
Kodėl jus taip sudėtingai su tuo ginklu kodėl neužtektų vandens ginklo, o dėl to viešo šaudymo tai esmė ta kad realiai joks žudikas vidury baltos dienos tarp kruvos žmonių neturėtų bandyti nieko nušaut na nebent savižudis. Turėtum nusekti tą žmogų kur nėra žmonių arba nuviliot, tai logiška kad ir kaip be pagalvotum.
taip pat kaip supratau šito žaidimo idėja medžioklė tai reiškia surast taikinį surasti kada jis pažeidžiamas ir tai išnaudoti, tuomet tokiu atveju iš esmės tiktų ir slaptažodžio variantas, bet problema ta, kad tada galėtum taikinį "išjungti" ir tarp žmonių nebent pridėtum taisykle kad slaptažodį galima naudoti tik tada kai aplinkui nėra žmonių, visdėlto toks žaidimas būtų ant pasitikėjimo vienas kitu ir nelabai manau, kad taikinys turėtų galimybę apsiginti net jei jis turėtų sakykim slaptažodį kuris "išjungia" medžiotoją (sakykim abu vienu metu pradeda šaukt ir nei vienas nenusileidžia kad jis buvo antras kuris pradėjo šaukt) tada manau būtų geriau ginklas.
Ps. Ryumaster pagal tavo ginklo elektroninį variantą atrodo kad šitas žaidimas tampa RPG, o aš nelabai matau kaip būtų galima tai išnaudot nebent tas faktas kad aukštesniame lygyje gauni daugiau informacijos apie taikinį.
Paskutinį kartą taisė enjutsu : 2011-04-26, 20:31
[SIGPIC][/SIGPIC]

enjutsu,
man yra idomu zaisti zaidima, kuris kuo labiau atspindi reliabe ir kur reikia kuo labiau naudoti smegenys bei savo fizini kuna. Ginklo prototipa as jau beveikt pagaminau, bet neskubiesiu nieko rasyti, daug ka dar galima tobulinti. Prisukau prie jo displeju, saudamas taikini tu matysi jo HP bei kita statistika. Kai tave nuzudis, as nuratiau, kad atsigauti bus galima tik prisijungus namie prie savo PC.
Kodel elektronika?
As matau begalu nerelaiu dalyku, kuriu as galiu prisukti perpsektivoje.
Pavizdiui, sammonus kaip per FFX naudojant Augemented Reality technologijas ir kelis atsutumo modulius, arba paskaityk aipe SLCD, greit jie jau bus rinkoje. (3-4 metai)
Pa kol kas as si zaidima atidejau, nera laiko bei pinigu, gal surasiu finansavima, turesi geriausia mmorpg pasaulyje
Tik isivaizduok. Iseini i lauka, ijungi ginkla. Pasirinki taikini, ijungi radara. Patikrini sieldus. Eini ieskoti.
Hah, na as jau supratau, kad ne visiem sia ideja tinka, ir man si gija gerokai padejo suprasti kelis dalikus, na bet dabar elektronikso as tikrai neatsisakysiu![]()

vandens ginklo? Įsivaizduok situaciją: eini į kokį svarbų susitikimą ir staiga tave atbėga ir vandeniu aplaisto. Toks jau tikrai negalėsi eiti. Bus sugadinti drabužiai, ir jei per tai turėsi ką nors labai svarbaus praleist tai tikrai nemanau, kad būsi patenkintas tuo žaidimu.
Su dažasvydžio ginklu tai išvis. Nieks nevaikščios su apsauginėmis liemenėmis po drabužiais. Į neapsaugotą vietą pataikius kad ir iš poros metrų, liks mėlynės arba žaizdos. Man per aprangą dažasvydyje pataikė per metro atstumą į ranką, tai dabar turiu apvalų randą. Kas nori randų?
Ir kiek išvis žmonių nepagailės ginklui pinigų?
Mėgstami