Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 33

Semashke Londone - dalelė otaku rojaus

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36

Semashke Londone - dalelė otaku rojaus

Sveiki visi!

Šią savaitę man teko pabūvoti Didžiojoj Britanijoj, Londone ir jo priemiesčiuose. Jei kada manėt , kad otaku rojus gali būti tik Japonija- labai klystate. Toli nereikia keliaut, dalelę Jo pamačiau ir čia.

Atskridus į šią šalį gyvenau priemiestyje: maži britiški namukai- 1 aukštas krautuvėlė, 2 aukštas- gyvenamoji dalis. Krautuvėlės ne tokios kaip pas mus, jos savotiškos, prekės skiriasi, jauku. Kas liečia žmones- draugiški, nė vieno karto nemačiau tėvų rėkiant ant savo vaikų, nė kart jų negirdėjau naudojant automobilio signalą, net kai 6-8 mašinų eilė vilkosi paskui vieną dviratininką važiuojantį ir taip siauru keliu Miestas didelis, daug žmonių, graži architektūra, bet ne apie tai aš..

Linksmiausia dalis buvo aplankyti otakiškas animiškas vietas. "Pagooglinus" radau neblogą otaku lankytinų vietų sąrašiuką Londone. Nustėrau, nes kažkodėl maniau, kad jų bus mažai, arba išvis nebus XD Štai jis:

Bet teko rinktis iš tos visos gausybės tik 2- dėl laiko trūkumo ir didelių atstumų. Pasirinkau Tokyo Toys, kuris randasi Picaddilly Circus, ir Forbidden Planet - Tottenham Court Road.

1) Pirma vieta , kurią aplankiau buvo Tokyo Toys - vietelė merchandise mėgėjams. Maža parduotuvėlė prekybos centriuke, prikimšta įvairaus anime manga stuff'o. Jų prekinis ženklas- beždžionėlė su bananu rankose. Ten nuolat grojo japoniški soundtrack'ai iš anime, teko išgirst FMA Brotherhood soundtrack'ą. Pardavėjai - japonai arba kažkas iš tos pusės. :3 Pasirinkimas: gausybė plushies, pakabukų, keliatas cosplay kostiumų, Bleach kaukės, katanos, daugybė statulėlių , smulkmenėlių, mangų (deja, ne per didžiausias pasirinkimas, bet palyginus su Lietuva, tai ten rojus ), piešimo priemonių ir pagal mane tokių, kurias per vieną anime peržiūrą demonstravo chibi KOI Kainos - aukštos, bet suprantama, nes Britanijoj žmonės daugiau uždirba..

NUOTRAUKOS:

Spoileris:

VIDEO'S:

Spoileris:

Sorry dėl vaizdo, iš laimės drebėjo rankos

2) Antra vieta - Forbidden Planet. Pirmiausia kas mus pasitiko - didžiulis FMA Brotherhood plakatas, DVD reklama. Deja, parduotuvės pradžios neleido fotografuoti, ale, kad nenusikopijuotų kasnors naujienų XD.. Ten visiškai kitas pasaulis - HUGE patalpa su 2 aukštais: 1 aukštas- pakabukai, statulėlės, žaislai, bet ten skaitosi kaip ir komiksų parduotuvė , o ne manga parduotuvė. Požeminis aukštas - komiksai, board game'ai (visokie visokiausi!!! nuo sudėtingų iki paprastų, žaidimai su kortelėmis ir su tais keistais, ne kubo formos kauliukais..) Ten buvo KALNAS MARVEL ir kitokių komiksų ir galiausiai - nemažas MANGA skyrius Sunku buvo rinktis, nes atvarius iš Lietuvos nežinojau net nuo ko pradėt žiūrėt. Kainos taipogi kandžiojosi, pvz: FMA manga vienas volumas kainuoja 6,99£ , o tai (pagal mane) yra apie 28LT X____X Už tai ten grojo gabalai iš animacinių filmų, pvz: The Pinky and the Brain theme song XD

NUOTRAUKOS:

Spoileris:

VIDEO'S:

Spoileris:

Londone pamačiau tikrai nemenką dalį rytų, ten buvo daug jų restoranų ir kavinių, parduotuvėse - nemažas jų produktų pasirinkimas, dalį nufotografavau

NUOTRAUKOS:

Spoileris:

Kitąkart įdėsiu kelis video iš Camden'o - populiaraus neformalų miestelio ir šiaip įdomesnius video :3 (nuotrauka ne mano, bet visvien norėjau, kad jūs bent vaizdą susidarytumėt xD)

Londonas - tai vieta, kurią kol kas labiausiai patarčiau aplankyti, tiek dėl įdomių vietų, tiek dėl žmonių, otakiškų vietelių, ir linkiu, kad aplankytumėt ne tik tai, ką aš, bet ir likusias vietas Beje, kai ką jums parvežiau, jei susitarsiu su moderatoriais , tai padarysim nuotraukų konkursą su mano įsteigtu prizu! SO STAY TUNED!!!
    Paskutinį kartą taisė Semashke : 2010-08-14, 10:27 Priežastis: klaidooos!
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Smagu buvo paskaityti, dėkui už gražias nuotraukas ir pasirodo dalelė otaku rojaus arčiau nei manėm

Naujokas rimke avataras
    Įstojimo data
    2010 08 07
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Turejau proga visa vasara pagyvent Londune ir pralaidziau tokia giara proga aplankyti visas sias parduotuves (((((((((

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Semaškė.kad aš žinočiau, kur tu nusitremei..
    Labai gražios nuotraukos, iš kart matosi skirtumas tarp Lietuvos ir Anglijos otaku atžvilgiu. Na, ko ir tikėtis.. ;D Labiausiai mane nustebino nuotraukos mangų lentynų. Net akyse suvirbuliavo.. Super. Kaip visada. Juk čia Semashke..

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Na, kartą ir aš aplankiau Škotijoje Forbidden Planet krautuvėlę, tačiau ten, skirtingai nei Londone, ji visai mažytė papuolė, ir, apart manga ir kelių action statulėlių, beveik viskas akcentuota į amerikietiškus komiksus. Bet va, kainos toje parduotuvėje išties kandžiojasi, ir, jei tik tos mangos yra prekybos centre ar knygyne, tai geriau iš ten ją ir pirkti. Bet tatai aš už visai naują supakuotą "DOGS: prelude" paklojau 10£ x_x (o po to daugybę draugų komentarų grįžtant atgal apturėjau už tokios "vertės" "piešinukų knygelę" ).
    Va, taigi, labai įdomus pasidalinimas įspūdžiais iš Londono otaku pakampių ir dargi su foto ir video ^^ Ačiū

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Tas kur daug kalba.

fasian avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    746
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Tiek daug visokio stuff kad net akys raibsta
    Ech tie seni laikai ..

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    WWWWWaaaaaaaUUUUUUU, as irgi ten noriu smagu butu pamatyti toki shopa savo akimis.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36

Talking

PART 2 Camden'as- neformalų miestelis; Londono History muziejus; Manga piešimo konkursas ir šiaip viskas , ko dar nepasakiau xD

1. Camden town'as. Miestelis- nemiestelis arba tiesiog Londono rajonas, kaip pas mus, pavyzdžiui, Šeškinė arba Fabijoniškės. Gaila, bet tą dieną, kai ten buvau, pylė lietus, todėl viso grožio nenufotografavau ir nenufilmavau. Tą ką Jums parodysiu ir tai šiek tiek susilieję, fotografuota paskubom, saugantis nuo lietaus xD Camden town'o krautuvėlės - neformalų buveinė: jei batai, tai visokių spalvų, paprastų ten nebuvo, visi platforminiai, kerziniai, su sagtimis ir t.t., jei marškinėliai, tai Metalikos, AC/DC ir šiaip visokie juodi. Kas labiausiai patiko tai parduotuvė "CYBER DOG". Niekur gyvenime nieko panašaus nesu mačius (Parduotuvė, kr viskas šviečia neonu- drabužiai, aksesuarai ,net kojinės. elektroniniai diržai, marškinėliai su įmontuotu einančiu "pulsu") DEJA, tik įėjus man liepė išjungt fotoaparatą T____T Labai gražios, spalvotos iškabos, namai išmarginti įvairiomis spalvomis, bando privilioti net ir visko mačiusius klientus, dalis Camdeno man priminė senovę. Kavinukės ar pub'ai buvo įvairiausi, bet niekam nepatiko kai jų gamintą maistą filmavo...

NUOTRAUKOS:

Spoileris:

VIDEO'S:

Spoileris:

VIDEO'S iš London history muziejaus:

T-rex comes alive ir imituota Japonijos parduotuvė, kurioje kadaise įvyko žemės drebėjimas (gaila, per vėlai pradėjau filmuoti), ten buvo platforma, kuri visus kratė ir imitavo žemės drebėjimą. Dar ką mačiau įdomesnio - dinozaurų griaučiai, deimantai , gyvūnų iškamšos, FOSILIJOS *Q*

Spoileris:

NUOTRAUKOS: manga piešimo konkursas, kam įdomu :

Spoileris:

NUOTRAUKOS: Anglijos ypatumai:

Anglija išsiskyrė savo mažais senoviniais namukai, centras manęs per daug nesužavėjo, o tikrą Angliją pamačiau miesto pakraščiuose Įdomūs faktai: Camden'as yra šalia turtuolių rajono, bet niekas ten nesipjauna, aplink- visapusiška tolerancija, jokio rasizmo. Mūsų šeimos pažystama sakė:" Eidama per Camden Town vėlai vakare nejaučiau grėsmės, kad gausiu per galvą ar būsiu apiplėšta, niekas prie žmonių nekimba, o Lietuvoj jau po 20h niekur nebeišeinu..";
    Londono miškuose gausu titnago, todėl namai yra iškloti titnago luitais, bažnyčių sienos - taip pat. Kai buvau miške, tai ant keliuko vien tik titnagas ir tesimėtė; Rūšiavimas- visi namuose turi išklotines kaip ką kur rūšiuoti ir turi nuosavus konteinerius ir 2 dėžutes, kurias pagal grafiką išveža

Spoileris:

SO THAT'S ALL FOLKS, AČIŪ UŽ DĖMESĮ!!!

!אני כאן כדי הסלע הזה-

Cere avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    577
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Semashke, ačiū, kad parodei mum Anglijos ypatumus.haha, dabar žinosiu kur eiti ar važiuot kai ten būsiu. :>
    Norėčiau ten pagyvent.. Eini eini ir net galvoje nėr minties, kad tuoj per galvą trenks..
    Gaila, kad CYBER DOG'e neleido toliau fotografuot, Bet nesvarbu. Šaunu, semaškė
    p.s. labaaaai sugoi nuotraukos

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Dėkui, kad apšvietei, viskas awesome. Norėčiau ir aš tuo maršrutu pavaikščiot, pafotografuot, pasiprekint.aaah.... pavydžiu juodai xD
    Spoileris:

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Kad tu zinotum kaip tau pavydziu. Dekui, kad pasidalinai savo ispudzias su mumis. Dekingas.

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    he he, ačiū, kad skaitėt ^__^ nepatikėsit, bet tik atėjus į TokyoToys ir Forbidden Planet paklausiau pardavėjų: " CAN I TAKE PHOTO'S HERE?? *__* "

Rock And Roll Child
    Gecas avataras
    Įstojimo data
    2010 03 09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    192
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    jėga pasisekė tau žmogau kaip norėčiau biške prašluot tas parduotuves
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    OK, jau susitariau, kitame teminiame foto konkurse (berods nr.10) Shary paskelbs temą ir be abejo prizą XD

15. Ačiū Cere dėkojo
    back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija