Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Katanagatari įvertinimas:

Balsavo
45. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: Šedevras - nuostabus

  24 53.33%
 • 4

  14 31.11%
 • 3

  5 11.11%
 • 2

  1 2.22%
 • 1: šlamštas

  1 2.22%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 25

Katanagatari / Sword Stories 2010

 1. #1


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19

  Katanagatari / Sword Stories 2010


  Katanagatari
  刀語


  Režisierius: Keitaro Motonaga
  Studija: White Fox
  Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, romantika
  Transliacija: nuo 2010-01-25 iki 2010-12-10
  Formatas: TV serijos
  Trukmė: 12 x 50 min.
  AniDB reitingas: 9.07
  MAL reitingas: 8.48
  YouTube resursai:
  Traileris || OP

  Papildoma Info:


  Istorijos veiksmas vyksta alternatyvioje maždaug 17 - 19 amžiaus Japonijoje. Schichika Yasuri 24 metų vyras gyvena su seserimi atokioje nuo civilizacijos saloje. Gyveno ten nuo pat gimimo, bet laiko neleido veltui. Jo tėvas buvo ne šiaip koks valstietis, o garsaus kovos meno Kyotōryuu meistras. Tai kovos technika leidžianti plikom rankom kovoti prieš ,ginkluotus kardais ir kitais to meto šaltaisiais ginklais, priešus. Šį kovos meną težino tik Yasuri giminė ir jo žinios yra perduodamos iš kartos i kartą. Būtent to amato tėvukas ir mokino Schichiką pastaruosius daugiau nei 20 metų. Tėvui mirus, Schichika taip ir būtu ramiai leides dieneles sesers draugijoje, jei sala nebutu sulaukusi svečio. Togame kaip žinia į salą užklydo ne šiaip pasideginti, o atvyko turėdama tikslą. Jai buvo patikėta surasti 12 kardų ,pagamintų legendinio kardų meistro Kiki Shikizaki. Visi kardai yra išsibarstę po visą Japoniją. Neaišku kieno jie rankose ir vargu ar jų turėtojas sutiks kilniai juos atiduot. Taip ,kad geriausias sekmės garantas žygyje ,Togames manymu, būtu garsiojo kovos meno Kyotōryuu meistras. Schichikos ilgai įtikinėti nereikėjo. Išskyrus sesę, daugiau jokios kitos moters nebuvo matęs. O čia kaip tyčia, Togame tikra gražuolė. Įsimylėjo iš kart ją. Tokiom aplinkybėm manau niekas jo nekaltintu. Taip ir prasidėjo judviejų kelionė...  Schichika Yasuri

  Žmogus - ginklas, garsios kovos menų šeimos palikuonis. Dėka atsiskyreliško gyvenimo, jam stinga sveikos nuovokos gyvenimiškuose situacijose. Neabejingas Togamei, tiesa ta meilė ganėtinai platoniška. Vėl dėl to kaltas gyvenimas saloje toli nuo civilizacijos.Tesiog nesidomi ja taip kaip derėtu vyrui dometis moterim. Kadangi ypatingu intelektu nepasižymi, visus sprendimus palieka Togamei.
  Togame

  Šviesiaplaukė feodalo dukra. Pasižymi gerais strateginias gabumais, loginiu mastymu. Bet dažnai ,dėka Schichikos nenuovokumo ir tiesmukiškumo, sutrinka ir drovumo akimirka megsta trinktelti jam, šaukiant savo pamėgta šūkį "Cheerio"(tikrai kavaini momentai). Dėl fakto ,jog Schichika nesidomi jos kūnu, ji nesidrovi prieš jį apsinuoginti, dažnai miega kartu.

  Anime yra sukurta pagal Nisio Isin parašytą novelę. Tai jau nebe pirmas jo ekranizuotas kūrinys. Jis tai pat autorius "Bakemonogatari" kurios anime versija manau ne vienas puikiai žinote. Nors šiam anime priskiriami veiksmo ir nuotykiu žanrai nereiktu dėl to apsigauti. Tipiško "shounen" komplekto besitikintys liks tikrai nuvilti. Beveik 90 procentų šio anime laiko užima dialogai o ne veiksmas. Jei gal kam kitam tai ir minusas, bet "Katanagatari" tikrai ne. Tiesa siužetas ganėtinai paprastas. 12 kardų - 12 serijų. Kiekvienoje eilinėje serijoje tesiog parodoma,kokį kelią teko nueiti iškovojant kardą. Dauguma kardų savininkų buvo garbingi priešininkai, ne kokie padugnės, nepuldavo švaistytis ginklais, sutikdavo pirma leistis i dialogą. Ne kart toks pokalbis trukdavo didziąją serijos dalį ,o kova vos kelias akimirkas, ar net likdavo už kadro. Bet butent žodžių kuriama atmosfera, artėjant atomazgai intrigavo kur kas labiau. Labai gerai atskleisti pagrindiniai personažai. Kūrėjai tam tikrai nepagailėjo eterio laiko, ypač santykiams tarp Togames ir Schichikos.Palaipsniui personažų charakteriai vystėsi. Pavyzdžiui Schichika, jei pradžioje buvo tesiog tik ginklas ,aklai paklustantis Togamės komandom, pabaigoje buvo jau visai kitoks žmogus. Koks? Pamatysit, nespoilinsiu. Atskiro paminėjimo verti Maniwa nindzių klanas - konkuruojanti grupuotė kovoje dėl Shikizaki Kiki kardų. Žodis "stilingi" turbūt jiems būtu per kuklus. Kiekvienas jų imituoja koki nors gyvūną tiek kovos technika tiek apranga.
  Piešimas tikrai išsiskiriantis ir orginalus.Vienas malonumas daryt "screen'us". Taip ir norėjos ,vos ne kas antrą, užsidėt kaip wallpaperį. Stiliumi labiausia man priminė jau minėta "Bakemonagatari". Netgi buvau pamanęs, jog studija ta pati. Klydau. Tai vos trečias studijos "white fox" darbas. Garso takelis neišskirtinis, bet muzika priderinta tinkamai, padejo sukurt reikiama atmosfera žiurint. Abu openingus nė karto neprasukau.

  Šio anime pabaiga labai nustebino. Tikrai tokios mažiausiai tikėjausi. Asmeniškai man tai viena "stipriausių" pabaigų kokias aš matęs. Tai neabejotinai pridėjo papildomų balų prie ir taip palankaus mano vertinimo. Istorijoje buvo padėtas aiškus taškas. Jokių nelemtu ir erzinačių kablelių ar kabliataškių. Mano kuklia nuomone tai vienas geriausių 2010 metais išleistų anime. Tikrai vertas dėmesio, jei tau patiko "Bakemonagatari", arba megsti istorinėje aplinkoje pateiktą veiksmą, ar tesiog jei tau norisi šiuo metu ko nors išskirtinio.
  Siųstis: Linkomanija

  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2010-12-16, 23:39

 2. #2
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Dėkui už aprašymą, šitas jau seniai buvo užkabinęs mano akis, bet dėl epizodų neformatiškumo (50 min.) vis taip ir neprisiruošiu pradėti, bet kiek teko girdėti toli gražu epizodas neprailgsta ir kadangi jau užbaigtas būtų pats laikas ir man jį sužiūrėti. Iš aprašymo skamba įdomiai, mėgstu kvailokus, bet stiprius fiziškai vyriškus personažus XD Ir artas atrodo labai įdomiai.

 3. #3
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  29
  Anime 10 balų vien už nedažną stilizaciją. Labai primena Soul Eater (animacijos atžvilgiu). Veiksmas ir istorija taip pat smagiai plaukia, ne visada nuspėjamai, įtraukiančiai.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 4. #4
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Pradziai lazdos aprasymo autoriui Katangatari veiksmas nevyksta Edo laikotarpiu.
  Spoileris:
  Laiko linija yra alternatyvi - cia Edo niekada nebuvo. Sali valdo ne Tokugawa, o Yanari Shogunatas. Sostine ne Edo (Tokijas), o Owari (Inazawa).

  Bet siaip viskas kita visai neblogai. Aciu uz aprasyma.

  Pats animas yra nerealus - tiek del kitonisko piesimo, tiek del to, kad yra "protingesnis" nei iprasta filmams/animams apie kardus. "Protingumo" gal ir ne tiek kiek buvo Bakemongatari, bet tai ner blogai - juk pastarasis paskendo savo proto vingiuose. Taip pat bandoma paliesti rimtesnes mintis, bet... bent man pasirode kiek neisbaigta ir galeta buvo kiek rimciau atskleisti Kikio motyvacija.
  Visgi tai reikalo nekeicia - 5/5. O desimtbaleje blaskausis tarp 9 ir 10, mat galas galejo dar buti siek tiek geresnis
  Spoileris:
  mano norejosi arba visai rimto endingo (Shichika mirsta nuskerdes shoguna) arba visai saldaus endingo (Togame stebuklingai isgija). Pasirinktas viduriukas man kazkaip nelabai... nors... ;]

 5. #5


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Ozis;Pradziai lazdos aprasymo autoriui Katangatari veiksmas nevyksta Edo laikotarpiu.
  Spoileris:
  Laiko linija yra alternatyvi - cia Edo niekada nebuvo. Sali valdo ne Tokugawa, o Yanari Shogunatas. Sostine ne Edo (Tokijas), o Owari (Inazawa).


  Na, regis įilipęs i balą sausas neišlipsiu Dėkui už taiklią pastabą, tikrai klaidinančiai išsireiškiau. Bet laikmetis, kad ir alternatyviam pasaulyje, tikrai atitinka mano minetaji mūsu pasaulio. Patikslinsiu informacija. O del pabaigos...
  Spoileris:
  Na, kad Schichika visgi nemirė nors ir ketino, pasirodė ir man mažiau priimtina. Bet kur tu daugiau esi matęs ,kad pagrindinis praktiškai iškeistų savo žuvusia partnerę į jos mirties kaltininkę ? Toks istorijos posukis ,bent jau man pasirodė velniškai orginalus.
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2010-12-14, 21:57

 6. #6
  Narys
  Adwims avataras
  Įstojimo data
  2010 04 08
  Vietovė
  Kaunas/Ukmerge
  Įrašai
  44
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Sito anime laukiau vos perskaites aprasyma, ideja pasirode idomi, piesimas is nuotrauku irgi visai neblogai atrode. Perziurejau vos isleista pirmutine serija ir likau nusivyles. Grafika nevykusi, net simpsonai geriau atrodo, ideja kazkur isgaravo po puses serijos,nors tiksliau reiktu sakyt pasimete tarp kruvos slamstisku dialogu. Visai nesupratau kam daryt 90% dialoginio anime is kuriu 60% dialogo yra slamstas!? Saves isaukstinimas, pasiputimas, maldavimai ir kiti verksmai... DBZ gal ir tinka, bent dar veiksmo yra,o cia absoliutus nulis. Jei jau koncentruoja anime i dialogus tai bent normaliu fraziu susiranda, vien ko vertos Kenshin auksines mintys ir juokeliai. Charakteriai taipogi niekuo neispudingi, Yasuri net i "geras nevykelis" ar "protingas durnius" nepriskirciau, na Togame siektiek israiskingiau "savaji pasauli" demonstravo.
  Bet,taciau, viso anime neziurejau tai gal link pabaigos jis pasitaise, kas mano nuomone mazai tiketina

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

  Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

 7. #7
  Forumo vilkas


  kypshius avataras
  Įstojimo data
  2007 04 17
  Vietovė
  Kaune
  Įrašai
  364
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  26
  Užmetus akį į poster'į anime tikrai nesudomino; dar vienas kvailas vaikiškas anime galiūno nuotykius, pagalvojau aš. paskaičiau aprašymą ir sudomino du faktai: Bakemonogatari autoriaus ir labai mažai vadinamo "actual fighting". parsiunčiau, sužiūrėjau ir likau be žado. tai buvo kažkas ko aš tikrai nesitikėjau, tai buvo 1.000.000.000.000.000.000.000.000,00 kartų geriau.

  Spoilint nespoilinsiu, bet galima sakyti, kad gale, nors ir kitaip, bet vistiek epiškumu prilygo TTGL..

  Tokio tipo anime reiktų sukurti atskirą sarašą pavadinimu "NEĮMANOMA NEPAŽIŪRĖTI, arba animano gardumynai"

  p.s. postas rašytas ką tik pažiūrėjus, tai spėju reiks papildyt kai susigulės.
  p.p.s. CHEERIO!!!

  Užkalė visus langus ir augina pingviną.

 8. #8
  hard to understand ewlds avataras
  Įstojimo data
  2009 02 14
  Vietovė
  Birmingham
  Įrašai
  147
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai puikus ir išskirtinis anime, vienas iš geriausių manyčiau matytų pastaruoju metu. Kiekviena serija buvo tikrai labai domi. Anksčiau nedrįsau žiūrėti vien dėl piešimo, kuris atrodė gana „kreivas“, bet šis jau po dešimties minučių žiūrėjimo pasidarė normalus o vėliau net gi pradėjau vertinti kaip didelį pliusą. O stiprioji anime dalis žinoma yra dialogai. Manu kiekvienas anime gerbėjas, kuris mėgsta kažką netradiciško privalo šita gėri pažiūrėti.
  Kas liečią pabaiga.. tai šimtu procentu mano nuomonė šį kartą sutapo su Ozis'o, tačiau įvertinu skirtingai 9/10 arba 4/5.
  ^_^

 9. #9
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Na va sužiūrėjau pagaliau jį aš, net pačiai nesitiki, kad taip greitai "suvalgysiu" šitą animą. Žavingas animas... niekaip negalėjau atsigėrėti Katangataryje esančiu backgroundų artu, įdomiais personažais ir derančia muzika. Muzikine prasme patiko ir trečdalis endingų.
  Žavinga taipogi Šičikos ir Togame draugystė bei tarpusavio komunikacija, verčianti kiekvieną kartą plačiai nusišypsoti... Taipogi patiko čia užkabinamas ilgų plaukų fetišas XD man kaip Ilgo plauko mylėtojai šitas aspektas labai patiko.
  Na o pabaigos tokios tikrai nesitikėjau... ir net nežinau ar man ji patiko ar nea...
  Spoileris:
  Galbūt norėjosi pabaigų tokių kaip, kad Ozis minėjo... Kita vertus nieko stebėtino, kad Šičika galų gale susiruošė į kelionę su priešininke princese... Nors ir būdamos konkurentės abi princesės l. panašios savo charakteriu ir būdu

  šiaip ar taip vertinu šį animą 10/10

 10. #10
  Naujokas leninas669 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 19
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  ziurejau ir man patiko,nes nera labai ziaurus ir toks savotiskai idomus

 11. #11
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Ačiū autoriams už labai nuostabų ir magišką piešimą, kuris kartais atrodydavo kaip judančios dekoracijos teatre, įkvepenčią atmosferą, įtraukiantį siužetą, kuris nepaleido iki paskutinės akimirkos. Labai dinamiškas anime. Nė vienas dialogas neatrodė nereikalingas, tačiau tam tikra serialo dalis nesukėlė man tokią didelę staigmeną, kaip kai kuriems. Santykiai tarp personažų taipogi labai patiko. Taipogi šiek tiek vaizdelių prišaudžiau iš anime, nes tikrai buvo kuo pasigrožėt:

  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2011-02-23, 23:35

 12. Ačiū Augis24, bithuthe dėkojo
 13. #12
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Afigienai, dinamiškas anime.....nuo fotelio nugriuvai.
  Jeigu išmestume daugybė kvailų dialogų apie nieką tai ne kažin kas ir lieka. Lieka bernas (tiek pat gyvas kiek ir medis), strategė (kurios strategijomis nebent vištas juokint) ir darželio lygio santykiai. Scenarijuje teksto buvo mažiau nei mano aprašymuose. Piešimas kaip piešimas, kitoks ir tiek. Kas tikrai buvo gerai tai muzika. Gaila tik, kad jos buvo mažokai. Pabaiga šeip sau, gal truputi įdomesnė nei likę epai. Už tai, kad vis tik neužmigai duosiu 5 balus.

  P.S. Tikėjausi gero vaizdelio tai priverčiau ir žmona žiūrėt. Po poros serijų atleidau nuo šios prievolės. Aš gi ne sadistas.

 14. Ačiū Augis24 dėkojo
 15. #13
  Aramis
  Guest
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Afigienai, dinamiškas anime.....nuo fotelio nugriuvai.<...>
  P.S. Tikėjausi gero vaizdelio tai priverčiau ir žmona žiūrėt. Po poros serijų atleidau nuo šios prievolės. Aš gi ne sadistas.
  Tikrai dinamiškas Per dvylika serijų dvidešimt kardų. Ir truputį meilės bei "neapykantos". Ir sakės. Ir pieštinių planų. Ir rankų/kojų judėjimo.

  O žmonai reikėjo leisti iki penktos serijos žiūrėt, ten berniuką karštosiose versmėse tipo pusnuogį rodė su lenta

  Per geras tu šiandien, daugiau dviejų nė pro kur neduosiu Geriau dar kartą queens blade pažiūrėsiu. Bent pantsu ir bra ten yra. Čia... Pasaka. Per daug nuspėjama.

 16. #14
  varnalėšos
  juodidrugiai avataras
  Įstojimo data
  2010 08 11
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  65
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Dėl ko nusprendžiau pažiūrėti šį kūrinuką, tai dėl išskirtinio piešimo. Ir jis tikrai buvo neprastas - žaismingas, kontrastingas, ryškios spalvos, puikiai detalizuota aplinka. Tiesiog - gražu. Visgi, pradėjus žiūrėti iš pradžių išgąsdino tas veikėjų nesustojantis čiauškėjimas. Bet po kelių serijų tie kilometriniai dialogai tapo tarsi neatsiejama dalimi pačio anime. O tas absurdiškumas manau ir buvo viena iš anime įdėjų. Visai tiko prieš miegą smegenis praplaut (spėju, jei suprasčiau japoniškai ir nereikėtų skaityt titrų, būt dar geresnis efektas buvęs) Bet kažkur nuo 7 serijos animas pradėjo suktis į gerąją pusę, o pabaiga labai gražiai viską apipavidalino, tinkamai išvystyta, kas irgi pakėlė mano galutinį balą.
  Žodžiu, toks šiek tiek specifinis anime, arba patiks arba pasirodys visiškas šlamštas
  Paskutinį kartą taisė juodidrugiai : 2011-01-16, 20:53


 17. #15
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Neįtin ką čia naujo pasakysiu. Tikrai smagu matyt kitonišką piešimą TV formato anime. Patį animą galima sakyt žiūrėjau metus, jei su pertrauka kelionės metu Sunkiai sekėsi išlaikyt dėmėsį per visus tuos tauškalus. Žymiai smagiau būtų buvę, jei animo atmosferą ir veikėjų santykius autoriai būtų perteikę tyliai na arba tyliau nei esama. Pabaiga kaip ir visus kažkiek nustebino, bet kadangi istorija gavos išbaigta, tai užskaitau tokią, kokia yra. Paskutinė serija ir pakėlė vertinimą labiau. Atrodė kad vos ne visas dėmėsio vertas veiksmas į ją ir buvo sukištas, rodos net kad autoriai tingėjo su kovom kituose epuose. Per daug dėmėsio veikėjų motivacijos atskleidimui. Gražu, kad skiria dėmėsį priešams, bet tikrai jo perdaug ir kai tie veikėjai kaip taisyklė žudavo kiekvienam eiliniam epe, tai tos pastangos atskleidinėt juos atrodė kažkiek bergždžios. Animas geras, bet žiūrisi baisiai sunkiai. Tikriausiai aplinka žiūrėjimui netinkama, o ir žiūrėjimas per nešiojamą kompą, kai toks animacinis darbas geras, ribojo malonumą visą matomai :|

 18. #16
  Naujokas Ernis93 avataras
  Įstojimo data
  2010 01 09
  Vietovė
  Kaune Miškinių kaime
  Įrašai
  9
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  Tikriausiai aplinka žiūrėjimui netinkama, o ir žiūrėjimas per nešiojamą kompą, kai toks animacinis darbas geras, ribojo malonumą visą matomai :|
  ? Nesupratau?
  Siaip anime geras, piesimo stilius (taip,pakartosiu tai , ka visi jau kelis kartus pasake ) - nuostabus(Toks nuostabus, kad jau varau wallpaperius darytis su photoshopu,imesiu jei kam bus idomu.). Del soundtrack, man visai patiko viena is koviniu BGM , teko susieskoti OSTa . Na o del siuzeto - tai 9/10. Su pabaiga kazkas ne taip man pasirode (na gal tik man )
  *BIG SPOILER ALERT*
  Spoileris:
  1. Kodel jis nepastebejo 12tuju kardu (tiksliau pistoletai ten buvo,ne kardai) pas princese, nors sugebejo jausti kiekvieno kardo aura?(Nebent cia taip buvo rezisieriaus nuspresta )
  2.Jei princese giliai sirdyje mego Togame,kodel vis delto nusiunte Enzo , kad ja nuzudytu?
  3.Kaip Enzo nepasibaigdavo soviniai (sorry,kimbu prie detaliu) jei ten buvo 6 soviniu revolveriai? (jis ten ne po 12 kulku per paskutini epa issaude)?


  Anyway anime idomus ir patariu visiems ji paziuret 9/10

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •