Žiūrėti balsavimo rezultatus: Heroman įvertinimas

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 26.67%
 • 4

  7 46.67%
 • 3

  0 0%
 • 2

  2 13.33%
 • 1

  2 13.33%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Heroman 2010 (TV)

 1. #1
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89

  Heroman 2010 (TV)  Heroman


  Transliacija: 01.04.2010 - 23.09.2010
  Žanrai: mokslinė fantastika, mecha, veiksmas
  Studija: Bones
  Režisierius: Hitoshi Nanba
  Istorijos autorius: Stan Lee
  Panašūs anime: Anime-Planet
  Formatas: TV 26 ser. x 25 min.
  MAL reitingas: ~ 7.04
  AniDB reitingas: ~ 6.16
  YouTube: AMV | Promo | OP


  Istorija: Našlaitis Joey gyvena kartu su savo senele Center mieste Jungtinių Valstijų vakarinėj pakrantėj. Kaip ir daugelis jo amžiaus berniukų, jis žavisi robotais ir jų prietaisais, ypač vienu žaisliniu Heybo robotu. Tačiau šie žaisliukai savo kaina visai nevaikiškai kanda į piniginę. O Joey nėra iš pasiturinčių ir pinigų prasimano iš pusės etato darbo kavinėj vien savo ir močiūtės gyvenimo išlaidom atpirkt. Tačiau jam pasiseka nugvelbt vieno iš jį engiančių chuliganų sugadintą ir išmestą Heybo. Parsinešęs namo Joey robotą sutaiso ir užvadina Heroman. Vėliau tą pačią dieną žaibui trenkus pro stogą į šį robotą, jis išauga iki gigantiško dydžio, o jo kontrolinis aparatas irgi po savos metamorfozės įsitaiso Joey ant rankos. Po neilgo dvejonių - kaip čia praktiškai panaudojus naują žaisliuką – laikotarpio Joey tenka gint Žemę nuo ją jau kitą dieną užpuolusių tarakoniškos išvaizdos ateivių - Skrugg.


  Kaip ir daugelis animščikų čia (kitaip manau nebūtų taip ilgai tylėta forume) buvau dvejojęs dėl šito animo žiūrėjimo. Labai jau kvepiantis amerikoniškumu, tuo labiau kai istorijos idėjos autorius prisidėjęs prie visokių Spiderman’ų ir t.t. Iš dalies tai tikrai atspindi kažkiek siužetą, bet mano galva galima praleist pro pirštus, nes kaip kūrinys animas vis gi yra užskaitomas. Siužetas galima sakyt net visai geras, bent jau pirmos jo dvi arkos, kas yra apie du trečdaliai animo. Kita dalis siužetine prasme pasirodė man asmeniškai blankesnė. Bet kokiu atveju visai įdomu buvo pažiūrėt kažką apie ateivių invaziją. JAV šitas reikalas kažkaip populiaresnis nei Japonijoj :]

  Kalbant apie veikėjus, tai jie čia irgi tokie vienalygio amerikietiško mastymo, tikrai nesužaloti filosofinių ar kokių kitų alia rimtesnių klausimų kaip vėl gi būdingiau yra japonams. Joey yra gan užsislaptinęs spiderman’iškas herojus. Japonai herojaus atvirumo visuomenėj klausimą išvis retai kelia, šiuo atžvilgiu Joey tikrai amerikoniškas veikėjas. Iš antraplanių labiau patiko gyvybingas profesorius ir Linos brolis, kuris nors ir ragštis vienoj vietoj, vis gi buvo įdomus sesers komplekso pavyzdys su savo asmenišku heroizmo požiūriu. Animacija ir veiksmo scenos yra manolios akiai ir šiaip sklandžios, tai kibt netenka. Piešimas irgi gražus – spalvos yra gan ryškios ir stiprios. Gaila kažkiek kad openingų ir endingų - bent vieno iš jų nepadarė anglų kalba – būtų labiau į visą kontekstą įsipaišę, atai dabar išlenda kaip kažkas nesavito.
  Reziumė: Jei vertinti šį animą visų kitų amerikietiškų kūrinių kontekste, tai jis matyt bus vienas geriausiai pavykusių Amerikietiškos idėjos ir Japoniško įgyvendinimo projektų. Siužetas aišku simplistiškas, bet sklandus, koks ir apskritai žiūrėjimas buvo. Kadangi veiksmo aplinka amerikietiška, tai ir kūrinys aišku yra šviežesnį įspūdį sukeliantis japoniškų animų fone.
  Siųstis: TokyoTosho     Paskutinį kartą taisė Sable : 2011-01-07, 11:41

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Kaip taisyklė jei japonai kuria net tik sau, bet mylimai (kelios bombelės turėjo stebuklingą poveikį) JAV tai nieko gero nesigauna, bet Heroman nėra pats blogiausias variantas. Viskas fignia, išskyrus mano taip mėgstamą žmonių naikinimą, bet vien už gerą actioną duosiu 8 balus. Net siaubingai patosiška pabaiga, kelios nuobodokos arkos ir JAV prezidentas (man alergija šiam personažui ir jo nameliui) nesugebėjo visko sugadinti.

  P.S. Kodėl Lina taip nuskriaudė??? Aš suprantu, kad japoškės nežino kas yra normalūs papai tai piešia arba 0 arba 5, bet gal jau geriau 5 negu nieko. Ar čia reveransas amerikonams, kuriems meilė papams numarino begemotės?
  P.S.S. Čia ne mecha, o robotas su džoistiku.

 3. #3
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Visiškai neturėjau planuose žiūrėti šio anime, tačiau perskaičius Sable aprašymą ir jaučiant simpatiją tokiems BONES darbams kaip Darker Than Black, Eureka Seven, Fullmetal Alchemist, Kurau Phantom Memory, RahXephon, Wolf's Rain ir Xam'd: Lost Memories, visgi nusprendžiau įvertinti šį darbą. Pirmas epizodas įrodė, kad serialas kvepia ne tik mėgiamu BONES animacijos stiliumi, bet ir pačia siužeto struktūra ir netgi buvau pilnai įtraukas į anime, tačiau jau po antro epizodo užvirto nedidelė nusivilimo banga, o trečioji serija galutinai pražudė visas viltis toliau tęsti serialą. Anime labai banalus ir jame nėra nieko, ko nesu matęs dešimtys kartų.

 4. #4
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu cia sunkoka ivertint... Labai jau daug amerikoniskumo ir japonisko nelogiskumo... 13 metis gelbeja pasauli..? Comon, negi negalejo bent jau padoresnio amziaus herojaus sugalvot? Kartai imu galvot kad japonams neviskas gerai su galvom... Taip buvo geru veiksmo scenu, patiko paskutines 2 arkos, pirma mano manymu meslo verta, nors ir sudaro anime prologa, bet piesimas neypatingas, muzika, irgi. Ka jau bekalbeti apie "HEROMAN ATTACK" ir visa kita tokios rusies slamsta. Nu bet del to perdaug nesikabinesiu, nes manau kad sis anime skirtas jaunesniai auditorijai... Taigi tik delto daviau 4/5, nors siaip sunkiai butu gaves ir 3.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 5. #5
  Forumo vilkas


  kypshius avataras
  Įstojimo data
  2007 04 17
  Vietovė
  Kaune
  Įrašai
  364
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  26
  visiškai pritariu Slickui, mečiau po 10 ep. rodos. vienintelis patikęs dalykas tai, tas vaikinukas su ramentais ir skateboard-thingie.

  Užkalė visus langus ir augina pingviną.

 6. #6
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Geras amerikietiškas anime, kuris nenuvylė taip, kaip koks wolverine. Įdomi istorija... Nors, yeah, invaders ir lightning powered robot, nors tikrai nereikia nusiteikti taip prieš- šis anime turėjo kažką tokio, kas domino. Švelnus piešimas ir jauki atmosfera (ne visur), bei veikėjai, labai džiaugiuosi, kad main'as nebuvo toks mėmgalis, kaip galvojau. 5/5

 7. #7
  a.k.a. Lzq
  Mao avataras
  Įstojimo data
  2006 07 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  277
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  Nu šituo aš susidomėjau jo OP išgirdęs, kurie kažkodėl labai sužavėjo, taigi pracheckinau kas čia per anime. Pastebėjau, kad jis lyg ir atrodo ganėtinai vaikiškas toks, nieko tokio ypatingo, galvojau tiek to, sužiūrėsiu, primins vaikystę ir t.t., o ir šiaip, dažnai tokio tipo anime yra kaip fresh air prisižiūrėjus visokio rimto šūdo. Ir peržiūrėjau.
  Visų pirma tai šitas anime turi jau tikrai ne pačią originaliausią idėją, ta prasme panašių dalykų jau esu matęs bei skaitęs komiksų. Iš tikro nieko blogo, tik neįtraukia per daug. Pati istorija buvo taip pat nieko ypatingo, bet ko daugiau tikėtis iš vaikiško anime, right? Tačiau ta trumpa storyarc, kurioje jie
  Spoileris:
  tampa neteisingai apkaltintais bėgliais ir bėga nuo armijos
  buvo kažkas tikrai užkabinančio. Veikėjai yra tai, kur šis anime kiek spindi, nors ir ganėtinai banalūs bei primenantys visokių kitokių anime veikėjus, jie pakankamai išsiskiria charakteriais, ypač tas keistas profesorius bei skeiteris su ramentais (the fuck is he all about anyway?). Piešimas nerealus, vienas gražiausių matytų, soundtrackas taip pat labai geras.
  Overall nėra pats geriausias anime, bet norintiems nostalginės dozės siūlyčiau peržiūrėt. 7/10
  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •