Žiūrėti balsavimo rezultatus: Geriausia istorija 2010

Balsavo
155. Jūs negalite čia balsuoti
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

45 29.03%
  • Durarara!!

46 29.68%
  • Angel Beats!

27 17.42%
  • Shiki

15 9.68%
  • King of Thorn

9 5.81%
  • Sarai-ya Goyou

13 8.39%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 25 iš 25

Geriausia istorija 2010

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Geriausia istorija ,be abejones, yra šios temos komentaruose. Bet kadangi už šią dramą negaliu balsuot tai pasirinkau FMA šio anime istorija intrigavo gal ir ne daugiau nei kitu čia pateiktų konkurentų, bet labiausiai pasirode atskleista, jai pasibaigus neskaudejo galvos del likusiu palaidų galų.atskleista. "Durarara" truputi per daug "mišrainės" mano skoniui. O "Angel Beats" istorijos pabaiga nors ir stipri, bet visa kita buvo per daug skubota ir nepakankamai isigilinta.
    P.S. Visi turim favoritus savo, bet čia visgi "AZ rinkimai" o ne jūsų asmeniai topai. AZ aktyvistai komisijoje pasiūlė pasitarę kandidatus, mum belieka prabalsuot.
    Paskutinį kartą taisė Shenn : 2011-02-08, 16:03

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    O dabar nedrysk. Tegu ateina kitas moderas ar adminas ir sprendzia. Butum istrynes ir uzsiciaupes, butu viskas tvarkoje. Bet dabar bandai sikti ant manes besislepdamas uz to, kad zmones nebeturi galimybes pamatyti kas is tiesu buvo parasyta mano poste. Tad dabar pro akis praleisti nezadu.
    Oi oi, tik nereikia nusileisti iki mano lygio....
    Oho. Man kazkodel taip neatrodo. Tamsta pasisiule istrinti (=grasinimas) mano posta (kartu su kitu postu/ais), nors tam nebuvo absoliuciai jokio realaus pagrindo (nors as, savo poste, i tavo grasinima ir atsakiau sutikimu, mat maniau, kad supratai kas darosi ir toliau elgsies garbingai), o dabar dar mane zvaigzdutemis vadina...
    Kartoju dar kartą tiems kurie tanke.....tai nubuvo ne grasinimas, o tik mintis "balsu". Kadangi neprieštaravai tai nesuprantu kame problemos? Šita situacija man primena vaikų muštynes tipo "nu duok man į snukį, duok!!! А!!!!! Man į snukį davė!!!!! Juokinga.... Jokiomis žvaigždutėmis tavęs nevadinau, nereikia viską priimti asmeniškai, ego gali neatlaikyti.

O dėl viso kito......dar kartą perskaityk ką vakar rašiau. Jei vis tiek nesuprasi tai matyt ir nelemta.

P.S. Ištrinsiu kai baigsis balsavimas. Jokios išliekamosios vertės visa ši "diskusija" neturi.

Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
    Geriausia istorija ,be abejones, yra šios temos komentaruose.
    Liūdna, bet tiesa....

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Kurį laiką jau užsunku į giją ir palieku nepasisakęs. Na, bet jei jau Ozis reikalauja kito modo nuomonės, tai gaunat...

Prisiginčijot ne į temą. Šioj gijoj išvis turėtų vykt tik tos diskucijos, kurios liečia jau 'nominuotus' animus. Kiti - tai jau šaukštai po pietų ir kaip teisingai buvo pasakyta - ne komisijos nariai, realiai nesidarbavę rinkimų organizavime turėtų patylėt. Kalbos apie kitus balsavime nesamus animus visiškai bergždžios. Jei taip kasosi pasisakyt kaip jum tas animas patiko, tai eikit tą daryt jo aprašymo gijoj arba skustis kokioj atskiroj rinkimų temoj. Čia tam ne vieta ir tik kelia nuolat offtopą nuo paties balsavimo, trukdo rinkimams ir šiaip yra belekokia ragštis vienoj vietoj. Todėl nematau jokios priežasties kodėl atsakingas už rinkimus asmuo negalėtų to offtopo ištrint.

Kitkas yra apsižodžiavimai. Net jei nėra pačių keiksmažodžių, įžeisti žmogų ir be jų galima, turėtumėt to kažkiek labiau vengt. Čia jau visus liečia, Killerbee tuo pačiu. Tik prašau modų vaikais nevadint ir ironizavimai tikrai nėra vaikiškumo požymis. Vaikams tas menas kaip taisyklė dar nėra įkandamas ir jei nesuprantat, nereik skustis. Jei neturit pagarbos AZ valdžiai, nesistebėkit po to tuo kaip su jumis elgiasi. Mūsų mažiau nei jūsų, tad turit daugiau šansų išvest iš kantrybės keliant mum eilinių problemų palaikyt tvarką, nei mes pavienius jus kartais nubausdami. Nors tai nereiškia, kad modas visad turi teisę sakykim po dešimties nesusipratėlių postų imt kapotis. Dėja nemačiau tų postų, po kurių trinimo kilo ginčas, bet nesitikėkit, kad staiga pradėsiu palaikyt aptrintuosius - priežastis jau išdėsčiau viršuj.

Kažkiek ne į temą kaip ir jūs: nematydamas čia Katanagatario nedejuoju. Todėl kad istorija ir jos ale originalumas vėl gi bandomas išlaužt būdingais japonam tauškalais, kurie įgrįsta iki gyvo kaulo. Atsiprašant, jei per prievartą seki veiksmą tai sunku tokią istoriją kažkaip girti. Angel Beats deja nemačiau, tai patylėsiu. Pats balsavau už Sarai-ya Goyou, nes buvo vienintelis praeitų metų animas prilipinęs prie kompo ekrano savo įtraukiančia atmosfera, ko tikrai trūko Katanagatariui, kuriame bet kokia atmosfera yra sunaikinama to paties tauškimo. Prasminga tyla kartais pati už save šneka. To meno reikėtų išmokt tikrai ne vienam AZ nariui. O tauškimas be stabžių tikrai nėra rimtumo požymis kaip kad čia norėjo pavadint Katanagatari. Jis tikrai yra bet kas bet ne rimtas anime. Kaip jūs jį tokiu išvis galit palaikyt yra mistika man. Paukščiasnapiai transvestitai nindzės, kurių vystymui skiria perdaug eterio laiko tik tam, kad 'išvystę' jų 'personažus' juos nužudyt bene kiekvieno epo gale? - o taip čia tai rimta, wanabe strategė, žmogus 'kardas', net jei ir fantazijos žanras - galėtų bent mažiau su logika ginčytis, o ne kiekvienam kampe pri**** originalumo dėlei atsiprašant... apie kitką tingiu išsisakynėt, pakaks ir šito.

P.S: podiskusiinius aptrinimus palieku gijos autoriui
    Paskutinį kartą taisė Sable : 2011-02-08, 18:47

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Visa šitos dramos esmė, kad užuot ištrynus patį pirmą komentarą, kuris kažkiek ko gero buvo per šiurkštus, buvo ištrinti absoliučiai visi komentarai, kurie aprašė AB iš neigiamos pusės ar bandė įrodyt, kodėl šioje nominacijoje jam ne vieta. Tame tarpe ir maniškis, kuriame tiesiog pateikęs pavyzdžius surašiau kuo/kodėl AB siužetas mano nuomone yra skylėtas. Visa kita, kas seka po to - emocijos ir aiškinimaisi. Na, bet kadangi jau išsiaiškinom, kas ir kaip ( bent jau man aišku ), tai no hard feelings from me.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Moderatoriaus nuomones man norejosi ne del Killerbee darbo kaip komisijos nario (t.y. nominantu saraso), Sable. Bet aciu uz inputa ir is tos puses (Sarai-ya Goyou yra tikrai geras daiktas ir gaila kolkas viso nesu mates, mat esu atidejes ji ziurejimui su rimtais zmonemis, bet isskirtinumas jaucias ir taip).
    Uzklausos esme tamstos kolegos elgesys, bet jei manai, kad taip elgtis dera, tai tegu.
    Del offtopico nesutinku, jei jau snekam apie metu geriausius, tai palyginimai/kontekstas yra svarbus ir vertingas.

Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Kadangi neprieštaravai tai nesuprantu kame problemos?
    Problemos tamstos elgesyje po istrynimo - nebutum toliau eskalaves konflikto (ir perkeles jo i jau asmenine plotme) viskas butu pasibaige kur prasideje. Konkreciai del trynimo neturiu jokiu priekaistu, nes leidau. Visgi tai nekeicia fakto, kad piktnaudziauji tau suteikta galia. Ir as realiai nemaniau, kad drysi. Ne todel, kad planavau skustis del trynimo (ir nesiskundziu) - maniau sazine/garbe/atsakingumas/whatever neleis.
    Turiu priekaisto del tolesnio nenuoseklumo - istrynes turiningesni posta, pats istoji i nauja tustybes muge ir provokuoji jos tesini. Sunku buvo atsakyti tiem kas uzklause del postu trinimo asmeniskai ir paskui graziai paaiskinus pratrinti tuos viesus uzklausimus? Arba atsakyti vietoje nebandant igelt man - "vo cia del visko tas **** kaltas" ir pan.? Kam reikejo vel mane i tai velt? Vat cia ir yra mano priekaistas.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Uzklausos esme tamstos kolegos elgesys, bet jei manai, kad taip elgtis dera, tai tegu.
    Tam ir buvo skirtas antras paragrafas. Iš esmės gi nei vieno pilnai ir nepalaikau. Bet jei jau duodat teisėjo postą, tai dėl nepakankamos tyrimui medžiagos atvejis dėl šaukštų po pietų, aka trinimo, neįmanomas išspręst. Kaip matosi, vienas kitą užkabinot ir įsivažiavot pernelyg. Abu kalti. Siūlau ir vienam, ir kitam susitaikyt ir pasisemt išminties ateičiai, o ne tęst bevaisį ginčą. Moderatoriais negimstama, tikiu kad pasitaisys. Galiu nebent paskatint kitąsyk trint kuriam laikui - tarkim balsavimo laikotarpiui - minkštu trinimu su galimybe atstatyt ar bent patikrint kas buvo sakyta, o pasibaigus balsavimams, trint visiškai. Tokiu atveju bus išvengta tokių keblių situacijų, o balsavimo gija nebus užteršiama nerelevančių išsisakymų.

Del offtopico nesutinku, jei jau snekam apie metu geriausius, tai palyginimai/kontekstas yra svarbus ir vertingas.
    Vis gi tas yra offtopikas, lyginimas čia įmanomas tik tarp esamų balsavimo variantų. Animai atsidūrę už tvoros kitiems įtakos balsuojant nedaro ir kelt diskusijų čia neturi. Ir kartotis aš irgi ne mėgėjas...

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
    Vis gi tas yra offtopikas, lyginimas čia įmanomas tik tarp esamų balsavimo variantų. Animai atsidūrę už tvoros kitiems įtakos balsuojant nedaro ir kelt diskusijų čia neturi. Ir kartotis aš irgi ne mėgėjas...
    As irgi

Ant bites zudikes tikrai ne(be)pykstu ir jei jis ta supranta, tai viskas saunu
    Savo prasyma netrint atsaukiu, tad jei turi noro naikink visas nesamones (@Killerbee).

8. Ačiū Sable dėkojo
    Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Daug gerų anime. Tikrai daug. Visiškai suprantu tuos žmones, kurie rinko anime šiai nominacijai - buvo sunku, nes tikrai 2010 buvo tikrai nemažai anime su gerom istorijom. Visgi iš to, kas čia pateikta visos istorijos tikrai ypatingos. Fullmetal Alchemist manga ekranizacija yra vienas iš geriausių dalykų (na, bet aš tiesiog esu FMA fanė ir tiek). Shiki taip pat labai įtraukiantis daiktas - laukiau kiekvienos serijos. Apie King of Thorn ir Sarai-ya Goyou irgi nieko blogo pasakyt negaliu - gerai pragalvoti siužetai. Apie Angel Beats! kukliai patylėsiu ir net nesakysiu kodėl jo nepalaikiau tokiu anime, kurį norėčiau pažiūrėti. Durarara!! - sužavėjo pasakojimo būdu, istorija, painumu ir viskuo kitu, kas jai ir Baccano yra būdinga. Dievinu tokio tipo anime.

Visgi išsirinkti iš net kelių mėgiamiausių anime tikrai buvo ne taip jau paprasta. Visgi FMA buvo ekranizuota ir anksčiau (nu ir kas, kad dabar tai jau grynai manga adaptacija). Shiki - na, tikrai vietomis buvo nuspėjamas ir banalus (kad ir kaip skaudu būtų tai pripažinti). o vat prie Durarara prikibti jau tikrai nėra kaip - ir veikėjai originalūs ir siužetas nenuspėjamas. Taigi balsas paskutiniam.

Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Fma tikrai įdomi ir nepamištama istorija