Kazkam reiketu pamastyt pries komentuojant Cia jau panasu i juokeli - ''Yra dvi nuomones: mano ir neteisinga''.
    Pamastyt daugmaz... ka? Kad blogai laikytis savo tiesos\nuomones\pan? ... Dar galit teigt, kad reiktu apsvarstyt kita nuomone... bet AB tiesiog zemiau 'mano' svarstytino lygio.
    Paskutinį kartą taisė IVXXX : 2011-02-07, 02:10
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

9. Ačiū Ozis, Gecas dėkojo
    [SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Wogogo, pasirodo AZ nebegalima nuomonės reikšti. Tokiu atveju reikėjo prie nominacijos aprašymo pridėt : " Komisijos sprendimai nekvecionuojami, o bet kokios diskusijos komentaruose griežtai draudžiamos".

Rimtai, už ką gali būti ištrinamas post'as, kuriame nėra įžeidinėjama, nėra necenzūrinės kalbos ir kuris yra į temą ( tai yra - nėra lygus flood'ui) ? Negalima teigti, kad to ir to anime siužetas skylėtas?
    Paskutinį kartą taisė Sloth : 2011-02-07, 09:13

11. Ačiū Gecas, Ozis dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Norit ateities kartoms palik savo verksmus kiekvienoje temoje? Kodėl Lietuvos prezidentė yra Grybauskaitė? Kodėl šiais metais žiema tokia šalta? Kodėl benzino kaina tokia didelė? Kodėl? Kodėl? Kodėl? Jūs suprantat, kad jūsų nuomonė jau po 12 ir tiesiog primena perdimą į balą? Ir kur buvo jūsų švelnus ir gudrūs užpakaliukai kai jų tikrai reikėjo? Man dabar ką daryt, trinti temą ir perkurti pagal jūsų AUTORITETINGĄ nuomonę? Aha, kojas į rankas ir bėgu......

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Norit ateities kartoms palik savo verksmus kiekvienoje temoje? Kodėl Lietuvos prezidentė yra Grybauskaitė? Kodėl šiais metais žiema tokia šalta? Kodėl benzino kaina tokia didelė? Kodėl? Kodėl? Kodėl? Jūs suprantat, kad jūsų nuomonė jau po 12 ir tiesiog primena perdimą į balą? Ir kur buvo jūsų švelnus ir gudrūs užpakaliukai kai jų tikrai reikėjo? Man dabar ką daryt, trinti temą ir perkurti pagal jūsų AUTORITETINGĄ nuomonę? Aha, kojas į rankas ir bėgu......
    Visų pirma, būtų gerai jei išmoktum šnekėt kaip žmogus, be vaikiškų ironizavimų ir neaišku kuo susijusių lyginimų. Kas pradėjo keiksnotis ir grasint, ar tik ne tamsta? O nuo kada negalima diskutuot? Ar kas nors prašė, kad būtų perkurtas balsavimas ir pan? Mes visų pirma diskutuojam apie tam tikrą anime, kuris yra įtrauktas į balsavimą, ir jo SIUŽETĄ, dėl kurio jis yra nominuotas. Nei tai verkšlenimas, nei tai bliovimas, nei tai kažkokia nepagrįsta kritika organizatorių atžvilgiu. Niekur nemačiau taisyklės draudžiančios konstruktyviai, argumentuotai diskutuot. Deja iš jūsų pusės nesimato nei konstruktyvumo, nei diskusijos, tik mėtymaisi minusais ir postų trynimai. Neatrodo vaikiška?

P.S Nuomonė gal ir po dvylikos, bet vėlgi, pasikartosiu, ją išsakyti draudžiančios taisyklės/punkto/užuominos niekur nemačiau.
    Paskutinį kartą taisė Sloth : 2011-02-07, 18:26

14. Ačiū Gecas, Ozis dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    O, puiku, šiandien aš nuotaikoj. Tik įspėju, veliau postus ištrinsiu. Ir čia ne grasinimas.
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Visų pirma, būtų gerai jei išmoktum šnekėt kaip žmogus seilėm nesidrabstęs ir Grybauskaičių neminėjęs.
    Vau, mane stebi slapta kamera? Ir Grybauskaitė čia kas? Dievas?
    Kas pradėjo keiksnotis ir grasint, ar tik ne tamsta? O nuo kada negalima diskutuot? Ar kas nors prašė, kad būtų perkurtas balsavimas ir pan?
    Aha, vadinasi aš čia ir keikiuosi ir grasinu? Ok, prisipažįstu, buvo vienas ***, bet mano kantrybė irgi ne geležinė. O kur grasinimai buvo? Norit diskutuoti? Prašau. Baigsis rinkimai ir galėsit linčiuoti visus. Jei ne kas nors kitas tai aš sukursiu temą "kas kaltas ir ką daryt". Tiesa, kuo visa tai baigsis aš ir taip žinau. Visi padiskutuos, parėkaus ir išsiskirstys, o kai reikės kažką daryt tai bus tylu kaip kapinėse. Nuomonės reikšti niekas nedraudžia, bet kai postas prasideda alia "koks apsinarkašinęs durnius susapnavo **** šioje nominacijoje?" tai tiesiog rankos nusvyra.
    Mes visų pirma diskutuojam apie tam tikrą anime, kuris yra įtrauktas į balsavimą, ir jo SIUŽETĄ, dėl kurio jis yra nominuotas. Nei tai verkšlenimas, nei tai bliovimas, nei tai kažkokia nepagrįsta kritika organizatorių atžvilgiu. Niekur nemačiau taisyklės draudžiančios konstruktyviai, argumentuotai diskutuot. Deja iš jūsų pusės nesimato nei konstruktyvumo, nei diskusijos, tik mėtymaisi minusais ir postų trynimai. Neatrodo vaikiška?
    Konkrečiai šitas atvejis yra tik ledkalnio viršūnė. Žinai ką reiškia žodis "užkniso"? Tai kaip vanduo varvantis iš krano. Kapt....kapt....kapt....iš proto gali išvaryt. Kas tikrai yra vaikiška aš puikiai žinau, su tuo kiekvieną dieną susiduriu. Patikėt....

Konkrečiai dėl AB aš galiu atsakyt kodėl jis čia yra. Ne, aš nesu šio anime fanas. Jei pažiūrėtum mano balsavimus tai suprastum kieno fanas aš tikrai esu. Tiesiog AB yra vertas čia būti nes nieko geriau į jo vietą 2010 metų fekalijų krūvoje ir nebuvo. Čia jau pretenzijos ne į mane, sorry. Ir mano nuomone AB šioje nominacijoje yra ne pats blogiausias variantas. Skylės siužete? Gali būti, net nesiruošiu ginčytis, bet istorija nėra tik siužetas. Pažiūrėk į viską globaliau. Patį anime gali apkaltinti daug kuom, bet tik ne banalumu ar nuobodumu ir pirmiausias dėl to "kalta" istorija.

Manau mes vienas kitą supratom?

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Na va, ir kas trukdė pačiam pirmam poste viską taip išdėstyt? Heh, vietą su seilėm ir grybauskaitėm užcenzūravau, bet pasirodo nespėjau.

Sutinku, diskusijos tuomet, kai nominantai jau paskelbti naudos daug neduoda. Tačiau galbūt kai ką priverčia bent kažkiek susimąstyti kam duoti balą ir kokioje nominacijoje, juk dažniausiai žmonės, ne paslaptis, skiria balsus savo favoritams net nepamąstę į kokią kategoriją jis nominuotas. Na, bent jau man susidaro toks įspūdis, kuomet matai tuos pačius veikėjus balsuojant už tą patį anime bene visose kategorijose kuriose jis nominuotas. Bet diskusijos po visų rinkimų yra dar labiau betikslės, nes jos net jei ir privers kažką susimąstyti, tai jau po laiko.
    Žinoma, geriausia diskutuoti dėl nominantų prieš prasidedant rinkimams. Tačiau kalbėdamas už save galiu pasakyti, kad prieš AZAR rinkimus iš 2010 metų anime matęs buvau ne daugiau 5, o vat praeitą savaitę sužiūrėjau daugiau nei 7. Tarp tų septynių buvo ir AB, jį žiūrėjau TIK todėl, kad jis buvo nominuotas šioje kategorijoje - siužetas man vienas iš svarbiausių aspektų anime. Ir kuomet ASMENINĖ nuomonė, kurioje nebuvo nieko įžeidžiančio, tiesiog ištrinama net nepateikus JOKIŲ kontra-argumentų, tai mažų mažiausiai atrodo vaikiškai.

Dabar, manau, vienas kitą supratom.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Na va, ir kas trukdė pačiam pirmam poste viską taip išdėstyt? Heh, vietą su seilėm ir grybauskaitėm užcenzūravau, bet pasirodo nespėjau.

Sutinku, diskusijos tuomet, kai nominantai jau paskelbti naudos daug neduoda. Tačiau galbūt kai ką priverčia bent kažkiek susimąstyti kam duoti balą ir kokioje nominacijoje, juk dažniausiai žmonės, ne paslaptis, skiria balsus savo favoritams net nepamąstę į kokią kategoriją jis nominuotas. Na, bent jau man susidaro toks įspūdis, kuomet matai tuos pačius veikėjus balsuojant už tą patį anime bene visose kategorijose kuriose jis nominuotas. Bet diskusijos po visų rinkimų yra dar labiau betikslės, nes jos net jei ir privers kažką susimąstyti, tai jau po laiko.
    Žinoma, geriausia diskutuoti dėl nominantų prieš prasidedant rinkimams. Tačiau kalbėdamas už save galiu pasakyti, kad prieš AZAR rinkimus iš 2010 metų anime matęs buvau ne daugiau 5, o vat praeitą savaitę sužiūrėjau daugiau nei 7. Tarp tų septynių buvo ir AB, jį žiūrėjau TIK todėl, kad jis buvo nominuotas šioje kategorijoje - siužetas man vienas iš svarbiausių aspektų anime. Ir kuomet ASMENINĖ nuomonė, kurioje nebuvo nieko įžeidžiančio, tiesiog ištrinama net nepateikus JOKIŲ kontra-argumentų, tai mažų mažiausiai atrodo vaikiškai.

Dabar, manau, vienas kitą supratom.
    Na matai, tu matęs ~15, o aš matęs ~60. Tu AB žiūrėjai ir per daug iš jo tikėjaisi, nes jis čia nominuotas, o aš pažiūrėjau tiek daug nykių istorijų apie nieką, kad šis anime pasirodė visai ir geras. Argumentuoti ir aiškinti bandžiau, pirmus kelioliką kartų, kol pradėjau jaustis kvailai. Tada jau nusprendžiau geriau būti blogu nei kvailiu.
    Tavo postas tiesiog po ranka pasitaikė, bet pats kaltas, kad jis savo nuotaika buvo labai panašus į pagrindinį taikinį.

P.S. Man keista kodėl visi mato skruzdėles už kilometro, o nemato dramblio prie pat nosies. Tikrasis blogis yra visai kitas ir jis laimi visur kur tik dalyvauja.

18. Ačiū Egura dėkojo

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Tikrasis blogis yra visai kitas ir jis laimi visur kur tik dalyvauja.
    nejaugi cia kalbi apie mano mylimą FMA?

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Killerbee, jei kalbi apie Durarara, tuomet visiškai su tavimi sutinku Ne visur, bet daugumoj - taip.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    O, puiku, šiandien aš nuotaikoj. Tik įspėju, veliau postus ištrinsiu. Ir čia ne grasinimas.
    O dabar nedrysk. Tegu ateina kitas moderas ar adminas ir sprendzia. Butum istrynes ir uzsiciaupes, butu viskas tvarkoje. Bet dabar bandai sikti ant manes besislepdamas uz to, kad zmones nebeturi galimybes pamatyti kas is tiesu buvo parasyta mano poste. Tad dabar pro akis praleisti nezadu.

Aha, vadinasi aš čia ir keikiuosi ir grasinu? Ok, prisipažįstu, buvo vienas ***, bet mano kantrybė irgi ne geležinė.
    Oho. Man kazkodel taip neatrodo. Tamsta pasisiule istrinti (=grasinimas) mano posta (kartu su kitu postu/ais), nors tam nebuvo absoliuciai jokio realaus pagrindo (nors as, savo poste, i tavo grasinima ir atsakiau sutikimu, mat maniau, kad supratai kas darosi ir toliau elgsies garbingai), o dabar dar mane zvaigzdutemis vadina...

Nuomonės reikšti niekas nedraudžia, bet kai postas prasideda alia "koks apsinarkašinęs durnius susapnavo **** šioje nominacijoje?" tai tiesiog rankos nusvyra.
    Siulau pastebeti, kad mano poste nebuvo nei vieno zodzio izeidaus zodzio ("diskusija" mate ir kiti useriai, tad...). Jei izeide mano argumentuotas paaiskinimas, kodel vienas anime galejo atsirasti sioje nominacijoje vietoje kito, tai atsiprasau.
    Ir nereikia cia pustis. Jei tamsta mates ~60, tai as mates ~40 (plius dar kruva dropintu). Atsiprasau, ~20 nedatraukiau, bet vargu ar tie yra svarbus sios kategorijos poziuriu. Taigi manau turiu teise pareiksti kas mano nuomone buvo verti buti cia nuominuoti. Jei supranti tai kaip tavo asmens izeidima, tai atsiprasau. Nors speju isizeisi, bet pasakysiu ka as darydavau tokiais atvejais, kai buvau moderas kitam forume - as kviesdavau kita modera su klausimu "ar man cia vaidenasi?" ir tada jau jis spresdavo yra pazeidimas ar nera. O dabar esi ir teisejas ir auka. Fun! Diskusijos negali moderuoti jos dalyvis, nes gaunasi kaip parase Alexiukas - "yra modero ir istrinta nuomone" (isverciau).

Patį anime gali apkaltinti daug kuom, bet tik ne banalumu ar nuobodumu ir pirmiausias dėl to "kalta" istorija.
    Apseiletas school'as apie mirti nera banalus? Omg.

Bee, faktas yra tas, kad galeciau stumti ant beveik kiekvieno komisijos nario, jei kabinciausis prie visu nuominuotu anime. Mane stabdo tik du dalykai - ne visos nominacijos man yra svarbios (tad atitinkamai maziau suziuretos), tad tikrai ne visur galiu atsakingai sakyti, kad turi buti taip ir taip. (Turint galvoje, kad istorija man yra svarbiausias bet kokio kurinio aspektas, tai as tikrai zinau ka sioje kategorijoje sak[i]au.). Antrasis dalykas yra tas, kad visose kitose nominacijose as radau savo favoritus. Tavose nematau ivairoves, o tik tavo gerai ivertintus animus.

Katanagatari tikrai buvo vertas vietos, bet jam nepasiseke, nes tau jis pasirodo neva nykus (ir tau kazkodel dzin, kad yra nemazai vartotoju, kurie ji vertina gerai; nors is diskusiju kitose bendruomenese puikiai suprantu, kad Katanagatari tikrai yra vertas vieno labiausiai priestaringu anime vardo (kaip ir pvz. Panty & Stocking with Garterbelt)). Daliai auditorijos, ir drysciau teigti, kad tiem kas megsta rimtuma, jo "nykumas" ir yra jo privalumas - jame nera nieko ko nereikia gerai istorijai (t.y. to kas blasko nuo tikro grozio - snukdauzio, paaugliu/mokyklu, kelnaiciu ir seilioniu (=ne nyku)), o tik tai kas svarbiausia - puiki personazai ir atmosfera (jausena primena kita granda su puikia istorija - Samurai Champloo), nerealus ir siek tiek dzeno filosofija atsiduodantys dialogai.

P.S. Pastebejau teigini neva reikalavau perdaryti tema. Absurdas.
    Paskutinį kartą taisė Ozis : 2011-02-08, 14:32

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •