Puslapis 2 iš 18 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 288

Straipsnis: BJD – daugiau nei hobbis

Kolekcionierius Edvinukas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Grave
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu as ziurejau ziurejau i tas leles ir man kaskaip jos netraukia atrodo litu yra galiu leisti tai sau bet man netraukia o gal parodytumete man kokia kuri butu is kokio anime kad ir pats uzsikabliuociau O cia kiti kad sako svaistote pinigus jezau kiti kiek prageria o cia MIELAS , SAUNUS hobis. Aisku kai jau leidi pinigus vien ant to tai jau nebesvaika darosi nes esi zmogus turi ir pakeliauti ir apsirengti pats graziai o ne tik leles rengti kas proto ribose tas visada yra gerai ir pateisinama Tod ir toliau pildykite savo kolekcijas

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

♥♥♥

Lantislt avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Edvinukas Žiūrėti skelbimus
    Nu as ziurejau ziurejau i tas leles ir man kaskaip jos netraukia atrodo litu yra galiu leisti tai sau bet man netraukia o gal parodytumete man kokia kuri butu is kokio anime kad ir pats uzsikabliuociau O cia kiti kad sako svaistote pinigus jezau kiti kiek prageria o cia MIELAS , SAUNUS hobis. Aisku kai jau leidi pinigus vien ant to tai jau nebesvaika darosi nes esi zmogus turi ir pakeliauti ir apsirengti pats graziai o ne tik leles rengti kas proto ribose tas visada yra gerai ir pateisinama Tod ir toliau pildykite savo kolekcijas
    Neverta taupyti pinigų, jei tai daro tave laimingu.

3. Ačiū SeiSoraYu, witkus dėkojo
    Kolekcionierius Edvinukas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Grave
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na as ir taip manau jei negali normalei leisti tau so isigyti o reik taupyti tai nelabai apsimoka ir seip paziurejau is salie anime brangus hobis as paziurejau pas mane tiek daug mangu jau prisikaupe lentynose kai pagalvoji uz tuos pinigus nbeloga audine isigijes buciau Bet kai dirbi ir gali kaskiek pinigu skirti savo mylimam hobiui tai MALONU SIRDELE pradziuginti. Kai mano bendradarbiai kiekviena savaitgali prageria po kelis simtus litu tai man labiau ju gaila

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Narys
    RyuMaster avataras
    Įstojimo data
    2010 05 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Nu as ziurejau ziurejau i tas leles ir man kaskaip jos netraukia atrodo litu yra galiu leisti tai sau bet man netraukia o gal parodytumete man kokia kuri butu is kokio anime kad ir pats uzsikabliuociau
    3D ne bus uz 2D graziau Kiek as maciau leles - pvz, Rozen Maiden serijos, na visai ne tas.

Pirkti yra brangu, sutinku, bet galima iki 250 doleriu surasti grazia lele 1/4 dydzio, yra tam tikri topikai DenOfAngels forume. Galima akciju geru prigauti, reikia sekti resursus. Daznai daug kainuoja makijazas ir siuntimas, as kai savo pirmas dvi uzsakinedavau tiesiai is korejos, tai eluts tik uz siuntima 90$ prase. Dabar perku tik is RoseDolls UK. Man paviko viena is savo graziausiu leliu tik uz 320 susirasti, pilna komplekta + plus papildoma galva ir su makijazu.

Del gamybos - irgi galvojau, kadangi tenka leisti tukstancius litu - bet geresnios idejos negu naudoti RepRap-o taip ir ne sugalvojau O paciam kokibiskai sukurti - daug zmoniu bande... Cia jau sunkus menas!

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Nu as ziurejau ziurejau i tas leles ir man kaskaip jos netraukia atrodo litu yra galiu leisti tai sau bet man netraukia o gal parodytumete man kokia kuri butu is kokio anime kad ir pats uzsikabliuociau
    Dollfie Dreamių žinovas yra Lantislt, galiu šiek tiek parodyti anime personažais paremtais DIM Minimee, tikiuosi šių lėlių savininkai nesupyks... visos autorinės teisės priklauso jiems.

Spoileris:

RyuMaster, Džiugu, kad prisijungei. Tikiuosi pasirodysi savo turtą čia
    Dėl siuntimo kainų sutinku, pati už antrojo berniuko siuntimą paklosiu panašią sumą, kadangi iš Pietų Korėjos siunčia tik per TNT...
    Bet jau čia nieko nepadarysi, kadangi Soom firmos BJD aš asmeniškai nerizikuočiau nei iš antrų rankų pirkti, nei per tarpininkus...

Narys
    RyuMaster avataras
    Įstojimo data
    2010 05 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Egura, butinai pasidalinsiu nuotraukomis, kai bus tokia galimibe.
    Kai pamatau zodi TNT - begu - man su mokesciu deklaracijom jau buvo vargo. Na, ka padarysi
    O kodel butent Soom BJD nerizikuotum? Kompanija kaip ir visi. Siaip as tarpininkuose nieko blogo namatau, vien tik nauda. Svarbiausiai pries perkant gerai viska pagooglint ir DenOfAngels pasisakaityti.
    O vat is antru ranku tikrai nepirkciau. Kaina daznai daug nesyskeria. Na ir dar, labai sunku tokiu budu surasti tai, ko nori. As pamenu, kol paskutintaja lele uzsisakiau, gal kokia savaite millinona puslapi isvarciau, kol radau - o, sita!!!! -

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    RyuMaster, Na nerizikuočiau vien dėl to, kad kompanija neturi oficialių europinių dealerių, tai jau ir reiškia, jei pavyktų kažką rasti, kas prekiautų Europoje Soom BJD, tai jau bus šaraškino kompanija. Juolab man patinka turėti tiesioginį kontaktą su kompanija, esant bėdai, jie tikrai greitai reaguoja. Šiaip pastebėjau, kad daugybė Kinijos komapinijų turi oficialius tarpininkus, Pačių BJD kainos pas juos dažniausiai mažesnės, na neminint Dollzone, kurie jau išsikovoję savo pozicijas Kinijos rinkoje.

Kas dėl TNT tai taip, bėdų ir aš turėjau, vien jau išmuitinimas kiek kainuoja, jei nepatinka, pats važiuok į Kauno oro uostą ir aiškinkis. Dokumentų skanavimai, bėdos su muitine, manęs dar ir sertifikato reikalavo, oi bėdos buvo. Tikiuosi šį kartą viskas vyks sklandžiau, nebesinori tokio streso daugiau apturėti. Gaila, kad EMSu Korėjiečiai į Lietuvą nesiunčia

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Įdomumo dėlei Volks blogo postas kuo skirias Dollfie Dream lėlytės ir BJD: DD vs SD

Už akių užkliuvo pasakymas, kad patys Volks'ai DD nelaiko BJD. Čia gal šioks toks penas pasvarstymams ir diskusijoms bus.
    Spoileris:
    "Contrary to popular belief, DD are not considered ball-jointed dolls because of their body construction."

Taipogi keletas įdomesnių BJD naujienų. Jei ką domintų galėčiau ir dažniau šiokias tokias lėliukų naujienas paskelbti.

Spiritdoll Stayne:

Spiritdoll Rouge:

I.O.S Blood:

Fairyland Feeple65 Chloe:

Fairyland Feeple65 Roke:

Ringdoll Chai:

Ringdoll Dian:

Soom ID Hyperon:
    Paskutinį kartą taisė Egura : 2010-12-22, 08:25 Priežastis: naujos Hyperon foto

10. Ačiū Ausra, Džiro sesė dėkojo
    Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    As vel turiu klausima. Mano pussesere pavasari skrenda trim menesiam i Tokija dirbti. Jeigu ji sugalvotu mane nustebinti ir nupirkti man tokia lele(i skola) ar jai butu imanoma rasti kur nors labai labai pigiai? Ir ar labai sunku jai butu tokia pargabenti man i Lietuva? Ar nekiltu kokiu nors dideliu problemu?

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Tiuoma Žiūrėti skelbimus
    As vel turiu klausima. Mano pussesere pavasari skrenda trim menesiam i Tokija dirbti. Jeigu ji sugalvotu mane nustebinti ir nupirkti man tokia lele(i skola) ar jai butu imanoma rasti kur nors labai labai pigiai? Ir ar labai sunku jai butu tokia pargabenti man i Lietuva? Ar nekiltu kokiu nors dideliu problemu?
    Ką mes vadinsim pigiai... sąlyginai mažesnio dydžio yra pigesnės...
    Girdėjau, kad tarkim Soom'ai turi parduotuvėlę Tokijuje (harajuku rajone), bet vėlgi ten berods daugumoj įprastiniai užsakymai daromi, ir reikia laukti pagaminimo ir atgabenimo iš Korėjos, nežinau kiek ten ir išloši, ant siuntimo išlaidų nebent ir tai klausimas. Pardavime yra tik drabužėliai, aksesuarai, perukai, nors jie turi išstatę nepardavimui lėliukus.
    Gabenti manau nebūtų problemų, tik aišku viskas nuo svorio priklauso, o nuo svorio oro uostuose bagažas apmokamas.
    Yra Volksų parduotuvėlės, Volksai jau japonai gamintojai, būtų lėliukų pardavime. Bet vėlgi tiek Volksai, tiek Soomai yra vieni iš mėgiamiausių ir deja brangiausių pasirinkimų.

Jei norima kažko pigaus, reikia dairytis į Kinijos gamintojus, bet ar jie turi oficialias parduotuves Japonijoj... čia jau kitas klausimas.

Apie šopus Japonijoje kažkiek rašome DOA forume čia, tik neprisiregistravus nieko nematysi, ir nežinau ar šiuo metu atvira registracija forume ar ne.

Volks parduotuvėlių Tokijuje gidai:
    Paskutinį kartą taisė Egura : 2010-12-22, 13:48

13. Ačiū toma dėkojo
    Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Gaila... O galvojau, kad pavyktu pusseserei nupirkt jei butu pigesnesniu ir parvezt. Buciau sumokejus skola po truputi su mano pajamom. Tikriausiai nieko neiseis... Butu labai geras varjantas buves. Nu reiks pradet taupyt ir kadanors paciai pirkt.

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Namuose turime naująjį gyventoją, šiandieną pasiekusį namus
    Nors ir labai nekokybiška foto, mažasis be face-up'o, bet vis šis tas
    Pristatau jums Ingler (Soom Sard- Grey Velvet, Special LE50 Order)
    Spoileris:

Šį kartą berniukas atkeliavo su visom dalim, išmuitinimo procedūra irgi buvo žymiai lengvesnė, pasitaikė labiau kompetetinga muitinės tarpininkė

Šokoladoholikė
    toma avataras
    Įstojimo data
    2010 03 16
    Vietovė
    LaLaLand~
    Įrašai
    415
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Dar vienas grazuolis Nenuostabu kad tiek daug kainuoja Viskas vasara ieskau darbo as irgi tokio noriu Bus labai idomu pamatyti si berniuka su face-up

17. Ačiū Egura dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Sveikinu Egura!
    Labai dziaugiuosi, kad BJD atkeliauja i Lietuva, tikiuosi ateityje bus daugiau zmoniu kriems patiks sis hobis!
    Ir man smalsu kaip jis atrodys su make-up, bet ir dabar atrodo pukiai Ir Yukino tokio uzsinorejo
    Tiuoma, o tau linkiu irgi isigyti grazuoliuka!

19. Ačiū Egura, toma dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Tiuoma Žiūrėti skelbimus
    Dar vienas grazuolis Nenuostabu kad tiek daug kainuoja Viskas vasara ieskau darbo as irgi tokio noriu Bus labai idomu pamatyti si berniuka su face-up
    Aš bijau, kad aš su savo labai mėgėjiškais face-up'inimo skillsais šio gražaus veido nepagadinčiau... Na tikėkimės šį kartą pavyks labiau, juolab, kad geresnių priemonių įsigijau ^^

Citata Autorius Ausra Žiūrėti skelbimus
    Sveikinu Egura!
    Labai dziaugiuosi, kad BJD atkeliauja i Lietuva, tikiuosi ateityje bus daugiau zmoniu kriems patiks sis hobis!
    Ir man smalsu kaip jis atrodys su make-up, bet ir dabar atrodo pukiai Ir Yukino tokio uzsinorejo
    Dėkui Aš irgi tikiuosi, kad šitas hobis po truputį ir LT plis, gal ateityje net kokį BJD turėtojų meetą pavyktų padaryti
    Tikiuosi ir taviškė Yukino turės ateityje kompaniją

21. Ačiū Ausra dėkojo
    Narys
    RyuMaster avataras
    Įstojimo data
    2010 05 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Hmm, idomus veidas. Bus tikrai idomu paziureti, kai faceup-as ji pariskins =) Mano ketvirtaja mergina irgi atkeliauja uz 5-6 dienu, pasidalinsiu foto! kadangi tarpininkas is UK, tikios gauti be problemu tiesiai is pasto.

>>Aš irgi tikiuosi, kad šitas hobis po truputį ir LT plis
    Plis ir dar kaip, as turiu keleta labai idomiu ideju, jeigu viskas veiks gerai, daug zmoniu tuo susidomes =) Visada norejau, kad mano leles galetu atpazinti mano draugus, moketi pasisveikinti, paplepeti. Suiseiseki klonuoti neiseis, bet pacia BJD konstrukcija labai gerai tinka mano ideju realizacijai. Taigi, uz poros menesiu, gal ir turesiu ko pasigirti
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2011-02-18, 10:41 Priežastis: Pratinkis apsieiti viena didele zinute nei keliomis mazosiomis

Puslapis 2 iš 18 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •