Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate IGPX: Immortal Grand Prix?

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  3 75.00%
 • 3

  1 25.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

IGPX: Immortal Grand Prix

 1. #1
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  90

  IGPX: Immortal Grand Prix


  IGPX: Immortal Grand Prix


  Transliacija: 06.10.2005 - 30.03.2006
  Žanrai: mokslinė fantastika, sportas, mecha
  Studija: Production I.G
  Režisierius: Mitsuru Hongo
  Istorija nuo: Production I.G , Cartoon Network
  Formatas: TV 26 ser. x 24 min.
  MAL reitingas: ~ 7.53
  AniDB reitingas: ~ 7.37
  YouTube: AMV | Promo | OP

  Istorija: 2048 metais žmonės yra pamišę dėl kovinių lenktynių vadinamų „Immortal Grand Prix“. Sutrumpintai IGPX yra komandinės lenktynės, kuriose trys kiekvienos komandos nariai bando greičiau pasiekt finišą. Tačiau 350-400 mylių per valandą greičių lekiančioms mechoms leidžiama naudot artimosios kovos veiksmus, kas padaro lenktynes dar didesne atrakcija žiūrovams. Tuo labiau kai visa tai vyksta specialiai pastatytoj miesto dydžio 180 mylių ilgio trasoj, labai jau primenančioj amerikietiškus kalnelius. Ką tik pasiekę IG-1 lygą jauni „Satomi komandos“ pilotai Takeshi, Liz ir Amy susiduria su aršiais varžovais, lenkiančiais juos ne vien lenktynių patirtim ir įgūdžiais, bet ir biudžetu.

  Su siužetu čia viskas lyg ir aišku. Kiekvienose lenktynėse Satomi komanda susiduria su vis naujais priešais ir iššūkiais, kuriuos jiem tenka įveikt. Labai daug yra streso ir ginčų dėl nesugebėjimo dirbt komandoj komandinėse lenktynėse. O ir šiaip naujokai paaugliai išsišokėliai gauna ne vieną pamoką istorijos eigoj. Veikėjai gan standartiniai ir neblizgantys originalumu. Daugelis savo pasirodymo lenktynėse gerinimui praktikuoja įvairius kovinius menus ar gvildena kokias nors filosofines problemas. Akmuo į Takeshi ir Liz daržą. Dėl piešimo, tai keista buvo, kad mechų CG nedraskė akių šįsyk. Vienas dalykas dėl mechų, kuris vis gi užkliuvo, tai kad jos lekia tuos 400 m/h greičiu ant kažko kas labai jau primena pačiūžas. Fizika, trintis, kliūtis didesniam greičiui... velniop – svarbu, kad trasoj būtų žiežirbų. Taip gražiau. Dėl muzikos, tai tik openingas teįsiminė.


  Reziumė: Pati anime idėja yra gan gera. Mechų kovinės lenktynės vis gi turi kažkokio azarto. Pats kūrinys Cartoon Network dėka matyt ir tapo kiek amerikoniškas. Ne vien apie jų kalnelius šneku. Pačios lenktynės kažkiek paprastesnės to dėka matyt yra. Neprigalvota kaip japonams būdinga įvairių spectechnikų ar dar ko, kaip Initial D, kas pernelyg iškelia vieną herojų virš visų kitų varžovų. Paliekama daugiau vietos strategijai, komandiniam žaidimui ir nuotaikai matyt. Gero žiūrėjimo.
  Siųstis: IsoHunt   


  Paskutinį kartą taisė Sable : 2010-12-15, 20:47

 2. #2
  Super mega ultra rašytojas  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  717
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Kaip tik sende diena jo ieskojau, o daba jau sukurta xD. Anime seip neblogas savo mintimi, bet man nelabai patiko perteikimas, galejo padaryti biski realiau, na bet ka padarytsi. Piesimas visai neblogas, gal biski daugoka 3D detaliu, veikejai puse velnio. 3/5, duociau jam tikrai daugiau, nes pati ideja patiko, bet kaip ir sakiau perteikimas nelabai.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Keista kodėl taip ilgai nežiūrėjau šio anime. Gi mecha ir sportas yra vieni iš mėgstamiausių mano žanrų. Visai patiko, ypač pirma pusė. Po to buvo nuobodu, persistengė su Takeshiu, iš kieto pofigisto padarė kažkokį lopą. Dar tas kalbantis katinas ne į temą, kaip ir jo šeimininkė. Gerai, kad bent jau pabaigoje sugrįžo draivas. Duosiu 7 balus, neblogas žiūralas.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •