Puslapis 11 iš 18 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 288

Straipsnis: BJD – daugiau nei hobbis

Narys
    Yuki~ avataras
    Įstojimo data
    2011 01 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    souldoll spamas iš Yuki ~ xD

Akira su 2 faceupu. Tobulėsim, kai orai pasitaisys

bernai po paskutinio meeto ^_^ Banali tematika, bet ai...

2. Ačiū toma, Drakashka, Ausra, Egura, Cere dėkojo
    Draconica
    Guest
    jau antrasis berniukas toks be nuotaikos atrodo, net pati išsigandau. O pirmasis primena kažkokią mangą kažkada skaitytą. Akiros veidelis labai gražus, nuostabios blakstienos

Narys
    Yuki~ avataras
    Įstojimo data
    2011 01 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    71
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
    jau antrasis berniukas toks be nuotaikos atrodo, net pati išsigandau. O pirmasis primena kažkokią mangą kažkada skaitytą. Akiros veidelis labai gražus, nuostabios blakstienos
    kaip tik Akirai noriu jas perklijuoti, nes kiek stambokos, bet kol kas taip ir neradau plonesnių ;/ jis pas mus ponas pupulis gavos <3 nors šiaip dideliausią meilę man kaip tik ir kelia gloomeriai ( ir aišku Eguros Fei <3 <3 <3 .. vargeli, vėl tie vieši resininiai meilės prisipažinimai... ech ach.. )

Draconica
    Guest
    Nieko nieko, meilė gerai, o ji juk niekam nepavojinga. Kas liečia blakstienas, tai man gražu, bet bus tikrai įdomu pamatyti kai priklijuosi plonesnes

♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Yuki~, kaip visada tavo berniukai atrodo liuks!!! <3 Ai, dar norejau paklausti kokiais klijai blakstienas klijuoji, kokius specialius perki ar ir LT yra?^^

7. Ačiū Yuki~ dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Šimtas metų nespaminau Ta proga:
    Iš kairės į dešinę, Ingler (dėl buvimo mažiausiuoju šeimoje, dažnai vadinamas pupsiku ), Fei (aka vilkelis) ir Adriel (mano pirmasis ir labai ypatingas)

Aušra, blakstienos klijuojamos tiesiog PVA klijais, ir geriau ne statybiniais, o tais praskiestais mokykliniais

Draconica
    Guest
    Ingler tiesiog gražuolis, net kvapą užgniaužė

10. Ačiū Egura dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Egura, kokie skirtingi tavo berniukai! Sunku issirinkti kuris graziausias... bet tikriausiai mano numyletinis bus Fei=^.~=

Beje, dekoju uz atsakyma! Radau parduotuvej tokius: http://www.biuroreikmenys.lt/get.php?i.407:w.219.:h.328 Tikiuosim tiks, reiks isbandyti ant naujausio pirkinio^^

12. Ačiū Egura dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Ausra Žiūrėti skelbimus
    Beje, dekoju uz atsakyma! Radau parduotuvej tokius: http://www.biuroreikmenys.lt/get.php?i.407:w.219.:h.328 Tikiuosim tiks, reiks isbandyti ant naujausio pirkinio^^
    Aš būtent tokius ir naudoju Plius dar perukų headcapams pasidaryti sueina (man jau bent pakanka to tvirtumo)

♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Saunu! Dekui uz pagalba!!! O kai nori isimti blakstienas daug bedu buna? Sunkiai klijai pasisalina?^^
    As tai Yukino blakstienas monentu priklijavau ir speju jau niekad nebeisims tik trauk reiks, bet kadangi man jos patinka ir as ju neketinu isimti tai man nelabai ir svarbu, bet Hui Ka noreciau kitas blakstienas uzdet ir jei netiks, kad po to galeciau lengvai isimti ir kitas meginti, kol rasiu tinkamas^^

♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Pagaliau visą šeimą turiu! Prašome susipažinti su mažąją vampyro ir raganaitės dukrelė Natsumi! =^o^=

Kiek laiko pinigus taupiau ir jos laukiau... ir šįryt pagaliau atkeliavo pas mane! Man rodos ji pats brangiausias mano pirkinys, bet vertėjo!!! XD Kiek problemų turėjau, kol visą surikauXD O dar vargas su blakstienų įkijavimu Bet aš tokia laiminga!!!!

Natsumi galva yra Volks DDS Sensei Mariko, kūnas Volks MDD white Body II, akytės ir perukas iš CoolCat

Žinoma didelis ačiū LantisLT už pagalbą!!! =^3^=
    Paskutinį kartą taisė Ausra : 2012-10-06, 18:47

16. Ačiū Perla, Hikari_, Egura, toma dėkojo
    Draconica
    Guest
    kokia graži mergaitė!!! tikras mamytės atspindys :3

18. Ačiū Ausra dėkojo
    Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Tai jau tikrai. ^^ O jau veiduko mielumas!

20. Ačiū Ausra dėkojo

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Aušra, kaip netikėta, sveikinimai Labai miela mergytė Tai visgi vestuvės iš reikalo buvo XD

Dėl klijų, tai daug netepk, palauk kol šiek tiek sutirštės tada klijuok Kuo mažiau klijų, tuo lengviau eis po to pakeist, laimės reikalas ar eis gražiai nuimti, nesugadinus blakstienų. Šiek tiek drėgmės pravestų prieš nulupinėjant. Maniškės blakstienos tai natūralios, atskiros - po tris plaukelius, tai aš kai jas išlupdavau, tai mesdavau jau lauk... nes pasilakstydavo nuo nagų ar panašiai.

22. Ačiū Ausra, Perla dėkojo
    ♥ Lantislt mergina! ♥
    Ausra avataras
    Įstojimo data
    2010 02 10
    Vietovė
    Utena♥
    Įrašai
    323
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Sveiki, gal kas zinote labai geru make-up meistru? Man reikia profesonalu. Dar tik zvalgausi, bet rekomendacijos tikrai praverstu^^

Naujokas
    oggy g avataras
    Įstojimo data
    2012 10 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visems geros dienos, o gal nakties.
    Sianden narsydama po bjd club'a uzdaviau sau klausima ar yra siu leliu fanu Lietuvoj?
    Ar ekzistuoja savi forumai bendravimui, susitikimai?
    Buvau suzaveta Rigos susitikimo, ir uzsidiegiau istoti i gretas bendraminciu.

Sia vasara spontaniskai isigijau anime Japoniuke - Azone lelyte. Dabar ji mano "kisenine" drauge, visur beveik ja nesioju su savimi.
    Na ir "laukiuosi" dar vieno vaiko iz Korejos, del kurio baigiu prazilti is nerimo del visokiu klausimu su jos parsiuntimu Lietuvon.
    Kai pasiskaitau saitus del tu muitu ir mokesciu su musu salies 'dovanom",net silpna darosi.
    Ypac kai cia rase, kad atsiimant dar apie 400lt per kisene trenkia. O...O
    Dar keli zili plaukai man garntuoti, na bet kaip bus taip.

Tikuosi valerjono turesit palasinti nervingai "besilaukiansciai" ?
    Paskutinį kartą taisė oggy g : 2012-10-26, 02:59

Puslapis 11 iš 18 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •