Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 3 iš 18 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 288

Straipsnis: BJD – daugiau nei hobbis

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius RyuMaster Žiūrėti skelbimus
    Hmm, idomus veidas. Bus tikrai idomu paziureti, kai faceup-as ji pariskins =) Mano ketvirtaja mergina irgi atkeliauja uz 5-6 dienu, pasidalinsiu foto! kadangi tarpininkas is UK, tikios gauti be problemu tiesiai is pasto.
    O sveikinimai su atvažiuojančia mergina!!! lauksim foto, tikiuosi ir tų kitų trijų foto pamatyti
    Taipogi linkiu, kad visas idėjas pavyktų įgyvendinti

Narys
    RyuMaster avataras
    Įstojimo data
    2010 05 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Dekui! Atvaziavo, ir as be galo laimingas, bet batukai visai nesiderina =( Ir dar truksta keliu akcesuaru, kad uzbaigti isvaizda. Uzsakiau naujus, taigi kol kas nefotagrafosiu. Bet, kadangi zadejau, padariau kitos savo leles - Adelles - nuotrauka =) Atsiprasau uj bjauru fotoshopa, tingejau kabinti and sienos chromokeju =)

Uploaded with ImageShack.us

Greit turetu ateiti bjd-rankos, galesiu pagaliau gerai pritaikiti karda visiem fotosessijom.

3. Ačiū Ausra, Egura, Lantislt, limone dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Ausra, neblogai čia tave apdovanojo Sveikinu, geras tėvelis pasitaikė

RyuMaster, įdomi mergaitė,gražūs drabužėliai, gal galima veiduko close-up'ą pamatyti (ne profilio, o iš priekio)?

Praeitą savaitę teko rankose palaikyti normalų fotoaparatą, Ačiū DStalker'iui ir buvusiai linksmai kompanijai tą vakarą. Padarėm keletą kadrų, tai paskutinė Adriel'io fotosesija, kada jis dar buvo vienintelis BJD namuose.
    Spoileris:

Čia keletas linksmesnių Jau net nebežinau ar šitas aš pati nupyškinau, ar jau čia kažkas kitas pasidarbavo XD
    Spoileris:

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
    Čia keletas linksmesnių Jau net nebežinau ar šitas aš pati nupyškinau, ar jau čia kažkas kitas pasidarbavo XD
    Spoileris:

Va va kaip čia iš tikro atsiskleidžia tikroji šarnyrinių rankų paslaptis Iškart geresni kadrai matyt xD

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Ingler jau savaitę su feisupu Vargau visą praeitą šeštadienį, sugaišau apie 10 valandų, nes visi sealinim'ai daug laiko užima, o ir akrilas su manim nelabai iš kart draugauja Galutiniu rezultatu esu visai patenkinta, žinoma visada gali būti geriau, na bet šį kartą išėjo daugmaž taip, kaip buvau ir numačius^^

Šį kartą už fotoaparatą dėkoju Freak'aZ ui ^^
    Spoileris:

Broliukai "Back To Back"
    Spoileris:

Prie antrojo berniuko dar laukia gausybė darbų, bet reikia sulaukti nauju butelaičių purškalo sealinim'ui, kuris jau trečią mėnesį iš Honkongo laivais keliauja :/

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Ingler jau savaitę su feisupu Vargau visą praeitą šeštadienį, sugaišau apie 10 valandų, nes visi sealinim'ai daug laiko užima, o ir akrilas su manim nelabai iš kart draugauja Galutiniu rezultatu esu visai patenkinta, žinoma visada gali būti geriau, na bet šį kartą išėjo daugmaž taip, kaip buvau ir numačius^^

Spoileris:

Broliukai "Back To Back"
    Spoileris:

Prie antrojo berniuko dar laukia gausybė darbų, bet reikia sulaukti nauju butelaičių purškalo sealinim'ui, kuris jau trečią mėnesį iš Honkongo laivais keliauja :/
    Pagaliau, pagaliau išvydau naują tavo "vaiką" Sakyčiau, labai smagu matyti, kad ir face-up ilgos valandos nenuėjo perniek ir patobulėjo Atrodo tvarkingai ir gražiai ^^ Ir iškart matomai reikiamo žmogaus aparatą nugvelbei

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

8. Ačiū Egura dėkojo
    Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21

Spoileris:

Broliukai "Back To Back"

Spoileris:

Pastangos tikrai nenuejo perniek Labai graziai atrodo Labai grazus broliukai

10. Ačiū Egura dėkojo
    Narys
    Yuki~ avataras
    Įstojimo data
    2011 01 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14

Spoileris:

Broliukai "Back To Back"
    Spoileris:

Labai gražus tavo berniukas naujas !! Pavydžiu {; Maniškį Souldoll Lesterį jau išsiuntė, tai tikiuos, kad greit ir aš galėsiu parodyt savo džiaugsmą ;>

12. Ačiū Ausra dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Yuki~ Žiūrėti skelbimus
    Labai gražus tavo berniukas naujas !! Pavydžiu {; Maniškį Souldoll Lesterį jau išsiuntė, tai tikiuos, kad greit ir aš galėsiu parodyt savo džiaugsmą ;>
    O sveikinu!!! dabar tikrasis laukimas prasidėjo, pagal idėją turėtų labai greitai atvykti, ten maximum 1,5 savaitės ir tai jei tik muitinėj pastringa. Maniškis šį kartą lygiai po savaitės po išsiuntimo namus pasiekė. TNT muitinės tarpininkė šį kartą taipogi kompetentinga moteris buvo, ir viskas vyko labai sklandžiai
    Lauksim naujienų Ir linkiu, kad berniukas saugiai ir greitai pasiektų namus

♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius Yuki~ Žiūrėti skelbimus
    Sveikinu!!!
    Labai džiaugiuosi, kad dar vienas žmogus Lietuvoje turės BJD! Tikiuosi jog siuntimas neužtruks ilgai ir kad su muitine neturėsi problemų!

Narys
    Yuki~ avataras
    Įstojimo data
    2011 01 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    tikiuos ir aš kad viskas bus gerai... laukiam laukiam

Narys
    Yuki~ avataras
    Įstojimo data
    2011 01 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Tik pašnekėjom ir šiandien gavau Souldoll'ų dėžę. Viskas labai gerai gavos, be muito mokesčių ir t.t.
    Luka atkeliavo saugiai ir nerealiai greitai , nes buvo išsiųstas 17dieną...
    Foto tik išlipus iš dėžės (su plaukais užsiimti teks pirmiausia) ;>

Paskutinį kartą taisė Yuki~ : 2015-02-02, 19:48

17. Ačiū Egura, Ausra dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    OHHH Awesome Sveikinimai didžiausi! Pasisekė tau čia dėl muitų! Gražuolis berniukas! Namudinėse foto irgi taip pat gerai atrodo, kaip ir souldollų puslapyje

Naujokas Nifalatha avataras
    Įstojimo data
    2011 03 04
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    prisimenu pati norėjau tokį grožį pasigamint.... na susipirkau visko ko reik ir ėmiausi darbo.... dariau dariau... ir padariau net nžn ką na ten su kūnu viskas good bet su galva... tai neduok dieve :| :| na galutinis rezultatas manes nenudžiugino tai nusprendžiau jog geriau nusipirkt ir neisradinėt iš žirafos miegmaisšio..

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Nifalatha Žiūrėti skelbimus
    prisimenu pati norėjau tokį grožį pasigamint.... na susipirkau visko ko reik ir ėmiausi darbo.... dariau dariau... ir padariau net nžn ką na ten su kūnu viskas good bet su galva... tai neduok dieve :| :| na galutinis rezultatas manes nenudžiugino tai nusprendžiau jog geriau nusipirkt ir neisradinėt iš žirafos miegmaisšio..
    XD Čia žiūriu ne aš viena tokių iliuzijų turėjau, kad tokį grožį pavyks pasigamint. Aš pigumo sumetimais irgi bandžiau nes galvojau, kad turbūt sau niekad negalėsiu leisti nusipirkti. Dabar dalis darbo guli saugiai supakuota, gal kada ateityje ir bandysiu pabaigti, velniai žino... bet jau turbūt orientuočiausi daugiau kaip į interjerinę lėlę. Šiaip ar taip su skulptūra esu žaliai žalia...
    vat vienas iš pasibandymų neišsigąskit, čia dar toli toli iki užbaigimo, akis irgi pati su epoksidke gaminau:
    Spoileris:

Džiugu, kad vis daugiau žmonių prisijungia čia pas mus

21. Ačiū Ausra dėkojo
    Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Egura, kazkur labai matytas veidas. As irgi bandziau, nes su skulptura turejus siokios tokios patirties, bet nieko neisejo dabar kazkur supakuotos ir pasleptos mano patangos. Zadu kada nors bandyt isnaujo. Dabar tai dedu centa prie cento gal per kokius metelius sutaupysiu ir nusipirksiu toki grozi kaip pas jus

Yuki~, labai, labai, labai, labai... Sveikinu su pirkiniu!!!!!!!

Puslapis 3 iš 18 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •