Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Kaip žengti pirmuosius žingsnius Anime Zonoje: rangai, reputacija, daromos klaidos

 1. #1
  Administratorius
  Įstojimo data
  1998 10 30
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  439
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61

  Kaip žengti pirmuosius žingsnius Anime Zonoje: rangai, reputacija, daromos klaidos

  Nors daugiau orientuotas į pirmus žingsnius čia žengiančius asmenis, tačiau tikriausiai pravers ir seniau čia gyvenantiems. Pamėginsime apžvelgti keletą svarbiausių dalykų, bei šiek tiek susipažinti su forumo kultūra bei etiketu, kurio laikytis rekomenduojama, bent jau norint draugiškai gyventi.


  Anime Zonos rangai bei pasižymėjimo juostelės.  Anime Zonoje egzistuoja rangų sistema, nuo kurios priklauso vartotojo galimybės. Kai kurie rangai turi sau priklausančius ženklelius, taip pat skiriasi jų spalvos. Galimos tam tikros spalvinės nikų variacijos. Žemiau pateikiami rangai, su jiems priklausančia pasižymėjimo juostele. Rango pavadinimas rašomas jam derančia spalva. Tekstas trumpai aptaria kas kur ir už ką gali gauti vieną ar kitą rangą, bei trumpai aptaria jo galimybes.


  Administratorius

  Rečiausiai aptinkamas, bei neįsigyjamas (arba retai įgyjamas) rangas. Suteikia vartotojui neribotas galimybes bei priėjimą prie visos vartotojų informacijos, bei jos keitimo. Galimos tam tikros niko spalvos variacijos priklausomai nuo įgaliojimų.

  Moderatorius

  Asmuo prižiūrintis tvarką visame forume. Moderatoriai skiriami tik administratoriaus, ir renkami tik iš asmenų, praleidusių AZ ne trumpesnį nei dviejų metų laiko tarpą, bei nuveikusių AZ kažką naudingo. Gali keisti/trinti vartotojų parašytus pranešimus, teikti asmenims ban'ą. Tiesiogiai atsakingi administratoriui. Galimos tam tikros niko spalvos variacijos, priklausomai nuo įgaliojimų.

  Registruotas + H

  Dažniausiai sutinkamas vartotojo rangas. Suteikiamas paprastiems vartotojams automatiškai, pasiekus tam tikrą žinučių forume skaičių bei nesulaukus neigiamos reputacijos. Skirtingai nei registruoti nariai turi teisę matyti hentai skiltį bei trinti savo pranešimus forume.
  Nėra juostelės
  Registruoti vartotojai

  Asmenys, dar nepakilę iki "registruotas + H" rango. Gali rašyti forume pranešimus, kurti temas, tačiau negali trinti savo pranešimų.  AZ rėmėjas

  Rangas suteikiamas asmenims, paaukojusiems pinigų ir taip prisidėjusiems prie Anime Zona svetainės išlaikymo. Ypatingų galimybių rangas nesuteikia.
  Juostelės nėra
  Registruotas+H+Naujienų skelbimas

  Suteikia tokias pačias galimybes kaip ir Registruotas+H, tačiau vartotojas papildomai gali skelbti naujienas pagrindiniame AZ puslapyje be poreikio laukti moderatoriaus patvirtinimo. Rangą suteikia Administratorius.
  Juostelės nėra
  Baninti nariai

  Asmuo nusižengęs anime zonos taisyklėms, ir už tai laikinai pašalintas iš bendruomenės. Neturi visiškai jokių įgaliojimų. Rangą suteikia Administratorius arba Moderatoriai.  AZ_aprašymai

  Asmuo, Anime Zonoje parašęs penkiasdešimt ar daugiau tvarkingų bei išsamių aprašymų. Rangas suteikiamas moderatorių siūlymu Administratoriaus. Ypatingų įgaliojimų rangas nesuteikia.

  AZ_nusipelnęs

  Prie AZ tobulinimo prisidėjęs asmuo. Rangas ypatingų įgaliojimų nesuteikia. Suteikiamas Administratoriaus.

  GFX

  Rangas suteikiamas su kompiuterine daugialype terpe susijusių konkursų dalyviams ar šiaip aktyviems tuo užsiimantiems nariams. Rangas ypatingų įgaliojimų nesuteikia. Rangą suteikia Administratorius.
  Juostelės nėra
  Laukia patvirtinimo

  Asmuo, dar nepatvirtinęs savo elektroninio pašto adreso. Galimybės prilygsta baninto nario. Rangas suteikiamas automatiškai. Nuimamas patvirtinus pašto adresą arba paprašius moderatoriaus paskyra aktyvuojama rankiniu būdu iškilus sunkumams su elektroniniu paštu.  Realiai nieko nereiškiantys rangai, nurodantys priklausomybę vienai ar kitai organizacijai, klubui, vertėjų komandai, taip pat tam tikrų konkursų nugalėtojams. Rangai suteikiami individualiai arba organizacijos/komandos nariams. Individualūs rangai gali turėti tam tikrų įgaliojimų, aukštesnių nei bet kuris rangas bei į aprašymą neįtrauktą niko spalvą.  Prie post'o matoma informacija apie vartotoją.  1. Vartotojo nikas. Spalva reiškia jo rangą (spalvų reikšmes galite pamatyti pranešimo viršuje). Rutuliukas prie jo rodo prisijungimo būseną.

  2. Individuali vartotojo antraštė. Jos neužpildžius - parenkama automatiškai.

  3. Pasižymėjimo juostelės. Jų kiekis neribojamas.

  4. Priklausomai nuo žinučių kiekio pilnėjanti juostelė. Kuo daugiau žinučių, tuo pilnesnė juostelė.

  5. Reputacijos matuoklis. Kuo aukštesnė žmogaus reputacija bei kuo daugiau pranešimų jis yra parašęs, tuo daugiau žalių kvadratėlių yra. Galimi pilki kvadratėliai (reputacija neutrali) bei raudoni (reputacija neigiama).

  6. Vartotojo avatar'as, parenkamas skiltyje "nustatymai".

  7. Tekstinė informacija apie vartotoją. Įstojimo data, pranešimų skaičius, padėkų kažkam skaičius, gautų padėkų skaičius, tinklaraščio pranešimų kiekis bei reputacija.  Reputacija

  Šiame forume įdiegta reputacijos sistema, kurią įtakoja gaunamos padėkos/Atimama arba pridedama reputacija. Kiekvieną atvejį aptarsime atskirai.

  1.Padėka. Padėka suteikiama norint padėkoti už vieną pranešimą. Jos suteikimas matomas viešai. Reputacijos taškus gali suteikti ir reputacijos neturintis arba ją neigiamą turintis asmuo. Padėkų sistema padeda išvengti bereikalingų "Ačiū" pranešimų liūties.  Gautas padėkas matysime apačioje pranešimo, už kurį dėkojama, bei valdymo skyde.  2.Reputacijos suteikimas/atėmimas. Norėdami parodyti pritarimą/nepritarimą asmens elgesiui, naudojame reputacijos pridėjimą/atėmimą. Nuo padėkų tai skiriasi tuo, jog tik tas, kurio reputaciją atėmė/pridėjo, tai matys. Asmenys, kurių reputacija lygi nuliui arba kvadratėlis pilkas arba raudonas, reputacijos atimti/pridėti negalės. Reputacijoje galima parašyti priežastį kodėl atėmėte/pridėjote ją. Reputacija:  3.Reputacijos tikrinimas.. Lango viršuje virš vartotojo avataro yra skiltis "Nustatymai". Paspaudę ant jos, pamatysime padėkas bei reputacijos atėmimą/suteikimą, bei priežastis.


  Pranešimas bus pildomas, bei gali būti taisomas atradus netikslumų.

  Paskutinį kartą taisė Daan : 2016-02-14, 10:46

 2. #2
  Administratorius
  Įstojimo data
  1998 10 30
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  439
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61

  Exclamation Dažniausiai forume daromos klaidos

  Kiekvienas į forumą ateina norėdamas bendrauti su kitais asmenimis, bei būti išgirstas. Žemiau pateikiamos dažniausiai žmonių daromos klaidos, kurios erzina "senbuvius", todėl geriausia tokių dalykų vengti. Kaip to išvengti taip pat bus pateikiama šiame pranešime.


  Dvigubi pranešimai  Kad ir kaip bebūtų keista, šis reiškinys mūsuose dar gana dažnas. Norint pateikti atsakymus dviems asmenims, nebūtina tam skirti du pranešimus. Paprastai šis pažeidimas veda į vieno iš post'ų trynimą, arba jų sujungimą. Šios klaidos labai paprasta išvengti. Tereikia pasinaudoti kiekvieno pranešimo apačioje esančiu mygtuku "keisti", bei įdėti papildomą atsakymą. Jeigu pranešimai labai skirtingos nuotaikos, galite atskirti juos įrašydami < hr > (be tarpų)

  Ši taisyklė negalioja esant dideliam skirtumui tarp pranešimų (pora dienų, savaičių, mėnesių), nors jeigu pranešimas jau neteko savo reikšmės, visi registruoti + H rangą turintys vartotojai senąjį gali pageidaudami pridėti prie naujojo, o pastarąjį tiesiog ištrinti.

  Kaip iš karto cituoti keletą žmonių:
  Visur tinkami pranešimai, kartu netinkami niekam.
  Tokie pranešimai kaip "Naruto rulezzzzz", arba "Sasuke emo" bent šiame forume nėra labai priimtini dalykai, todėl tokie pranešimai tiesiog trinami. Tas pats (dažniausiai) nutinka ir su pranešimais, kurie gali būti pritaikomi vos ne kiekvienam anime ar kitam aprašymui. Vaistų nuo to nėra - nebent prieš rašydami, pagalvosite ar tikrai verta rašyti tai, ką rašote. Yra ir geresnių būdų išreikšti nuomonę, ypač jei nenorite komentuoti kodėl taip manote. Todėl aprašymuose praktikuojamas "Atviras balsavimas". Paspaudę ant balsavimo rezultatų žmonės pamatys, ką ir kaip vertinate.
  Netinkamai formatuojami pranešimai su paveikslėliais

  Tai, ką matote, nėra tinkamai suformatuotas pranešimas. Online saugyklos suteikia galimybę įdėti paveikslėlio miniatiūrą, taip apsaugant kitus vartotojus nuo didžiulio šoko, pamačius kokia maža jų vaizduoklių raiška. Kaip tai padaryti, visada galite rasti čia.  Citatos ilgesnės už patį pranešimą
  Kyla klausimas, kas šiame pranešime svarbiau - citata ar atsakymas? Asmeniškai man atsakymas už akių tikrai nekliūva. Išeitis - citatą (po quote=Nikas dėti [ spoiler] žymą (be tarpų), bei jos uždarymą [/ spoiler] prieš /quote. Dar galima tiesiog ištrinti cituojamą tekstą kurio nereikia tarp quote žymių, ir gausime visai gražiai suformatuotą pranešimą.


  Viena tema - vienas klausimas  Šiuo metu kiek rečiau pasitaikantis reiškinys - kai asmuo sukuria naują temą turėdamas vos vieną klausimą. Išeitis tik viena - prieš kuriant naują temą, pasidomėkime šiuo dalyku.


  Beprotiško dydžio bei šiaip neįmanomi parašai.
  Gal ir atrodo neįmanoma, tačiau kartais pasitaiko ir tokio dydžio parašų. Tačiau visada yra išeitis - parašą galima sumažinti, kad atitiktų forumo taisykles (500*130), ir tai padaryti labai paprasta, tereikia parsisiųsti vso image resizer, arba redaguoti paveikslėlio dydį HTML kodu. Kitu atveju Jus gali nustebinti vietoje parašo atsiradęs


  Nauja žinutė su žodžiais "ačiū", "Dėkoju"
  Kodėl to daryti negalima, gal pasiskaitykite čia, o tai man jau rankos nusviro...


  Nuomonė - aksioma, arba ko nereikia daryti temose "Man... (Pakomentuokite)"

  Forumas, kaip bendravimo priemonė niekuomet neturėjo tikslo suteikti vieniems asmenims "teisuolio" titulą, kad jo pranešimai visada būtų teisingi, be jokių klausimų, kai tuo metu kiti stengiasi savo nuomonę pagrįsti. Ne veltui temos "Kas Jums labiausiai..." "Ką manote..." "Ką skaitote...", "Kokios muzikos dabar klausote" ir t.t. turi pridėtą žodelį pakomentuokite. Jūsų nuomonė be komentavimo netinka. Nereikia prikrauti bet kiek Youtube vaizdelių temoje "Kokios muzikos klausote", jei nesugebate pasakyti kodėl būtent tokios klausote, o ne pusbrolių Aliukų ir sesučių. Jei tingite rašyti geriau nerašykite iš vis, o priešingu atveju pranešimai tiesiog bus ištrinti. Taip pat komentaras turėtų išlipti iš to lygio "Jis geriausias, nes yra JIS", arba "Klausausi šito kūrinio nes jo klauso ir mano draugai, nenoriu būti atstumtas". Nebijodami galite sakyti, ko klausote, ką skaitote, per galvą niekas neduos.
  Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-12-14, 18:15

 3. #3
  Administratorius
  Įstojimo data
  1998 10 30
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  439
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61

  AZ rodykė + ABC naujokams


  Privalu žinoti ir laikytis.

  Prisidėkite prie AZ gerinimo ir išlaikymo.

  Pasiūlymai, pranešimai apie klaidas.

  Kas kur kaip ir kada.


  Kilus kitų klausimų, KLAUSKITE ŠIOJE TEMOJE, nekurkite naujos temos

  LAFOS [Lietuvos Anime Fanų Organizacijų Sąjunga]

  Kauno Anime klubas "Kurokawa"
  Vilniaus anime klubas "Kuro Shiro"
  Klaipėdos Anime klubas "J-A-K"
  Šiaulių Anime Klubas "Kitsune"
  Marijampolės Anime Klubas "Motaku"
  Šiaulių Anime klubas "Yorokonde"
  Panevėžio Anime Klubas "PanAnime"


  Anime, manga žaidimų aprašymai/apžvalgos .  Aprašymai/Apžvalgos

  Anime aprašymai/apžvalgos

  Esamų Anime OST'ų aprašymų sąrašas

  Esamų Anime aprašymų sąrašas

  Taisytinų anime aprašymų sąrašas!  Manga aprašymai/apžvalgos

  Esamų Manga aprašymų sąrašas  Žaidimų aprašymai/apžvalgos

  Japoniškų žaidimų aprašymų taisyklės

  Japoniškų žaidimų aprašymų sąrašas  Iš kur siųstis?  Pokalbiai įvairiom temom.
  Su gimimo diena! / happy birthday!;

  Diskusijos Japonijos tema;

  Kendo;

  Karate;

  Katana;

  Japoniškas valgis;

  Bendrai apie anime

  O kur vyrai?

  O Kur Merginos?

  Anime/manga/games bishonen!!!

  ČIA NE Kawaii pic!!!!

  Tokyo Street Fashion Watch

  Cosplay fotkės

  Anime Cutest Girl...

  Anime angelai!;]

  Anime Zona naujienos

  Karšta,Nauja,Aktualu!

  Rodo gerą filmą? Paskelbk.

  Turgelis

  Renginiai


  Galerijos.

  Ecchi

  Kawaii

  Wallpaperiai

  Manga stilius

  Kita Arnos pastangomis didelis subforumas su įvairių meninkų darbais.

  Foto


  Saviraiška  Susipažinkime ^^v Aprašyk save.

  Jūsų foto <: Parodyk save.

  Jūsų "darbo" vieta Parodyk savo darbo vietą.

  Naminiai gyvūnai Parodyk savo augintinį.

  Kokius žaidimus žaidžiat? Pasidalink gerais žaidimais.

  Kokios muzikos klausot? Pasidalink savąja muzika su visais.

  Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Pavadinimas pasako viską.

  Media Čia rasi visko, kas susyję su Cosplay

  Kaip atrodo jūsų darbastalis? Tikriausiai kampą jau pagavai ^^

  Pradžia Nuo kada pradėjai anime domėtis ?

  Anime soundtracks... Pasidalink garso takeliais.

  Tavo sukurti amv Parodyk savo menininko sugebėjimus.

  Mėgstamiausi anime AMV ir Anime Openingai

  Jūsų mėgstamiausa japoniška daina (anime OP ar END)

  Paskelbk visiems, ką šiuo metu žiūri

  Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas?

  Sužaisk žaidime "Atspėk Anime" arba "Atspėk manga"

  Mėgstamiausias žanras?

  Ką šiuo metu žiūrite?

  Sudarykite savo mėgiamiausių anime trejetuką.

  Rekomendacijos. Pažiūrėjai labai gerą anime - parekomenduok ir mums.

  Ką dabar skaitote?

  Saviveikla < plačiau viduje>

  Kokias knygas Manga lt kalba turite... ?

  Manga Rekomendacijos Perskaitei kokią nors mangą, kuria norėtum ir su kitais pasidalint ?

  Manga rekomendacijos pagal tematiką - jei domina manga apie kažką

  Pradedančiųjų pasibandymai Tik pradėjai piešti - parodyk kaip išeina.

  fan art PARODYK MAN SAVO DARBUS !!!

  Fanfiction Sukūrei istoriją ir nori ja pasidalinti - dėk čia ir perskaitysim.

  KOI komandos skyrelis

  Funnny Videos...

  Anime Video Parodijos

  Animuoti muzikiniai video klipai

  Geriausi AMV

  Savo sukurti amv

  Paskutinį kartą taisė Daan : 2016-02-15, 10:20

 4. Ačiū lialia, Nėra, Lkira dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •