Puslapis 12 iš 18 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 177 iki 192 iš 288

Straipsnis: BJD – daugiau nei hobbis

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Ausra Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal kas zinote labai geru make-up meistru? Man reikia profesonalu. Dar tik zvalgausi, bet rekomendacijos tikrai praverstu^^
    Pasiruošus už profesionalus sumokėti 100-150 usd, gerų vardų yra krūvos, čia jau priklausomai nuo stilistikos kuri tau patinka, kalbant apie natūralius, tikroviškus feisupus mano favoritė yra SDink.

Citata Autorius oggy g Žiūrėti skelbimus
    Visems geros dienos, o gal nakties.
    Sianden narsydama po bjd club'a uzdaviau sau klausima ar yra siu leliu fanu Lietuvoj?
    Ar ekzistuoja savi forumai bendravimui, susitikimai?
    Buvau suzaveta Rigos susitikimo, ir uzsidiegiau istoti i gretas bendraminciu.

Sia vasara spontaniskai isigijau anime Japoniuke - Azone lelyte. Dabar ji mano "kisenine" drauge, visur beveik ja nesioju su savimi.
    Na ir "laukiuosi" dar vieno vaiko iz Korejos, del kurio baigiu prazilti is nerimo del visokiu klausimu su jos parsiuntimu Lietuvon.
    Kai pasiskaitau saitus del tu muitu ir mokesciu su musu salies 'dovanom",net silpna darosi.
    Ypac kai cia rase, kad atsiimant dar apie 400lt per kisene trenkia. O...O
    Dar keli zili plaukai man garntuoti, na bet kaip bus taip.

Tikuosi valerjono turesit palasinti nervingai "besilaukiansciai" ?
    Sveika, keista kad čia ankščiau niekas neatrašė, pati ką tik grįžau iš Vienos... tad sorry, kad ankščiau atrašyt negalėjau...
    Forumo atskiro neturim, buvo mintys kilusios, bet dar reikia palaukti kol daugiau čia žmonių pas mus atsiras
    Susitikimai vyksta, šiaip pasibuvimai fotošootam, workshopai, toks jaukus nedidelis mūsų ratas kol kas bendravimas paprastai meilais vyksta, per FB karts nuo karto susišnekam

Labai įdomu kokiam Rygos susitikime buvai, čia gal koks neseniai vykęs? Mes praeitai metais tryse važiavom iš Lietuvos į Ryga, maždaug prieš metus
    Taipogi sveikinimai "besilaukiant", tikiuosi viskas vyks sklandžiai Aš ir pati su pirmu kartu buvau nemažai žilų plaukų įsitaisius Su muitine tai arba pasiseka arba ne Man buvo ir pasisekę ir nepasisekę

2. Ačiū Ausra dėkojo
    Naujokas
    oggy g avataras
    Įstojimo data
    2012 10 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki, sveiki, pati i sita foruma neticia per narsykle pakliuvau.
    Rygoje nebuvau, tik maciau jusu susitikimo nuotraukas Latviskame forume "leluplauks" , tai ir nustebau, kad ir musu planetoi yra gyvybes. Tai ir susizavejau jusu jaukiu Baltijos saliu susitikimu ir bendravimu. Latviskas forumas gan jaukus savas ratelis , ir man patiko ji stebeti.

O dieve, maniau kad turesiu istvermes viska istverti, o dabar tai jau nezinau. Man teko is Amerikos Fashion Lele parsigabenti, tai jos parsiuntimas = puses jos kainos atsiejo ir tas nelemtas PVM muito mokestis. Kita reta lele siunciaus is Voketijos- jokiu netiketumu greitai, nebrangai, be problemu. Taip pat is Rusijos tureiau lengva parsisiuntima . Parkeliavo iki manes kaip "podarok" ir viskas ok.

Bandysiu dar per BJD cluba pasijungti, man ten patogiau, nes i pasta ateina pranesimai.
    Iki susibendravimo !

♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Egura, taip pasiruosusi sumoketi, daug uz tikrai tobula make-up'a. Noreciau tokio paprastesnio make up, bet su konkreciom linijom ir spalvom... jei zinai tikrai puikiu meistru, kurie galetu numake-up'int kaip parasysiu ir simetriskai be klaidu, labai labai pagelbetum! Pati ieskojau, bet nieko neradau, tiksliau DoA prie daug ko prieit negaliu nes per mazai tam forume rasiau ar kaip ten, nu vienu zodziu mano paieska buvo nesekminga...

Oggy g
    , sveika prisijungusi prie musu! Labai laukiu kada tavo "naujagimi " pamatysiu!!!^^

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Ausra Žiūrėti skelbimus
    Egura, taip pasiruosusi sumoketi, daug uz tikrai tobula make-up'a. Noreciau tokio paprastesnio make up, bet su konkreciom linijom ir spalvom... jei zinai tikrai puikiu meistru, kurie galetu numake-up'int kaip parasysiu ir simetriskai be klaidu, labai labai pagelbetum! Pati ieskojau, bet nieko neradau, tiksliau DoA prie daug ko prieit negaliu nes per mazai tam forume rasiau ar kaip ten, nu vienu zodziu mano paieska buvo nesekminga...
    Aušra, Doa dabu pertvarkymai, tai niekas nieko nemato... Tai dabar iš galvos ką prisimenu įspūdingesnio galiu rekomenduoti, kaip jau minėjau Sdink: http://sdink.livejournal.com/, ten surašyti kainoraščiai, salygos ir t.t. Tiesa su simetrija, tai daugelis feisuperių sako, kad specialiai net nedaro identiškų, simetriškų dalykų, nes atrodo ganėtinai negyvai...
    Man dar patinka rusų meistrė Herrzog: http://www.flickr.com/photos/herrzog/ Info apie comisionus čia: http://bjdclub.ru/viewtopic.php?f=89&t=21299 tiesa, nežinau ar matysi neprisiregistravusi. Bet registracija rodos atvira.
    Labai įdomūs alien tune feisupai http://alientune.deviantart.com/, info apie užsakymus čia: http://faintpulse.web.fc2.com/main.html
    Šiaip klaikiai daug tų feisuperių meistrų, nežinau kiek iš jų užsakymus priima... reikia ieškot foto DA, flickre, jei kažkas smarkiai užkabina, pasiteirauti kas darė feisupą ir pan. Visi turi savo specialius reikalavimus, tarkim su kokiais moldais nenori/nori dirbti ir panašiai.

Citata Autorius oggy g Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, sveiki, pati i sita foruma neticia per narsykle pakliuvau.
    Rygoje nebuvau, tik maciau jusu susitikimo nuotraukas Latviskame forume "leluplauks" , tai ir nustebau, kad ir musu planetoi yra gyvybes. Tai ir susizavejau jusu jaukiu Baltijos saliu susitikimu ir bendravimu. Latviskas forumas gan jaukus savas ratelis , ir man patiko ji stebeti.

O dieve, maniau kad turesiu istvermes viska istverti, o dabar tai jau nezinau. Man teko is Amerikos Fashion Lele parsigabenti, tai jos parsiuntimas = puses jos kainos atsiejo ir tas nelemtas PVM muito mokestis. Kita reta lele siunciaus is Voketijos- jokiu netiketumu greitai, nebrangai, be problemu. Taip pat is Rusijos tureiau lengva parsisiuntima . Parkeliavo iki manes kaip "podarok" ir viskas ok.

Bandysiu dar per BJD cluba pasijungti, man ten patogiau, nes i pasta ateina pranesimai.
    Iki susibendravimo !
    Na iš Amerikos jie niekad nenuleidžia vertės užrašomos, korėja/Kinija jie mėgsta užrašyti mažesnę sumą... net neprašius... ir kartais ta suma būna juokingai maža, kad žmonės būna atvirkščiai net prašo, kad tikras vertes užrašytų invoice

Tiesa, jei ne paslaptis ko laukiate? Galbūt gali kas čia patirtimi su konkrečia firma pasidalinti Mūsų būrėlis turėjo patirties su įvairiom kompanijom, tiek iš Korėjos, tiek iš Japonijos, Kinijos.

Bjdclube ir aš pati esu ten kaip "spyglys". Čia pas mus seniau prenumeruoti pranešimai ateidavo el. paštu, kažkodėl dabar nebeveikia pastaruoju metu, prie progos užklausiu draugų, kad pažiūrėti kodėl čia taip
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2012-11-06, 21:16

6. Ačiū Ausra dėkojo
    Draconica
    Guest
    Kadangi Egura prakalbo apie pasidairymą į faceupus, tai galiu pasiūlyti šią DA grupę
    http://venus-resin.deviantart.com/
    Pati kurį laiką jau stebiu šią grupę ir tikrai nuostabių faceupų mačiau. Aišku, viskas priklauso nuo Ausros norų
    Paskutinį kartą taisė Draconica : 2012-11-07, 17:33

8. Ačiū Ausra dėkojo
    Naujokas
    oggy g avataras
    Įstojimo data
    2012 10 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki visi,manes cia pora kartu nenorejo logginti.
    Taigi, aciu uz silta sutikima ir malonias pazintis su nerealieis cia pasirodziusiais vaikinais ir ju seimininkem ! Buvau suzaveta, ka ten, iki siol negaliu atsizaveti. Turi je ta magnetini zavesi ir trauka !

ekkk ir kada tas mano "gandras" atskraidins "fragile" siuntinuka?

10. Ačiū Ausra dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Linksmu šv. Kalėdų visiems! \=^o^=/

http://lantis.lt/ausra/merry-christmas/

12. Ačiū Hikari_, toma, Perla dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Pagaliau mano Vampyriukai su naujais Face up!

Dagiau foto: http://lantis.lt/ausra/ausras-dolls-comeback/

14. Ačiū Hikari_, toma dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Mini BJD meet'ui naujus drabužius pasiuvau Vampyrams

Daugiau foto: http://lantis.lt/ausra/mini-bjd-meet/

16. Ačiū Hikari_, Cere, Egura dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Mano Vampyriukas Hui Ka, šį karta be žmonos, keista nes jo vieno beveik niekada nefotografuoju

Daugiau foto mano bloge: http://lantis.lt/ausra/the-outdoors-with-hui-ka/

18. Ačiū Hikari_, Aeval, toma dėkojo
    Naujokas Tsuyu-sama avataras
    Įstojimo data
    2012 07 04
    Vietovė
    Dragon's Lair
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O as irgi vis dar be leles! T_T bet gal ant Kaledu jau turesiu! ^_^v

Narys
    Audronasha avataras
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Perukus is vis geriausiai gamintis va maniskio, norejau tokio nelygaus ilgio
    Spoileris:

o siaip Monique man visad 1vietoj. Svelnumas neispasakytas ir kaip uzsukuosi, taip laikysis. Labai naturaliai atrodo Uzsakiau saviskiui balta ir mergaitei savo ryza ilga garbanota
    nes dabar turi toki tik
    Spoileris:

Narys
    Audronasha avataras
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kaip matau cia visai dar gyvuoja tai imesiu savo mergaites kelias foto. Ji yra is pigesnes leles gaminancios "ResinSoul" firmos. kainavo man viso 260 doll. Tai sakyciau pigu tikrai. Atkeliavo jau su nusendinto siulem ir savo nuosavu deklu.
    Cia ji dar be face up'o bet man ji tokia grazi be jo is tikro... dabar jau mastau, kad reik nusvalyt ir pabandyt toki visai minimalistini padaryt.
    Spoileris:

cia jau su face up. Mano pirmasis ever
    Spoileris:

Ji pas mane stirna nes kaip matot yra su kanopelem dailiom
    Spoileris:

Spoileris:

Rimtas forumo narys

CemyCemy avataras
    Įstojimo data
    2009 06 25
    Vietovė
    Kėdainiai-Vilnius
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    O tavo lėlytė skaitoma kaip hibridizuota? Nes nežinau kaip tokios atrodo..
    Labai norėčiau kelias kokias turėti, kad galėčiau fotografuoti. Labai susidomėjau jomis paskaičius čia viską Gal net labiau susidomėjau jų fotografavimu.
    Paskutinį kartą taisė CemyCemy : 2013-08-11, 15:02

Narys
    Audronasha avataras
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ne, ji nera hibridas. Jos tokia konsepcija jau buvo. Hibridas skaitosi kai keiciama jau esanti leles konsepcija, arba jungiamos skirtingu firmu dalys tarkim lele buvo sumanyta kaip zmogus, o tu isigyji fantazy (knopas, letenas...) dalis nuo kitos leles ir pritaikai saviskiui, arba kaip tarkim galva vienos firmos, o kunas perkamas is kitos (Eguros Fei pvz.)
    Maniske jau tokia su kanopom buvo sumanyta. taciau jei as buciau isigijus tik jos kuna, o galva pirkusi is kitur ir uzdejus jai, tai jau butu hibridas. Tokiu fantazy tipo leliu daugiausia turi Soom'ai, kiek zinau. Ne i viena jau as varvinau seile...
    Na o fotografavimas vienas is pagrindiniu dalyku ka galima su jomis veikti. Nors man pirmoj eilej kostiumu kurimas

Rimtas forumo narys

CemyCemy avataras
    Įstojimo data
    2009 06 25
    Vietovė
    Kėdainiai-Vilnius
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    O kas yra Soom'ai? Esu visiškai šviežia, tad dar nelabai gaudausi Man labai patiko tavo lėlė T.T

Puslapis 12 iš 18 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •